Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Naj javnost izve …

Naj javnost izve …

Organi pregona (policija in tozilstvo) pa tisijo glave v pesek, kot da imajo sindromdrzavo. Na policiji mi odgovarjajo, da to ni v njihovi pristojnosti ali pa, da je zadeva za trzni inspektorat. Pa kenjam se jaz na taksno drzavo.

Fuka jih, ker me ne morejo ustrahovat. Ker si za vsak s prstom rit obrisejo. Ker mi nic ne morejo. Pa me je 2010 zbil avto na prehodu za pesce in je samo prah padel iz mene. Kot sem ze veckrat rekel. Ne bom vsega omenjal. Ker bo kdo se res mislil, da sem zrel za na psihiatrijo. V glavnem, v tej drzavi tudi papircka ne poberem vec.

Verjamem, da bi me marsikdo najrajši videl na psihiatriji. Vendar mu moram povedat, da tega filma žal ne bo gledal. Pizdunom, ki mi grenijo življenje sporočam naslednje. Ne bom bil žaljiv, ker sem že zadosti star. Policijsko (udbo) mafija, sam na tazadno me lahko kušnete!

Koji si mi ti za en k….. da bi ti jaz razlagal (opisoval) stvari. Ker g. kriminalistu ni uspelo se pogovoriti z mano na mojem domu, me sedaj tukaj na forumu poskušate napeljevati na debato. Ne nasedam jaz več na policijske finte. Konec je. Več sreče prihodnjič. Ker z prikritimi grožnjami pri meni niso nič dosegli, so me začeli provokatorji na vsakem koraku verbalno nadlegovat in provocirat. Sam tudi iz te moke ne bo kruha. Jaz imam namreč jeklene živce.

Dokler so me lahko (komunajzerji) izkoriščali in mi kradli denar, me ni nihče pošiljal k psihiatru. Ko pa sem temu naredil konec bi me pa najraji izgnali iz države. Tipično za eno totalitarno državo. Če ne misliš tako kot mi, se ti lahko kaj kmalu kaj zgodi.

To se vsakemu zgodi. Folk kar preskoči vrsto. Potem pa se začneš izogibati te trgovine (oziroma tega oddelka) in potem ugotoviš, da je drugje, v drugi trgovini kvalitetnejše :)))

Eni od najbojših zapisov na današnjem forumu! Od srca sem se nasmejal… Ne se pustit!

Slowenische schweinerai! Ker mi po crki zakona nic ne morejo saj je zakon o delovnih razmerjih (ZDR) na moji strani, se je banda komunajzerska (drzava) spravila name z udbovskimi prijemi. Tudi regresivnimi. Ker jim pa nekako ne uspeva najbolje, bi me radi prikazali delovnemu sodiscu kot nepristevno osebo. Pa tole jim sporocam. Sam na tazadno me lahko kusnete prekleti komunajxerji. Dokler bo to drzavo vodila banda komunajzerska, ne upajte, da se bo kaj spremenilo na bolje. Novinarja Mira Petka so dali pretepst, dobrotnika iz Negove pa umorit. Upam no, da nisem jaz naslednji. V tej drzavi jevse mogoce.

Kje pa delaš? V kuhinji morda?

Ja kaj je pa to druga kot prikrita groznja, kar bom sedaj navedel. To sem jaz dozivel po ttozbimojega bivsega delofajalca. Nekega dne me je ena oseba poklicala na mobitel . Predstavila se je kot usluzbenka (kvazi) zavarovalnice Triglav. Vprasala me je, ce sem se dal pred kratkim zivljenjsko zavarovati pri njih. Ker nikoli nisem bil pri njih zivljenjsko zavarovan, sem takoj skuzil za kaj gre in prekinil pogovor. Nekaj mesecev kasneje me je pana prehodu za pesce zbilo osebno vozil.nic hujsega, samo prah je padel iz mene. Tezava je nastala, ko sem po pravni poti zelel dobiti denarno odskodnino za nastale telesne poskodbe in bolecine. Ta mafija mi je zapiralavsavrata v tej drzavi. Od Okroznega sodisca do odvetnikov so stopili skupaj, in mi tako nastimali, da nisem mogel placat sodiscu sodne takse v visini 370 €. Ker sem ze od 2008 brezposeln. Do Bpp pa tudi nisem mogel priti, ker so mi kar naprej posiljali po dopolnitvah vloge. Mafija, da ji ni ravne v EU. Pa to se ni vsa zgodba. Iz PP so mi na dom poslali denarno globo v visini 120 €. In to ne mores verjeti, celo na sest obrokov so mi dali. Lopovska drzava vam recem. Naturlich nisem te kazni nikoli placal.pa je bilo ravno tako vse O.K.

Ziher vse narobe razumes in da so vsi proti tebi?

To recimo je mozno samo na Balkanu, da kupis SIM kartico za 2 € opravis klic in jo potem unicis. V zahodnem demokraticnem svetu je SIM kartica kot osebni dokument. Namrec tel. st. iz katere so me poklicali iz (zavarovalnice Triglav) ni bila vec dosegljiva.

Ko ti lasten oce rece, da ve za vsak tvoj korak, se pa mal zamislis. Postavlja se ti na dedetine vprasanj. Jaz sem se najprej vprasal, ce se morda zato moje zivljenje ne vrti v pravo smer.

Zivimo v drzavi kjer pravila in zakoni ne veljajo za vse drzavljane enako. Se bojim da je bore malo ostalo od pravne drzave.

Na polovici zivljenja sem spoznal, da je moj zakon bil prevara. Za veliko stvari v zivljenju sem pa definitivno kriv sam. Kot naprimer, da nisem 1982 zbezal iz Balkana. Da sem bil naiven in verjel svojim starsem in sorodnikom. Takrat me pa ni nihce posiljal k psihiatru, ko me je foter pretepal kot psa. In ko je mater z mano pocela kot z Judom. Prekleti komunajzerji. Upam da se bodo vsi cvrli v peklu.

Clovek ne more verjeti kdo vse v tej drzavi dela za policijo.

Pizdunom ki se sprenevedajo kako so nekaterim ljudem v Sloveniji grobo krsene clovekove pravice in enake moznosti priporocam, da gredo na Veliko Planino ali Roglo pasti krave.

in ne mislit, da ne vem s kom imam opravka. Kdo mi ze od malih nog greni zivljenje in podtika stvari. Samo ne vem se zakaj ravno jaz.

Bandi policijski sporocam, da me lahko kusnejo tja kamor sonce nikoli ne posije. Viel danke ker ste mi unicili zivljenje in instant-druzino. To ne zmore vakdo.

Glede na to da zivimo v drzavi kjer je vse mogoce (Bostjan Penko je to javno povedal) potem se ne cudim da vse pristojne sluzbe tisijo glave v pesek kot da imajo sindrom noja. In da nihce za nic ne odgovarja.

Ce je kdo misli da si bom v Nemciji (Stuttgartu) poiskal sluzbo potem se je prekleto zajabal. Pri teh letih in po vsem tem kar sem doziv v tej l……. Sloveniji mi tudi na kraj pametine pride kaj taksnega.

Pred leti mi je po telefonu dejala bivsa zena, da celjske mesnine d.d. niso bilo kdo. In da me bodo v vsakem primeru sf…… Danes po skoraj desetih letih vidim kako prekleto je imela prav. Ker mi po crki zakona nic ne morejo so se me lotili na komunisticni nacin. Zato pa pravim, da to drzavo ze 27 let vodi udbo mafija.
V Intersparu je ze slo tako dalec z provociranjem in podtikanjem trgovk, da sem poklical na policijo in zahteval da v trgovino posljejo kriminalista da se vsedemo z vodilnimi dol in skupaj pogovorimo ali je res vse dovoljeno v tej drzavi. Vendar me je policija tako kot vedno tudi tokrat razocarala. Mi je dejal kriminalist, da moj primer ni za policijo ampak za trzni inspektorat. Pa to ne mores da verjames. Zato sem kasneje nApisal v knjigo pritozb in pohval vprasanje za vodilne. Napisal sem se tudi, da varnostniki pridno opazujejo kaj se mi dogaja v Sparu vendar samo tisijo glave v pesek kot da imajo sindrom noja.

Tisti ki spremljate mojo zivljenjsko zgodbo (tisti ki mi 25 h dihajo za vrat naj odjebejo) mi povejte kaj bi storili, ce bi po 25 letih druzinskeha zivljenja ugotovili, da vam partner zivi dvojno zivljenje. Da vam ga je nastavila policija z namenom, da vam z njegovo pomocjo lazje greni zivljenje. Naj omenim, da v tej kalvariji prikrito sodelujejo tudi moji starsi. Cist mozno je tudi da so mi starsi zrihtal to osebo.

Kaj sem dozivel v ponedeljek na mojem lokalcu. Na avtobusnem postajaliscu pred nakupovalnim centrom voznik ugasne bus in odpre vsa vrata. Potem nas pa vprasa ce se komu mudi, da bi on za pet minut skocil tjale v trgovino nekaj kupit. In tako smo ga cakali dobrih pet minut da je prisel nazaj in nas odpeljal dalje. To je mogoce samo na Balkanu in nikjer drugje. Mene sicer to nic ni motili. Jaz imam casa vec kot denarja. Samo tako omenim.

Moj namen tega pisanja je samo eden. Naj cela Slovenija izve kako te preganja drzavna mafija samo zato ker se boris za svoje (delavske) pravice. Se bojim da je v tej drzavi Kocevski medved bolj zasciten kakor delavec.

New Report

Close