Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Baje se pripravljajo :-))
Sem tudi jaz že malo potečnarla he he

Super:)))

Sem se že ustrašla, da jih ne bo več. Bi jih pogrešala. 🙂

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Mene pa zanima koliko časa približno moreš čakat,da ti modearator ali administrator objavita sporočilo?
Hvala za odg.

Saša

MOJE MNENJE

TUDI MENI TALE NOVA PODOBA NI VŠEČ- MANJ PREGLEDNO JE VSE SKUPAJ ZARES!!!

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

V bistvu smo samo navajeni na prejšnjo podobo. In če bi bilo obratno, najprej ta in potem tista, bi vsi mi jamrali, kakšen korak nazaj je tisto, pusto in nepregledno.

Ok, ok, sedaj je res veliko več informacij na eni strani, ampak … to je krasna stvar, medovernet ima veliko za ponudit, v branje in pogovore, povezave na mesta, za katera sploh nisem vedela, da obstajajo pod njegovim okriljem.

Jaz sem se že navadila, malce sem bila zbegana, ampak v tem kratkem času od prenove sem res ugotovila, da dobivam same koristne informacije, da je manj tričtrača, ipd…

Jaz sem že nbekajkrat napisala tekst, ga oddala, noter dala nekaj linkov, ki so bili potrebni, pa se tema sploh ni prikazala, napisalo mi je, da pa da je spem. Če sem zapisala brez linkov, je bilo ok.

Pa mi je sicer zadeva všeeeeč.

Ha, ha, ha.

Zanimiva preobrazba. Se bomo že navadli

Miha

tudi meni nova podoba ni najbolj všeč

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

Primož gledam forum Ginekologija in se čudim kako je pregleden :-)))

Kaj ne bi tak razmak dali tudi na druge forume?

Tukaj je tako zato, da stoji več na eni strani… 🙂

Ma kaj mi pomaga več, če pol ne vidim 🙂

Nič ti ne pomaga…. :)))

Pozdravljeni!

Ker nekaj časa nisem imela dostopa do računalnika,moram reči da sem bila kar malce presenečena, ko sem pogledala na forum in ugotovila, da moram zopet za vsak odgovor, ki ga želim prebrati kliknit na ime pošiljatelja. Mi je bilo dosti boljše prej, ko sem lahko prebrala vse odgovore samo s potegom z miško. Nekateri imamo namreč slab dostop do interneta in preden nam odpre željeno besedilo moramo kar nekaj časa vztrajno čakati in se velikokrat naveličamo. Drugače pa vas moram vseeno pohvaliti , le tako naprej.

Primož, a bo takole – torej spet odpiranje odgovorov ostalo ali bo možno gledati s potegom miške? O, prosim, vrnite nam to nazaj, porabimo ravno 5X manj časa.LP

Za registracijo porabiš 2 minute in teh težav ni več :-)))

Kako pa zdaj dobim vse na eni strani – da mi ne bo treba vsakega sporočila posebej klikat?

Še delamo na spremembah.

Hvala za razumevanje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Greš v “Nadzorna plošča” (ko imaš odprt spisek sporočil) in potem na “Nastavitve foruma” in izbereš pri “Pregled tem – Branje: ” “POSAMIČNA SPOROČILA” namesto “VSE NA ENI STRANI”.

Za registracijo pa je res potrebnih zgolj par minutk. Nihče ti vzdevka ne prevzame, dobiš ZS (zasebna sporočila), slediš lahko temi, sporočaš moderatorjem, imaš svoj podpis, pripenjaš datoteke, ipd…

Vsem skupaj lep pozdrav.

Mene pa od vsega najbolj zabava, ko vsak nekaj protestira, pa mu ni vredu to in ono, pa prej je bilo tako dobro sedaj pa ne več, pa malo naj se popravi to pa malo ono, kje pa je sedaj tista povezava,…………

Ko pa beremo kakšno knjigo, gledamo film ali pa kaj podobnega ponavadi ne maramo ljudi, ki so konzervativni, ki se “pasejo” na račun drugih, ki so pripravljeni zelo zelo malo spremeniti, ki želijo obdržati stare običaje. Praviloma se vsi raje držimo za stran, ki poskuša kaj spremeniti, ki je malo “prfliknjena”, ki je čustveno prizadeta, ki jo vedno nekaj boli, a se bori in bori,…..

Ker sem mali ležerko, odkar poteka prenova, vsake toliko časa odprem MON pogledam kaj je novega se “vsedem” ( tako ali tako že sedim) in držim pesti, da bo sistem zdržal.

Zraven pa me firbec matra kam bo šel (prišel) MON in mi vsi skupaj z njim. Na nek način smo od njega odvisni, eni bolj drugi manj, ha ha

Torej: Za EKIPO držim pesti, da je ne mine navdušenje in se ne naveličajo NAJBOLJ PRIJAZNEGA ŠEFA ( HO HO, saj vemo kao je s šefi).

Nam opazovalcem pa svetujem en pomirjevali čaj ( ali pivo) in uspešno čakanje na bolj ljuba presenečenja na MON.

Pa še naprej uživajte, 🙂

Ana

Jaz pa sem že 13.05.2007 zastavila eno vprašanje g. Janku pa še nisem dobila odgovora? A morda kaj narobe gledam? Nisem prijavljena,…. Bom zgleda to morala urediti.


A to misliš, da je po novem čisto preprosto????. Da to narediš potrebuješ samo osem klikov – no jest sm jih porabil 16- ker mi v prvo ni ratalo, da prideš nazaj na prejšnjo stanje pa spet osem klikov, torej skup moraš obrnit 16 strani.

po starem si kliknil enkrat za posamična sporočila in enkrat za “vse na eni strani” S tem, da so bile prej čerte, kjer si jasno videl, kdo komu replicira, sedaj pa ne.

Nadzorna plošča je pa tud enkrat zgoraj, drugič spodaj,
Tiste povezave na levi mi pa kaže na vseh straneh, kot da sem toliko butast, da jih ne bi znal sam poiskat, in jih rabom prav povsod – Na mobisuxovi strani se dajo izklopit.

Živijo, megaboy, saj se lahko lepo pogovarjamo. Sam sem le razložil, kako trenutno poteka sprememba pogleda za registrirane uporabnike, kakor pa pravi Primož, bo v prihodnosti (verjetno samo za reg. uporabnike) na voljo hitro menjavanje med pogledi, kot je bilo včasih.

Ne razumem glede črt?

Spletne strani so si različne, nekatere imajo, kar druge nimajo, in obratno. Nemogoče je narediti spletno stran, kjer bi bili zadovoljni in srečni vsi. Verjetno levi pas ni napad na osebno inteligenco, ampak le ponujanje informacij vsakomur, ki pride. V prvi fazi je to še vedno spletna stran za zdravstveno in socialno pomoč tistim, ki jo najbolj potrebujejo in tisti *morajo* dobiti vse informacije.

Tisti, ki pa smo tu bolj zaradi druženja, pa upoštevamo ta namen in razumemo, da mora biti. Konec koncev, če bom rabil nasvet, vem, da bom hitro našel.

Novi forum ima na voljo veliko več uporabnih stvari, kot prejšnji; zaradi kompleksnosti pa so se stvari drugače razporedile – po skupinah (od tod Nadzorna plošča, kot v Windowsih, npr…). Mislim, da lahko vsakdo izrazi svoj predlog, kako bi se stvari lahko razporedile drugače. V idealni skupnosti, bi vsak povedal svoje mnenje iskreno in brez žalitev, vsako nestrinjanje argumentiral in namesto zlobnih pripomb podal možne rešitve.

Podobno kot na fuzbal tekmi: na tribunah znajo vsi bolje kot na igrišču 😉 (hec).

Torej, jaz predlagam, da svoje nestrinjanje argumentiramo in podamo predloge. Bodimo del rešitve, ne del težave. Tudi Primož in ekipa si zasluži, da dobijo predloge in nasvete, ne pa samo jamranje, kreganje in nervozo.

Saj znamo drugače?


Seveda se lahko lepo pogovarjamo. Moj post vzemi kot dobronamerno kritiko, tak je bil tudi mišljen. Torej da bi vstavili en gumb, ki bi omogočal hitro menjavanje med pogledi, kot je včasih že bilo.

Včasih so pri nitnem pogledu obstajale črtice do tistega, komu si odgovarjal, sedaj ne, – no ne vem, mogoče novi forumi tega ne omogočajo, je blo boljš prej, no ampak ni tko bistveno.

No ja, recimo da ima moški čvek nekaj 100 strani, in na vsaki od teh je link do ginekologije in porodništva???? Kot da bi moški to kdaj potrebovali.-
Saj razumem da reklama mora bit, ampak tole je pa že pretirano. če bi te linke in reklame z desne strani dali vse na eno stran, bi bilo boljše. Tako pa sedaj gledaš spodnje strani, pa je levo in desno prazen prostor.

Po pravici povem, da razen možnosti citiranja nisem opazil kakšnih bistvenih prednosti.

Žal jih je tisto možnost malo upoštevalo, tako da se pogosto ni vedelo, komu kdo odgovarja, in mi za tistem ni žal. Bistvene prednosti pa nisem zasledil še nobene – za moje pojme bi bila to možnost popravljanja svojih sporočil.


Seveda se lahko lepo pogovarjamo. Moj post vzemi kot dobronamerno kritiko, tak je bil tudi mišljen. Torej da bi vstavili en gumb, ki bi omogočal hitro menjavanje med pogledi, kot je včasih že bilo.

Včasih so pri nitnem pogledu obstajale črtice do tistega, komu si odgovarjal, sedaj ne, – no ne vem, mogoče novi forumi tega ne omogočajo, je blo boljš prej, no ampak ni tko bistveno.

No ja, recimo da ima moški čvek nekaj 100 strani, in na vsaki od teh je link do ginekologije in porodništva???? Kot da bi moški to kdaj potrebovali.-
Saj razumem da reklama mora bit, ampak tole je pa že pretirano. če bi te linke in reklame z desne strani dali vse na eno stran, bi bilo boljše. Tako pa sedaj gledaš spodnje strani, pa je levo in desno prazen prostor.

Po pravici povem, da razen možnosti citiranja nisem opazil kakšnih bistvenih prednosti.[/quote]

No naj še jaz dodam, spremeb je veliko več, še posebej v nadzorni plošči. odgovori hodijo po mailu, slediš lahko posameznim temam, teme se v veliki večini pojavljajo na vrhu, lažji nadzor nad spami, zasebna sporočila, ostali modeluli pa še pridejo, tako da bo postopamo lažje slediti spremembam in se jih tudi navaditi.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close