Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Meni Gorske sanje še vedno ne pritegnejo. Tisto o triku,da bodo Gorske sanje se kmalu končale verjamem, da ne bo tako in bodo začeli spet zgodbo vlečti sigurno nekje do 6. sezone kot prejšnjo serijo.

Reki ljubezni še ostajam zvesta,ampak,če bo ga produkcija začela lomiti z več varanja ,bo mi minila volja do gledanja.
Tako se mi je zdaj zgodilo pri brazilski telenoveli, ker se bodo samo naokoli vlačili in mi ni zanimivo,čeprav so mi v večini njihove serije všeč v nasprotju z mehiškimi in venezuelskimi.

Če se bo Irena začela lizati z Markom, bom tudi začela bruhati.
Maja ne bo omrežila Roka,ampak bo to Katja,ki se bo naveličala Gašperja.
[/quote]

Kakšnih 6 sezon? ;)). Dve maksimalno za Gorske sanja. Boljše so od Reke za moj okus. Niso pa nek presežek, sploh.


[/quote]

Saj nisem naše nove nadaljevanke primerjala z Cvetjem v jeseni,ampak samo sem komentirala, da bi lahko naredili ali ustvarili podobno serijo.
Mislim,da nobeden ne bi imel nič proti.

Saj nisem naše nove nadaljevanke primerjala z Cvetjem v jeseni,ampak samo sem komentirala, da bi lahko naredili ali ustvarili podobno serijo.
Mislim,da nobeden ne bi imel nič proti.
[/quote]

Podobna serija je lahko le po zelo dobri lit. predlogi z odličnim režiserjem in igralci. Vse to je bilo v Cvetju v jeseni.
Reka ljubezni je drug žanr, scenarij zelo slab….

Gorske sanje sem samo tako navrgla 6.sezon. Upam in verjamem,da bo manj,ker je zgodba neprivlačna,da bi se vlekla še 5. sezon.

Rajši še vedno gledam Reko ljubezni ,četudi ga že tudi fajn serjejo.
Irena bo očitno postala čudna in ji bo začelo sekati med nogami,enako kot Katji.
Irena se bo tako in tako vedno sporedno sigurno v laseh spet z Marijo in Majo,ki bota
še delali spletke proti Vidi, ker se bosta Rok in Blaž pobotala z Vido,kar je edino še pozitivno v tej celi 2. sezoni.

Podobna serija je lahko le po zelo dobri lit. predlogi z odličnim režiserjem in igralci. Vse to je bilo v Cvetju v jeseni.

To sem mislila ja ,sem se malo nerodno izrazila.

Verjetno bo tako,da bo Rok pristal v Katjinem naročju ,ker bo zalotil Ireno z Markotom. Tako bo Rok izgubil še enega prijatelja in to je nesrečni Gašper.
Irena bo ki zanosila in ne bo vedela,kdo je ata otroka.
Mojca se bo gonila dalje naokoli.
Valentinin oče je verjetno res ki Andrej.
Tereza bo odkrila kdo in kje je njen otrok.
Maja bo pa vsem kravžlala lase skupaj z Marijo.
Zala bo spregledala in videla, da se mama ne liže z atejem.

Torej bo Irena postala potrebna in bo ji Mark začel polniti vse luknje.
Hi,hi, potem pa naj naredijo tako,da Rok dobi Ireno ,ko ga Marku liže. To bi bila štala.
Rok bi pa medtem imel trojček s Katjo in Majo. Potem se bi pa Irena pritoževala zakaj
jo ni bilo v sendviču.
Tereza in Vida se bi zaljubili,prav tako Marija in Angelca.
Potem bi pa bil kaos,he,he…

Kdo bo pa Zali pomagal spregledat? Teta Pehta? Kar nakladate nekaj.

Torej je spet iztiril scenarij. Mora biti varanje glavnih likov in tako dalje.
Ne morejo narediti neko preprosto ljubezensko zgodbo z malo humorja.

Kdo bo pa Zali pomagal spregledat? Teta Pehta? Kar nakladate nekaj.
[/quote]

Verjetno zdravniki,če bo se kdo našel ,da jo bo operiral.

Kdo bo pa Zali pomagal spregledat? Teta Pehta? Kar nakladate nekaj.
[/quote]

Teto Pehto bo nabijal Zalin oče- Bojan. Potem bo še Kekec prišel v zgodbo.

Pa kaj se zdaj napihujete z enimi izmišljenimi scenami?
In če si že tolk sposobna, ker znaš napletat, potem predlagi tele svoje nebuloze POP TVju.
Verjetno ti bodo hvaležni in boš dočakala še lep honorar.
Pa pazi, da ti ne bo kdo ukradu tvojih idej ali pa nick-a.

Nazadnje bo ga Irena začeti piti,ker bo jo Rok zapustil in stopil v zvezo s Katjo.

Meni je zanimivo,da je Franc še vedno tako naivni. Čez Mojco bi lahko šlo 20 nogometnih ekip
in tega ne bi opazil.

Rok ne bo s Katjo, ker jo ima kot za sestro. Za Majo pa čisto možno…

Tudi jaz sem mislila,da bo Rok bolj pristal v Majinih rokah,samo se mi zdi ,da bo lih obratno.

Iztirjen scenarij na kvadrat. Sposobni so samo še v aranja tja vprek. Ko se enkrat začne s tem, je konec.

Evo kaj sem rekla
Sta se ze s katjo pa irena zakacile.
In irenna ze plese z markom in mu polaga glavcko na rame.
Ti k krades nike a si se prepricana da se zmisljujem.
Bos ze vidla
Tko ko bo zala.in res bo vidla mamo pa ateja kako se gledata ko ne bota vedla da ze vidi.
Zdej pa ne bom vec spojlala

Evo, Erik bo pa kot mr. Bean v kirurški obleki reševal življenja. Bo v spanju Valentini opravil porod.


😂😂😂😂😂

Keri koli film gledaš, serijo ali oddajo … vedno premalo seksajo. Brez seksa mi živeti ni …

Vidi se, da nimajo več kaj za pokazati, zato pa turijo not neke spletke in varanje vsepovprek, pa kr neki novi ljudje hodijo v vas. Osrednja zgodba ni slaba, ampak polno nekih nepomembnih likov, ki samo delajo zdrahe in prepire, je pa res kr nekaj. Mimogrede, je kdo opazil, da se je v roku nekaj tednov zdaj zamenjal že 3. režiser?

Ko bi se vsaj scenaristi zamenjali !!!!

Ta teden ko pride bo pa Katja načevljala Gašperja in tako dalje.
Eh ta tudi ne ve,kaj bi rada. Je res obsedena z Rokom.

Ne morejo narediti nekaj brez varanja. Če mislijo,da je to način ,da pride do zapletov,če se
seksajo naokoli kot zajci.

Ta dva glavna lika sta se pa tudi hitro poročila, po manj kot pol letu ali manj zveze že v zakonski jarem.
Potem pa še dalje živita pri babici,ki jima ropa živce .
Potem to ljubosumje med sestrama.

New Report

Close