Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Na pogreb očeta je prišla njegova ljubica

Odgovor na objavo uporabnika
Res je, 22.01.2022 ob 13:33

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 22.01.2022 ob 13:17

Odgovor na objavo uporabnika
to ni še nič, 21.01.2022 ob 22:42

Odgovor na objavo uporabnika
Da je ni sram, 20.01.2022 ob 12:50

Pogreb je bil v ožjem družinskem krogu. Ta lisica si je pa drznila priti na pogreb. Mati je bila že tako vsa iz sebe, da se ji ni dalo ukvarjati še z njo. Kljub varanju je očeta še vedno ljubila. Jaz sem pa šla do nje in ji zabrusila, da naj se pobere in da tu ni dobrodošla, saj je pogreb v družinskem krogu, ona pa ni družinski član. Ona pa meni nazaj, da se je nameraval ločiti in z njo poročiti. Celo zaročena sta bila. Mi je pokazala prstan. Priznam, bila sem v šoku. Sem ji pa rekla, da kljub zaroki še ni njegova žena in da naj se že pobere. Vsaj zaradi spoštljivosti do mame. Ampak ona je ostala.

Da je ni sram! Že to je sramotno, da se je dol dajala s poročenim, nato si pa drzne še na pogreb priti. Pfuj! Ko se bo situacija umirila, naj se me pazi.

Lisica, če slučajno bereš ta forum in si se prepoznala v tej temi, ti svetujem, da se umakneš, dokler imaš še čas!

sranje bo, ko bo prišla še na zapuščinsko

Kdo jo bo pa vabil na zapuscinsko? Sodisce vabi samo uradno znane dedice. Kar pa ona ni.

Pride pa lahko še vedno.

Če je ljubici z oporoko kaj zapustil, bo ljubica povabljena na zapuščinsko. Nujni delež pa nujni dediči prejmejo, če bi ljubico z oporoko zapustil vse.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno753, 22.01.2022 ob 17:22

Če je ljubici z oporoko kaj zapustil, bo ljubica povabljena na zapuščinsko. Nujni delež pa nujni dediči prejmejo, če bi ljubico z oporoko zapustil vse.

 

Vem…samo če bi se hčerka tako do mene oobnašala bi sigurno prišel  še na zapuščino samo, da jim živce dvignem.

To da je prišla na pogreb je res gnusno, ker ni del družine. Moj oče je prek 70 in ima vseskozi ljubice že celo življenje. Zdaj živi z 50 letnico, dobiva pa se vmes še z 35 letnicami. Slučajno sem videl njegove mejle, pa tudi pohvali se rad s tem.

Hvala bogu je ločen od moje mame in meni je vseeno – vem tudi da bodo ljubice zahtevale del premoženja, ampak tako to je. Jaz pravim naj vsak živi svoje življenje, večina uspešnih moških ima pač ljubice, tako to je – preprosto se lepijo na njih in težko je reči ne.

 

nova
Uredništvo priporoča

Je mama vedela, da ima oče drugo in tudi z mamo nista več skupaj živela?

 

Ni res.Tudi če je je to prešuštvo on še zmeraj protipravno dejanje.

Odgovor na objavo uporabnika
GOODLIFE, 22.01.2022 ob 17:45

To da je prišla na pogreb je res gnusno, ker ni del družine. Moj oče je prek 70 in ima vseskozi ljubice že celo življenje. Zdaj živi z 50 letnico, dobiva pa se vmes še z 35 letnicami. Slučajno sem videl njegove mejle, pa tudi pohvali se rad s tem.

Hvala bogu je ločen od moje mame in meni je vseeno – vem tudi da bodo ljubice zahtevale del premoženja, ampak tako to je. Jaz pravim naj vsak živi svoje življenje, večina uspešnih moških ima pač ljubice, tako to je – preprosto se lepijo na njih in težko je reči ne.

 

to on nabija.ali dejansko misliš da bi 30 letnica bila z 75 letnikom????hahahaha

to se on vazi ,laže da iskanje pozornosti.

Odgovor na objavo uporabnika
vpr418, 23.01.2022 ob 12:50

to on nabija.ali dejansko misliš da bi 30 letnica bila z 75 letnikom????hahahaha

to se on vazi ,laže da iskanje pozornosti.

Jaz pa kar verjamem sploh če ma dovolj denarja. Babe so tak živ hudič. Pa lahka ded smrdi po cimpresah še vedno bojo mele

Tipično slovensko,da vsak že zagovarja ljubice…🤣 Budale res… Drži si, ti ji kar pokaži svoje…

Sprejmi dejstvo, tvoj oče je bil en navaden kurbir. Ni imel  rad tvoje mame, če ne , ji tega ne bi počel.

S spoštovanjem

 

Hasan Abi

Vir pri Domžalah

Odgovor na objavo uporabnika
ni mi jasno644, 20.01.2022 ob 22:05

Ja jaz poznam tudi tak primer, prišla je na pogreb in ženi celo segla v roke ter ji izrekla sožalje. Žena za njo ni vedela, meni pa je njeno početje šlo na kozlanje.

a kaj se imate take SveteMarije ve poklicane bit za sojenje? A si ti sobivala v njuni spalnici, da boš zagotovo trdila, da je bil njun zakon “crnjena riba” v postelji?  Kaj če ga je žena nalašč odstavila? Veš koliko takih bab je v Sloveniji? Ker se jim ne da veš seksat?

A ti veš, če ga je žena morda od svoje fufle odstavila že pred leti? OK, če ne, in si delia njuno intimo,  potem upravičeno pizdakaš. Drugače pa – veliko žensk v zakonu kastrira svoje desce z odstavitvijo in intimo, ko odrodijo – ker menijo, da je seks samo za toliko namenjen,  da se zaplodijo potomci. Potem pa se njihova  štacuna zapre.

 

Moški so pa trosilci semena in zakaj bi bili pri 40ih kastrirani na tk način, da jih žena odstavi, ker se ji ne da več seksat?

 

Sem ženska, nikoli bila ljubica.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 22.01.2022 ob 13:02

Odgovor na objavo uporabnika
ljubica112, 20.01.2022 ob 13:04

Kako boste šele presenečeni na zapuščinski. Mati tako ni lastnica ničesar, ti pa se pripravi na nujni delež.

Kak nujni delez? Da dobis nujni delez moras zivet z osebo, drgace ni nic. Ljubica se lahko pod nosom obrise.

Jaz Janez Novak zapuščam vse premoženje Ljubici Fafić. Hčer je že dobila pred 5 leti vikend na morju in v gorah, ki se naj prav tako upošteva v dedno maso – s tem bo pokrit nujni delež – iz tistega naj se izplača tudi nujni delež za ženo.

Avtorica ti imaš resne težave sama s sabo. Naj se te pazi? Resno?

Je ona varala ali tvoj oče (naj počiva v miru)?

In ja, s tem stavkom si povedala vse:

Odgovor na objavo uporabnika
ljubica112, 20.01.2022 ob 13:05

Vikenda je pa že itak prepisal name….navsezadnje je bil v zemljiški knjigi vpisan kot edini lastnik.

 

In ne, ona ni bila ljubica, ampak ZAROČENKA. Desetkrat si preberi, da boš dojela.

Varal je oče (naj počiva v miru), če sta s tvojo mati sploh še bila v resnici skupaj.

Mimogrede, se te v bistvu to sploh ne tiče. To so osebne stvari staršev in se ne tičejo otrok (kot seveda tudi obratno ne).

In največ bolečine in drame si s svojim izpadom na pogrebu, povzročila ti.

Pri naših sorodnikih se je na pogrebu pojavila ljubica s pokojnikovimi otroci.

Karma je hudic

Ne, ni bil njen. Samo po njej se je valjal.

Vi pa veste, da je odstavljen od seksa. Stari odurni dedci, se začnejo delati da so žrebci. Čeravno tudi z ljubicami, ki so grde, zavaljene, smrdljive in prešvicane prasice. Taki so tudi vsi ki varajo. Doma pa žrejo in žene jim perejo posrane gate.

Ne vem kako naj napišem, ampak bila sva skupaj 25 let, res nikoli uradno živela skupaj, ampak ja, zame so vedeli vsi. V oporoki mi je zapustil stanovanje in še neko malenkost, jaz sem imela oporoko v hrambi, da ne bi prišlo do zlorabe s strani njegovih, tako mi je govoril, ampka v veljavi je zadnja oporoka, ki je imela kasnejši datum od moje in pa dedni red. Po vseh teh letih sem dobila nič, stanovanje sem morala izprazniti v roku 6 mesecev.

To je vse.

Tako je. Avtorica teksta pokaži pokvarjenki hudiča. Zbij jo ko piksni. Ljubica je navadna kurba, ki je mislila, da jo ima tvoj pokvarjeni oce rad. Ta je imel rad samo sebe. Ta grdavša pa si zasluži, javno obsodbo.

Tako je. Avtorica teksta pokaži pokvarjenki hudiča. Zbij jo ko piksni. Ljubica je navadna kurba, ki je mislila, da jo ima tvoj pokvarjeni oce rad. Ta je imel rad samo sebe. Ta grdavša pa si zasluži, javno obsodbo. Samo popoln kreten misli, da gre za penis. Resno?

Bila je njegova kurbetina. Nič več. Smrdljiva luknja za spermo.

1.) Zgodba je izmisljena

2.) Če ni izmisljena, si ravnala sila nezpostljivo do oceta… In tudi do ljubice. Ljubica je oseba, ki je bila intimna z ocetom. Oce si jo je kljub vsemu izbral in jo imel zelo rad. Ona pa njega. In po tej toriji, bi ona morska imeti zelo vidno vlogo na pogrebu, saj mi je bila zelo pri srcu. Razumem pa tvoj bes in mamino zalost. Peč vi gledate na stvar in na oceta iz vasega stališča. Ljubica iz njenega. Jaz pa iz nevtralnega

 

 

Fdd

 

 

Z ljubicami ni nič narobe. Če ne bi bilo potrebe po njih, pač ne bi obstajale. Odrasel človek se ravna po svoji volji. Očeta ni nihče s puško gnal v posteljo k ljubici. Ljubice so v večini čisto v redu ženske. In še tole. Sem mnogo mlajša in premožnejša od mojega vezanega partnerja. Nama je lepo, vi pa kakor hočete…

Ljubica…ce je bil edini v zemljiski knjigi..se to nic ne pomeni…ogaben je ta tvoj ljubimec…ni imel jajc ,a ne? Fuj

Mojo prijateljico partner z otrokom ven iz hise zabrisal in ljubico not navlekel in tuje pamze…dedici ostanejo…se vedno samo otroci…

Odgovor na objavo uporabnika
slovenska zgodba, 20.01.2022 ob 13:06

 

Bolj slovenske zgodbe pa še ne! Naj ljubica vam pobere vse! Tristo kosmatih!

 

Meni zgodba zveni bolj po francosko. Tam se na pogrebe predsednikov (Mitterrand) hodijo ljubice z nezakonskimi otroki.

New Report

Close