Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na katere slavne osebe ste/si si ga najraje drkali?

Na katere slavne osebe ste/si si ga najraje drkali?

Najpogosteje je bila lepotica Pamela A. Kasneje pa tudi Severina, ko je pokazala in dokazala,da zna biti strastna in divja

V 90 letih sem zraven seksa pogosto drkal tudi na svojo ženo, ki je tako rada nosila tiste svetleče spandex trikoje, če se jih kdo spomni.

 

Trenutno na Ford lady Iza trips. Poišči na yt in uživaj.

Milena Velba,super ženska

Katere so vam pa zdaj v sloveniji v politicnih vodah dobre? Kaj pa kakšne voditeljice?

Odgovor na objavo uporabnika
Hot, 30.05.2023 ob 17:02

Katere so vam pa zdaj v sloveniji v politicnih vodah dobre? Kaj pa kakšne voditeljice?

Dominika Svarc Pipan

 

Jasna Kuljaj, Ana Klašnja, Tanja Ribič, Tanja Fajon, Aleksandra Pivec, Alenka Bratušek, Urška Klakočar, Suzana Jakšič, Rebeka Dremelj, Alenka Trogrlič

Odgovor na objavo uporabnika
Tilulilu, 02.06.2023 ob 14:17

Jasna Kuljaj, Ana Klašnja, Tanja Ribič, Tanja Fajon, Aleksandra Pivec, Alenka Bratušek, Urška Klakočar, Suzana Jakšič, Rebeka Dremelj, Alenka Trogrlič

CE si za klepet o teh znanih pisi na [email protected]

Katero našo političarko bi najraje pofukali če bi imeli možnost?

Aleksandra Pivec

Alenka Bratušek

Eva Irgl

Tanja Fajon

Katarina Kresal

Urška Klakočar

Dominika Švarc Pipan

 

 

Dominiko Svarc Pipan brez pomisleka

Za slovenke ne bom govoril, smo le malo selo. Tujke pa, so precej umetne, kaj pa vem, Beyonce pa vcas Charlize Teran, zdaj pa, bemu se ne spomnim imena, emso. 😅

Odgovor na objavo uporabnika
Dramtel, 10.06.2023 ob 13:39

Katero našo političarko bi najraje pofukali če bi imeli možnost?

Aleksandra Pivec

Alenka Bratušek

Eva Irgl

Tanja Fajon

Katarina Kresal

Urška Klakočar

Dominika Švarc Pipan

 

 

Definitivno Evo Irgl, Katarino Kresal, Dominiko Švarc Pipan, Simono Kustec, Urško Klakočar Zupančič.

 

Gloria kotnik, sem vedu da je fatalna od glave do pet.. vsak teden je pri meni na spisku.

Odgovor na objavo uporabnika
Ike, 11.06.2023 ob 20:53

Gloria kotnik, sem vedu da je fatalna od glave do pet.. vsak teden je pri meni na spisku.

Gloria Kotnik prava fatalna mackica.Kdo za klepet o znanih slovenkah:[email protected]

Vse prve 4…bolano hude🙈  se posebi Tanja Fajon pa Aleksandra Pivec

Gloria trenutno na dopustu v Lošinju, fak, kva je to za bombe. madona ej, sm kuj trd i napaljen. Grem.

Na Milko Planinc in njene tovarišice partizanke, ki so v Kočevskem rogu ubijale domobrančke.

Je bila Milka tudi pri meni na razporedu, pred kakimi 15 leti ko je bila še živa. Mislim da je bila to moja prva sex bomba.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr en350, 08.08.2023 ob 07:14

Na Milko Planinc in njene tovarišice partizanke, ki so v Kočevskem rogu ubijale domobrančke.

In kaj je tako zelo zanimivega na Milki Planinc in njenih tovarišicah?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Partizanko, 09.08.2023 ob 07:23

In kaj je tako zelo zanimivega na Milki Planinc in njenih tovarišicah?

 

Uživam v tem kako in nakakšen način so mučile domobrančke.

 

Kakšna nova političarka? Jst trenutno na vso silo gonim na Tanjo Fajon

Ful me zrajca pogled na dolenjko, ki se je v DSO izživljala nad eno staro mamco. Vedno rad pogledam ženske, ki se izživljajo nad šibkejšimi in pri tem še uživajo in se zabavajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Rambo99, 28.04.2020 ob 03:08

Ula Furlan
Anja Jenko
Jasna Kuljaj
Inja Zalta
Rebeka Dremelj
Katarina Benček
Špela Grošelj
Tara Zupančič
Manca Špik
Iris Mulej

O moj bog! Grozen seznam.

Vse vam prav pride.

To je zelo hud seznam…jaz drkam na večino teh

A si ga mogoče kdo kdaj zdrka na Eriko Žnidaršič. Meni je o a tko sexy s tisto veliko ritko in vedno kakšnih fukiš petkah. Je kdo ?

New Report

Close