Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Na Facebooku se norčujejo iz naše fasade

Kateri študentje arhitekture pa nam nastavljajo ogledalo? Res si smešna! V tej skupini so Strojnik, ekonomist, komunikologinja, andragoginja in gradbenik, ti pa bluzis o študentih arhitekture. A res misliš, da je vsak, ki se norčuje iz fasad, iz stroke? Mislim, da bi študentje arhitekture katero od fasad ocenili drugače, kot strojnik, pa ekonomist, komunikologinja, andragoginja in gradbenik.

Te fasade bi morale imeti opozorilo:

Ob stiku z očmi, 15min spirati z blagoslovljeno vodo in v primeru PTSM (posttravmatska stresna motnja) poiskati strokovno psihoterapevtsko pomoč.

Kateri študentje arhitekture pa nam nastavljajo ogledalo? Res si smešna! V tej skupini so Strojnik, ekonomist, komunikologinja, andragoginja in gradbenik, ti pa bluzis o študentih arhitekture. A res misliš, da je vsak, ki se norčuje iz fasad, iz stroke? Mislim, da bi študentje arhitekture katero od fasad ocenili drugače, kot strojnik, pa ekonomist, komunikologinja, andragoginja in gradbenik.
[/quote]

Če FS-ovci nismo merodajni…
Prijatelj iz FA definitivno ni na vaši strani.

Sorry

Te fasade bi morale imeti opozorilo:

Ob stiku z očmi, 15min spirati z blagoslovljeno vodo in v primeru PTSM (posttravmatska stresna motnja) poiskati strokovno psihoterapevtsko pomoč.
[/quote]

Pozabil si še dodati, da ob ponovnem spregledanju, takojšnji posvet pri odvetniku :). Ti ljudje morajo pravno in materialno odgovarjati :).

Če boš kakega tožila bo on usekal nazaj, sploh če gre za izobražene ljudi iz hofa kot so arhitekti in gradbeniki. Tudi v Sloveniji obstaja predpis da mora biti objekt zgrajen na podlagi sprejetega gradbenega dovoljenja za objekt. In ta ponavadi predpisuje pastelne barve fasade, ker tako zahtevajo posamezne občine, ki to predpisujejo. Skratka če ne drugega te bo toženec prijavil gradbeni inšpekciji in ti boš dobila kazen, pa še fasado bo treba preštrihat, pa še kakšni nedovoljeni prizidki bodo rušeni…

Jaz se nebi hecal in kar grozil s tožbami vspovprek. Konec koncev ste s tako barvo fasade res iskali pozornost. In čiruleralule hokus pokus, dobili ste jo!

Ti bi naj bila neka izobražena oseba, pa javno poveš, da bi brez zadržkov poškodovala tujo lastnino????????? FUJ IN FEJ !!!!!!!!!!!!!!

sem gradbenica in sem do sedaj že imela priložnost spoznati kar nekaj lastnikov hiš, ki so želeli kretenske fasade. razlog? da se bo njihova hiša na daleč videla. pa eto, vidijo se, mar ne? jaz sem še vsakemu rekla, naj si tako barvo naredi v dnevni ali kuhinji, pa naj jo gleda, če mu je tako všeč. če bi bila jaz njihova soseda verjemi, da bi imeli non stop usrane fasade. pa na srečo nimam nikogar v bližini.
imam pa sama tako čudovito fasado, da prav razmišljam, da bi tej strani sama poslala fotke svoje hiše, ker me zanima s čim bi jo primerjali. mogoče je sploh ne bi z ničemer.

kakorkoli … ko gre človek po cesti lahko slika VSE. to so javne površine. drugo je, če imaš 5 m visoko ograjo in jo prepleza, da ti poslika svinjak. kar se pa s ceste vidi je pa javno in se lahko slika. tudi jaz sem na začetku bentila, ko so sikali mojo hišo, pa so me podučili, da kar se vidi s ceste se lahko slika, na vrt pa ne morejo, da bi jo slikali še od zadaj.
[/quote]

lol
kaj si svojo bajto našla tam?

lol
kaj si svojo bajto našla tam?
[/quote]
Ne nase ni na tem seznamu ..

V bistvu bi vas morali tožiti vsi ljudje dobrega okusa, ker nas nadlegujete s svojimi kičastimi stvori in nam uničujete kulturno krajino in kakovostno bivalno okolje. Vas boli, da pač nimate dobrega okusa in kulture? Eh, niso vsi za vse, ampak država bi morala udariti po vas. Pojdite kaj takega, gradbene stvore, kjer ne štima vse od barve naprej, delat v npr. Švico, pa boste videli vraga.

Kaj pa ce te tozi kak sosed nad katerim izvajas vsakodnevno estetsko nasilje. Tudi vsiljiva fasada je nasilje.

Če boš kakega tožila bo on usekal nazaj, sploh če gre za izobražene ljudi iz hofa kot so arhitekti in gradbeniki. Tudi v Sloveniji obstaja predpis da mora biti objekt zgrajen na podlagi sprejetega gradbenega dovoljenja za objekt. In ta ponavadi predpisuje pastelne barve fasade, ker tako zahtevajo posamezne občine, ki to predpisujejo. Skratka če ne drugega te bo toženec prijavil gradbeni inšpekciji in ti boš dobila kazen, pa še fasado bo treba preštrihat, pa še kakšni nedovoljeni prizidki bodo rušeni…

Jaz se nebi hecal in kar grozil s tožbami vspovprek. Konec koncev ste s tako barvo fasade res iskali pozornost. In čiruleralule hokus pokus, dobili ste jo!
[/quote]

Ene izmed teh hiš so res nore, bi se vprašali če so lastniki pri zdravi pameti. Ta živo oranžna je glih za kozlat. Sej prideš ven pa te pozdravi živa oranžna pa rumena za dobro jutro 😂 To je res too much ce so vse hiše okoli bele/pastelne. Zelo grdo. Pa ta oblika in miljon nadstreškov. En maksimamno služi s to grozoto. Al pa pol mona živi notr

Ene izmed teh hiš so res nore, bi se vprašali če so lastniki pri zdravi pameti. Ta živo oranžna je glih za kozlat. Sej prideš ven pa te pozdravi živa oranžna pa rumena za dobro jutro 😂 To je res too much ce so vse hiše okoli bele/pastelne. Zelo grdo. Pa ta oblika in miljon nadstreškov. En maksimamno služi s to grozoto. Al pa pol mona živi notr
[/quote]

Meni so nadstreški všeč. Zakaj bi bile hiše samo dolgočasno škatlaste?
Priznam, nekaj od teh fasad mi ni všeč, a me ne motijo. Se pa ta skupina vtakne v čisto vsako fasado! Tudi v take, ki so res estetske in nemoteče. Recimo hiša, ki so jo primerjali z denarjem. Meni je čudovita in bi jo takoj imela! Posrečena mi je tista s pikicami, pa Zelena dolina. Ni dolgočasna, hkrati pa je umirjena in nevsiljiva. Pa kava prav tako ne bi smela nikogar motiti. Fabergerjeva jajca je res malo posebna, a je lepa. Ne vem, zakaj so se spotaknili v pastelo roza? A mora biti res vsaka fasada bež, sicer jo je treba izpostaviti posmehovanju? Tudi Miklavž je nemoteča. Čokolešnik ima res nekaj živih barv, a namajhnih površinah.

Meni so nadstreški všeč. Zakaj bi bile hiše samo dolgočasno škatlaste?
Priznam, nekaj od teh fasad mi ni všeč, a me ne motijo. Se pa ta skupina vtakne v čisto vsako fasado! Tudi v take, ki so res estetske in nemoteče. Recimo hiša, ki so jo primerjali z denarjem. Meni je čudovita in bi jo takoj imela! Posrečena mi je tista s pikicami, pa Zelena dolina. Ni dolgočasna, hkrati pa je umirjena in nevsiljiva. Pa kava prav tako ne bi smela nikogar motiti. Fabergerjeva jajca je res malo posebna, a je lepa. Ne vem, zakaj so se spotaknili v pastelo roza? A mora biti res vsaka fasada bež, sicer jo je treba izpostaviti posmehovanju? Tudi Miklavž je nemoteča. Čokolešnik ima res nekaj živih barv, a namajhnih površinah.
[/quote]

In ravno zato, ker so okusi različni, raje ne težiš sosedom s pikicami. Ma, da pomislim, da bi morala to pikčasto gledati kot njihov sosed vsak dan…..

In ravno zato, ker so okusi različni, raje ne težiš sosedom s pikicami. Ma, da pomislim, da bi morala to pikčasto gledati kot njihov sosed vsak dan…..
[/quote]

Očitno nisi njihova soseda, zato ne vem, kaj te brigajo te pikice. Raje rešuj svoje probleme, namesto da jih pometaš pod preprogo in to kompenziraš s problemi, ki se te ne tičejo.

Meni so nadstreški všeč. Zakaj bi bile hiše samo dolgočasno škatlaste?
Priznam, nekaj od teh fasad mi ni všeč, a me ne motijo. Se pa ta skupina vtakne v čisto vsako fasado! Tudi v take, ki so res estetske in nemoteče. Recimo hiša, ki so jo primerjali z denarjem. Meni je čudovita in bi jo takoj imela! Posrečena mi je tista s pikicami, pa Zelena dolina. Ni dolgočasna, hkrati pa je umirjena in nevsiljiva. Pa kava prav tako ne bi smela nikogar motiti. Fabergerjeva jajca je res malo posebna, a je lepa. Ne vem, zakaj so se spotaknili v pastelo roza? A mora biti res vsaka fasada bež, sicer jo je treba izpostaviti posmehovanju? Tudi Miklavž je nemoteča. Čokolešnik ima res nekaj živih barv, a namajhnih površinah.
[/quote]

Zate upam, da se šališ! Ker sicer res nimaš treh čistih. Dajmo nadstreške, dajmo mavrico, dajmo še eno kičasto ograjo, pa lopo, fontano pred vhodom in palčke na vrt. Za kozlat, no. In ja, znorim, da mi sosed ustvari tako spakedranko. HB, res HB, da živim v naselju, kjer so strogi pogoji gradnje in imajo ljudje precej več okusa in smisla, kot berem tukaj gor. Zdaj vem, zakaj je bila parcela tako draga, ampak boga mi, se je splačalo!

Očitno nisi njihova soseda, zato ne vem, kaj te brigajo te pikice. Raje rešuj svoje probleme, namesto da jih pometaš pod preprogo in to kompenziraš s problemi, ki se te ne tičejo.
[/quote]

Očitno jih je kar precej, ne samo jaz. Jah, če imaš fasado kot dalmatinskega psa, pričakuj, da bomo ljudje s tvojo fasado kompenzirali svoje probleme. To je istko kot baba, ki se obleče kot kurbica, potem se pa pritožuje, ker jo gledajo. Tri pikice imaš?


Za norčevanje iz fasade?
[/quote]

Vdor v zasebnost
Malo si poglej primer Od Rok Žavbija ko so novinarji slikali hišo!
Piši informacijski pooblaščenki!

Ce gre za tisto fb skupino, ki je zgoraj omenja, se obrni nanje in njim povej, kaj te muci, bo dosti vec efekta kot takole na forumu. Sem ze videla njihove objave in zasledila komentar, da jih je ze kontaktiral lastnik objavljene hise in so uredili. Kaj, sicer ne vem, ampak najlazje se boste zmenili direkt. Meni njihove objave niso duhovite (pa zivim v hisi z “dolgocasno” pastelno fasado), mi pa po komentarjih sodec ne delujejo kot nerazumni troli.

A to je tista fasada, ki je krvavo rdeče barve.
Prav, da vas jebejo. Vem.
Problem je, ker vi sami sebe ne vidite, mi pa vas moramo gledati cel dan.

Zate upam, da se šališ! Ker sicer res nimaš treh čistih. Dajmo nadstreške, dajmo mavrico, dajmo še eno kičasto ograjo, pa lopo, fontano pred vhodom in palčke na vrt. Za kozlat, no. In ja, znorim, da mi sosed ustvari tako spakedranko. HB, res HB, da živim v naselju, kjer so strogi pogoji gradnje in imajo ljudje precej več okusa in smisla, kot berem tukaj gor. Zdaj vem, zakaj je bila parcela tako draga, ampak boga mi, se je splačalo!
[/quote]

Te hiše so kot babe ki so vse umetne s fasado na faci, sami lastniki mislijo kako so hudi in kako jako bajto imajo ubistvu se pa cela Slovenija dela norca iz njih 😂 In ta tema je živ dokaz da je res hahaha.

Zate upam, da se šališ! Ker sicer res nimaš treh čistih. Dajmo nadstreške, dajmo mavrico, dajmo še eno kičasto ograjo, pa lopo, fontano pred vhodom in palčke na vrt. Za kozlat, no. In ja, znorim, da mi sosed ustvari tako spakedranko. HB, res HB, da živim v naselju, kjer so strogi pogoji gradnje in imajo ljudje precej več okusa in smisla, kot berem tukaj gor. Zdaj vem, zakaj je bila parcela tako draga, ampak boga mi, se je splačalo!
[/quote]

Ti pa nimaš pošlihtano v svojem podstrešju.

Ti pa nimaš pošlihtano v svojem podstrešju.
[/quote]

Ja tvoje podstrešje je pa mavrica za sosede, a to je pa kej boljš? 😀

Vdor v zasebnost
Malo si poglej primer Od Rok Žavbija ko so novinarji slikali hišo!
Piši informacijski pooblaščenki!
[/quote]

Bedak, bajto lahko vsak slika in jo tudi slika marsikdo, od googla dalje. Od kje se jem,ljete teleta čoknjena?

Te hiše so kot babe ki so vse umetne s fasado na faci, sami lastniki mislijo kako so hudi in kako jako bajto imajo ubistvu se pa cela Slovenija dela norca iz njih 😂 In ta tema je živ dokaz da je res hahaha.
[/quote]

Točno tako.

Bedak, bajto lahko vsak slika in jo tudi slika marsikdo, od googla dalje. Od kje se jem,ljete teleta čoknjena?
[/quote]

Je pa razlika, če bajto slika in jo da v javnost z namenom norčevanja!

New Report

Close