Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Ta serija je več kot na mestu za 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenceljnov. Varanje, popivanje, hudobe, laži, požiganje tuje lastnine. So scenaristi kar zadeli vsakdan teh 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenceljnov.
[/quote]

Ja imaš po svoje prav,ampak to je samo serija in bi lahko prikazali tudi veliko veselih trenutkov,ne pa zgoraj našteto,ker tega že imamo v resničnem življenju dovolj.

Saj ,če bo se vsebina Reke ljubezni tako nadaljevala bodo tudi kmalu vsi gledalci zbežali,ki so jo spremljali.

Reke ljubezni sem z veseljem spremljala prejšno sezono,ocen na imdb nikoli nisem gledala,ampak verjamem,da jim gledanost pada.
[/quote]

Hja glej, če misliš zbežati ti, še ne pomeni, da bodo tudi drugi. Ocene na podlagi nekaj mnenj pač niso nek merodajen podatek o gledanosti.
Na podlagi česa pa ti verjameš, da jim gledanost pada, pa tudi ne vem. Na podlagi nekoga, ki je v tej temi napisal že več kot 20 postov o tem, da ji gre na živce varanje?
Huh.

Dejstvo je, da je gledanost Reke višja kot gledanost ostalih oddaj, zato tudi je uvrščena ob 20. uri in ne kasneje.

Ja imaš po svoje prav,ampak to je samo serija in bi lahko prikazali tudi veliko veselih trenutkov,ne pa zgoraj našteto,ker tega že imamo v resničnem življenju dovolj.
[/quote]

Reka ljubezni pač ni humoristična serija, zato je mogoče bolje, da začneš gledati Sosede na Planetu. Tista serija naj bi bila smešna in polna veselih trenutkov.


Tudi jaz sem po 1. delu Gorskih sanj rekla, da ne bo šlo. Parkrat se izpustila, potem pa spet gledala dalje. Zadnje 3-4 deli so že zanimivi in se je pričelo dogajat. Mogoče pa bo kaj.
Reka ljubezni je postala dolgočasna, nič zanimiva. Nič nimam proti varanju (nekateri imajo?), a kaj ko je to le zato, da serija sploh teče dalje. Brez tega bi stali na mestu.

Reka ljubezni pač ni humoristična serija, zato je mogoče bolje, da začneš gledati Sosede na Planetu. Tista serija naj bi bila smešna in polna veselih trenutkov.
[/quote]

Saj jih gledam in super so. Reka ljubezni je pa tako telenovela.

Hja glej, če misliš zbežati ti, še ne pomeni, da bodo tudi drugi. Ocene na podlagi nekaj mnenj pač niso nek merodajen podatek o gledanosti.
Na podlagi česa pa ti verjameš, da jim gledanost pada, pa tudi ne vem. Na podlagi nekoga, ki je v tej temi napisal že več kot 20 postov o tem, da ji gre na živce varanje?
Huh.

Dejstvo je, da je gledanost Reke višja kot gledanost ostalih oddaj, zato tudi je uvrščena ob 20. uri in ne kasneje.
[/quote]

Kaj si ti predstavnica Pop tv ja in Reke ljubezni?? Da te tako vedno moti,če nekdo ne pade skupaj od navdušenja zaradi te serije???
Vsak ima svoje mnenje.

Ne se jeziti ,saj je samo telenovela. Tisti,ki imajo radi take limonade polno fukanja in natikanja
rogov, bodo veseli. Drugi ,ki ne,bodo pač preklopili program.
Tretji se bodo pa obdelali ,ko bo videli paritvene navade likov v seriji.
Četrti bodo pa ploskali tečnim upokojencem kot je Marija.

Niti enega prizora s “fukanjem in natikanjem” ni bilo, kje jih ti opaziš? Mogoče vidiš nekaj, česar drugi ne vidimo? ;))

Aja, sicer se pa meni zdi, da gre lik tastare Marije v nos tistim, ki v njem vidijo sebe. Torej kakšnim starim, tečnim in koleričnim baburam, ki same zganjajo podobne scene. Ti mi že deluješ kot nekdo, ki se v vsakem postu jezi in s prstom kaže na druge in jih žali in zmerja. Obnašaš se enako neuravnovešeno, kot Marija, ki ves čas dela neke zaključke in zmerja druge.
Mojca pa gre v nos tistim, ki jim je zaradi frigidnosti desc popihal, ali pa so same tako grde, da nimajo partnerja.

Kar pa se tiče turških telenovel (Moja boš, Mama), pa ne vem, zakaj naj bi bile boljše? Ker je v njih toliko psihičnega in fizičnega nasilja? Tega ni v nobeni naši nadaljevanki.
Po eni strani tulite zaradi poljubljanja, po drugi pa pišete, da so vam nadaljevanke ki so polne nasilja, všeč.

Niti enega prizora s “fukanjem in natikanjem” ni bilo, kje jih ti opaziš? Mogoče vidiš nekaj, česar drugi ne vidimo? ;))

Aja, sicer se pa meni zdi, da gre lik tastare Marije v nos tistim, ki v njem vidijo sebe. Torej kakšnim starim, tečnim in koleričnim baburam, ki same zganjajo podobne scene. Ti mi že deluješ kot nekdo, ki se v vsakem postu jezi in s prstom kaže na druge in jih žali in zmerja. Obnašaš se enako neuravnovešeno, kot Marija, ki ves čas dela neke zaključke in zmerja druge.
Mojca pa gre v nos tistim, ki jim je zaradi frigidnosti desc popihal, ali pa so same tako grde, da nimajo partnerja.

Kar pa se tiče turških telenovel (Moja boš, Mama), pa ne vem, zakaj naj bi bile boljše? Ker je v njih toliko psihičnega in fizičnega nasilja? Tega ni v nobeni naši nadaljevanki.
Po eni strani tulite zaradi poljubljanja, po drugi pa pišete, da so vam nadaljevanke ki so polne nasilja, všeč.
[/quote]

Ti si potem kot Mojca . Po vrhu še hudo tečna.

Osebno bi mi bilo bolj zanimivo na primer,če bi Ireno zavezali za posteljo in jo množično obdelali,malo Rok,malo Jan in malo Mark. To bi ji sigurno pasalo. Potem se še bi pridružili Katja in vedno pohotna Mojca.
Miran bi poleg stal in ob gledanju igral rokomet samim seboj. Bojan bi ga potem namlatil.
Sonja bi lizala Janezovega kolega med nogami kot lučko. Gašper bi ves pijan nategnil Marijo.
Jože se bi ločil in potem postal partner z Tomažem. Tudi Lekič in Andrej se bi zaljubila.
Na koncu bi imeli celi kup otrok in nobena od žensk v seriji ne bi vedela,kdo je pravzaprav njihov oče.

No vidiš, pa si priznala.

New Report

Close