Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na pogrebih mi gre na smeh

Na pogrebih mi gre na smeh

Malo obrnjeno, drgač pa si uredu, smeh je obramba(tudi  obramba pred drugimi,  da ne pokažeš čustev), doma pa pride za tabo in jočeš. Kar je čisto uredu.

Napišite mnenje takrat? Ko boste izgubila nekoga, ki ga ljubite imate radi 🥺🤔 Bomo potem komentirali, če STE normalna.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 01.10.2023 ob 21:57

To je ena izmed možnih čustvenih reakcij. Nič ni narobe. Tudi jaz imam podobno, v malo drugačnih situacijah, ko sem pod hudim čustvenim pritiskom. Smeh ta pritisk sprošča – pa čeprav je v tistem trenutku skrajno neprimeren.

Jaz tudi, ce mi kdo sporoci tragicno ali zalostno novico se zacnem smejati. Ko mi je stric umrl, pa nisem bila navezana nanj, sem se zacela smejati  prvi hip ko sem zvedela. Pa je bilo seveda zelo zalostno.. ampak se ne da pomagat.

mislim da nas je veliko, ki reagiramo na ta nacin

Odgovor na objavo uporabnika
svinja Štajerska, 01.10.2023 ob 20:00

na moj pogreb ne hodit

Hahaha

Pogreb je biznis. Jaz bi si želela, da moj pepel streseta meni dva ljuba človeka na kraju, ki ga imam rada. Brez nepotrebnih stroškov, brez diktature pijavk, ki se gredo velik biznis.  A ker v resnici nismo svobodni. moramo vsi biti pokopani po diktatu, z velikimi stroški, tudi tisti, ki se s tem ne strinjamo.

Za take grehe se je potrebno izpovedati gospodu župniku.

New Report

Close