Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na živce mi gre partnerjev otrok

Na živce mi gre partnerjev otrok

groooza, kaj vzgaja naše otroke.
Pa kaj tebi ni jasno? Nisi prebrala vseh odgovorov?
A seks odtehta res vse zlorabe, ki jih ta tip počne?
Ni problem v otrocih, res ne, oni so veliki reveži zaradi takih staršev kot jih imajo.
Problem sta vidva, on kot hud motenec, ti pa najbrž nič manj, če rineš v njega.
Vama bi morali otroke pobrati in jih dati drugemu staršu.[/quote]

Moje hčere so krasno vzgojene,prijazne,pridne, pripravljene pomagat,priljubljene, popolnoma jima lahko zaupam in ni pomembno za kaj se gre,tako da ni problem v meni in mojih otrocih da bi jih moral meni kdo jemati. Bistvo vsega je da me zanima ali sem res jaz tako čudna da ne sprejemam partnerjevega vedenja. Ker on ob vsaki situaciji kot je bila ta z avtom pravi da sem jsz bolana in prizadeta,pa hudobna…tamala recimo vzame ostalim bonbone in reče da so res neumne da ne vejo da ne smejo jest tega ker škodi zobom,sama pa lahko poje cel paket. In ko rečem prijazno naj si razdelijo,reče mala ne one ne bojo. In ko jaz rečem prav,potem tudi tine boš,da ne bo škodilo tvojim zobkom, on znori, češ kaka svinja sem da vzamem njegovemu otroku bonbone in jo pelje v trgovino kjer ji kupi vsega in svašta,da si vse naenkrat tlači v usta??? A je to prav in sem res jaz zlobna mačeha,ker želim da imajo vse štiri punce iste pogoje in pravice?[/quote]

da si čudna in to zelo. Samo ne zaradi tega, ker ti to dopoveduje ta kvazi partner, ampak zato, ker še vedno vztrajaš z njim.
Tvoji hčeri bosta zaradi tebe imeli še hude probleme, ker si ju vzgojila v ljudi brez hrtenice kot si sama.
Nisi zlobna mačeha, si samo s seksom (ali odnosom, če ti je ljubše) zasvojena ženska, ki boš zaradi svoje zasvojenosti slej ko prej izgubila hčeri.

Z materjo otrok je že prej delal grdo in ni imela nobene besede pri ničemer, tako da se ga boji…nikoli ni bil fizično nasilen, verbalno pa zelo. Ona tako približno ve kako je in ima z tamalo zaradi tega tudi grozne probleme. Tudi nje ne uboga in ne posluša,če frklji kaj ne paše pokliče atija in takoj prileti po njo in točno ve da ima potuho. Ko kaj želi je neverjetno prijazna,tudi do mene,da jo peljem v trgovino, na sladoled, da se z njo igram, če se pa približam njenemu atiju pa postane hudobna kot vrag,ravno tako kot on…Ne dela mi ne more zmanjkati….je pa res da je on že kar nekaj časa z menoj, da je bil ob meni ko se mi je zgodila nesreča in da sem od takrat nesamozavestna in mislim da me nihče v življenju ne bo imel več rad…vem da je žalostno da imam tako slabo samopodobo,ker nekje globoko v sebi vem da si ne zaslužim takega življenja in da nisem napačna punca, ampak toliko mi je prepral možgane da ne znam zlezit iz brezna[/quote]

saj enako dela s tabo, a ne vidiš tega?
V tej godlji te imata radi samo tvoji hčeri in ti tega ne vidiš, ampak ju izpostavljaš psihopatu.
A ti res ni nič do lastnih otrok? Vprašaj hčeri, kaj si mislita o tvojem zlatotiču? Upaš?
Torej imaš brezpogojno ljubezen svojih hčera, ki ti ne pomeni nič. Pomembno je samo, kaj ON misli. Do konca ti je opral možgane.[/quote]

Hčeri sta ga sprejeli zaradi mene,to je res, drugače pa glede na to da smo videli da dokler se njegova mlajša hči tako obnaša in ji on vse dovoljuje in krivi za vse ostale, se pač razen dopusta ne dobivamo več skupaj. Jaz grem k njemu ko sta moji punci v šoli ali ko sta pri svojem očetu,tako da ju ne izpostavljam okolju ki je zaradi njegovega nezrelega obnašanja do tamale sovražno nastrojeno. Hčeri mi pomenita vse, ampak tudi kot ženska potrebujem kdaj topel objem in moško roko. Vsega ne zmorem sama,ker se velikokrat znajdem v kakšni situaciji,kjer mi vedno priskoči na pomoč, naj bo to kakšno moško delo v hiši, ali težave z avtom…kar se pa tega tiče,pa nimam žal besede.

saj enako dela s tabo, a ne vidiš tega?
V tej godlji te imata radi samo tvoji hčeri in ti tega ne vidiš, ampak ju izpostavljaš psihopatu.
A ti res ni nič do lastnih otrok? Vprašaj hčeri, kaj si mislita o tvojem zlatotiču? Upaš?
Torej imaš brezpogojno ljubezen svojih hčera, ki ti ne pomeni nič. Pomembno je samo, kaj ON misli. Do konca ti je opral možgane.[/quote]

Hčeri sta ga sprejeli zaradi mene,to je res, drugače pa glede na to da smo videli da dokler se njegova mlajša hči tako obnaša in ji on vse dovoljuje in krivi za vse ostale, se pač razen dopusta ne dobivamo več skupaj. Jaz grem k njemu ko sta moji punci v šoli ali ko sta pri svojem očetu,tako da ju ne izpostavljam okolju ki je zaradi njegovega nezrelega obnašanja do tamale sovražno nastrojeno. Hčeri mi pomenita vse, ampak tudi kot ženska potrebujem kdaj topel objem in moško roko. Vsega ne zmorem sama,ker se velikokrat znajdem v kakšni situaciji,kjer mi vedno priskoči na pomoč, naj bo to kakšno moško delo v hiši, ali težave z avtom…kar se pa tega tiče,pa nimam žal besede.[/quote]

No vidiš, zaradi seksa in malih popravil, si pripravljena vse to prenašati. To ti že skoz govorim, da si precej cenena, pa se ne daš prepričat. Veš ona Sanda iz Jesenic je bila čisto ista kot ti, samo tvoji hčeri imata srečo, da sta večji. A si po ločitvi od očeta otrok, že naslednji dan padla sedanjemu v posteljo ali si bila celo kakšen dan sama?

Moje hčere so krasno vzgojene,prijazne,pridne, pripravljene pomagat,priljubljene, popolnoma jima lahko zaupam in ni pomembno za kaj se gre,tako da ni problem v meni in mojih otrocih da bi jih moral meni kdo jemati. Bistvo vsega je da me zanima ali sem res jaz tako čudna da ne sprejemam partnerjevega vedenja. Ker on ob vsaki situaciji kot je bila ta z avtom pravi da sem jsz bolana in prizadeta,pa hudobna…tamala recimo vzame ostalim bonbone in reče da so res neumne da ne vejo da ne smejo jest tega ker škodi zobom,sama pa lahko poje cel paket. In ko rečem prijazno naj si razdelijo,reče mala ne one ne bojo. In ko jaz rečem prav,potem tudi tine boš,da ne bo škodilo tvojim zobkom, on znori, češ kaka svinja sem da vzamem njegovemu otroku bonbone in jo pelje v trgovino kjer ji kupi vsega in svašta,da si vse naenkrat tlači v usta??? A je to prav in sem res jaz zlobna mačeha,ker želim da imajo vse štiri punce iste pogoje in pravice?[/quote]

da si čudna in to zelo. Samo ne zaradi tega, ker ti to dopoveduje ta kvazi partner, ampak zato, ker še vedno vztrajaš z njim.
Tvoji hčeri bosta zaradi tebe imeli še hude probleme, ker si ju vzgojila v ljudi brez hrtenice kot si sama.
Nisi zlobna mačeha, si samo s seksom (ali odnosom, če ti je ljubše) zasvojena ženska, ki boš zaradi svoje zasvojenosti slej ko prej izgubila hčeri.[/quote]

Sex ni bistvo razmerja,tako da z nekom samo zaradi sexa ne moreš bit. Kot sem napisala,sem z njim samo kadar so moje punce v šoli ali pri očetu,same jih ne puščam in ne zanemarjam in tudi jima ne dajem vedet da je karkoli narobe in glede na to da sta videle kako je bilo prej,ko so bili samo prepiri,sem jima s tem ko sem se ločila dokazala da ženski ni treba trpet v zakonu,sploh ne v zakonu brez ljubezni…zdaj ljubezni ne primajnkuje, saj če sma bila kdaj sama samo z mojima hčerama tudi ni bilo težav in prepirov,smo se lepo razumeli. Problem je sprememba njegovega vedenja ko je z svojo mlajšo hčerko. V vednost naj napišem da je prej ogromno pil in ves prosti čas pohajkoval s prijatelji okrog in ni imel časa za družino, ko sva midva začela je bil prvi dogovor da v vezi ne bo alkohola in res v treh letih in pol ni pil. Zato je tudi imel več časa za otroka,na žalost samo za enega in se je na njega privezal kot pijanec na plot

tvoj je suhi pijanec, ne pije, sicer pa se obnaša kot da je.
Vem, da nočeš verjeti, ampak bistvo vajinega odnosa je samo seks in čisto nič drugega.
Funkcionirata kot dva najstnika, česar pa si v zrelih letih in z otroci ne moreta privoščiti.
Rešitev je preprosta, ti daj hčeri očetu, partner njuni mami, vidva pa sekajta na polno.
Saj sama pišeš, da je vse v najlepšem redu, če otrok ni zraven.
Samo ne imejta prosim novih otrok.

Biba, preberi še enkrat vse, kar si napisala. Pa še enkrat in še enkrat. Tolikokrat, da ne boš več imela občutka, da je to tvoja zgodba, ampak zgodba nekoga drugega. Kaj bi svetovala tej ženski?

Kar žalostna sem postala, ko tole berem. Zaradi tebe, ki se tako malo ceniš, zaradi tvojih hčerk, zaradi njegove tadruge hčerke. Daj no, vzemi se v roke! Pa ne bulazni, da te ima tip rad, lepo te prosim. Še parkrat preberi vse, kar si napisala o njegovem vedenju do tebe. Rad my ass.

Hčeri sta ga sprejeli zaradi mene,to je res, drugače pa glede na to da smo videli da dokler se njegova mlajša hči tako obnaša in ji on vse dovoljuje in krivi za vse ostale, se pač razen dopusta ne dobivamo več skupaj. Jaz grem k njemu ko sta moji punci v šoli ali ko sta pri svojem očetu,tako da ju ne izpostavljam okolju ki je zaradi njegovega nezrelega obnašanja do tamale sovražno nastrojeno. Hčeri mi pomenita vse, ampak tudi kot ženska potrebujem kdaj topel objem in moško roko. Vsega ne zmorem sama,ker se velikokrat znajdem v kakšni situaciji,kjer mi vedno priskoči na pomoč, naj bo to kakšno moško delo v hiši, ali težave z avtom…kar se pa tega tiče,pa nimam žal besede.[/quote]

No vidiš, zaradi seksa in malih popravil, si pripravljena vse to prenašati. To ti že skoz govorim, da si precej cenena, pa se ne daš prepričat. Veš ona Sanda iz Jesenic je bila čisto ista kot ti, samo tvoji hčeri imata srečo, da sta večji. A si po ločitvi od očeta otrok, že naslednji dan padla sedanjemu v posteljo ali si bila celo kakšen dan sama?[/quote]

Midva sva se spoznala im srečevala sedem mesecev preden je prišlo do prvrga dotika. In v teh mesecih mi je bil čuda božjega fajn človek,zabavn,prijeten…privlačil me je,vendar si nisem nikoli dovolila da bi silila v njega ali kakorkoli pokazala čustva. Potem je situacija nanesla da me je enkrat poljubil,po tistem sva si izmenjala številke in se počasi navezala in postala nerazdružljiva..v njegov zagovor še enkrat povem da je krasen ljubeč človek do mene kadar ni motečega dejavnika zraven,s tem otrokom je pa tako bolano obseden,da takrat ne obstaja nič na svetu in mu pade mrak na oči če kdo njegovemu otroku reče da česa ne sme,ali da ji nočem dat svojega telefona…in ne razumem kako lahko živi tako dvojno življenje. Starejšo hčero ima pa grdo ker je debela in sovraži debele ljudi,ne da si pa dopovedat da je tudi zaradi njega debela,ker ji je tudi on dajal in kupoval hrano in sladkarije in noče razumet da bo otrok imel travme če jo bo skoz zmerjal z debeluhinjo,bajso,špeharco…in si ne zna vzet minute da bi objel tudi njo in ji povedal da jo ima rad, tamali pa pove v eni uri desetkrat da je samo ona njegova ljubezen in da je lepa….skratka problem v njemu je da spreminja osebnosti, ko smo sami ali sama brez tamale hčere je ena oseba, ko je tamala hčera zraven je neprepoznaven in hudoben do drugih

torej si živela sama in imaš dokaz, da lahko živiš tudi brez njega.
Naprej pa enostavno ne morem več komentirat.
Če ti vztrajaš s človekom, ki take govori svoji hčeri, potem si oprosti ena navadna P R *****.


Pravi naslov zate je forum o mejni osebnostni motnji.

Da ne bo nihče od naju imel več otrok sva se dogovorila in temu primerno poskrbela za zaščito. Vse je vredu samo ko ni enega otroka,če so samo ostale tri brez tamale se tudi do mojih dveh drugače obnaša. Drugače pa ni res,da je samo sex, kadarkoli mu lahko kaj pomagam pri delu, delava skupaj kot team in nič mi ni težko,ne polaganje parketa,ne beljenje, ne sestavljanje pohištva, uživama kadar lahko karkoli počneva skupaj in spet nastopi problem samo kadar je pri katerem koli drlu zraven tamala,ker se trudi na vse pretege da me spravi stran,on se pa pri tem smeji inji da vse prav,jaz sem pa neumna ker ne ustrežem otroku

Saj to si že napisala. K njemu hodiš delat, samo zdaj si spremenila v pomagat. Kaj pa on pri tebi počne?
Ja, res ni samo seks. Poleg seksa še služkinjo zastonj špilaš.

Evo, še moje mnenje na koncu. problem je v tem, da tale očka ni iskal partnerke zase, ampak mamico za svojega otroka. Kar je za moje pojme velika napaka, ker otrok mamico že ima! In ni fer, da te je postavil v to vlogo, sploh brez vnaprejšnega dogovora.
Tudi jaz na to vlogo nikoli in nikdar ne bi pristala – pa sem že 20 let v zvezi moškim, ki ima otroka “od prej”. Se ves čas ve, da je otrok njegov, da ni moj, da nismo “družinica” in jaz nisem njegova mama. Pa se čist lepo štekamo, mi ni problem nič zanj naredit, celega življenja pa mu res ne bom prilagajala, ker ne živi pri naju. Smo se prilagodili, ko je bil, tisto je bil njun čas, ostali pa najin. Če moškega dejansko zanimaš samo kot mamica njegovega otroka in ne kot njegova partnerka, se bojim, da je te zveze že konec.

groooza, kaj vzgaja naše otroke.
Pa kaj tebi ni jasno? Nisi prebrala vseh odgovorov?
A seks odtehta res vse zlorabe, ki jih ta tip počne?
Ni problem v otrocih, res ne, oni so veliki reveži zaradi takih staršev kot jih imajo.
Problem sta vidva, on kot hud motenec, ti pa najbrž nič manj, če rineš v njega.
Vama bi morali otroke pobrati in jih dati drugemu staršu.[/quote]

Moje hčere so krasno vzgojene,prijazne,pridne, pripravljene pomagat,priljubljene, popolnoma jima lahko zaupam in ni pomembno za kaj se gre,tako da ni problem v meni in mojih otrocih da bi jih moral meni kdo jemati. Bistvo vsega je da me zanima ali sem res jaz tako čudna da ne sprejemam partnerjevega vedenja. Ker on ob vsaki situaciji kot je bila ta z avtom pravi da sem jsz bolana in prizadeta,pa hudobna…tamala recimo vzame ostalim bonbone in reče da so res neumne da ne vejo da ne smejo jest tega ker škodi zobom,sama pa lahko poje cel paket. In ko rečem prijazno naj si razdelijo,reče mala ne one ne bojo. In ko jaz rečem prav,potem tudi tine boš,da ne bo škodilo tvojim zobkom, on znori, češ kaka svinja sem da vzamem njegovemu otroku bonbone in jo pelje v trgovino kjer ji kupi vsega in svašta,da si vse naenkrat tlači v usta??? A je to prav in sem res jaz zlobna mačeha,ker želim da imajo vse štiri punce iste pogoje in pravice?[/quote]

Zelo si čudna. Bolj skoraj ne bi mogla biti. Ampak ne zaradi tega, kar ti tupi ta tvoj bumbar, ampak zato, ker si z njim. S tabo mora biti nekaj pošteno narobe, ti bi morala nujno k psihiatru, če tega sama ne vidiš. Hodiš z budalo in sprašuješ, ali je narobe, če ne dovoliš, da petleten otrok sedi neprivezan spredaj?
Lej, redko kaj takega napišem, ampak ti nisi čisto normalna, res nisi.

da si čudna in to zelo. Samo ne zaradi tega, ker ti to dopoveduje ta kvazi partner, ampak zato, ker še vedno vztrajaš z njim.
Tvoji hčeri bosta zaradi tebe imeli še hude probleme, ker si ju vzgojila v ljudi brez hrtenice kot si sama.
Nisi zlobna mačeha, si samo s seksom (ali odnosom, če ti je ljubše) zasvojena ženska, ki boš zaradi svoje zasvojenosti slej ko prej izgubila hčeri.[/quote]

Sex ni bistvo razmerja,tako da z nekom samo zaradi sexa ne moreš bit. Kot sem napisala,sem z njim samo kadar so moje punce v šoli ali pri očetu,same jih ne puščam in ne zanemarjam in tudi jima ne dajem vedet da je karkoli narobe in glede na to da sta videle kako je bilo prej,ko so bili samo prepiri,sem jima s tem ko sem se ločila dokazala da ženski ni treba trpet v zakonu,sploh ne v zakonu brez ljubezni…zdaj ljubezni ne primajnkuje, saj če sma bila kdaj sama samo z mojima hčerama tudi ni bilo težav in prepirov,smo se lepo razumeli. Problem je sprememba njegovega vedenja ko je z svojo mlajšo hčerko. V vednost naj napišem da je prej ogromno pil in ves prosti čas pohajkoval s prijatelji okrog in ni imel časa za družino, ko sva midva začela je bil prvi dogovor da v vezi ne bo alkohola in res v treh letih in pol ni pil. Zato je tudi imel več časa za otroka,na žalost samo za enega in se je na njega privezal kot pijanec na plot[/quote]

Ne, ti si hčerama dala zgled, da je nesprejemljivo pretepanje, tako psihiranje in prenašanje budale je pa čisto kul. Glavno, da ne stegne roke. In ne, ni zgrešen samo njegov odnos do mlajše, še bolj je zgrešen odnos do njegove starejše hčerke. Pri mlajši pa upam, da ni še kakšna spolna zloraba zraven. Glede na to, kakšen prasec je do starejše hčerke in do tvojih dveh …

Vas bi bilo treba v kompletu prijavit na CSD, otroke odvzet, vidva pa vsak na svojo terapijo.


Umiri se malo, že brez tvojega fantaziranja ma dost problemov.

Biba, kar se pa tebe tiče: kaj pravzaprav pričakuješ od nas? Povedala si nam veliko zelo zgovornih stvari. In ko ti forum pove, kar že sama veš, se začenjaš izmotavati, da saj tip sploh ni tako slab, da vama je v bistvu super, ko ni otrok zraven, da je tip v bistvu tvoja duša dvojčica in da vama je krasno ko ti pri njem delaš (ta je sploh najbolj zabavna). Pa … koga ti foliraš? Ob vsem tem zmerjanju in dajanju tebe v nič pred eno smrkljo je on kljub vsemu krasen partner? Ne, ni problem v smrklji. Problem je v njegovem popolnem nespoštovanju do tebe, ki pač takrat pogleda na plan. Vedno pogosteje bo. In nehal je pit, vau, krasno, čudovit partner. A si resna? Ljudje, ki ne pijejo, so že zaradi tega krasni partnerji? Če te tu pa tam ponižuje, pač … jebat ga, samo da je nehal pit, ne smemo bit prezahtevni, a ne?

Lej, očitno te je najbolj na svetu groza tega, da bi spet ostala sama, ampak najprej si mama. Vstopati v bolne odnose si lahko privoščijo ludje, ki imajo odrasle otroke. Ti imaš pa najprej dolžnost do svojih hčerk, če že do sebe ne. Ne pravim, da kot mama ne bi smela imeti partnerja, ampak definitivno ne tega partnerja.

Ravno zato, ker ne samo da vstopa v bolne odnose, ampak jih tudi prenaša (telesno nasilje bivšega moža, verbalno nasilje in norost sedanjega), bi morala na terapijo, ker ji nekaj pač ni jasno.
On pa zaradi nasilja do starejše hčere, zaradi nenormalnega obnašanja do mlajše, zaradi nenormalnega odnosa do partnerke, pa verjetno je še marsikaj čudno pri njima, samo da se njej zdi vse normalno in kul – njej, ki ima itak izkrivljene predstave o tem, kaj je v partnerstvu sprejemljivo.

Ja kako srčkano, da se zabavata, ko polagata parket pri njem. Ja pa iiiii.


🙂

V redu v redu, samo ne ji otrok jemat. To je kr neki, kar vsem bi otroke jemali, ki imajo čudne odnose. CSD bi moral naredit par taborišč za desettisoče odvzetih otrok, no dve taborišči, v enem bi Primc vzgajal fantke, v drugem bi pa Zevnikova vzgajala punčke.

Zakaj bi ga zanemarjal?

Naj pač čas preživljata skupaj tako, kot sta ga še pol leta nazaj (torej celo prvo leto, ko sva bila s partnerjem skupaj).

Ne razumem zakaj bi jaz morala biti del “družine”.

On naj gre na morje z otrokom, ampak pričakujem, da greva tudi midva sama.
On naj gre na izlet z otrokov, ampak pričakujem, da greva tudi midva sama.
In tako dalje.

In prvo leto je to super funkcioniralo, odkar me je predstavil otroku, pa misli, da bomo skozi “mi trije” se igrali družino.[/quote]
Če tako razmišljaš sedaj, boš enako razmišljala čez pol leta ali čez 1 leto. Pač nisi tip ženske, ki ima materinski čut.
Kako je pa otrok tebe sprejel? Te ima rad? se obeša po tebi, je rad v tvoji bližini ali je zadržan in se raje drži očka?

Kako vedno – osem ali koliko dni na teden je zate vedno? Mislim, da je ravno obratno – če se odrasel človek ni sposoben občasno prilagodit drugim (in za nameček še otroku), naj se zamisli nad sabo.[/quote]

Problem je v tem, da meni je PROBLEM, če moram kar naenkrat vse dopuste in proste dni preživljat z otrokom.

Za prvi maj je bil z nama en teden na morju, poleti je bil z nama tri tedne na morju, smučanje je rezerviral za vse tri, čeprav sploh ne vem ali zna mali smučat. In to mi gre na živce. Na morju se skozi prilagajava otroku, vprašanje koliko bova lahko normalno smučala in tako dalje.

Naj partner pač uredi tako, da gre za en teden z otrokom na morje in dva tedna z mano. En teden z mano smučat in 3x z otrokom na Karvavec. Ali kaj podobnega.

Ker MIDVA sva kar naenkrat postala MI TRIJE. Dokler ga nisem spoznala, sva bila skoz sama, odkrar ga poznam (otroka) naju ni več in vse počnemo vsi trije skupaj.[/quote]

on financira vse skupaj…sicer bi ti potožila, da mu moraš kupit tu in tam še kak sladoled

torej domnevam mlada smrklja iz generacije permisivno vzgajanih otrok in 40 letnik ki je na nivoju otroka ker se ne more štekat s svojo starostjo

imam prav? aha

Kako lahko za osebo, ki trpinči lastnega otroka izključno zato, ker je predebel, rečeš, da je dobra? To ne more biti dober človek, nikoli.


Tudi kar se dela tiče ne smem biti krivična,vedno ko ga potrebujem,spusti svoje delo in pride narediti karkoli je potrebno,kadarkoli potrebujem prevoz zs katerokoli stvar,gre ni pomembno na kateri konec slovenije,tako da kar se pa tiče pomoči z njegove strani lahko vedno računam nanj. Gospodinjstvo je pa ženska dolžnost,mar ne? Vse ostalo kar pa pomagam pa pomagam zato da vrnem uslugo.


Ja res si mažem oči z blatom. Hvala za vse besede,vsako si bom vzela k srcu in si s časom poskušala dopovedat da ni konec sveta in da si zaslužim spoštovanje in normalno življenje zase in hčere


Tudi kar se dela tiče ne smem biti krivična,vedno ko ga potrebujem,spusti svoje delo in pride narediti karkoli je potrebno,kadarkoli potrebujem prevoz zs katerokoli stvar,gre ni pomembno na kateri konec slovenije,tako da kar se pa tiče pomoči z njegove strani lahko vedno računam nanj. Gospodinjstvo je pa ženska dolžnost,mar ne? Vse ostalo kar pa pomagam pa pomagam zato da vrnem uslugo.[/quote]

Gospodinjstvo je ženska DOLŽNOST? In še posebej v gospodinjstvu, kjer niti ne živi, ja…

Najbolj pameten odgovor v tej temi. Osnova sta partnerja in odnos med njima. Če to ne stima ni druzine. Ce nebi to bil narobe svet bi si partnerja zbrali za celo življenje. Otroci zivijo z nami samo del življenja potem gredo in si ustvarijo svoje družine. Partner je tisti ki naj bi ostal z nami do konca življenja skupaj bi se naj postarali in skrbeli eden za drugega. Otrok ne more komadirati. Moški ali ženske ki imajo otroke od prej so lahko hvaležni da jih sploh še kdo hoče in če zelijo uspešno zvezo se morajo posvecat novemu partnerju ki pomeni nov začetek in nova priložnost v življenju. Otrok ne mora bit avtomatsko na prvem mestu. Pomembne so potrebe obeh novega partnerja in otroka zato se je treba uskladit. Če sta partnerja normalna se to da..otroci pa hitro rastejo in enkrat bodo šli po svoje in takrat vam bo ostal partner če boste z njim lepo ravnali in ga ne jemali kot nekaj samoumevnega. Največji egoisti v teh zgodbah so ponavadi tisti partnerji z otrokom. Če pa so normal ni se pa da lepo zivet. Če te partner ljubi ne bo avtomatsko dal na prvo mesto otroka ampak bo upošteval potrebe obeh in se bo zavedal da ti nisi dolzna bit mama. In tudi ne bo razvajal otrok do onemoglosti. V takem primeru verjetno nebi imela težav z njegovim otrokom. Problem je v njem ne v tebi. Poskusi se pogovorit če pa ne gre pa poišči nekoga ki mu boš res nekaj pomenila. Tud če ima otroka se vedno si lahko ljubezen njegovega življenja pač se je pri bivši zmotil vsi delamo napake.

New Report

Close