Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Kradejo ceste?Pol pa hitro na policijo,da kradejo.😀

Porkaš, samo sodeč po napovedih bi pa ti super shirani junaki tokrat lahko kaj koristnega naredili, kake protipoplavne žaklje kam znosili, kje vodo ven metali iz zalitih prostorov, ….

Kradejo ceste?Pol pa hitro na policijo,da kradejo.😀
[/quote]

Pa ne samo to. Si predstavljaš…tisoče in tisoče tankih pajkičarjev s tekaškimi copati na mestnem asfaltu? Ceste bodo uničene. Nastale bodo udarne jame, kolesnice. Treba bo menjati asfalt, da bodo potem kombiji in tovornjaki lahko spet vozili.

Lublančani bodo meli kej za jest do pondelka al bojo stradal? Dostava hrane baje ne more do njih, sami pa iz hiš in blokov ne morejo.

Samo res ni logično. Dobro, čredni tek se ve zakaj se je vzpodudil, da ljudje kupujejo od copat, preko oblačil, do prehranjevalnih dodatkov in neumna čreda se ob tem počuti pomembna, tudi če dejansko uničuje svoje zdravje s pretiravanjem. Ampak, zakaj vrag, če so vsi ti tekači in tekačice tako “naravno in zdravo ozaveščeni”, se ne organizirajo ti teki izven mest po poljskih ali gozdnih poteh?


Čolni s hitro hrano so že na poti!


Čolni s hitro hrano so že na poti!
[/quote]
Kaj pa ribiški škornji za tekačice?


Čolni s hitro hrano so že na poti!
[/quote]

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRAYrDVdtFYMse40QR6C37Wd6cHIcsg8We84SM_R-KhSgQjjhMzbQ[/img]

Ha ha Tara in Gost! Sej bi jim naša vojska pomagala z dostavo iz zraka, pa na Poljskem kažejo mišice Rusom.

Viharni res ne veš? Oni so poosebljeno zdravje na dveh nogah! Tok skulirani in sproščeni, da morjo vsak dan obvezno laufat da ohranijo svojo sproščenost.

Tudi mi smo ‘ujeti’ med Dunajsko in Slovenčevo. Vstanemo, gremo v pekarno po rogljiček, potem pa ob cesti navijamo za maratonce.

Lep dogodek za udeležence in gledalce.


Zelje so se ti uresnicile … vsaj kar se dezja tice.

Love Never Fails! 💞

Se popolnoma strinjam.

Haterji kljub slabem vremenu uživamo v maratonu.Lep športni ali kavčarski(vi)dan.

Človek je postavil rekord ljubljanskega maratona (2.:04:58) in izgleda po tem času in 42 km teka točno toliko zmatran, kot bi si provoščil polurni sprehod. Čudovito!

Karma, fant, karma .., te čaka.
Če tiste 3 ure na leto ne moreš prilagoditi svojih obveznosti oz.se prilagoditi zapori na cesti, pa moje sožalje.

No, migrantoljubka že ni šla tekcat, manjka sploh katera od lenih babjih riti?😁

Iiiiiiiiii, tudi prvi naš sodržavljan je izredno čil pritekel v cilj (s časom 2:31:58). Čestitke!

Men je pa fajn.

A gledaš na Planet TV?


Taprav desc ne teče!

A gledaš na Planet TV?
[/quote]

Jup…

Ka mi pa manjka?

Nič, ima i viška.

Jup…

Ka mi pa manjka?

Nič, ima i viška.
[/quote]
Ja, pa kje vraga pa ti tečeš, po monu, kot Tara za zapečenimi?😁

Jup…

Ka mi pa manjka?

Nič, ima i viška.
[/quote]

Kakšna faca ta Modic. Kar tko mal je prišel na maraton…In zmagal. :-))

Opa, tudi pri puncah padel rekord lj maratona. Sem zgrešila prihod tekačice v cilj.

Toliko o tem, kako dež škodi maratonu. Sami rekordi padajo. ;-))

Kakšna faca ta Modic. Kar tko mal je prišel na maraton…In zmagal. :-))
[/quote]

Naturtalent :))

New Report

Close