Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?


Desi to je mit. Ženske skozi vso zgodovino so bile vedno samo dveh vrst nemočne in močne. Nemočne so bile podrejene (od tod privid popolne ženske v moških očeh) močne (te so pa marsikoga skrajšal za glavo) pa so držale niti v svojih rokah iz ozadja. Prvim bi rekli ženstvene mile drugim pretkane možace 🙂
Človek je preveč kompleksen da bi se ga dalo vkalupiti po svojih željah in točno določiti ti greš v levo (ženstvena erotična zenskica) ti v desno(babji hudič namesto deca)
[/quote]

V bistvu je mit to, kar pripovedujes. Zgodovina ni zgolj zadnjih 6 tisoc let, kot uci biblija, pac pa (menda) mnogo mnogo daljsa. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V bistvu je mit to, kar pripovedujes. Zgodovina ni zgolj zadnjih 6 tisoc let, kot uci biblija, pac pa (menda) mnogo mnogo daljsa. 😉
[/quote]
Skozi vso zgodovino ne zadnjih 6 tisoc
Ženske so bile vedno dveh vrst nemočne in močne pred biblijo in po njej
To da se moški radi tolažijo da so bile nekoč ženske mile nežne dušice ki bi za moškega storile vse je mit. Podredile so se iz sile ali koristi in ne iz ljubezni, strasti in miline. Tega se ne da izsili niti kupit

To, da je telo na koncu, je cisti idiotizem. Vse tri ravni so si ENAKOVREDNE. Pri tem, da je ustvarjalnost (erotika) moski princip, subtilnost (dusa) pa zenski, medtem ko je razum (glava) tisto, kar nas povzdiguje nad zivali. Pri tem velja povdariti fluidnost (pretocnost).

Nisem mocan, temvec se moc pretaka skozme. Se lepse se vidi na drugem (bolj domacem) primeru. Nisem izobrazen, temvec se znanje pretaka skozme… torej, imeti diplomo (izobrazbo) je v resnici malo vredno, ce se moje znanje ne pretaka v druzbo. In nenazadnje v duhu teme: nisem privlacen, temvec (zenski aspekt: dopuscam da, oz. moski aspekt: omogocam da) se eros pretaka skozme. Temu (vsemu nastetemu) se rece: zadovoljevanje (potreb).
[/quote]
Ti filozofsko jaz življenjsko 🙂
Filozofski vse to klapa ampak ljudje živijo mimo filozofije v kruti reali
To je kot priročnik marsikdo ga prebere se strinja z njim ali celo navdušen je nad njim v reali pa ga ne more noče ali ne zna ziveti


Skozi vso zgodovino ne zadnjih 6 tisoc
Ženske so bile vedno dveh vrst nemočne in močne pred biblijo in po njej
To da se moški radi tolažijo da so bile nekoč ženske mile nežne dušice ki bi za moškega storile vse je mit. Podredile so se iz sile ali koristi in ne iz ljubezni, strasti in miline. Tega se ne da izsili niti kupit
[/quote]

Milina je romanticni mit iz srednjega veka. Ne govorimo o tem, pac pa o erotiki (ki je del mehanizma prezivetja, nadgradnja paritvenega plesa).

To o cemer ti govoris je koncept, star nekih 12 – 14 tisoc let (kolikor izpricujejo antropologi). To je hrckov sindrom v nematerialni obliki. Kopicenje (nepotrebne navlake). Fromm je obudil to temo v knjigi “Imeti ali biti”.

Mocna zenska je tista zenska, ki dopusti, da se moc pretaka skoznjo in tako sluzi zivljenju v skupnosti po najboljsih moceh. Moc, o kateri ti govoris ubija. Erotika pa je… nekaj zivljenjskega. V smrti ni nicesar eroticnega. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ti filozofsko jaz življenjsko 🙂
Filozofski vse to klapa ampak ljudje živijo mimo filozofije v kruti reali
To je kot priročnik marsikdo ga prebere se strinja z njim ali celo navdušen je nad njim v reali pa ga ne more noče ali ne zna ziveti
[/quote]

Nja… lahko tudi tako reces. Ali pa postaviva obratno… jaz sem za “svojo filozofijo” pripravljen tudi umreti. Izgoreti v strasti doseganja “ideala”. Zivljenje po danes splosno sprejetih normah bi mi bilo na smrt dolgocasno in bi me verjetno tako ali tako ubilo (ali bi se zapil, zadrogiral, obesil, je vseeno). Na izbiro imam torej: pocasno mukotrpno umiranje v praznem zivljenju ali na drugi strani moznost (ne garancije) strastnega zivljenja, zaradi cesar tvegam nekaj varnosti… kako mislis, da sem izbral v praksi? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V bistvu je fora samo v tem, da najdeš žensko, ki je zreducirana na spolni objekt, tako rekoč ančko za napihniti, pa še to je rok trajanja kakih deset let, ker potem se pa postara , da ne govorimo o tem, da moški vendar rabijo spremembo, ne morejo vedno isto kavsat.
Omejitev na primarne potrebe, jaz bi nekaj pojedel, en pir popil, en kratek seks, pol pa spat.
Razen eventuelno fuzbala drugega itak ni na svetu.
Itak so nekateri moški zmožni deliti ženske samo na “tole bi”, in “tele pa ne bi” in so čisto užaljeni, če nas tale karakterizacija ne pusti počaščenih, da so nas blagovolili dati v prvo kategorijo.

Aja Tajke – še ena težavica je. Naši moški niso navajeni za koga skrbeti, razen direktno in samo sami zase in za svoje potrebe. Tajkica je pa večen otrok, V trgovino ne bo znala iti, vozniškega itak nima, ničesar ne zna sama opraviti, še kuhajo menda bolj slabo. Pri tem, da ančko postaviš v kot do naslednje uporabe, tajke pa ne moreš :))) Jo je treba nahraniti, voziti po uradih in dohtarjih, ji dvigniti denar z bankomata, prinesti iz štacune, jo peljati po nakupih obleke,frizer – vse. Kaj šele, če pridejo otroci? Če mogoče kdo misli, da bo ona hodila v šolo nagovorilne in pomagala otrokom?
Stvar odločitve. Ali boš frajer, ki mu žena od otrok do bajte vse porihta, ti pa furaš svoje hobije in seksaš manj, ali boš pa ti rihtal vse, seks pa (menda) ne bo problem.

Tako je. Od A do Ž.

Lahko se še tako trepljate, dejstva, pač so, kakršna so.

Tudi to je do neke mere res. Vecina moskih je pezdetov, ki zivotari od enega “pir”-a do drugega. A taki tudi do Tajk nimajo interesa, pa tudi dostopa (zmoznosti) za kaj dosti vec, kakor dve, tri ure “bar girl” dozivetja ne.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tako je bilo pri nas.Marsikaj sem porihtala od bajte do otrok.Pa je mož (sva bila poročena) izbral “Tajko”.
Sicer ni prava “Tajka”, je pa podobna. Zdaj on lika srajce, kuha (če hoče dobro jesti, gresta jest v gostilno) , pospravlja in sesa, ona pa obleče mini kiklo in menda dobro seksa.
Če dec še zmore, kaj vem.

Tako je bilo pri nas.Marsikaj sem porihtala od bajte do otrok.Pa je mož (sva bila poročena) izbral “Tajko”.
Sicer ni prava “Tajka”, je pa podobna. Zdaj on lika srajce, kuha (če hoče dobro jesti, gresta jest v gostilno) , pospravlja in sesa, ona pa obleče mini kiklo in menda dobro seksa.
Če dec še zmore, kaj vem.
[/quote]

To je zelo lepa ilustracija situacije: od tebe je dobil kup navlake in nic od tega, kar potrebuje. Kar je bilo prej za opraviti zdaj z veseljem opravi sam, saj se je vanj povrnilo zivljenje. Na koncu se sprasujes, ali more… ni mu treba “moci, ker ga ona dovolj vzburja.

Tvoj primer je za “na zid”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

To je zelo lepa ilustracija situacije: od tebe je dobil kup navlake in nic od tega, kar potrebuje. Kar je bilo prej za opraviti zdaj z veseljem opravi sam, saj se je vanj povrnilo zivljenje. Na koncu se sprasujes, ali more… ni mu treba “moci, ker ga ona dovolj vzburja.

Tvoj primer je za “na zid”.
[/quote]

Kaj pa sem dobila jaz od njega? Tečnobo , sitnarjenje in vroče poglede.Trajali pa so pol ure pred seksom in pol ure po tem.Potem je bilo naprej isto sitnarjenje in tečnoba.Stroj za seks pa nisem.Za vse drugo sem bila pa sama. Za sesanje, otroke in dom.Najlažje je samo seksat, pa v službo hodit.Ostalo se pa delaš neumnega.Pa gledaš mlade punce.Nezrelo do konca.
Neodgovorno tudi.

Pa dajte gonit ta mit, kako so Aziatke “tesne” spodaj, ker ni pravila, da so.. To je samo percepcija v glavi nekaterih moških, ki povezujejo majhnost njihove postave s tesnostjo vagine. Pa sploh ni res.

Imam znanca, ki je šel to testirat na Tajsko – podobno, kot ti kerlci, ki objavljajo potem te filmčke na Youtube. Pa ni pobral ravno taprve “na izvolte” na ulici. Tip zagotovo nima majhnega (ošvrknjeno v savni) pa je bil razočaran. DVe leti je hodil, ene 8 jih je za zabavo ravno s tem namenom probal, pa je rekel, da je mit ovržen. Lahko pa da so pri 20ih res že toliko nucane in raztegnjene. In potem načrtno iščejo Evropejce, ki imajo daljše, ker domači se noter zgubijo. S tem, da so to ženske, ki še sploh niso rodile (!)

Dobro če imaš ti 25 cm v pokončnem stanju, jasno da bo tudi kakšna slovenska zelo tesna 😛

Ima MODER 45, 55, 65-letnik kaj proti, če ima namesto sebe polne partnerke (ki ji pravzaprav ne more reči niti partnerka), prijazno,voljno,nežno žensko?

Magari Tajko, če takih žensk v Sloveniji skoraj ni, rabili pa bi jih najmanj kakih 5.000?

Ima tak moški kaj proti, če ima bolj nerazgledano, ampak prikupno, nežno, nefeministično žensko? Da jo ne zmore imeti rad?

Je boljša slovenska levičarka+feministka, on pa je recimo janšist?
So kregi, ki so posledično na sporedu praktično vsak dan, idealni za dobro zvezo?

Napačno je soditi po svojih (ženskih) stališčih, ki so poleg vsega “napumpana” od pro ženskih medijev, ki velevajo butastim ženskim glavam: vi imate pravico do moškega, ki vas zadovolji v vseh ozirih in ima še najmanj tri miljone premoženja (kar se da razbrati med vrsticami) .

Za realno mnenje je recimo čisto dovolj vprašati le žensko, ki se ukvarja s posredovanjem zvez v Sloveniji.
Ta pa vam bo povedala kruto resnico: primernih žensk za malo bolj zahtevne moške v Sloveniji NI!

In koliko jih v Slovenijii ima dolgega 25 cm, da bi jim bilo tesno tudi v raztegnjeni vagini?

Povprečje, tako medicina, je 13,2 cm. In nič več. Če že o zem.

Ni govora o lubezni, pač pa o erotiki. Vsaka zveza temelji na varnosti (previdnost), ustvarjalnosti (predanost) in koristi (preudarnost). Zahodna kultura je v moško ženskih odnosih ustvarila absurdno siruacijo s tendenco izenačevanja spolov, ki gre na škodo erotike (privlačnosti). Današnje zveze tako temeljijo predvsem na strahu in koristoljubju. O čemer pričajo tudi debate na MON-u in komentarji tukaj. Očitati Tajkam koristoljubje, medtem ko je večina tu sodelujočih latentnih koristolovk je nesmisel. Tisto, kar Tajke (pa ne zgolj one) pretakajo skozse je strast. Natanko tisto, o čemer nobena izmed komentatork ne spregovori. Ker na to niso osredotočene. Pač pa zgolj ba korist. Zgolj tu doživljajo strah pred konkurentkami z vzhoda. Ključna beseda je torej erotika (strast).
[/quote]

Primer tvojih mater tvojih otrok- tipične koristolovke, kajne!
Bogi ti, kam ga moraš tlačit.
Btw, bo to tudi prebrala Lepooka in morebiti še kaj dopisala, kot sam praviš, da tudi piše pod tvojim nikom?

Kaj pa sem dobila jaz od njega? Tečnobo , sitnarjenje in vroče poglede.Trajali pa so pol ure pred seksom in pol ure po tem.Potem je bilo naprej isto sitnarjenje in tečnoba.Stroj za seks pa nisem.Za vse drugo sem bila pa sama. Za sesanje, otroke in dom.Najlažje je samo seksat, pa v službo hodit.Ostalo se pa delaš neumnega.Pa gledaš mlade punce.Nezrelo do konca.
Neodgovorno tudi.
[/quote]

Kako vraga se ti je uspelo zaljubiti v tako tecnobo? Ali pa je scasoma ta tecnoba rasla in rasla? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Primer tvojih mater tvojih otrok- tipične koristolovke, kajne!
Bogi ti, kam ga moraš tlačit.
Btw, bo to tudi prebrala Lepooka in morebiti še kaj dopisala, kot sam praviš, da tudi piše pod tvojim nikom?
[/quote]

Ne. Jaz se ne pecam s taksnimi zenskami. Me ne zanimajo. To prepuscam vasim partnerjem in obcasnim prijateljem. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne. Jaz se ne pecam s taksnimi zenskami. Me ne zanimajo. To prepuscam vasim partnerjem in obcasnim prijateljem. 😉
[/quote]

Narobe bereš, pečaš se s koristolovkami, kar, po tvoje, Slovenke smo.
Ali nisi natepaval, jih še, prav Slovenk?
Ali kaj, konkretno, si mislil s koristolovkami med Slovenkami?

Pa pustimo tistih sto primerkov s fejstbukovega z račjim kljunom, frisem in joški lepe pujse iz mopedšova…, ki je lovila žabca in vsakega moškega gosta.

Narobe bereš, pečaš se s koristolovkami, kar, po tvoje, Slovenke smo.
Ali nisi natepaval, jih še, prav Slovenk?
Ali kaj, konkretno, si mislil s koristolovkami med Slovenkami?

Pa pustimo tistih sto primerkov s fejstbukovega z račjim kljunom, frisem in joški lepe pujse iz mopedšova…, ki je lovila žabca in vsakega moškega gosta.
[/quote]

Kdo pravi, da se pecam s Slovenkami?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, ampak poglej ga sedaj, kako je priden. Na drogi menda ni? 🙂
Kaj pa sem dobila jaz od njega? Tečnobo , sitnarjenje in vroče poglede.Trajali pa so pol ure pred seksom in pol ure po tem.Potem je bilo naprej isto sitnarjenje in tečnoba.Stroj za seks pa nisem.Za vse drugo sem bila pa sama. Za sesanje, otroke in dom.Najlažje je samo seksat, pa v službo hodit.Ostalo se pa delaš neumnega.Pa gledaš mlade punce.Nezrelo do konca.
Neodgovorno tudi.
[/quote]

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo pravi, da se pecam s Slovenkami?
[/quote]

Nista materi tvojih otrok Slovenki?

Nja… lahko tudi tako reces. Ali pa postaviva obratno… jaz sem za “svojo filozofijo” pripravljen tudi umreti. Izgoreti v strasti doseganja “ideala”. Zivljenje po danes splosno sprejetih normah bi mi bilo na smrt dolgocasno in bi me verjetno tako ali tako ubilo (ali bi se zapil, zadrogiral, obesil, je vseeno). Na izbiro imam torej: pocasno mukotrpno umiranje v praznem zivljenju ali na drugi strani moznost (ne garancije) strastnega zivljenja, zaradi cesar tvegam nekaj varnosti… kako mislis, da sem izbral v praksi? 😉
[/quote]
Vse je stvar pogleda in opazovalca. Vsakemu se zdi njegov pogled na neko zadevo smiseln šele ko sam ugotovi da je smisel v bistvu nesmisel spremeni ali pa tudi ne pogled
Eni so bolj pogumni drugi malo manj eni upajo tvegati drugi spet ne

Kolega, pilot, se je pri dobrih 50-tih na potovanju zapletel s Tajko.
Imela je že otroka, bila je brez moža, brez službe (no, primarna je bila iskanje sugar daddya), živela je pri starših.
Strast, nežnost, feminilnost – ki je v bistvu krinka lenobe in nesposobnosti, dolgi laski, nizka ritka, vroče noči.
Po pol leta jo je z otrokom vred pripeljal v Slovenijo.
Izkazalo se je, da sploh ni pripravljena na življenje žene, matere in gospodinje.
Zanosila je in rodila še enega otroka, potem pa začela luftati po svoje.
Po treh letih je spokala in brez otrok ter z veliko denarja odšla nazaj na Tajsko.
Morda lovit novega sugar daddya.

Ko vidim dedca srednjih let, ki se slini po mladi aziatki, me mine volja….

Kaj pa sem dobila jaz od njega? Tečnobo , sitnarjenje in vroče poglede.Trajali pa so pol ure pred seksom in pol ure po tem.Potem je bilo naprej isto sitnarjenje in tečnoba.Stroj za seks pa nisem.Za vse drugo sem bila pa sama. Za sesanje, otroke in dom.Najlažje je samo seksat, pa v službo hodit.Ostalo se pa delaš neumnega.Pa gledaš mlade punce.Nezrelo do konca.
Neodgovorno tudi.
[/quote]

Zgoraj sem narobe citiral.
Ja, ampak poglej ga sedaj, kako je priden. Na drogi menda ni? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close