Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Nadgradnja sistema in popravki – OBVESTILO

Žal jih je tisto možnost malo upoštevalo, tako da se pogosto ni vedelo, komu kdo odgovarja, in mi za tistem ni žal. Bistvene prednosti pa nisem zasledil še nobene – za moje pojme bi bila to možnost popravljanja svojih sporočil.[/quote]

Tudi popravljenje bi bilo možno, vendar samo za dolčen čas, po sporočilu, recimo 10 minut, če se je kdo kaj zmotil. Drugače pa je to že enrkat bilo in so si uporabniki, potem ko so jih drugi skritizirali, popravili svoje izjave in govorili, da to pa niso rekli, tako so si začeli ostali delati copy paste njihovih sporočil, da je tako res izjavil.

Zato smo to ukinili. Stojimo za svojimi odgovori in dejanji. Ne moremo naknadno spreminjati svojih izjav. Tako kto naši poslanki, da plačujeti na črno svoje snažilke, potem pa so se ven vlekle in spreminjale izjave. Žal prepozno, tokrat so ju novinarji okoli prenesli.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

nism čist zastopu, ampak ok

bl sm na to mislu, da če se ti nrdi da en par tipotov vsekaš pa pol bi rad prou kmal to popravu de bi blo to možn. no dobr dobr pol pa ne.

ja, časovni limit pod minuto bi bil kar sprejemljiv, samo je verjetno preveč zakomplicirano…
sicer je pa na voljo Predogled, in načeloma naj bi tam vsakdo še enkrat za sabo prebral, kar je napisal in popravil napake…

Dragi Primož,

v Kulturnici so nekakšni dermatološki posti, na katere odgovarja dr. B. Kralj. To bo najbrž napak, ne? 😉

LP

Primož!

Opcija “na temo” ne dela. Ali morda to že veš??

Če klikneš “na temo”, te vrže samo na spisek sporočil, ne porine ti pa zadnje prebrane teme na vrh strani ….

Pišuka smo tečni :))))))

LP, V. =˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘= Ste že slišali, da ni nihče popoln??? =˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=

uffa jaz spet pišem in pišem pol pa ne objavi.
Čim je link zraven se vse konča

smrk

meni ne objavi tudi, ce ni linka notri… nimam pojma zakaj ne.

Primoz???

pa tako lepo sem eni mladi punci odpisal…

lp, M.

Zelo pohvalno, da ste omogočili tudi sezname forumov oziroma hitri dostop na posamezen forum zgoraj na spletni strani, kjer so predstavljeni vsi forumi.

forum

http://med.over.net

Ženski forum se na seznamu pojavi dvakrat, enkrat ne levem in enkrat na sredinskem seznamu. Ali mora bit tako?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, hvala za tvoj opozorilo. Ženski čvek je bil včasih v stilingu, v bistvu pa bolj sodi pod prosti čas. Zato je zdaj samo na levi strani.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Primož, jest se pa tud slučajn ne morem prijavit, niti kaj komentirat-nič.Tudi če grem delat novo prijavo mi ne gre. Lepo prosim za pomoč.Hvala Matea

Ma mi je končno uspelo, bravo jest.Lep dan še naprej

Koliko je 3 plus 12?

testiram tudi jaz 🙂

Primož,

kako lahko izbrišem svoj prispevek? V bistvu bi ga rada dopolnila oz. spremenila in res ne bi rada odpirala nove teme za to?

Hvala in lep pozdrav!

postov praviloma ne moreš več spreminjat, če ga hočeš dopolnit, piši pač odgovor nanj, da ne odpiraš nove teme.

Zivjo,
sem nova na tem forumu. Ampak mislim, da bom kar redna obiskovalka. Z mozem se spravljava k dokoncanju hise v tretji podaljsani gradbeni fazi (pritlicje in nadstropje, skupaj 180 kvadratov). Dobila sva predracun za celotna elektroinstalacijska dela (delo in material, zunajna in notranja razsvetljava): 20 000 eurov. Zlasti so drage razdelilne omarice. Malce naju je to pretreslo. A mi lahko kdo pomaga z nasvetom? Koliko obicajno stanejo elektroinstalacijska dela pri stanovanjski hisi?
Tisockrat hvala.
Lp, matna

OK, hvala za ptorpežljivost, spremembe bodo še, vendar počasi se moramo anvaditi na nov sistem, sproti pa boste seznanjeni z novostmi, za katere pa verjamem, da bodo samo dobrodošle.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, še enkrat čestitke tebi in vsej tvoji ekipi, da ste tako gladko preselili to ogromno bazo sporočil na novi sistem !! Potem ste pa sistem še ‘zglancali’, da se zdaj res že prav sveti !

Imam pa en predlog, glede na to, da je na naših forumih precej uporabnikov, ki niso več tako mladi in elastični ob računalniku:

Na vrh foruma (našega, pa verjetno tudi ostalih) bi dali obvestilo ‘Spremenjena oblika forumov’, kjer bi NA KRATKO v par alinejah napisali, kaj je zdaj za preproste uporabnike drugače kot prej.

Kaj meniš, Primož ?

Pozdrav, Milena podpredsednica SLOVENSKEGA ZDRUŽENJA BOLNIKOV Z LIMFOMOM IN LEVKEMIJO, L&L diagnoza levkemija KML nov.2005, nesorodna presaditev feb.2006

Ti lahko kar napišeš eno sporočilo, jaz pa bom uredil, da bo vidno na vrhu, samo link mi boš poslala pa bo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close