Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Pa na vrh na temo tudi še ne znam priti! Prej je bilo to kar ajnfoh! Zdaj pa ne vem, ali gre za “sledi tej temi” ali bi bilo boljše iti na vrh, na kazalo … kje pa je ??? Wau, kot bi mi v omari nekdo cunje preložil !!! Pa v kuhinji posode … bela cesta !

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

verjetno se bo Primož razpisal kaj več s kakšnimi nasveti, ko bo stvar gotova. Upam.

tut jes test

Jap, imaš prav, mega, samo malo potrpljenja je potrebnega, pa bo vse dobro in prav. Včasih smo ljudje res tako zelo nestrpni. Hvala, sem pozabila na “čakanje”, ker svet tako nekam hiti, z menoj vred!

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Ja, ko se pride na dno res manjka nekaj – ali možnost, da se vrneš na spisek sporočil al pa vsaj knof “na vrh”.

Pa številčenje je zdaj drugačno – prej je bila tema brez odgovora označena z 0, zdaj je 1. Se bo treba navadit.

Meni je pa nova podoba foruma všeč.
malo še je potrebno naštudirati novosti, pa bo!
Primož &co. kar tako naprej!

Ps: škoda da ni smeškov 😉

Lp, Maja

Meni je všeč. Cenim, kar je narejeno, ker vem, koliko truda in neprespanih noči je ponavadi treba vložiti v takšne spremembe. Hvala.

tud men je bllo prej bol pregledn in kje so zdej albumi

Fino, ker se tale tema z vsemi odgovori pojavlja na vseh forumih hkrati.

Pa čedno je tud, tak umirjen izgled.

Edino ekran za vnos se malo hecno obnaša – klikneš na polje, kazalec pa skoči drugam. Če pogruntam ponovljivost, sporočim!

Obvestilo pri prekinitvi je pa “zavajajoče” – vpraša, če hočeš na seznam forumov, vrne pa na seznam sporočil (kar je sicer bolj prav, vendar ne veš, kam te bo vrglo).

No, to je pa kar konkretna sprememba. Se bo treba najprej malo navadit, ampak mislim, da bo šlo. Sicer pa bi prosila, če se lahko vrnejo barve, ki so bile prej, če lahko? So bile zelo prijetne, pa še boljša preglednost je bila.

"Če bi hoteli biti samo srečni, bi to kaj kmalu dosegli. Toda srečni hočemo biti vedno bolj kot drugi, to pa je vedno bolj težko, ker mislimo, da so drugi srečnejši kakor so v resnici" (Renan)

dušca zlata, ti kar raziskuj, pa obveščaj …. jaz moram mal dol, mi je tala nova podoba že malo časa vzela, moram se malo snet, če ne si bom dejala, da sem “odvisnica od MON-a”….

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Pozdravljen Primož!

Pišem sedaj že drugič, namreč prvo sporočilo ni bilo objavljeno, očitno tehnika:-).Namreč ko kliknem ”odgovori pošiljatelju”, napišem kar mislim in kliknem oodaj, mi potem napiše, da sporočila ni bilo mogoče najti, kako to?

hvala za odgovor že vnaprej.

Je pa sprememba kar precej velika:-)
lp, mikimiska

tudi meni je bilo nitkanje veliko bolj všeč, pa da se je videlo če je kakšno novo ali neprebrano sporočilo.[/quote]

Nitkanje ja :)) Moraš gret v Nadzorno ploščo (vidiš jo na spisku sporočil, to je tam ,kjer so zlistane teme v forumu) potem pa pod možnosti –> Nastavitve foruma in nastaviš pri Pogled sporočil – Branje: na Posamična sporočila.

Bi blo pa dejansko dobro imeti to tudi na posameznih vpisih, da se odločiš v konkretnem primeru in za tisti trenutek “povoziš” tvoje nastavitve.

Če že jambramo tule bom še jaz malo dodal…Ko odgovarjaš si prej videl vsebino posta na katerega si odgovarjal (če ima vprašanje 30 vrstic nekako pozabiš kaj vse je nekdo spraševal), zdaj tega ni.

Sicer pa saj bo 🙂

sPOŠTOVANI,

hotela sem oddati eno vprašanje v forum, pa mi je napisalo, da sporočila ni mogoče najti?? Kaj naj bi to pomenilo?? Hvala

tudi meni je bilo nitkanje veliko bolj všeč, pa da se je videlo če je kakšno novo ali neprebrano sporočilo.[/quote]

Nitkanje ja :)) Moraš gret v Nadzorno ploščo (vidiš jo na spisku sporočil, to je tam ,kjer so zlistane teme v forumu) potem pa pod možnosti –> Nastavitve foruma in nastaviš pri Pogled sporočil – Branje: na Posamična sporočila.

Bi blo pa dejansko dobro imeti to tudi na posameznih vpisih, da se odločiš v konkretnem primeru in za tisti trenutek “povoziš” tvoje nastavitve.

Če že jambramo tule bom še jaz malo dodal…Ko odgovarjaš si prej videl vsebino posta na katerega si odgovarjal (če ima vprašanje 30 vrstic nekako pozabiš kaj vse je nekdo spraševal), zdaj tega ni.

Sicer pa saj bo :)[/quote]

Bo zgleda držalo. Nitkanje je očitno nekaj, kar je po novem namenjeno samo registriranim uporabnikom? Če spremljam forum “anonimno” te možnosti za nastavittve sploh ni. Ko sem gledala kot registriran uporabnik je pa “štrajkala”. Probam čez čas.

Hvala za informacijo!

Bo kar držalo, meni “nitkanje” dela. Hvala za pomoč.

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Test.Probam,če sem poštekal.

Zna bit, da si, Zmago … jaz počasi “prihajam notri” …. Preglej pa, če si se prav odločil za tvoj “nick” ali ti je vrglo ven tvoj e-mail !?

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Iskalniki zaenkrat še ne delajo, kajne?
lp

"Če bi hoteli biti samo srečni, bi to kaj kmalu dosegli. Toda srečni hočemo biti vedno bolj kot drugi, to pa je vedno bolj težko, ker mislimo, da so drugi srečnejši kakor so v resnici" (Renan)

Tole mi pa niti pod razno ni okej, počasno, nepregledno, skratka, če je tole kakšna posodobitev, je jaz ne vidim, posodobitev je mogoče zate tam v ozadju Primož, za nas tule pa je to prej korak nazaj, kot pa nekaj boljšega, vsaj tako deluje na prvi hip, ko sem preletela vse tole…me vse mine, res!

Meni tudi nitkanje manjka. 🙂

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Joj, kako pogrešam stari MON :-((((((((((((((
Že tako se je poslabšal, ker so se stalno samo nekaj kregal, pa pljuval en čez drugega, zdaj pa še ta vizuelna sprememba. Pogrešam tisti MON-u izpred dveh, treh let.

Ja, meni ni všeč, zelo zmedeno in nepregledno.

Škoda!

Ma jaz bi drugačno obliko črk. Npr Verdana. Tole zelo težko berem 🙁

Poskusi, če boš lažje brala, če si črke povečaš: drži tipko CTRL in vrti gumb na miški naprej in nazaj. Črke bi se samodejno morale povečevati in pomanjševati. Pri večjih boš mogoče lažje brala.

test

New Report

Close