Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Preimenovati nadaljevanko v Reko prevar, bi bil bolj primerni naslov,če opišem to sezono.

Očitno se bosta glavna lika tudi začela varati. Irena skozi tečna,ker ne dobi seksa in se bo začela lizati z ta novim. Rok si bo tudi kakšno drugo našel,saj ima izbiro.
Mojca se skozi naokoli seksa. Sonja se tudi liže nenehno z Janezom.

Scenaristkam in ostalim,ki sodelujejo pri tej nadaljevanki pa sporočiti,da varanje ni neki vrhunec serije in da naj si kaj boljšega izmislijo,ker gledanost pada.

Scenaristke se rade naokoli ližejo,ali sploh ne razmišljajo kako bi dodelale zgodbo.
Varanje je očitno neki izhod za njih.
Samo mene kot gledalko to ne privlači.

Je vsaj v trendu časa, v katerem živimo. Če je to tako. Zakaj v času samic, samcev, mgtow-jevcev, jebaćev, ostarelih devic itd pričakujete romantične nadaljevanke? Ste počeni?

nadaljevanka odraža realno življenje slovencev. vsak normalen slovenec in slovenka varata. kdor ima za varanje premalo priložnosti, se pa po mon-u hvali s svojo poštenostjo in iskrenostjo do partnerja

Reka
in post : Seks je edina stvar, ki si jo lahko privoščimo revni. 🙂

Najboljša izjava: “Mojca se bo gonila dalje naokoli.” To serijo sem dvakrat gledala in je grozna. Najboljši je lik Mojce, super prikaže kako takšne manipulativne sponzoruše kot je Mojca kravžljajo živce poštenim moškim, kot je Franci. 🙂 Potem ji še reče Lubika. Samo smejim se. 🙂

Najbolj moteč lik v seriji je Rok. Ljubosumen in užaljen za vsako figo.

Brez repa in glave. Pomanjkanje idej. Če ne vedo, kaj bi, zrihtajo Mojci novega kerlca, ali pa v nedogled kažejo nosečo Valentino. Totalno brez veze.

V naslednjih nadaljevanjih boste lahko videli, kako bo Gašper naskakoval Marijo Slak in se zaljubil vanjo, ko ga bo Katja skenslala. Za Mirana se bo razkrilo, da je gej, ki je zaljubljen v Blaža. Vida in Sara bosta imeli lezbično akcijo v penzionu, pri čemer ju bo zalotila Angelca. Skratka, še bo zmešnjava.

To si napisala že pred enim tednom. Znamo že na pamet.

To si napisala že pred enim tednom. Znamo že na pamet.
[/quote]
Jebi si mater hohštaplarsko.


Jebi si mater hohštaplarsko.
[/quote]

Res je,da se je Tereza Božič pohecala malo,ampak se pa strinjam kuža kaka z repkom miga.

Malo heca mora tudi biti.

Pa smo dočakal… se že glavni igralci en čez druzga lizakajo. Res bi bilo treba scenaristi menjat, al bomo pa samo še turške nadaljevanke gledal.

Super je.

Upam, da bosta Maja in Marija zakuhali fajn spletko!


Jaz sem prejšnji teden nehala. Nič pametnega se ne dogaja. Vse je kar nekaj. Negledljivo. Škoda, lahko bi bilo čisto znosno.

To se bodo seksali med seboj da bo letelo. Irena se že veselo liže z Markom in bo nadaljevala tako. Pač ,če drugače ne gre pa scenaristi gremo s kurbanjem naokoli.


Kaj je tako super? Skakanje sem in tja, varanje…?? To je le nemoč scenaristov. To ni nobena zgodba, še manj pa super. Zanič je.


Kaj je tako super? Skakanje sem in tja, varanje…?? To je le nemoč scenaristov. To ni nobena zgodba, še manj pa super. Zanič je.
[/quote]
Tudi jaz vprašam kaj je super? Iz dneva v dan je slabše. Škoda !

To samo tako izgleda. Daleč od tega. Scenaristi imajo hudo krizo ( krizo imajo že ves čas)….pa rešujejo s tem )


Kaj je tako super? Skakanje sem in tja, varanje…?? To je le nemoč scenaristov. To ni nobena zgodba, še manj pa super. Zanič je.
[/quote]

Pokimam temu.
Tako sem jaz pred kratkim nehala gledati eno tujo nadaljevanko,ker so se začeli varati.
Gledanost bo kmalu padla iz 5 na oceno 4.


Kaj je tako super? Skakanje sem in tja, varanje…?? To je le nemoč scenaristov. To ni nobena zgodba, še manj pa super. Zanič je.
[/quote]

Ta serija je več kot na mestu za 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenceljnov. Varanje, popivanje, hudobe, laži, požiganje tuje lastnine. So scenaristi kar zadeli vsakdan teh 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenceljnov.

Pokimam temu.
Tako sem jaz pred kratkim nehala gledati eno tujo nadaljevanko,ker so se začeli varati.
Gledanost bo kmalu padla iz 5 na oceno 4.
[/quote]

Že sedaj ima oceno 5 . To je 5 od 10. Gorske sanje imajo nekaj čez 6. Za primerjavo: Kar bo, pa bo je imelA 7,8.
Gledanost je tudi vedno slabša. V začetku sem gledala praktično vse, sedaj včasih poškilim 1x na teden. Poznam kup ljudi, ki že kar nekaj časa ne gledajo več. Še malo parčkanj povprek in nihče ne bo več gledal.

Reka ljubezni ima na IMDb 12 glasov, Gorske sanje pa 6. In vi se obešate na oceno na podlagi nekaj bolnikov ali plačancev? LOL

Gledanost Reke ne upada, sicer bi jo že prestavili na drug termin. Gorske sanje pa itak ne bodo več snemali, se jim glede na gledanost, ki je precej nižja kot pri Reki, ne splača.

Saj ,če bo se vsebina Reke ljubezni tako nadaljevala bodo tudi kmalu vsi gledalci zbežali,ki so jo spremljali.

Reke ljubezni sem z veseljem spremljala prejšno sezono,ocen na imdb nikoli nisem gledala,ampak verjamem,da jim gledanost pada.

Kar bo pa bo se je vsaj ohranila v dobrem smislu in so pravi čas končali.
Gorske sanje ne spremljam. V bistvu sem skušala 1. del spremljati,pa žal ni šlo,ker me celotna zgodba odbija,četudi so notri dobri igralci.
Tudi v Reki ljubezni so dobri iz znani igralci,ampak zgodba je začela šepati od tečne Marije do varanja itd…

New Report

Close