Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ima MODER 45, 55, 65-letnik kaj proti, če ima namesto sebe polne partnerke (ki ji pravzaprav ne more reči niti partnerka), prijazno,voljno,nežno žensko?

Magari Tajko, če takih žensk v Sloveniji skoraj ni, rabili pa bi jih najmanj kakih 5.000?

Ima tak moški kaj proti, če ima bolj nerazgledano, ampak prikupno, nežno, nefeministično žensko? Da jo ne zmore imeti rad?

Je boljša slovenska levičarka+feministka, on pa je recimo janšist?
So kregi, ki so posledično na sporedu praktično vsak dan, idealni za dobro zvezo?

Napačno je soditi po svojih (ženskih) stališčih, ki so poleg vsega “napumpana” od pro ženskih medijev, ki velevajo butastim ženskim glavam: vi imate pravico do moškega, ki vas zadovolji v vseh ozirih in ima še najmanj tri miljone premoženja (kar se da razbrati med vrsticami) .

Za realno mnenje je recimo čisto dovolj vprašati le žensko, ki se ukvarja s posredovanjem zvez v Sloveniji.
Ta pa vam bo povedala kruto resnico: primernih žensk za malo bolj zahtevne moške v Sloveniji NI!
[/quote]
Kakšen pa je zahteven moški oz. Katere so njegove zahteve do ženske da bi ga označili za zahtevnega.?

Nista materi tvojih otrok Slovenki?
[/quote]

Irelevantno. Tema se ukvarja s tem, zakaj moski pogledujejo za Tajkami in ne s tem, s kom je kdaj “Desi” spolno obceval in kako se je obneslo.

Ce te zanimajo take reci, se oglasi “na kavi”, pa lahko recemo kaj na to temo. Nismo neki “zadrgnjenci” pri nas doma in radi poklepetamo. Tu pa se drzimo rdece niti teme. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Irelevantno. Tema se ukvarja s tem, zakaj moski pogledujejo za Tajkami in ne s tem, s kom je kdaj “Desi” spolno obceval in kako se je obneslo.

Ce te zanimajo take reci, se oglasi “na kavi”, pa lahko recemo kaj na to temo. Nismo neki “zadrgnjenci” pri nas doma in radi poklepetamo. Tu pa se drzimo rdece niti teme. 😉
[/quote]

Ne. Javno si napisal, da Slovenke izkoriščajo poroko le za svojo korist.
Zato javno vprašanje, če sta materi tvojih hčera Slovenki, ker, domnevno, imaš osebne izkušnje za tako trditev?
Oziroma, od kod ti izkušnje za tako trditev?
Obrazloži svojo trditev z argumentom, nič na pamet!

Ne. Javno si napisal, da Slovenke izkoriščajo poroko le za svojo korist.
Zato javno vprašanje, če sta materi tvojih hčera Slovenki, ker, domnevno, imaš osebne izkušnje za tako trditev?
Oziroma, od kod ti izkušnje za tako trditev?
Obrazloži svojo trditev z argumentom, nič na pamet!
[/quote]

Kolikor razumem, se te je dotaknilo. Kar pritrjuje moji tezi.

Q.E.D.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Čisto vsega nisem prebrala, kje se mi pa da …
Ampak me pa res zanima, ko ste tako pametni (da so Tajke nežne, prijazne, prijetne deklice, ki so dobre do moškega …), ali kdaj pomislite, da je vse te lastnosti kupil, da ona ni z njim čisto nič srečna, da je prijazna itd. samo zato, ker ji je plačal pot v “boljše življenje”. A se vam to zdi vredno pravega moškega?
Žal poznam nekaj primerov, ki so si omislili dekleta Tajke, vidim kako so osamljene, kadar se ravno ne on slini po njih; vem, kako je jokala ravno preden je rekla “da”, pa ne od veselja …
Mogoče gre katerim bolje, tistim, ki jih jaz poznam materialno ne manjka nič, vse ostalo je pa za en K…
Kdo je lahko nase ponosen in zadovoljen v takem primeru?

Kolikor razumem, se te je dotaknilo. Kar pritrjuje moji tezi.

Q.E.D.
[/quote]

Torej sta tvoji gospe koristolovki. Ne glede, od kod sta.
Tako opisuješ koristolovke v svojem postu ob 7:30.
Sam pa si prispeval še nadaljnje štiri koristolovke.

Ja, tvoje razmišljanje o ženskah se me je dotaknilo, res je, priznam.
Sam veš, kam spada tip moškega, ki mu pripadaš.

a kdo gleda to oddajo? V vsaki sezoni je ziher vsaj en par Američan – Tajka.
Vsi tisti pobci, ki sline cedite po drobčkanih, seksapilnih, ubogljivih Tajkah – malo si poglejte no.
Tu so prikazane punce, kakršne lahko “kupi” običajen dec. Tudi cel postopek, kako in za koliko se bejbo odkupi. In tudi vse njihove “vrline”, ko so enkrat varno v obljubljeni deželi.

Torej sta tvoji gospe koristolovki. Ne glede, od kod sta.
Tako opisuješ koristolovke v svojem postu ob 7:30.
Sam pa si prispeval še nadaljnje štiri koristolovke.

Ja, tvoje razmišljanje o ženskah se me je dotaknilo, res je, priznam.
Sam veš, kam spada tip moškega, ki mu pripadaš.
[/quote]

To je tvoje sklepanje. Nima nic opraviti z zapisanim. Torej ves, kam spada tip cloveka, ki mu pripadas. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ženske smo v očeh zakompleksanih moških vedno koristolovke v očeh ne zakompleksanih pa partnerice
Pa ni važno je ženska Nemka tajka africanka slovenka avstralka
Zakompleksan moški vidi v ženski grožnjo
Nezakompleksan pa sopotnico

To je tvoje sklepanje. Nima nic opraviti z zapisanim. Torej ves, kam spada tip cloveka, ki mu pripadas. 😉
[/quote]

V Sloveniji je pretežni delež žensk, že od nekdaj, delaven, vse prej kot izkoriščevalski.
V dobi tekstilne industrije celo čez 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, h kateremu niso bile prištete še vse kmetice, ki so delale doma.
Ravno za Slovenke velja, da delajo in enakopravno doprinesejo v svojo družino.
No, samo toliko.
Osebno verjamem, da sta taki tudi tvoji ženski in da te nikakor ne izkoriščata.
Zato je tvoj zapis in trditev ob 7.30 popolnoma neresničen, ter, milo rečeno, štorast. In ravno z njim si najprej deskreditiral ravno vseh svojih šest žensk.
Opravičiti se boš moral predvsem njim, ostale zase že vemo točno, kako katera koga izkorišča. Samo toliko. Brez zamere.
Nik je pa pravi, ker nisi niti toliko dedca z jajci, da bi se za razžalitev slovenskim ženskam v javnosti, vsaj javno opravičil.

In koliko jih v Slovenijii ima dolgega 25 cm, da bi jim bilo tesno tudi v raztegnjeni vagini?

Povprečje, tako medicina, je 13,2 cm. In nič več. Če že o zem.
[/quote]

Bo OK 18-20cm -se kar nekaj Slovencev najde v tem cm rangu….. – ja, vejrjamem, 25 cm je res prehuda…..

Bo desi gotovo znal razložiti, kako točno naše ženske masovno izkoriščajo moške.
Tajke so gotovo boljše, v interesu jim je samo korist njihovega moškega, s seboj v Slovenijo gotovo prinesejo dovolj denarja za stanovanje ali bajto, pa še za avto ostane, pa en lep kupček še moškemu na račun, da ima za na lepše.

1.) Vecina je ze dozivela mocno custveno dozivetje, ki smo ga hote ali nehote odrinili iz zavestnega v podzavestno (se potrudili pozabiti, kot temu recemo) in ki ob obuditvi spomina nanj mocno vpliva na nasa vedenja in ravnanja. To je definicija “zakompleksanosti”. Nima nicesar opraviti s tvojimi navedbami. Zakaj bi nekdo, ki je drzal v rokah sorodnika, ki ga je vprico njega sklatil snajperist, o zenskah mislil, da so koristolovke?

2.) Zensko kot groznjo dozivlja “nepredelan ojdip”. Moski, kateremu (niti ne nujno bioloski) oce ni bil primarna oseba spolne identifikacije. Ta moski se boji “kastracije” in je zato do zensk kvecjemu darezljiv (se odkupuje, da bi se ognil kastriraciji, ki se je boji). Njegova darezljivost in ustrezljivost ne temelji na dozivljanju zensk kot koristolovk, temvec na dozivljanju zensk kot nevarnosti.

3.) Sopotnistvo je zacasna kategorija. Implicira popotnika, ki neko pot prehodita skupaj. Zivljenje in partnerska zveza po mojem skromnem mnenju nista projektne narave (pot, ki jo dva prehodita skupaj), temvec nasprotno – zavedanje, da se imata vsak kam vrniti, tudi kadar se njune poti locijo (element hrepenenja).

Kaj si zelela povedati? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V Sloveniji je pretežni delež žensk, že od nekdaj, delaven, vse prej kot izkoriščevalski.
V dobi tekstilne industrije celo čez 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, h kateremu niso bile prištete še vse kmetice, ki so delale doma.
Ravno za Slovenke velja, da delajo in enakopravno doprinesejo v svojo družino.
No, samo toliko.
Osebno verjamem, da sta taki tudi tvoji ženski in da te nikakor ne izkoriščata.
Zato je tvoj zapis in trditev ob 7.30 popolnoma neresničen, ter, milo rečeno, štorast. In ravno z njim si najprej deskreditiral ravno vseh svojih šest žensk.
Opravičiti se boš moral predvsem njim, ostale zase že vemo točno, kako katera koga izkorišča. Samo toliko. Brez zamere.
Nik je pa pravi, ker nisi niti toliko dedca z jajci, da bi se za razžalitev slovenskim ženskam v javnosti, vsaj javno opravičil.
[/quote]

Cenjena kolegica, ne vem, o cem tece beseda. Jaz pisem o (latentnem) koristoljuju, vi o izkoriscanju. Torej izhajava iz povsem drugacnih izhodisc. Ce pa vi to dvoje inacite, imate velik problem, za katerega resevanje pa jaz nisem kompetenten.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Cenjena kolegica, ne vem, o cem tece beseda. Jaz pisem o (latentnem) koristoljuju, vi o izkoriscanju. Torej izhajava iz povsem drugacnih izhodisc. Ce pa vi to dvoje inacite, imate velik problem, za katerega resevanje pa jaz nisem kompetenten.
[/quote]

A, latentno koristoljubje Slovenk, za to gre, po tvoje? Za latentno!
Kar pomeni, ko bo možnost, kajne?

Torej imajo, po tvoje, vse Slovenke, ki so v zvezah, takoj, ko vanjo pridejo, možnost in priložnost, da moškega materialno izkoristijo, KORISTOLJUBIJO in službe pustijo!

In koliko takih, po uradni statistiki, je Slovenk?
Slovenk, ne drugih narodnosti, da se razumeva.
Žal, nimajo te sreče. 620€ ne zadošča!
In koliko takih, po uradni statistiki, je žensk drugih narodnosti?
Verjetno enako nimajo teh šans.
Ko jih imajo, pa zopet ostajajo na delovnih mestih. Noro, kaj!

Ker večina žensk, tudi drugih narodnosti, v Sloveniji dela.
Razen Albank, in večina bosanskih muslimank, ki ne smejo, niti zanje to ni običaj in niso potencialne ampak kar prave koristolovke, po tvojih merilih.
One živijo v matriarhatu! Enako, kot Tajke idr. Azijke.
No, sedaj smo pa tam, kaj, kdo in kako in zakaj pogojuje način življenja.

1.) Vecina je ze dozivela mocno custveno dozivetje, ki smo ga hote ali nehote odrinili iz zavestnega v podzavestno (se potrudili pozabiti, kot temu recemo) in ki ob obuditvi spomina nanj mocno vpliva na nasa vedenja in ravnanja. To je definicija “zakompleksanosti”. Nima nicesar opraviti s tvojimi navedbami. Zakaj bi nekdo, ki je drzal v rokah sorodnika, ki ga je vprico njega sklatil snajperist, o zenskah mislil, da so koristolovke?

2.) Zensko kot groznjo dozivlja “nepredelan ojdip”. Moski, kateremu (niti ne nujno bioloski) oce ni bil primarna oseba spolne identifikacije. Ta moski se boji “kastracije” in je zato do zensk kvecjemu darezljiv (se odkupuje, da bi se ognil kastriraciji, ki se je boji). Njegova darezljivost in ustrezljivost ne temelji na dozivljanju zensk kot koristolovk, temvec na dozivljanju zensk kot nevarnosti.

3.) Sopotnistvo je zacasna kategorija. Implicira popotnika, ki neko pot prehodita skupaj. Zivljenje in partnerska zveza po mojem skromnem mnenju nista projektne narave (pot, ki jo dva prehodita skupaj), temvec nasprotno – zavedanje, da se imata vsak kam vrniti, tudi kadar se njune poti locijo (element hrepenenja).

Kaj si zelela povedati? 😉
[/quote]
Želela sem povedati da tisti s kompleksi (kompleksov je več vrst in jih doživljamo na različnih področjih) govorim o čustvenih kompleksih večno dvomi. Takemu se zdi da so ženske vedno koristolovke pa magari če imajo več denarja od njega. Po domač nikoli mu ni prav če ima ženska denar in če ga nima
Če ga ima je vzvišena krava ki mu ne. Vedno na uslugo, če ga nima je pa ponižna krava njemu na uslugo

Kako vraga se ti je uspelo zaljubiti v tako tecnobo? Ali pa je scasoma ta tecnoba rasla in rasla? 😉
[/quote]

O Desi ko bi ti vedel , kako me je privlačil. Kot magnet. Kar prasketalo je. Pa tak gentleman je bil. Jaz sem bila kot uročena. Kaj je bil on ne vem, očitno sem mu bila tudi jaz všeč.
Potem je sčasoma postalo samo še pogorišče. Sem se urejala, pa ni nič pomagalo. Ker čez njegov kolerizem in strupene besede nisem mogla več. Rjuhe niso mogle več poravnati odnosa. Čeprav je še prasketalo, me je z obnašanjem in besedami bolj in bolj odbijal.

A, latentno koristoljubje Slovenk, za to gre, po tvoje? Za latentno!
Kar pomeni, ko bo možnost, kajne?

Torej imajo, po tvoje, vse Slovenke, ki so v zvezah, takoj, ko vanjo pridejo, možnost in priložnost, da moškega materialno izkoristijo, KORISTOLJUBIJO in službe pustijo!

In koliko takih, po uradni statistiki, je Slovenk?
Slovenk, ne drugih narodnosti, da se razumeva.
Žal, nimajo te sreče. 620€ ne zadošča!
In koliko takih, po uradni statistiki, je žensk drugih narodnosti?
Verjetno enako nimajo teh šans.
Ko jih imajo, pa zopet ostajajo na delovnih mestih. Noro, kaj!

Ker večina žensk, tudi drugih narodnosti, v Sloveniji dela.
Razen Albank, in večina bosanskih muslimank, ki ne smejo, niti zanje to ni običaj in niso potencialne ampak kar prave koristolovke, po tvojih merilih.
One živijo v matriarhatu! Enako, kot Tajke idr. Azijke.
No, sedaj smo pa tam, kaj, kdo in kako in zakaj pogojuje način življenja.
[/quote]

Koristoljubci smo bolj ali manj vsi, nekateri bolj, drugi manj izrazeno. Izraz je (zaradi vzporednic s pohlepnostjo) dobil nekaksen negativen prizvok, a je v resnici nevtralen. Gre preprosto za ravnanje na podlagi (dejanske ali predvidene) koristi. Npr. v sluzbo hodimo predvsem (vendar ne nujno zgolj) iz koristoljubja. Zakoni iz koristoljubja so stalnica – tudi v slovenski zgodovini (Katera pa bi porocila zmeneta, ki nic ne doprinese k hisi?).

Zatorej… ne branim nikomur izrazati sojih stalisc. Dokler je jasno, da so to tvoja stalisca. Zlorabljati moje korektno pisanje za plasiranje nekih (meni celo grotesknih) idej pa je milo receno licemerje. Torej… pisi kar zelis, a ne vpletaj mene na silo v nekaj, kar s tvojimi pogledi in stalisci nima nobene zveze. Se lahko tega drziva?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

O Desi ko bi ti vedel , kako me je privlačil. Kot magnet. Kar prasketalo je. Pa tak gentleman je bil. Jaz sem bila kot uročena. Kaj je bil on ne vem, očitno sem mu bila tudi jaz všeč.
Potem je sčasoma postalo samo še pogorišče. Sem se urejala, pa ni nič pomagalo. Ker čez njegov kolerizem in strupene besede nisem mogla več. Rjuhe niso mogle več poravnati odnosa. Čeprav je še prasketalo, me je z obnašanjem in besedami bolj in bolj odbijal.
[/quote]

Hja… ni vedno kriv eden ali drugi. Vcasih se zveze ne da vec resiti. Zato sem poprej enkrat izpostavil pretocnost. Ko je eden od partnerjev nepretocen (luknja brez dna), ko se tok ustavi, ostane pogorisce, kot pravis. Takrat je cas, da se feniks dvigne iz pepela.

P.S.: V duhu tiste: lahko je iz dobrega cloveka narediti boljsega. A narediti cloveka dobrega presega tudi magove sposobnosti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Želela sem povedati da tisti s kompleksi (kompleksov je več vrst in jih doživljamo na različnih področjih) govorim o čustvenih kompleksih večno dvomi. Takemu se zdi da so ženske vedno koristolovke pa magari če imajo več denarja od njega. Po domač nikoli mu ni prav če ima ženska denar in če ga nima
Če ga ima je vzvišena krava ki mu ne. Vedno na uslugo, če ga nima je pa ponižna krava njemu na uslugo
[/quote]

Hja… saj vem (?) kaj zelis povedati. Le malo sem se obregnil ob nacin. Naceloma se v srzi tudi strinjam. Gre zgolj za vsiljevanje napacnega sklepanja, ki me je zmotilo. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Koristoljubci smo bolj ali manj vsi, nekateri bolj, drugi manj izrazeno. Izraz je (zaradi vzporednic s pohlepnostjo) dobil nekaksen negativen prizvok, a je v resnici nevtralen. Gre preprosto za ravnanje na podlagi (dejanske ali predvidene) koristi. Npr. v sluzbo hodimo predvsem (vendar ne nujno zgolj) iz koristoljubja. Zakoni iz koristoljubja so stalnica – tudi v slovenski zgodovini (Katera pa bi porocila zmeneta, ki nic ne doprinese k hisi?).

Zatorej… ne branim nikomur izrazati sojih stalisc. Dokler je jasno, da so to tvoja stalisca. Zlorabljati moje korektno pisanje za plasiranje nekih (meni celo grotesknih) idej pa je milo receno licemerje. Torej… pisi kar zelis, a ne vpletaj mene na silo v nekaj, kar s tvojimi pogledi in stalisci nima nobene zveze. Se lahko tega drziva?
[/quote]

Tajke imajo strast, le to jih žene. Zato pridejo v Evropo, da jo ob evropskih moških lahko realizirajo.
Sedaj te šele razumem…

Tajke imajo strast, le to jih žene. Zato pridejo v Evropo, da jo ob evropskih moških lahko realizirajo.
Sedaj te šele razumem…
[/quote]

Res ne gre?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Res ne gre?
[/quote]

Zdj pa gre. Vse jasno, ni blema več.

Mene pa zanima, kako se moški potolažite z dejstvom, da Tajke nimajo ne jošk, ne bokov in ne riti?

tri glavne kategorije moških so za take Tajke, ki ustrezajo tvojemu opisu:
– obupanci ( ker res ne dobijo nobene ženske nikjer drugje)
– pedofili
– latentni geji

New Report

Close