Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Ne maram Ljubljanskega maratona, upam da bo naliv

Beri moj naslednji post o tem, kako je dojemanje takšnih situacij čisto stvar karakterja. Tvoj je iz tega pisanja lepo razviden.

Btw, če živiš ob trasi maratona, imaš vso možnost in na dosegu krajšega sprehoda opcijo kosila, druženja, izleta, whatever. Živiš v centru prestolnice države, the world is your oyster. Če se ti zdi pod nujno ravno v nedeljo ob desetih rinit nekam drugam, pa na to misli že prej in na ustreznem mestu pusti avto.
Ampak ne boš, ker si pač po karakterju jamračica in raje že v sredo jamraš, kako se v nedeljo dopoldne ob 11 ne boš mogla na nek točno določen način na točno določenem mestu družit. Buhufakinghu.
[/quote]

Ne gre se za stvar ‘karakterja’, po tvoje bi ti potem recimo sosed s parnim valjarjem povozil avto, ti se pa karakterno ne sekiraj.

Finta je v tem, da je teh prireditev in zapiranja Ljubljančanom v mestu kot da smo še vedno okupirani, čisto preveč!

tekaški maraton, pa Franja, pa neki drugi kolesarji in tako naprej

in potem iz ‘samo enega dneva’ nastane teh dni kar nekaj vsako leto. Naj se organizira tako, da lahko meščani vsaj gremo ven in notr iz mesta, ali pa naj se jih odpove.

Ljubljančani nikoli ne bomo sprejeli maratona za svojega, zaradi brezobraznosti

Vse se da, če se pravočasno organiziraš;)
In vsi pravočasno izvemo kdaj in kje bo potekal maraton.
[/quote]

In mi, ki imamo pse, naj gremo v Kranj za vsak slučaj, če se psu obrne želodec (zelo pogosto pri dogah, polovica jih umre zaradi tega), ker pes potrebuje čisto takojšnjo veterinarsko pomoč, pa še v tem primeru je šansa preživetja 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Rešilcev pa za pse zaenkrat ne pošiljajo, sam pa ne moreš nikamor peljat.

Če si želiš zakomplicirati en dan, si ga daj. Lahko se organiziraš tudi drugače, če želiš.
[/quote]

Pa še najmanj en dan ko je Franja, pa tako naprej ane. Le zakaj bi trpeli te zadeve?

Naj organizatorji plačujejo odškodnino, oni na naš račun služijo

Sama sem šla na maraton pred leti in vem, da ni fino teči v dežju. 🙂
[/quote]

Pa premajhne črne pajkice, standard oprava tekačic ane, a ne gre nekam v naravo tečt raje?

Evo kavčeljubci pa imate spet izgovor, da vam v nedeljo ne bo treba dvigniti riti s kavča.

In mi, ki imamo pse, naj gremo v Kranj za vsak slučaj, če se psu obrne želodec (zelo pogosto pri dogah, polovica jih umre zaradi tega), ker pes potrebuje čisto takojšnjo veterinarsko pomoč, pa še v tem primeru je šansa preživetja 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Rešilcev pa za pse zaenkrat ne pošiljajo, sam pa ne moreš nikamor peljat.
[/quote]

Pretiravaš!

In mi, ki imamo pse, naj gremo v Kranj za vsak slučaj, če se psu obrne želodec (zelo pogosto pri dogah, polovica jih umre zaradi tega), ker pes potrebuje čisto takojšnjo veterinarsko pomoč, pa še v tem primeru je šansa preživetja 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Rešilcev pa za pse zaenkrat ne pošiljajo, sam pa ne moreš nikamor peljat.
[/quote]

jah ne , Olivija se mal nasmehne in lepa beseda lepo mesto najde in vse se da orginizrat, samo ti se ne znaš….in tako naprej.

Tolk vas mam dost brezobzirnih babur, ki se mate za neki bolšga in ste oh in sploh in sprejemate vse možno..

Pretiravaš!
[/quote]

a si butasta? a ne razumeš napisanega, ne znaš brat?

Ljubljančani ste pa res taki ubogi revčki. En tek pa travmirate vedno znova in znova 🙂
Vedno eno in isto. Ko je Franja, ko je Maraton, ubogi revčki travmirate po MONU
Super, da ne morete nikamor it, da ne boste rinil k nam na podeželje, da bo končno en vikend mir pred vami.

Pa še najmanj en dan ko je Franja, pa tako naprej ane. Le zakaj bi trpeli te zadeve?

Naj organizatorji plačujejo odškodnino, oni na naš račun služijo
[/quote]

Sem v enaki situaciji kot ti: več dogodkov mi zapre dostop. A življenje v mestu in na določenih lokacijah ima svoje prednosti in svoje slabosti.
Vsak od nas se lahko odseli na mirnejšo in 365dni dostopno lokacijo;)

Lahko pa odpreš peticijo in daš predlog, da se maraton iz centra LJ prestavi drugam:
https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/deloDZ/Peticije/!ut/p/z1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfIjo8zinfyCTD293Q0NLJxDnQw8Q0JMgpw8_I1MPAz1wwkpiAJKG-AAjgb6BbmhigD7GZW3/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

Sem v enaki situaciji kot ti: več dogodkov mi zapre dostop. A življenje v mestu in na določenih lokacijah ima svoje prednosti in svoje slabosti.
Vsak od nas se lahko odseli na mirnejšo in 365dni dostopno lokacijo;)

Lahko pa odpreš peticijo in daš predlog, da se maraton iz centra LJ prestavi drugam:
https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/deloDZ/Peticije/!ut/p/z1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfIjo8zinfyCTD293Q0NLJxDnQw8Q0JMgpw8_I1MPAz1wwkpiAJKG-AAjgb6BbmhigD7GZW3/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/
[/quote]

Če bi kakšen od tvojih bližnjih rabil nujno medicinsko pomoč, bi se ti smejčkala in ploskala tekačem, si jo na roke metala od sreče???

a si butasta? a ne razumeš napisanega, ne znaš brat?
[/quote]

Tvoj zapis razumem kot provokacijo, ker ti je zmanjkalo drugih argumentov.
Debate ne mislim nadaljevati.

no, meščani … tako zgleda, ko vi pridete na podeželje na svež zrak in rekreacijo — zjeb.ete nam življenje … in to vsak vikend, ko je lepo vreme

Tvoj zapis razumem kot provokacijo, ker ti je zmanjkalo drugih argumentov.
Debate ne mislim nadaljevati.
[/quote]

KOMU, pravič, je zmanjkalo argumentov? tebi, nikomur drugemu. In zdaj boš spustila grdi ksiht do tal in utihnila – vsaj to!

Če bi kakšen od tvojih bližnjih rabil nujno medicinsko pomoč, bi se ti smejčkala in ploskala tekačem, si jo na roke metala od sreče???
[/quote]

Ne mislim se spuščati na tvoj nivo debate.

V primeru nujne pomoči kliči na 112, kjer se bodo nemudoma odzvali.

O grozno en vikend ne boste sli po trgovinah.


Nikoli nisem tekel, tudi takrat ne, ko je bilo nevarno, da pokasiram kakšne batine. Še manj me motijo in so me motili, tisti, ki tečejo.
Prav privoščim jim, da so se vremenarji zmotili in bodo odtekli v suhem vremenu!

Če bi kakšen od tvojih bližnjih rabil nujno medicinsko pomoč, bi se ti smejčkala in ploskala tekačem, si jo na roke met ..

A ti to resno?????
Ne vem ali sploh ne razmisliš o tem kaj pišeš?

Bomo preživeli ne bo konec sveta.Drugače pa greste lahko zgidaj zjutraj na izlet in pridete zvečer domov.

V nedeljo imaš seminar?


Ti vstajej. Vikend je, da se lahk vsaj enkrat naspis ! Pol pa res ne bi visel dokler je svetlo in toplo pred blokom. To pa res ne bi ja. Pa mormo zarad teh tekacev in zokoslava.

V nedeljo imaš seminar?
[/quote]

Ja.
A je to tako čudno? Že kar nekaj sem jih imel čez vikende.

Ja.
A je to tako čudno? Že kar nekaj sem jih imel čez vikende.
[/quote]

Čudno je, ja. Razen če ne gre za kakšne vikend seminarje, ki se izvajajo po raznih hotelskih kompleksih in so del vikend paketa, ampak v teh primerih si itak tam.


Ti vstajej. Vikend je, da se lahk vsaj enkrat naspis ! Pol pa res ne bi visel dokler je svetlo in toplo pred blokom. To pa res ne bi ja. Pa mormo zarad teh tekacev in zokoslava.
[/quote]
Kaj zdaj, hočeš spati ali iti na izlet (v dežju)?

Čudno je, ja. Razen če ne gre za kakšne vikend seminarje, ki se izvajajo po raznih hotelskih kompleksih in so del vikend paketa, ampak v teh primerih si itak tam.
[/quote]

Hja… gre za podobno zadevo kot pišeš – a ne potrebujem predavanj vseh dni, le tista v nedeljo.
Je pa tudi kup teh zadev, ki so enodnevne.

In karkoli je razlog – če moraš nekam na dan maratona in moraš biti tam ob točni uri – je tale mestna tekaška navdušenost neprijetna.

New Report

Close