Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naštejte napake novega foruma

Naštejte napake novega foruma

Pa še tole sem se spomnila – število odgovorov se ne ujema, včeraj sem odprla eno temo, kjer je pisalo 3 odgovori, datum je bil včerajšnji, dejansko pa je bila tema stara več kot eno leto in je imela 2 ali 3 strani odgovorov.

Mi lahko kdo pove: a zdaj ni vec opozoril, ko ti kdo citira ali odgovarja? Sem ze parkrat slucajno nabasala na odgovor na moje pisanje, prej si dobil stevilkico ob avatarju.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 24.05.2021 ob 10:03

jaz na tem forumu ne bom več sodelovala!

Pozdravljeni,

vsebolj se mi dozdeva, da je prenova namenjena kot nekaksni cenzuri. Slovenija mora doseci precepljenost (beri: prevec – cepljenosti – dvakratceplenosti) tja do 20 odstotkov. Manjka se malo in proti je bilo le prevec, khm, kako bi dejal…novic morda.

Torej se odgovor ponuja prav sam.

Srecno

nobody

 

Resnično amatersko ste se lotili posodobitve. Sploh pa pri takem portalu ne daš online takega zmazka, prej da ga dodobra ne potestiraš, sploh same funkcionalnosti. Bruham.

Nov teden je tu. Preverjam, če ste uredili vsaj katerega od najbolj perečih problemov in najbolj resnih napak “prenovljenega” foruma.

Ne, niste. Še vedno niste foruma, sebe, predvsem pa svojega odnosa do uporabnikov niti malo izboljšali. Ostajate na katastrofalni ravni.

Pod svojim registriranim imenom lahko še vedno pišem neprijavljena. Kar pomeni, da lahko moje registrirano ime uporabi čisto vsak, ki se naslika na forumu.

Šla sem še preverit, če se lahko celo na novo registriram s svojim uporabniškim imenom in tekom tega postopka ugotovila sledeče:

– pri izbiri uporabniškega imena ni mogoče izbirati velikih in malih črk. V okence je mogoče vstaviti samo velike tiskane črke, kaj se pa na koncu naslika pa…kdo bi vedel.

– povezava do delujoče strani s Splošnimi pogoji je odstranjena, kar pomeni, da sploh ne vemo, kam se prijavljamo in s čim se strinjamo ?!!

V tej točki sem poskus registracije prekinila, ker se pač ne mislim prijavljati nekam, kjer bi se morala strinjati s splošnimi pogoji, ki niso nikjer navedeni (?!!). Se pa sprašujem, če je to sploh legalno. Če imamo tule kakšnega pravnika, me zelo zanima odgovor na to vprašanje.

Odgovora na vprašanje, če se lahko nekdo na novo registrira z že obstoječim uporabniškim imenom, nimam, ker testa (zaradi zgoraj omenjenega razloga) nisem dokončala. Če se bo kdo drug lotil istega poizkusa, ga prosim, da objavi rezultat.

O tem, da sami vlečete prastare teme iz naftalina, pa raje ne bom rekla nič drugega kot to, da je groteskno. Vem, da te teme vi, upravljalci oz. moderatorji, sami dajete na vrh foruma. To vem zato, ker sem videla leta staro temo, ki ni imela popolnoma nobenega novega odgovora (npr. z letnico letošnjega leta), pa se je kljub temu znašla popolnoma na vrhu foruma. Tako da ni nobene dileme, kdo te teme daje na vrh.

 

@ Naftalin: se strinjam. Citirala pa tvojega napisa ne bom, ker potem nastane nek totalno neberljiv zmazek. Še posebno na telefonu.

 

 

 

ZSje je potrebno urediti! Vidim vse brisane, pravih pa nimam!

DANES  sem objavila dve (2) novi temi, nobena ni bila objavljena, kar pomeni C E N Z U R A

med over net je po novem SS-sds PORTAL!

ker nove teme ne moreš odpreti, bom objavila tukaj, tukaj še ni cenzure!

http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1764-djeco-na-respiratorima-vam-svjesno-po-planu-i-programu-ubijaju-roditelje?fbclid=IwAR2o2Do-tIEN0sNHvq8m1rdSGTtjLnFT88ERcnKeuJdZKQxIlzNVoPSC2RM

Objava čaka odobritev

Tudi cenzura? Ja, je bilo že prej malo  cenzure.

Vse je nekako na približno, v dveh tednih skoraj ni opaziti kakih omembe vrednih sprememb.

Najbolj moteče se mi zdi:   odnos  s strani forumov  do uporabnikov.  Katastrofalno, res!

Meni so pobrisali v 3 dneh 7 prispevkov, 7 video posnetkov, ki govori resnico o tem nategu, Prepričan sem, da je tale forum od SDS vlade dobil denar da se bo lažje delala reklama za cepljenje in tako bodo tudi s pomočjo tega foruma POBIJALI LJUDI!!!

Prejšnja verzija je poznala iskanje prispevkov po avtorju, naslovu, vsebini. Ta te opcije nima. Torej tudi prispevki, za katere vem, da so bili vredni branja, niso več dostopni.

Srečno!

 

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 24.05.2021 ob 13:01

ker nove teme ne moreš odpreti, bom objavila tukaj, tukaj še ni cenzure!

http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1764-djeco-na-respiratorima-vam-svjesno-po-planu-i-programu-ubijaju-roditelje?fbclid=IwAR2o2Do-tIEN0sNHvq8m1rdSGTtjLnFT88ERcnKeuJdZKQxIlzNVoPSC2RM

Prispevek bi moral biti izbrisan saj ne paše v to temo!

seveda paše, saj je to tema o KORONA VIRUSU
B U T E L J!

Zakaj ste izbrisali moje vprašanje in predlog? Nisem bila žaljiva, se trudim, da nisem nikoli. Podala sem moje razmišljanje, za kar v naslovu tudi sprašujete.
Vedno pišem s svojim, prijavljenim imenom. Torej – ZAKAJ?

GRDO

razvlečeno

grozno

nikakvo

dajte staro nazaj!

skrajšat pretekle citate, kot je bilo to prej nareto, lahko si ga odprl, če si želel, sicer je bil skrajšan… te kače, ki se vlečejo čez cel ekran niso za nikamor, je nepregledno in ni berljivo sploh

– pri odprtju tem nas naj vrže na PRVI NEPREBRAN odgovor

– na vrhu strani teme naj bo možnost izbire strani

– na koncu strani in še posebej na koncu teme naj bo dana ENOSTAVNA možnost vračanja na seznam tem

– citiranje – omogočiti vidnost citiranega besedila med pisanjem komentarja, da lahko v citatu kaj kopiramo, poudarimo ipd., dodati ime avtorja komentarja, ukiniti neskončni niz citatov (!!!!), saj je to neberljivo in nepregledno

– v seznamu tem naj bodo vidni avtorji tem, zadnji komentator

 

ali na kratko – vrnite večino ureditev, kot so veljale pred ‘izboljšavo’ foruma!

Odgovor na objavo uporabnika
Tisa_R, 24.05.2021 ob 12:23

Nov teden je tu. Preverjam, če ste uredili vsaj katerega od najbolj perečih problemov in najbolj resnih napak “prenovljenega” foruma.

Ne, niste. Še vedno niste foruma, sebe, predvsem pa svojega odnosa do uporabnikov niti malo izboljšali. Ostajate na katastrofalni ravni.

Pod svojim registriranim imenom lahko še vedno pišem neprijavljena. Kar pomeni, da lahko moje registrirano ime uporabi čisto vsak, ki se naslika na forumu.

Šla sem še preverit, če se lahko celo na novo registriram s svojim uporabniškim imenom in tekom tega postopka ugotovila sledeče:

– pri izbiri uporabniškega imena ni mogoče izbirati velikih in malih črk. V okence je mogoče vstaviti samo velike tiskane črke, kaj se pa na koncu naslika pa…kdo bi vedel.

– povezava do delujoče strani s Splošnimi pogoji je odstranjena, kar pomeni, da sploh ne vemo, kam se prijavljamo in s čim se strinjamo ?!!

V tej točki sem poskus registracije prekinila, ker se pač ne mislim prijavljati nekam, kjer bi se morala strinjati s splošnimi pogoji, ki niso nikjer navedeni (?!!). Se pa sprašujem, če je to sploh legalno. Če imamo tule kakšnega pravnika, me zelo zanima odgovor na to vprašanje.

Odgovora na vprašanje, če se lahko nekdo na novo registrira z že obstoječim uporabniškim imenom, nimam, ker testa (zaradi zgoraj omenjenega razloga) nisem dokončala. Če se bo kdo drug lotil istega poizkusa, ga prosim, da objavi rezultat.

O tem, da sami vlečete prastare teme iz naftalina, pa raje ne bom rekla nič drugega kot to, da je groteskno. Vem, da te teme vi, upravljalci oz. moderatorji, sami dajete na vrh foruma. To vem zato, ker sem videla leta staro temo, ki ni imela popolnoma nobenega novega odgovora (npr. z letnico letošnjega leta), pa se je kljub temu znašla popolnoma na vrhu foruma. Tako da ni nobene dileme, kdo te teme daje na vrh.

 

@ Naftalin: se strinjam. Citirala pa tvojega napisa ne bom, ker potem nastane nek totalno neberljiv zmazek. Še posebno na telefonu.

 

 

 

Po mojem čisto zrelo za prijavo informacijski pooblaščenki.

[email protected]

https://www.ip-rs.si/varstvo-osebnih-podatkov/pravice-posameznika/vlo%C5%BEitev-prijave

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

meni je tega dovolj, NE ODGVOORJATE NA NITI ENO VPRAŠANJE, KAR LEPO STE TIHO KOT RITI KI NE JE FIŽOLA!!!

Odločila sem se in prijavila vas bom še danes zvečer INFORMACIJSKI POOBLAŠČENKI, saj delujete nezakonito, nimate urejenih zadev po GDRP.Si prijavljen, nisi prijavljen, strinjanje s splošnimi pogojim kako ravnate z mojimi podatki, kam se prijavljam, kje so moje NOVE TEME ki sem jih odprla, nikjer jih ne vidim, čeprav so bile v prvem prikazu vidne, potem pa ne več, skratka dovolj vas imam, naj se z vami ukvarjajo pristojne službe, imeli ste skoraj 1 mesec česa, pa niste naredili nič.

Hahaha, mavrica z viškom a-jev, kakšno kršitev osebnih podatkov pa si prijavila 😀

Katere osebne podatke pa si posredovala tukaj v hrambo, kdo jih je nepooblaščeno širil oz. z njimi malomarno ravnal?

Ste hecni ljudje 🙂

če se registriraš, moraš napisati svoj e. mail in geslo. Če lahko vsak uporabi tvoje ime, je s tem nekaj narobe!

Treba je imeti poslovni odnos do svojih strank, če se greš forum in ti podatki morajo biti zaščiteni. Vsak ki je imel 5 minut časa, je lahko prebral vsa zasebna sporočila, ker registrirani uporabniki morajo imeti svoj predal varn, ne pa da vsak gleda kaj ti je kdo od uporabnikov napisal. In na tem forumu so vdrli v vsa zasebna sporočila. Tukaj so se nekateri hvalili, da so prebirali zasebna sporočila, da se prijavljajo z imeni registriranih uporabnikov….ne moreš se iti foruma na tak šalabajzerski način!

Prijavila sem in zahtevala odgovor in rešitev tega problema. Ko posodabljaš nek forum, ga posodabljaš z namenom, da je boljši, bolj hiter, bolj pregleden z lepšimi barvami…..tukaj pa je vse počasno 10 krat bolj počasno kot prej, pa že prej so reklame štekale.

Če imaš pet par pameti, na forumih uporabljaš samo xyz mail naslove in tudi na nobene druge načine ne izdajaš nobenih osebnih podatkov.

Ali pa se greš internetni nudizem, kot iDESI npr. 😉

Poklicite strokovnjake (magari iz Srbije) iz razvitega zahodnega sveta, da napravijo ta forum v stilu 21. st. Ker to sedaj je 100 let za casom.

dokler ni vidnega avtorja teme ne klikam več

New Report

Close