Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

tri glavne kategorije moških so za take Tajke, ki ustrezajo tvojemu opisu:
– obupanci ( ker res ne dobijo nobene ženske nikjer drugje)
– pedofili
– latentni geji
[/quote]

Vsak dedec lahko dobi žensko, še tako zanemarjen ali brez imovine. Tud, če mu več ne stoji, da le poliže.
Samo, da želi resno zvezo in je tudi sam resen, pa prijazen, nenasilen in da nima dveh levih rok, ni odvisnik.

O okusih se menda ne razpravlja. Ampak… meni osebno so obline “nujen predpogoj”. Ga ni čez skladno gibanje ženskih oblin. Orientalski plesi so čista ekstaza. 😉


Enostavno- vse troje je precenjeno in velikokrat v napoto. Ampak več pa poznam Slovenk brez tega kot pa tajk…

O okusih se menda ne razpravlja. Ampak… meni osebno so obline “nujen predpogoj”. Ga ni čez skladno gibanje ženskih oblin. Orientalski plesi so čista ekstaza. 😉
[/quote]
Meh…

Tudi jaz poznam vec Slovenk kot Tajk. Najsi bo to z oblinami, ali brez. 😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tudi jaz poznam vec Slovenk kot Tajk. Najsi bo to z oblinami, ali brez. 😛
[/quote]
Že, že, samo ti si car:-))


Že, že, samo ti si car:-))
[/quote]

Eh,… car ali bedak, v smrti je vsak enak. 😉

Meni je ljubko objeti ozek pas in z drugo roko drseti po oblinah. Prav pozivljujoce je ob sebi cutiti sveti gral. Zato mi sredozemski tip zenske (latino/arabsko/slovanska mesanica) se najbolj odgovarja. Saj ves, kako pravijo… Vsak tele ma svoje vesele. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Eh,… car ali bedak, v smrti je vsak enak. 😉

Meni je ljubko objeti ozek pas in z drugo roko drseti po oblinah. Prav pozivljujoce je ob sebi cutiti sveti gral. Zato mi sredozemski tip zenske (latino/arabsko/slovanska mesanica) se najbolj odgovarja. Saj ves, kako pravijo… Vsak tele ma svoje vesele. :-)))
[/quote]
Maš prav. Ampak a ni bistvo svetega grala, da je nedosegjliv?


Maš prav. Ampak a ni bistvo svetega grala, da je nedosegjliv?
[/quote]

Veliko je besed na to temo… zato ni kaj veliko dodati. Morda zgolj pritrditi, da tistim, ki po svetu hodijo z na siroko zaprtimi ocmi, zagotovo je.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Veliko je besed na to temo… zato ni kaj veliko dodati. Morda zgolj pritrditi, da tistim, ki po svetu hodijo z na siroko zaprtimi ocmi, zagotovo je.
[/quote]
Za razliko od tistih, ki hodijo po svetu misleč, da se stvari delijo na njihove in tiste, ki to še postanejo:-))


Za razliko od tistih, ki hodijo po svetu misleč, da se stvari delijo na njihove in tiste, ki to še postanejo:-))
[/quote]

Če si dovolim manjši popravek in zapišem: za razliko od tistih, ki hodijo po svetu z zavestjo, da se izkustva delijo na doživeta in na tista, ki to (ob pogoju hrepenenja) še morejo postati, potem sva že bližje odgovoru, ali vsaj mojemu gledišču.

🙂

Če si dovolim manjši popravek in zapišem: za razliko od tistih, ki hodijo po svetu z zavestjo, da se izkustva delijo na doživeta in na tista, ki to (ob pogoju hrepenenja) še morejo postati, potem sva že bližje odgovoru, ali vsaj mojemu gledišču.

🙂
[/quote]

A je zlo narobe, če tega ni?

A je zlo narobe, če tega ni?
[/quote]

Prvo, kar uzrem okoli sebe je silna raznovrstnost. Drznem si domnevati, da z namenom.

Monklje dejte bit mal manj fouš. A se bojite konkurence? Glede ljubezni, ki jo je nekdo zgoraj omenjal. Poglejmo povprečni slovenski zakon. Ko pridejo na svet otroci v večini zakonov spolno življenje zamre ali se zreducira na 1,2 krat mesečno. Temu priča tudi število ločitev, ki se, mimogrede, povečuje. To pomeni le eno. Ljudje, pa naj si bodo moški ali ženske, so v zakonu vedno manj zadovoljni. V čem se torej razlikuje monklja od ene tajke? Obe sta tam zaradi koristoljubja. Monklja potrebuje bankomat, ki bo vzgajal otroke, tajka pa bankomat, da bo lagodno živela. Razlika je edino, da monklja ob podpisu poročne pogode misli, da je mož postal njena last in ji ni treba več nič naredit zanj, vzhodnjakinje pa vedo, da temu ni tako in še naprej ohranjajo erotično vzdušje v zvezi. Pri 40-50 je itak vseeno. Monklje takrat niste več privlačne, nadomestijo vas mlajše. Pa je že bolje imet doma 25 letno tajko s katero imaš spolno življenje kot iz pravljice, kot pa eno 40 letno (zdaj že staro in neprivlačno) monkljo, kateri je seks 2x na mesec maksimum. V obeh primerih imaš doma (neprivlačno?) žensko, sam da ena da, druga pa ne.

Ne se omejevat samo na tajke. Kolumbijke imajo tudi rade zahodnjake. Pa so 1000x lepše od Slovenk.

Saj jih Tajke v resnici ne marajo.

Ja, samo te so pa “latine”, malo preveč temperamente po karakterju potem kar se tudi gospodovalnosti v zvezi po poroki tiče….One nosijo gate -znajo bit celo bolj gospodovalne, kot Slovenke.

je pa res, da so spontane, niso tako “narejene” na prijazno “z masko na faci”, kot Tajke.. Tajke so preračunljive, potiho, a invazivno…..Tenk ju veri maaAaAaaAaač ( razlika je v oktavi, ker tako grozno zapojejo tiste Aa-je. :))))))

Čist me sezuje, ko nekdo trdi, da smo slovenske FOUŠ tajkam, ali da se počutimo ogrožene od njih.
Kaj si mislim o tem sem že napisala, predlagam pa anketo med registriranimi monkljami, ali se počutijo fouš, ogrožene ali karkoli s strani tajk. Če najdeš eno (registrirano), ki bo priznala, da se blazno boji, da bodo vsi moški zbežali k tajkam, ker se morajo pri Slovenkah ukvarjati z lastnimi otroki, za povrhu pa še ne dobijo seksa vsakič, ko jim zapaše. ..potem imaš prav.

Če pa ne, pa DEJ ŽE ENKRAT NEHAT S TEMI TEMAMI O TAJKAH.

Čist me sezuje, ko nekdo trdi, da smo slovenske FOUŠ tajkam, ali da se počutimo ogrožene od njih.
Kaj si mislim o tem sem že napisala, predlagam pa anketo med registriranimi monkljami, ali se počutijo fouš, ogrožene ali karkoli s strani tajk. Če najdeš eno (registrirano), ki bo priznala, da se blazno boji, da bodo vsi moški zbežali k tajkam, ker se morajo pri Slovenkah ukvarjati z lastnimi otroki, za povrhu pa še ne dobijo seksa vsakič, ko jim zapaše. ..potem imaš prav.

Če pa ne, pa DEJ ŽE ENKRAT NEHAT S TEMI TEMAMI O TAJKAH.
[/quote]
Sodeč po odzivih nekaj je na tem. Čeprav da vam gredo luzerji, ki si pomagajo z luzerkami tako na živce… kaj to pove o vas:-)?


Sodeč po odzivih nekaj je na tem. Čeprav da vam gredo luzerji, ki si pomagajo z luzerkami tako na živce… kaj to pove o vas:-)?
[/quote]

A ti povem kaj točno mi gre na živce?
Odpiranje petstopet popolnoma bedastih ENAKIH tem. Pejt preštet, koliko tem o tajkah je bilo ta mesec, meni se ne da. Ko da je to res nekaj aktualnega in ne obsesija ene in iste osebe.

A ti povem kaj točno mi gre na živce?
Odpiranje petstopet popolnoma bedastih ENAKIH tem. Pejt preštet, koliko tem o tajkah je bilo ta mesec, meni se ne da. Ko da je to res nekaj aktualnega in ne obsesija ene in iste osebe.
[/quote]
Ti dam prav. Ampak, to se da drugače rešit.


Ti dam prav. Ampak, to se da drugače rešit.
[/quote]

Meni je moj predlog čisto všeč, kaj je tako groznega?

Meni je moj predlog čisto všeč, kaj je tako groznega?
[/quote]
Meni nič. Če mi ni všeč, ne odprem, pa je:-))

Vsakokrat, kadar dobi slovenka novo tajsko sosedo nastane panika.
Le zakaj? Zato tudi potrebe po odpiranju novih tem.


Meni nič. Če mi ni všeč, ne odprem, pa je:-))
[/quote]

Molčati ob tem, ko človek čuti, da se drugemu godi krivica, bi vendarle bil zlo-čin. O tem, kaj je vodilo roko, ki je držala pero pa je tudi sem ter tja vredno razpravljati.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close