Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Naj javnost izve …

Naj javnost izve …

Samo za hlapca so me imeli v celjskih mesninah d.d. in me gonili kot crnca. Temu sem jaz napravil konec.

To drzavo ze 27 let vodi komunajzerska banda. In s to mafijo imam jaz opravka. Danes je moja strokovna svetovalka na CSD od mene zahtevala, da podpisem izjavo, da ne zelim uveljavljati visje denarne socialne pomoci. Pa to res clovek ne more verjeti.

To se tudi lahko samo meni zgodi, da mi po 20 letih skupnega zivljenja enga lepega dne rece partnerka, da me z otrokom zapustata. Da gresta za sebe ziveti. In da sta mi odnesli dve leti star avto, pralni stroj, hladilnik, televizor, dve zenski kolesi, posodo, otrosko posteljo … Pa naj se kdo rece, da nisem dober clovek. In dam roko v ogenj, da ne bo nikoli dobila boljsega ali vsaj taksnega moskega kot sem jaz. Ce slucajno katera od njiju to bere jima sporocam, da sta zame samo trupli.

Hola,
No coment!

Mirko proti Goljatu (globoki drzavi)! Imam obcutek da prekleti komunajzerji ne bodo odnehali dokler me na delovnem sodiscu ne sfukajo. Pa da vidimo kdo bo na koncu winner.

Pizdune ki so mi unicili Leben sprasujem, ali jim tako bolj odgovarja moj novi nacin zivljenja (da me drzava prezivlja).
P.S. Viel Danke ker ste mi unicili druzino.

Neki dan sem v pekarni dobil navaden buhtelj. Nic ne bi bilo narobe, da nisem narocil cokoladnega katerega mi je prodajalec tudi zaracunal. Ali pa narocim sirov ali pa mesni burek, ko ga pa vzamem iz vreckice je pa tako trd, da bi lahko orehe drobil z njim. Pred leti sem narocil in tudi placal poldrugi kubik betona. Voznik hruske mi ga je pa pripeljal dobra dva kubika. Problem je bil ker viska nisem imel kje porabiti. Da ne pozabim omeniti podtikanje suhih krofov. Vse to in se vec mi pocne ta mafijska drzava.

Zenska (moja partnerka) ki mi je 20 let grenila zivljenje (unicevala avtomobile, pohistvo, oblacila) in po 20 letih odsla za sebe zivet in s sabo odnesla vecino najinega premozenja, mi po vsem tem pravi, da mi hoce samo dobro. Res da mi v OS nekako ni uspelo prilesti do konca. Kar pa se ne pomeni, da sem po kisli zupi priplaval. Osel gre samo enkrat na led.

Po razpadu moje instant druzine mi neki moski (kriminalist pod krinko) svetoval, da si naj poiscem eno zensko. Samo za sex. Ni pa hotel penodat po resnici, da zato da mi bodo preko nje lahko se naprej grenili zivljenje.

To clovek ne more da verjame kako so prekleti (udbovci) rdecekozci zasciteni v tej drzavi.

Prevec sem prestal v zivljenju, da bi se pustil fukat tej prekleti bandi komunajzerski. Katere clana sta tudi med drugim moja starsa.

Banda lopovska! Najprej mi 20 let na transparenten nacin kradejo denar in me izkoriscajo. Sedaj ko sem pa na socialni pomoci mi pa ponujajo visjo denarno socialno pomoc in pa moznost, da mi oni placajo poloznice. Schweine komunajzersko! Na napacnega ste se spravili.

Tudi razglednice ne morem oddafti v postni nabiralnik, da mi ne bi skifi dihal za ovratnik. Kako naj potemv taksni (policijski) drzavi obrnem novi list?

Ne spominjam se koliko tocno sem bil takrat star. Pa saj ni vazno. V glavnem preden sem zacel hodit v OS sem padel iz (pojate) skednja kjer so imeli moji stari starsi svinje, premog, seno in wc. In to iz visine dobrih 3 m. Seveda v 60-70 ni na nas otroke nihce pazil tako kot danes nadzirajo starsi svoje otroke. In prav je tako, saj so tudi drugacni casi. Kaksno leto za tem se padel izpred hise in si prebil se nad drugim ocesom. V petem r. OS sem si pri telovadbi na stopnicah solskega zaklonisca se prebil desno koleno. Se danes cutim bolecino v kolenu. Pa grd padec na smuceh v soli v naravi. Hvala Bogu si nisem nic zlomil. Da ne omenjam tezjih delovnih poskodb v tovarni. Ali pa ostalih prometnih nezgod z motorjem in avtomobili. Zanimivo pri teh nezgodah je to, da nisem bil nikoli sam v avtomobilu ali na motorju. Vedno je z mano sedela v avtu kaksna moja punca, sodelavec ali prijatelj. Ko sem svojega majstra prosil, da mi da nove usnjene rokavice, mi je ta dejal, da saj ne boli njega ampak mene. Jaz pa vse porezane prste od plocevine. Tako grdo pocnejotz mano ti prekleti komunajzerji ze vec kot pol stoletja.

Skifi, dimnikarji, postarji, sabaki in udbasi iz Knezjega mesta. Lahko me kusnete tja kamor sonce nikoli ne posije.

Pa naj se kdo rece, da v tej drzavi ni vse mogoce. Kljub temu, da nisem na CSD oddal nove vloge so mi odobrili visjo denarno socialno pomoc. Vse pohvale vladi v odstopu.

Moj edini telesni stik s starsi v otrostvu so bile batine (lasanje.uhlanje,klofutanje in tezka roka fotra). Mene ni nikoli nihce objel ali da bi me pohvalil. Mati me se dojila ni.

Nekdo ne zeli, da javno govorim o tem kaj vse prezivljam na svoji zivljenjski poti. Ki pa ni kratka. Zato so mi pa moderatorji tega foruma nekaj casa preprecevali objave. Sele ko sem jim po e-posti poslal dopis se je stanje izboljsalo. Sedaj je v redu.

SOVA – tule mi lahko posiljate poloznico od Telemacha. [email protected]

Mentalno zdravje bo treba it pogledat, dragi fantic. Ti sestavki o njemne pricajo nicesar dobrega.

Vcasih je treba izgubit kaksno bitko, da dobis vojno.

To lahko clovek dozivi samo v policijski drzavi kot je Slovenija, da na sodisce pride zagovornik bivse partnerke kriminalist pod krinko. Slo se je glede visine prezivnine za otroka.

Tako je v tej nasi lepi (demokraticni) drzavi. Dokler si tiho in garbas za to l…….. drzavo je vse O.K. Ko pa se enkrat upres tej bandi izkoriscevalski ti pa tako zagrenijo zivljenje, da bi se najrajsi ubil. Ni ti ne za ziveti in ne za umreti. Najpret te odvojijo od druzine, da si bolj ranljiv. Potem sledijo prikrite groznje po telefonu, nastimane prometne nesrece, izklapljanje interneta, elektrike, zastrupljanje vode in hrane, unicevanje tvojega imetja, demantirani prispevki in oddaje v medijih, provociranje, verbalno in fizicno nasilje, kvazi blokade na TTR racunu, pisma mafijskih odvetniskih druzb …

Na polovici zivljenja sem spoznal, da sem dolgoletna zrtev totalitarnega rezima (udbovcev). Med njimi so tudi moji starsi in moji sorodniki. Zato se pa moje zivljenje ne vrti v pravo smer.

prekleti skotovi (murje) imate morda kaksno rdecelasko na lagerju zame?
Policijske pedercine z podtikanjem ne boste nic dosegli. Samo svojo rit si brisete s prstom.

New Report

Close