Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Naj javnost izve …

Naj javnost izve …

Kriv sem tudi zato, ker nisem pazil s kom se druzim. Lahko povem, da meni ne bo vec ta mafija krojila uusoe. In se to. Ne znam povedat kako sovrazim to prekleto mesto in to gnilo drzavo. Unicili so mi preostanek zivljenja. Koliko ga se sploh imam.

Zato pa moje zivljenje ni na pravih tirih, ce mi pa policijska mafija in lastni starsi grenijo zivljenje.

Mislim da v tej drzavi obstaja se ena mafijska zdruzba – delavska mafija (lovci na glave). Ki isce hlapce, da ti garbajo za min. placo po cele dneve.

Bolje pozno kot pa nikoli. Spoznal sem, da se ljudje iz mene delajo norca. In to ze celo zivljenje.

Naj povem, da bo raja videla v kaksni drzavi mi to zivimo. Ta banda me je 2009 vkljucno z mojim izbranim zdravnikom hotela spravit (pod noz) na operacijo gerba. Napotnico na priprave za operacijo mi je ze dal v roke moj zdravnik. Danes vem, da so me pa prej doma starsi z vodo v hisi zastrupljal. Hvala bogu, da sem poslusal svoj notranji glas in da nisem sel na pregled. Se pa sprasujem cemu vse to. Ali so me hoteli unicit ali kaj. Danes ni z mano cisto nic narobe. Zdrav sem kot dren.

To lahko clovek dozivi samo v totalitarni drzavi kot je Slovenija, da se kompletna politicna smetana spravi nate samo zato ker si tozil svojega delodajalca (drzavno podjetje) zaradi nezakonite odpovedi delovnega razmerja. Deset let je ze od zacetka tozbe na DSCE.

Prekleta banda komunajzerska. Bolj ko me nadlegujete (podtikate, provocirate in unicujete moje imetje) bolj sem imun na vas.
Lahko bi rekel, da sem tudi jaz politicna zrtev tako kot je bivsi zupan MB Franc Kangler. Samo da sem jaz za razliko od njega neizobrazen in siromak brez premozenja. Zato me lahko samo kusnejo tja kamor sonce nikoli ne posije. Pa meni so unicili druzino kar njemu hvala bogu niso.

Ko mi je leta 1994-1995 DURS poslal na firmo poloznico za tablo postavljeno za cesto na kateri bi naj imel napisano ime moje firme (seveda nisem imel nobene table postavljene nikjer) sem vedel, da zivim v lopovski drzavi.IKasneje mi je se pa AJPES zacel posiljat vsako leto poloznico. Pa sploh nisem imel odprte firme. In se prav sem imel. Ze 27 nam ta mafija krade na transpatenten nacin denar.

Za bozicnico sem v drzavni firmi dobil dva kg kranjskih klobas in liter Bizeljcana. Se dobro da nisem bil zaposlen v Snagi ali v Dinosu.

Jaz se te srece nimam, da bi imel 32 zob. Jih imam samo 28.

Bralci, da ne boste misli, da se mi samo zadnjih nekaj let godi krivica. V 5 r. OS mi sosolka R.V. dala nalivno pero, ker kao ona ni nikjer mogla kupiti bombic z crnilom za njega. Skupaj sva sedela v solski klopi. Cez nekaj dni mi pa pravi razrednicarka, da me je sosolka prijavila ces da sem ji ukradel nalivno pero. In taksne stvari zaznamujejo otroka za celo zivljenje.

resnica boli, komentarji se bolj. Ni vseeno kdo kaj rece v nasi drzavi. Ce ne mislis tako kot mi, se ti lahko kaj kmalu kaj zgodi. Poje Miro Klinc.

To kar jaz dozivljam po tozbi mojega bivsega delodajalca (drzavno podjetje) je samo dokaz, da smo se 50 let za razvitim zahodnim svetom.

Da ne bo kdo mislil, da sem pa jaz bil zupnik. Se oni imajo grehe, pa da jih jaz ne bi imel. Sem pa spoznal, da v tej drzavi clovek ne more posteno ziveti. Ker komunajzerji iz tebe delajo prevaranta. Vsa meni so dolgo tako poceli. Dokler si nisem prisel gor.

Predvidevam, da se vam ze svita, da sem dolgoletna zrtev totalitarnega rezima ali drugace povedano. UDBO mafije, oziroma prekletih komunajzerjev.

zato pravim, da Slovenija pod nujno potrebuje predsednika drzave z jekleno roko in jajci. Andrej Sesko je po mojem ze tak taprav kerlc. Samo se pa bojim, da ima predsednik v nasi drzavi premalo pooblastil, da bi lahko kaj spremenil. Taksno moc ima samo Donald J. Trump.

a zato me Ministrstvo za delo, druzino in … Ignorira, ker sem psihopat? Ne odgovorjajo na moja vprasanja naslovljenja po e-posti v zvezi predracuna za izredno denarno socialno pomoc in v zvezi visje denarne socialne pomoci.
Mafijska drzava! Samo to lahko recem.
Pa se to naj povem tistim ki pisejo taksne kozlarije. Ne berem vasih komentarjev, ker me ne zanima vase gnilo mnenje.

Komu ali čemu so namenjena ta kurja čreva? Menda ja ne temu, da bi te nebuloze slučajno koga zanimale in bi jih celo bral?

prekleti psihopati. Ker mi po crki zakona nic ne morete ste se pa spravili name na psihicni bazi (tipicno udbovsko) NE!

Zivjo! Osebam sibkega zdravja in mladoletnikom odsvetujem branje moje zgodbe. To je ctivo samo za ljudi mocnega karakterja. Da se zapisem kaj o tem v kaksni socialni drzavi zivim. Bil sem na zacetku tudi prostovoljni krvodajalec. Nekajkrat (10+) sem dal plazmo. Ko pa sem jaz potreboval zobozdravnisko storitev (plombo) mi pa nihce v tej drzavi ni hotel zaplombirati zoba. Nevem zakaj. Morda zato ker nimam urejenega dodatnega zavarovanja. Pa saj bi jim doplacal razliko. Osnovno zdravstveno zavarovanje pa namrec imam urejeno. In zaradi te mafije sem ostal brez zoba. In tako sem ze od 2013 brez petice zgoraj. In taksni drzavi sem jaz daroval svojo dragoceno kri. Ce bi to takrat vedel bi jo rajsi spustil v bliznji potok.

Pa naj se kdo rece, da nasi sodniki opravljajo posteno svoje delo. Moje izkusnje so bile z Delovnim sodiscem v Celju. Namesto da bi se sodnica ukvarjala z zakoni (nezakonita odpoved delovnega razmerja) je zaslisevala mene in pa zaposlene pri tozeni stranki. Jaz nisem zato placal odvetnika, da bo na sodiscu mene zasliseval. Ampak zato, da me bo zagovarjal. Zgleda da nisem izbral dobrega odvetnika, da je izgubil tozbo.

A morda pocnem kaj kaznivega in nezakonitega, ce opozarjam na krivice ki se mi dogajajo. Je pa tudi res, da sem full kriticen do taksne politike ki jo pelje ta drzava. Se bolj kot taksno politiko pa sovrazim komunajzerje.

Posta Slovenije je tudi ena izmed ustanov, ki mi zadnjih nekaj let podtika, nagaja in provocira. Govorim o zaposlenih na posti. Pravo smece so.

Sprasujem se ali se ti ljudje samo delajo malo bolane v glavo, ali res nimajo vse poslihtan po glavi. In zakaj te ljudi zdravniki ne napotijo na psihiatrijo. Ja vrjetno zato ne, ker imajo rdece knjizice.

Tota prekleta (udbo) mafija mi diha za vrat in mi nagaja neglede v kateri drzavi se nahajam. Po sloveniji pa itak v vsakem kraju. In mislim, da se ta agonija lahko konca samo na en nacin.

New Report

Close