Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NAJEMODAJALCI SRAM VAS BODI!!!

NAJEMODAJALCI SRAM VAS BODI!!!

se strinjam

Odgovor na objavo uporabnika
besn k ris, 02.11.2012 ob 14:14

Zadnja leta živim kot najemnik, saj si zaenkrat na žalost še ne morem kupiti svoje nepremičnine. Stanje na tem področju je naravnost porazno. Pohlepni lastniki stanovanj odirajo ljudi do konca. Stanovanja, beri luknje oddajajo v tako slabem stanju, da ko prideš na ogled (saj ko se po telefonu javiš na oglas, je vse oh in sploh ohranjeno, novejše,ipd) , te ima da bi mu dal pošteno pljesko okrog kepe. Govorim namreč za Ljubljano, čeprav tudi drugje ni dosti drugače, ko poslušam podobne izkušnje. Pridem na ogled dvosobnega stanovanja LJ Šiška, 70 kv.m., napol opremljeno z pohištvom , ki je gnilo od vlage, tisti zeleni volk, ki se nabere od vlage, vse polomljene police, vsak komad “pohištva” drugačen, kot da bi jih privlekli vsakega z drugega kosovnega odpada, itison star 50 let, ves poscan, podrkan in gnil, postelje sploh ni, namesto le te stoji spet bog ve koliko star polomljen divan, 80 krat 40 cm, na katermu se še obrnt ne moreš kaj šele spat, da o misli na to da je na njem prej lahko spal kak ata z inkontinenco, sploh ne govorim….Kuhinja iz dveh spet polomljenih omaric, na štedilniku dela le ena rinka, v kotu straši super star obodinov frižider, v kateremu je spet vse gnilo, ko ga odprem me skor nazaj zabije tolk ven udar….
Greva s tipom še v kopalnico, da ne opisujem, spet ista slika, v banji debel sloj umazanije, ki ga ne bi razžrl niti vodikov peroksid, kaj šele varikina….Stanje je grozljivo, itak grem samo še ven, tipu nič jasno, v salomonu pa cena za ta sekret reci in piši 850 €!! To je bilo v bloku na Kunaverjevi ul.
In potem spet drugič greva z žoko na ogled naslednje luknje v Šentvidu nad pošto, situacija sicer boljša, vsaj normalna oprema not, a ko ženska pove pogoje, me skor nazaj vrže. S tem da je v salomoncu napisana samo cena 600 € za 66 kv.m., mi ženska pol pove da hoče še 2 varščini in 2 mesečno predplačilo. Jebenti zakaj pa ni to že v salomoncu napisala. Pa folk vi ste nori kva se norca delate iz najemnikov!! A mislte da so vsi tok na glavo popadal al kaj? Pa ko kličeš po salomoncu kakšne debilne pogoje ma folk ej, eni pacienti hočjo met kar za 1 leto predplačila, pa nič malih živali, nič otrok, nič žurk, pa po možnosti še da si čim manj doma da prideš sam prespat da majo ja čim manj obligacij. Eni spet ne marajo samohranilk (pitaj boga zakaj), drugi bi samo študentKE (se ve zakaj), spet tretji bolniki bi izključno študente teologije in medicine LOL,…Mislim ej NE SE NORCA DELAT!!!! Sam keš bi pobiral not vložil ne bi pa pol kurca. Prokleta golazen izkoriščevalska in pol smo mi najemniki tisti ta bad ane…In ko je treba dat varščino nazaj, si izmislite ma svašta samo da jo lahko obdržite. Dejte se zbudit folk ni več tok naiven kot je bil, ponudb je dost, še vedno je k sreči nekaj takih ok najemodajalcov, ki oddajo normaln flat za ok ceno. Torej špilate na golo stisko nekaterih in upate da so na cesti ter bojo sprejel vse vaše bolne pogoje samo da pridejo pod streho??
Pa ne mi zdej da neki nabijam ker poznam ogromno takih ljudi in primerov od znancev. Sej niso vsi taki, hb, maš pa odpadke in na strani najemnikov kot najemodajalcev, ampak je pa tega res preveč. Dejte se zavedat da se z svojim pohlepom pol vi nasadite, ker vam folk ne more redno plačvat in ste ubožci ogoljufani. Bodte vsaj tok fer pa te vaše nore pogoje napišite v oglasnik že takoj v štartu da se ve in se ne kliče!!
Jaz osebno sem mel budget okrog cca600 – 700 € za dvo ali dvo in pol sobno stanovanje v LJ in sem ga k sreči tud najdu. Z normalnim interiorjom v katerem se da živet in z normalnimi lastniki. Sam sem se pa dolg zafrkavou res.
Sem se preveč na dolgo razpisal ampak tega se ne da v dveh stavkih napisat.
Ja in upam da se bo oglasil še kdo ki je to doživel tud sam, ne pa da bojo samo najemodajalci jokal kako so revčki in kako imajo več minusa kot pa plusa z oddajanjem..Ja valda!! ZA KAJ PA POL SPLOH ŠE ODDAJATE??!!!
In še to, zgoraj našteti te ponavad sploh prijavt nočjo oz nardit pogodbo ker so tok grdo že bolestno pohlepni da jim je too much dat tiste davke…Če že oddajaš se pejt fair play.
Res bi mogla Slovenija spremenit mal zakonodajo na tem področju ker je živi texas.

 

Sem najemodajalka in se strinjam s tabo. Oddajam ugodno in stanovanje je urejeno. Najemniki ostanejo dolgo noter. Vem pa, kot najemodajalka, kaksne luknje in za kaksen denar eni oddajajo.

zlovenčki na MILIJARDE letno najemnin poberejo, brez centa, da bi davčna vedela!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Imaš prav, 02.11.2012 ob 14:21

Saj pogledaš samo oglase na nepremičnine.net, kakšne ogabne luknje s predpotopnim pohištvom in plesnivimi kopalnicami oddajajo za mastne denarce. Mene bi bilo sram koga sploh spustit v tako luknjo. Sem bila tudi sama nekaj časa najemnica in najemodajalci so v glavnem res oderuhi – čast izjemam!

vse hujše je

Odgovor na objavo uporabnika
SLOVENISTANSKI NAJEMODAJALSKI MAFIJCI, 19.04.2019 ob 09:53

slov goljufanje pač

 

Se mi zdi, da zdaj vseeno bolj obnavljajo kot pred leti, ko je to bilo pisano. Se pa najdejo zadeve, 40 let stare, vse spraznejo, vlaga, stara odslužena kuhinja, zadeve, ki bi nujno rabile obnovo, zraven pa pripišejo, živali in otroci dobrodošli.:) Itak, saj nimajo kaj uničit, hehe.

https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/draveljska-gmajna-siska-stanovanje_6472208/

Teli so pa od babice podedovali.:) kavč in jogije so kupili nove, drugo pohištvo je pa iz 1950.:))) isto tako kuhinjo je imela moja stara mama v 60-tih letih.:)

https://www.nepremicnine.net/oglasi-oddaja/lj-bezigrad-stanovanje_6481477/

 

PA TUT MORTE USI V LUBLANO TIŠAT BI JA ŠLI KAM NA PERIFERIJO BO    DOSTI CENEJE PA     ŠE BOLJŠE LP. LOJZE.

V Ljubljani so najemnine glede na prodajne cene nepremičnin zelo nizke.

Podrta so neka razmerja cena:najemnina kot veljajo v svetu.

FURSU pomagate tako, da bando prijavite.

Odgovor na objavo uporabnika
Garcia de Alicante, 24.05.2022 ob 18:00

V Ljubljani so najemnine glede na prodajne cene nepremičnin zelo nizke.

Podrta so neka razmerja cena:najemnina kot veljajo v svetu.

V svetu velja, kot že ogromnokrat povedano, da je 50% neprofitnih najemnin, ki se oddajajo o nižjih najemninah kot pri nas. V svetu je tako, da so najemnine regulirane s strani države in jih najemodajalci ne morejo po svoje višati, niti tržnih. V svetu je tako, da je najemnina največ ena četrtina ene plače. Tako je v svetu. Na Balkanu pa je tako, da si normalen folk ne more privoščiti najemnin že zdaj. Gleda se tržna sposobnost najemnikov, ne pa dvakrat previsoka napihnjena cena stanovanj.

V moji domovini Španiji je to prepuščeno trgu. Ker tržno gospodarstvo na dolgi rok prinese najvišjo učinkovitost in blaginjo.

Za komuniste pa je znal poskrbeti že generalissimo Francisco Franco. Večna mu slava!

KORUPCIJA PO ZLOVENSKO, ožemanje utrujenih najemnikov!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
hahaha haha, 24.05.2022 ob 18:21

V svetu velja, kot že ogromnokrat povedano, da je 50% neprofitnih najemnin, ki se oddajajo o nižjih najemninah kot pri nas. V svetu je tako, da so najemnine regulirane s strani države in jih najemodajalci ne morejo po svoje višati, niti tržnih. V svetu je tako, da je najemnina največ ena četrtina ene plače. Tako je v svetu. Na Balkanu pa je tako, da si normalen folk ne more privoščiti najemnin že zdaj. Gleda se tržna sposobnost najemnikov, ne pa dvakrat previsoka napihnjena cena stanovanj.

To bi bile lepe sanje. Nikjer v svetu ni tega. No, dopuščam, da mogoče v Severni Koreji.

Res ti ni treba tako nakladat!

 

 

To bi bile lepe sanje. Nikjer v svetu ni tega. No, dopuščam, da mogoče v Severni Koreji.

Res ti ni treba tako nakladat!

 

Če si ne bi nekateri ustvarili prihrankov in kupili stanovanja na zalogo in s tem plačali drage gradnje, jih (pod)povprečneži sploh ne bi mogli najeti.

Bodite nam hvaležni, ker drugače bi spali pod mostom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
to je to, 02.11.2012 ob 14:16

To je pa to, k vsi brezglavo rinete v Ljubljano. Bog ne daj, da bi šli par km ven. Potem pač je kakor je. Beznice se oddajajo za vrtoglave denarje.

RES JE.

DURS proti utajevalcem davka od najemnin (podjetnik.si)

davkoutajevalski najemodajalski gnoj je čedalje hujši, izkoriščajo ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
ZLOVENSKI KRIMINAL UTAJEVANJE NAJEMNIN, 31.03.2022 ob 10:47

zlovenčki na MILIJARDE letno najemnin poberejo, brez centa, da bi davčna vedela!!!!

prijavljat najemodajalsko bando!!

legalno oderuštvo nad najemniki, zaposlovanje prek zvez, razpadajoče zdravstvo, podkupljene inštitucije, brezposelnost in lakota, premajhne penzije……………

vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek – Starševski čvek (over.net)

 

….,,,,.

Odgovor na objavo uporabnika
kdor ne skače ni zlovenc, 20.09.2022 ob 13:07

vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek – Starševski čvek (over.net)

 

Ta brezmejni pohlep je samo pripeljal mafijsko greznico v Ljubljano in nič drugega ni naredil. Medvedjo uslugo.

New Report

Close