Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na plaži

Na plaži

Kje je šele tajfun v luliki a ne?:-)))

Za to se boš moral pa še malo potruditi.:))

Si res tako skromen in bi jo le bral in bral;))?!

ja, trenutno bolj desnica, Lunči!:-)))) Sicer imam še levico….

Evo Maja, vidim, da imava iste misli..kaj brala..takoj na plažo ja in uživat;))..hihi

Prav tako zahtevno in da veš kaj hočeš te imam najrajši

Največji pack si ti, zato se ji nič ne smiliš, ker ve kako ti je luštno klelelel..

br jutr Lunca moja..pogrešam te in unga Josevga hudiča tud,))

:))))) Sem že večkrat opazila tudi jaz.:))
Jao, babe tukaj smo res,….. ma rajši nič ne rečem. Z eno s tega foruma že prav prijetno kofetkava in se zabavava. Se nama pridružiš kdaj? :))

Skromen sem še jaz; kar kresnil bi te, pa čeprav si posvečena:-)))

O ti pacek…. imaš dve?
Malo z eno, malo z drugo?????
Domači trojček, hihi….

Včeraj sem skoraj šla v “tvojo” savno, pa sva si zadnji moment premislila…. in sva samo čaj spila.
Madonca, si predstavljaš, da se najdeva tam!?!?!?!?!?!?!?!?!!?

Le pazi se me ti packica!

:))
cmok
Kaj hočem, pa verjetno oba dobro veva!

Cmok, lubika!
Nič ne pogrešaj…. ko se dobimo, se dol udarimo, da bo pokalo… in se pustimo presenetit, kdaj bo to!

Mater, to bil pa res hec!
Jaz zaradi nje trenutno ne morem, pa še ne bom…

Bi pa blo super: si predstavljaš – ti lepo ob svojem dragem, zraven se poči pa en drug, ki ti kar naprej taco pod tvojo ritko rine?? Saj veš, hotel bi se razkomotit, pa še kaj začutit:-)))

:-)))))) Dober virtualni sex???

Mam eno idejo!
Hihi, tako “umazano”…..

Ko bosta vidva spet za tja, mi piši.
Pa prideva še midva….

In samo ti in jaz bova vedela, zakaj nama gre tako na smeh… in bodo švigale iskre… in se bodo kurili pogledi…. in bo KIR nenehno v brisačko zavit, ker ne bo mogel bit brez….
Potem pa najdeva eno priliko….. švist nekam za špansko steno….

Smotka..si me nasmejala..hihi..okej..čakamo in dočakamo ognjemet;))bummmmm..haha

:)))))))))))))) ja tudi to. Jaz sem imela bolj v mislih to, da spet posije sonček, da bomo lahko v kratkih kiklcah okrog skakale.:)
Lahko me pa tudi ti enkrat za spremembo dobro virtualno posexaš. Preredko razveseliš s kakšno zgodbico. Enkrat bi si želela biti tvoja princeska v eni od tvojih fantazij.

si pozabil napisati packa posvečena;))..odloči se zdaj že, ne morem biti v enem postu nuna, drugje posvečena in nekje packa vseh pack;))..

Pazm, zelo pazm…brrrrrrrrr..hihi

kako sta pa to zrihtale, da ostali nč ne vemo..hihi..pace pacaste..in veš kaj..z veseljem, bi pa res kdaj kakšno tudi v real usekala..kot une “seks v mestu”..tam nekje ob kavi;))..sam kako bomo pa to speljale…sta vidve iz prestolnice??

Jap! Javi se mi na [email protected], potem pa naprej.:))) tako sva midve to izpeljali!

Ja, edino tako je najbolje-pametno ja..se javljam..;))

Srči, upam da pišeš kakšno lepo zgodbico, da si kar takole izginil. Ali sem vseeno preveč zahtevna? :)) 😉

:-))))))

New Report

Close