Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na plaži

Na plaži

Avtorja: Ta_pravi & Bea
Kraj nastanka: MON; post V pisarni
Čas nastanka: 05.04.2006 med 11.06 in 15.00 uro

Mmm…divja plažica…zalivček do katerega se lahko pride le po vodi… sama…gola nastavljam svoje telo prijetnim dopoldanskim sončnim žarkom… v mislih si potihem želim, da bi prišel on…

Draga, končno sem prišel….in se narahlo stisnil k tebi…samo to….zaenkrat…čutim, kako v tebi narašča pritisk…..jaz pa se začnem igrati s tabo, …

Prišel si čisto nepričakovano…zaslišala sem samo pljuske vode…pogledala in v bleščeči svetlobi zagledala tvojo postavo…presenetil si me. Mmm obožujem sladka presenečenja. Nagajivo se ti nasmehnem in preden uspem karkoli reči se s svojim sočnimi ustnicami prilepiš na moje. Od sonca razgreto telo se strese ob stiku s tvojim…prijetno hladnim in mokrim… Sanjski poljub še vedno traja…moje telo se prebuja…čutim prijetno ščemenje po celem telesu…

…z roko počasi drsim proti bradavičkam, čutim, kako so napete….tvoje dihanje daje čutiti, da si želiš…počasi….brez zadržka…..jaz pa sem že prišel do popka, narahlo zaokrožim, ….in se spustim še nižje, do l*ulike….

…drhtim od poželenja…zaprem oči..narahlo nagnem glavo nazaj in se ti prepustim z dušo in telesom…moje roke se zapletejo v tvoje lase…božajo te in te hkrati usmerjajo na moje erogene točke…želim si, da greš nižje…do moje sveže obrite pič*kice, ki te nestrpno pričakuje…na venerinem hribčku začutim tvoje ustnice in nagajivi jeziček, ki gre vse nižje in nižje proti ščegetavščku…mmm… zapredem od užitka, medtem, ko ti z vso vnemo obdeluješ občutljivi gumbek moje pič*kice…nor si…kaj mi delaš…

…..počasi, čisto počasi, grem višje,…tvoje telo se strese….čutim energijo v tebi, strast…..poželenje…..vem, da bi že rada…ampak…..čisto narahlo se lotim še bradavičk, tokrat jih grizljam….vzdihuješ od potrebe,…tvoja pi*čkica čaka korenjaka……

…mmm lumpi, veš kdaj nehat, da me pustiš na robu naslade, še bolj potrebno…željno tvojega korenjaka…prideš k meni in me poljubiš…v ustih se mi mešajo okusi soli in sokov mojega telesa…obrneva se…ležiš ne hrbtu…z jezičkom dražim tvoje ušeska in ti šepetam packaste besede, ki ti orišejo vso mojo pohoto…ječiš od zadovoljstva…najini prepoteni telesi se prepletata…vse bolj si želita združitve v eno…

…moj korenjak je močno napet, ti pa ga čutiš ……ter čutiš to napetost, strast in poželenje….primem te za ritko ter jo močno gnetem….z eno roko ponovno sežem proti pi*čki, ter ti narahlo potisnem v l*uliko…najprej en prst,…..ker je vsa navlažena, razmočena, ……takoj dobiš v sebe še drugega…pa tretjega…ti pa pospešeno dihaš, ter se začneš nabijati……korenjak pa še vedno čaka na dovoljenje za vstop…..

…medtem, ko se nabijam na tvoje prste, me ti pravociraš s svojimi pogledi…dobro veš, kaj si želim…ne…ti me pustiš čakati…vrnila ti bom to…dvojno…sklonim se k tebi in te zasujem z divjimi poljubi, polnimi strasti…po ušesih…vratu…norim…vem, da bi me tudi že ti rad dobil…nasadil na svoj ku*rac in po*fukal do onemoglosti….spogledava se…hočeva točno to…dvigneš se k meni…usedeš se…z razkrečenimi nogami se usedem v tvoje naročje…začutim njegov utrip na svojem venerinem hribčku… z rokami mi rahlo privzdigneš ritko…korenjak sam najde pot… objamem te okoli vratu se s telesom privijem k tebi in čutim, kako počasi tvoj ku*rac izginja v moji potrebni pi*čkici…takoj se ujameva v ritmu, ki je sprva počasen, zapeljujoč…komaj se zadržujeva…s prsti ti dražim tvoje prsne bradavičke…vzburja te…nepremično te gledam v oči…lepo mi je…hočem šeeeeeee

…..neizmerno uživava v divjem ritmu…..divje se nabijaš na k*urca, …hočeš še…..grabiš me za lase…..čutim,….da ti prihaja….naenkrat te divje strese…vsa zasopihana me pogledaš v oči…..oba veva, kaj to pomeni….nežno te obrnem na hrbet…….

…noro dragi…paše…predstavljala sem si, da mi bo lepo, ampak tole je božansko…telo še vedno malo trese od užitka…tvoj korenjak se še vedno razkazuje v vsej svoji velikosti…hočem še…ležim na hrbtu…ti ob meni…glavo imaš naslonjeno na roko in me gledaš…druga roka potuje po mojem ne samo od sonca razgretem telesu…skloniš se k meni in me poljubiš…potegnem te nase…razširim noge in jih dvignem proti vse močnejšemu opoldanskemu soncu…hočem te…ku*rac mi do konca zarineš v še bolj mokro, vendar ožjo muco…zapredem od užitka…primeš me za boke…še višje dvignem noge in jih naslonim na tvoja ramena…nabijaš me…ne zdržim več…začnem te glasno spodbujati z opolzkimi besedami…po*fukaj me…daj si duška…tvoja sem…čisto tvoja…vzemi si vse kar hočeš…pripelji me v onstranstvo…popolnoma sem zadeta, zadeta od ekstaze užitka, ki mi ga nudiš…

….nabijam te v p*ičko,…..počasi se tudi meni začne bližati vrhunec…..vendar čutim, da te bom znova pripravil do vrelišča….., zato nekoliko upočasnim tempo….pa vendar se začneš v vsej strasti in nasladi tresti od ugodja…..spet bo orgazem…..čutim, da je sedaj trenutek……ko te moram in želim….

…čisto blizu sem…roka mi uide na ščegetavček…božam jo…čutim, da si tudi ti že blizu…želim si, da bi še malo zdržal…mmm srček…še malo…aaaa…pride mi naenkrat…tako vaginalno od tvojega nabijanja kot z draženjem ščegetavčka…želim si ga vzeti v usta in se naužiti tvoje življenjske tekočine…

…usta mi do zadnjega kotička napolniš s spermo…poližem ga z vsem občutkom…nežno…počasi…paše mu to crkljanje…prideš k meni in me poljubiš…
…poljub je vroč..in strasten…..vendar hočeš še….z roko primeš korenjaka….in že je v pripravljenosti…..tokrat ga hočeš drugače,…od zadaj…postaviš se na vse štiri…..nežno si masiraš ščegetavček…..medtem ko ti ga nežno porinem….. v ritko……rahlo zastokaš…..migaš z boki…..učitno ti je tako všeč….da boš doživela…..pravi naval orgazma……
…nisem se zmotil…..nekontrolirano se nabijaš……dokler ne doživiš vrhunca…..potrudim se, da te napolnim…..potešitev je popolna…ti se samo izmuzneš iz mojega korenjaka…..ki to ravno ni več…in se zvališ na svojo brisačo…..
…..ko prideva k sebi… ugotoviva, da sonce že izgublja svojo moč…..za tisti dan….
…eden drugemu se nasmejiva….ker veva, da tole ni bilo zadnjič in da bova še ponovila………..nato te nežno poljubim…..in želim, da se orgija čimprej ponovi….:)
…za konec dneva skočiva v prijetno vodo in ohladiva najini od seksa in sonca razgreti telesi…vem, da to ni bilo zadnjič…

Dragi moja, še ena zgodbica za lepo popoldne. Natajala je kar nekaj časa, na sosednjem postu. Upam, da ste uživali ob branju.
Lep dan še naprej.

Smo. Še dobro, da sem ženska in lahko skrila, da sem totalno narajcana! Packa moja, dobra sta bila!
cmok in papa

Aja, pa še to. če ste naju opazili, pa hvala, ker ste naju pustili, da sva zgodbico končala brez nepotrebnih vložkov.
Cmok vsem.

Premoženje imam že trdo kot beton…kako bi sedajle eno….

Tole si pa dobro napisala..sem si lih rekla, hvala k***, da nism moški..resno..če ne bi mi ob prebiranju vsega tega moj tič bil samo še v pozor-trdi akciji nenehni…ni čudno, da Kir pozna le še poti od svojga stola v pisarni in pot do wc-ja..tud jaz bi to mogla delat, če bi bila moški;))..hihi

Bea..packa..mater..si dons zaslužila vsaj za ljubi kruhek..hihi..lubčka..dobr sta packala,))
…ta teden se pa tule spet dogaja in dogaja..packa na kubik;))bravo!

Vroč cmok tudi tebi.

Povej nekaj po pravici..se boš dons sama zrajcala do konca doma in mislila na vse tole;))..če že toj doma ne bo za akcijo..boš???Ali si morda to že uresničila;))hihi

Najbolje da gremo mi vsi v en motel in se….dol:-)

Ne še nisem in glede na to, da sem danes sama, si bom morala sama pomagat.:)))

Pa veliko užitkov.

Uživaj draga, mogoče ti bo pa pomagal prijatelj..gospod ta-umetni;)), upam, da je vsaj ta pri roki za nujne primere;))..

Tko, jaz mam za dons dovolj “seksa v mestu”..lep dan vsem in čao do prihodnjič;))..čao!

Bea,
dobro jutro…..:)
..tole zgodbico bi pa človek kar bral…in bral…..nekje….

Dobro jutro.
Tudi meni kar ne gre iz glave:) Sem jo še doma ene dvakrat prebrala.
Lep dan

Dobro jutro obema. Sta smotana!! Bi jo brala in brala,…. Alo, na prvo plažo in v akcijo.:))))

Uf! Spet namesto zajtrka. Bom še shujšal, revež

Lep deževni dan želim!

Dobro jutro.:)))

Hihi, sem jo tudi jaz ene 2x prebrala….
Je blo vredno!

Jutro Lunčka!
Poglej kaj mi delajo packe! Se ti itak nič ne smilim..?:-)))))

:)) cmok

Cmok cmok ljubezen!

O, ja, saj bi….
Tudi tebi, dobro jutro….

Ah Kir, že na vsezgodaj me tako pocrkljaš z eno samo besedo! Srce mi divja, v trebuščku je cel vihar,………..mmmmmmmm
CMOOOOOOK

….tole bova morala ponoviti..na kakšnem drugem kraju….:)
Poljub, Bea, kamor si zdajle najbolj želiš…:)

Mhm. se strinjam. Jaz bi.
paše tale poljub. Bo kar na mojih ustnicah pristal. Tak nežen za dobro jutro. Vračam dvojnega. Paše tole crkljanje navsezgodaj ob takem vremenu…

Joj, revček….
Čist nič te ne šparajo! Še srce ti lahko odpove od tolikšnega razburjenja že navsezgodaj!

Ampak jaz te poznam… in vem, da boš ti vse to lepo prenesel…. kaj lepo…. najlepše boš tole prenesel!
Le na desnico pazi in na ženičko svojo, da se ti vse skup ne znuca, hihi….

New Report

Close