Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najdražji delovni zvezki

najdražji delovni zvezki

moji otroci nimajo ne nintendo ne nič od naštetega zato prosim…sama sm z enim dohodkom z minimalno plačo in od države ne dobim nič pa sem vprašala na centru za socialno delo…ni prav da nekje za 6 razred plačajo 20€ za dz medtem pa nekje 115 ali pa še več… zato prosim če nisi v taki situaciji ne piši kr neki…njih ne briga od kje bomo dobili važno da otroci morajo 1 septembra imet te delovne zvezke

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

7.r Ljubljana= 57e, bravo svet staršev
Zakaj nekateri pristajate na tako velike zneske?

saj do zdaj sploh nismo vedeli da smo med najdražjimi

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Tako je! Odstranimo delovne zvezke iz osnovnih šol, ker je predrago. Naj otroci pišejo po nareku, namesto da bi razmišljali. Naj rešujejo delovne liste ki jih je potrebno tudi plačevati in s katerimi se večinoma krade avtorsko delo. Odvzemimo jim gradiva, da bodo spoznavali materiale preko prosojnic, namesto z lastnim poizkušanjem in skozi izdelavo spoznavali postopke, zakonitosti, itd. Naj imajo tehniški dan in nabirajo listje. Pritisnimo na učitelje, ker oni kot strokovnjaki tako ali tako nimajo pojma, kako je potrebno poučevati otroke. Pritisnimo na njih tudi takrat, ko otrok, ki ne opravlja domačih nalog dobi nezadostno oceno in je za to kriv učitelj. Navsezadnje pa pritisnimo tudi na založbe, ki morajo višati cene zaradi oderuških rabatov trgovcev. Tako je!

New Report

Close