Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najem stanovanja v hiši, nakup hiše z neznanci..?

Najem stanovanja v hiši, nakup hiše z neznanci..?

Ajej, ajej, smo občutljivi. Jaz živim v bajturini – to je izraz za veliko hišo. Če tebe žali, je s tabo nekaj narobe. Itak samo iščeš prepir.[/quote]

He he, mene ne žali, ker nisem hiša. In ne, to ni izraz za veliko hišo, to je izraz primitivcev, nevoščljivcev, ki svoje hiše nikoli ne bodo videli. Verjamem, da ti živiš v veliki hiši, samo tvoja pa ni.[/quote]

Potem me pa razsvetli, čigava je. :)) Od sosednjega Lojzeta? :)))
Preberi to o fovšljivcih in primitivcih in se poglej v ogledalo.

He he, mene ne žali, ker nisem hiša. In ne, to ni izraz za veliko hišo, to je izraz primitivcev, nevoščljivcev, ki svoje hiše nikoli ne bodo videli. Verjamem, da ti živiš v veliki hiši, samo tvoja pa ni.[/quote]

Potem me pa razsvetli, čigava je. :)) Od sosednjega Lojzeta? :)))
Preberi to o fovšljivcih in primitivcih in se poglej v ogledalo.[/quote]

Ne, tvoja ni. Če bi bila tvoja, bi jo cenila, pa je ne. Možno je edino, da si jo podedovala. V tem primeru je zelo žalostno, da je ne ceniš. Z lastnimi žulji pa je nisi ustvarila.
Če te slučajno zanima, ne vem komu bi naj jaz zavidala, imam dosti več od povprečnega Slovenca. Sicer pa s teboj debato zaključujem, nisva na istem nivoju, na tvojega se ne bom spuščala, ti pa mojega nikoli ne boš dosegla. Zbogom!

Hvala. Upam, da sem te prav razumela, da ne boš več smetila v tej temi. Tako, da se sedaj tudi tebi zahvaljujem. Lepo bodi.[/quote]

Smetiš edino ti. Ti povem, da človek, ki tako poniževalno govori o hiši, ni nikoli dober gospodar. Nikoli ne bi hotela, da živiš v moji hiši. Upam, da bodo to spoznali tudi drugi. Čao[/quote]

Pa menda ne misliš, da si jaz želim živeti v tvoji hiši :)?

Potem me pa razsvetli, čigava je. :)) Od sosednjega Lojzeta? :)))
Preberi to o fovšljivcih in primitivcih in se poglej v ogledalo.[/quote]

Ne, tvoja ni. Če bi bila tvoja, bi jo cenila, pa je ne. Možno je edino, da si jo podedovala. V tem primeru je zelo žalostno, da je ne ceniš. Z lastnimi žulji pa je nisi ustvarila.
Če te slučajno zanima, ne vem komu bi naj jaz zavidala, imam dosti več od povprečnega Slovenca. Sicer pa s teboj debato zaključujem, nisva na istem nivoju, na tvojega se ne bom spuščala, ti pa mojega nikoli ne boš dosegla. Zbogom![/quote]

Da se ne boš razpočila v svoji pritlehnosti.

Le kako se je tole končalo?

Da se ne boš razpočila v svoji pritlehnosti.
[/quote]

Pa ti veš kaj pomeni beseda PRITLEHNOST ?
Očitno nimaš povsem razjasnjenih pojmov, tepka. Saj pravim, takšni primitivci kot ti po navadi še OŠ nimajo končane.

Pa ti veš kaj pomeni beseda PRITLEHNOST ?
Očitno nimaš povsem razjasnjenih pojmov, tepka. Saj pravim, takšni primitivci kot ti po navadi še OŠ nimajo končane.
[/quote]
Očitno si si premislila glede nivoja in zaključitve debate.

iščem hišo, lahko staro, bolj na samem kjer sta dovoljeni dve muci, bolj gorenjska .

Mi smo kupili pol hiše, etažirana lastina.
S sosedi smo se razumeli ok, skupne stvari skupaj dorekli, imeli smo celo skupne kante za smeti. POtem smo hkrati oboji prodali in so spet 2 lastniki.
Pri nas se je obneslo.

Me zanima, če je uspelo avtorici teme?

Mene tudi, ker sedaj iščem nekaj podobnega, ampak malega zase. Bolj gorenjska…okolica LJ, pa tudi kje drugje do max 40k z možnostjo obnove, mora pa imeti hišno številko in bit kolikor toliko v redu, podrtije ne pridejo v poštev. Je še kaj kar ni v oglasih?

Kje iščete drugi?

Menim da se (tudi in glede na prejšnja mnenja) pri nas sobivanje ne obnese, razen če ful poznaš človeka s katerim greš v to. Škoda.

New Report

Close