Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na plaži

Na plaži

V prostoru ja, na drugi strani stene je sodelavka.
Ne bi me šparal…mmm sliši se dobro. Pri vas sneži?

Seveda. :-)))))Pa še kako!
Grem na teren!
Cmok!

Ok, še zdaj ne vem o čem govoriš. Na starševskem danes sploh nisem bila. Pripopaj link.

Me prideš iskat? :)))
papa
cmok

Saj si v elementu in te razumem,da nič ne razumeš.KIR te je čisto prevzel in “zacumpral”bi rekli prekmurci:-)

Klub temu, mislim da še vedno dokaj trezno razmišljam in dojemam stvari okrog sebe. Torej, pojasni kje naj bi nekaj ali nekoga pogrešala, pa ti lahko odgovorim.

Ja Kira vendar.Ko ga nekaj časa ni bilo na monu,oziroma je šel na sosednbji forum ženskice pogledat si ga pogrešala.Ko se jer vrnil si mu rekla kje je bil.Dovolj jasno?Sicer pa saj ni važno.Da ne bova komplicirala brez veze….Si že kdaj sexala v snegu.Jaz že na smučišču,pa na gozdni jasi.no na soncu in lepo na bundi.

Ah Ondi, res je brez veze. Ne, na snegu pa res še nisem. Sem bolj zmrznjena duša, tako da imam ritko rajši na toplem.

Si sexala kje na kakem res nenavadnem mestu,ki ti je ostal v spominu?

…ja sneži, Bea…
kar močno, ….ampak se nikjer ne pozna….
Pri vas še sneži…:)?

Ne bi te šparal zdajle, res ne……samo, da bi bila sama, …..pa da ni možnosti, da naju kdo zmoti…..:)

Saj naju tukaj ne motijo…

…ne, motijo ne…..si za…:)
…kaj sočnega…..na hitro…..

Tako kot včeraj… na hitro, pa se je zavleklo na štiri ure…:))) Se hecam. Imaš predlog?

Opsss…že grem stran…

Kaj pa vem. Vsak dober sex mi je ostal v spominu. nenavaden plac….Odvisno kaj je zate nenavadno.

Recimo v dvigalu,v morju sredi dneva,v Wc ju hotela,na havbi avta,na tenis igrišču ponoči….?

3 variante od tega sem že probala ja. :)) Ti?

Kar polovico in to večkrat.Je res adrenalinsko in še bolj napeto.Najbolj mi je ostal v spominu sex na sredi koruze.

To si pa že povedal enkrat. :)) Kaj je bilo pa tako adrenalinskega? Sta srečala kombajn?

Ne nisva srečala kombajna.Okolica je bila precej bio.sama koruza okrog in jasno nebo,ponoči.:-)

Aja. Še vedno ne razumem zakaj je bilo andrenalinsko. Si se bal da bi kakšen utrinek na vaju padel? :))) Hecam se! Si hotel povedati, da je bilo romantično ali kaj?!

Adrenalinsko je bilo zaradi posebnega okolja,kot že rečeno koruza okrog,pa šumenje le te,pa sredi noči…Strastna čustva so se povečala in …res je to en poseben filing.

:))) No, jaz si pod “adrenalinsko” predstavljam čisto nekaj drugega ampak važno da sta uživala.:))

Seveda imaš občutek,da te nekdio gleda in “uživa”,sex je pa strastnejši v naravi…Kaj pa ti smatraš pod adrenalinsko(bio-narava) 🙂

Kaj doživljaš pri adrenalinskih športih? Strah in hkrati neke vrste vzburjenje. Tukaj samo narava in “bio” kot praviš ti, nima za moje pojme nič zraven. Je seveda toliko večji užitek, če je to v naravi, ampak nujno pa ni.

New Report

Close