Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ne razumem, kaj moški vidijo na Tajkah?

Ja seveda. Pa svizci, pa čokolade, pa vse živo.

Ja seveda. Pa svizci, pa čokolade, pa vse živo.
[/quote]pa tako kot vroče žemljice, pa vse živo.
Strah ima za marsikatero sosedo priseljene tajke prevelike oči.

pa tako kot vroče žemljice, pa vse živo.
Strah ima za marsikatero sosedo priseljene tajke prevelike oči.
[/quote]

Ja. Ko najdeš eno registrirano mono, ki ti bo tole potrdila, se pa naprej pogovarjava.

Z vsemi se strinjam zgoraj – to so ženske ‘last minut’.
Vse tam do 150 cm, krevljaste in temno flekasto kožo.

Tudi pri nas si jo je en farški filozof privlkekel na kmetijo. EN se je pa celo preselil k njej.
In zdaj veselo kaže fotke….. tamala je čist drugače opedenana. V enih cotah, laske nima tako umite kot pri nas….. a vedno je nasmejana čez cel obrazek. 🙂

Verjetno ob njih začutiš en mir. Blaženost.

A ti povem kaj točno mi gre na živce?
Odpiranje petstopet popolnoma bedastih ENAKIH tem. Pejt preštet, koliko tem o tajkah je bilo ta mesec, meni se ne da. Ko da je to res nekaj aktualnega in ne obsesija ene in iste osebe.
[/quote]
Očitno tebe to zelo boli in se čutiš ogroženo zaradi Tajk.

Ja. Ko najdeš eno registrirano mono, ki ti bo tole potrdila, se pa naprej pogovarjava.
[/quote]Potrditev potrebuje neveden, nerazgledan.
Za nadaljni pogovor bi ti potreboval-a potrditev da si ? Kaj?
Ljubosumno ogroženo dete!


Očitno tebe to zelo boli in se čutiš ogroženo zaradi Tajk.
[/quote]
Hehe hehe hehe. …res ja, to bo, brez dvoma….lol…pod posteljo se skrivam in se tresem pred tajkami…..pa kje ste se našli, pa kje spite, da vas ne ukradejo :))))

Kronično pomanjkanje pameti je resna stvar. Odzivi navdušenih turistov, ki obiskujejo vzhodno azijo to vedno znova dokažejo.

Dopuščam možnost, da so čoravi.

za Slovenke so Tajke nežne in plahe in ne znajo kuhat…ahahahahaaaaa….valjda pasulj :)))

https://www.youtube.com/watch?v=zpzaUFxZhA0


Hehe hehe hehe. …res ja, to bo, brez dvoma….lol…pod posteljo se skrivam in se tresem pred tajkami…..pa kje ste se našli, pa kje spite, da vas ne ukradejo :))))
[/quote]

Fuuuul je zanimivo, da se v temah o Tajkah tako vztrajno oglašate neke ženske, ki ne pozabite povedati, kako so Tajke bedne pa da vam itak niso konkurenca pa kakšni luzerji so tipi, ki si jih navlečejo, pa da s takimi tipi itak nikoli ne bi bile.

Zakaj taka panika?

Je pa teh Tajk res vsaj v Ljubljani čedalje več, soraj ne moreš ćez mesto, ne da bi videl vsaj 2,3…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čist me sezuje, ko nekdo trdi, da smo slovenske FOUŠ tajkam, ali da se počutimo ogrožene od njih.
Kaj si mislim o tem sem že napisala, predlagam pa anketo med registriranimi monkljami, ali se počutijo fouš, ogrožene ali karkoli s strani tajk. Če najdeš eno (registrirano), ki bo priznala, da se blazno boji, da bodo vsi moški zbežali k tajkam, ker se morajo pri Slovenkah ukvarjati z lastnimi otroki, za povrhu pa še ne dobijo seksa vsakič, ko jim zapaše. ..potem imaš prav.

Če pa ne, pa DEJ ŽE ENKRAT NEHAT S TEMI TEMAMI O TAJKAH.
[/quote]
Vem, da imam prav. Poglej si statistiko ločitev. Boš mogoče lažje dojela da je danes ločitev zelo preprosta. Prideš na sodišče, podpišeš papir, čez največ 2 tedna je celoten ločitveni proces končan. Ločitve se na sodiščih obravnavajo prioritetno. Ob taki zateženi monklji kot si ti bi še hudič zahteval ločitev. Se bojiš da se kakšna tajka ne naseli v soseščino pa mal tvojega zapeca, a? Pa še enkrat, ne precenjuj svoje (ne)lepote. Nisi tok lepa kot misliš da si. Stavim da nisi fit 20 letnica ampak že mal v letih, pa obročki okrog trebuha pa to… takim ena fletna 20 letna tajka v soseščini zna povzročat težave 🙂

Aja, jst ne rabim nobenih potrditev. Če bi bile monklje oh in sploh za kakršne se imate se ne bi vaši desci gonili okrog ter štimali sodelavke in sosede. Poglej si mal statistiko ti bo jasno. Preberi si raziskave. V vseh je isti razlog zakaj moški išče ženske drugod => ker ženska ni več ženska, tisto kar je bila nekoč.

Očitne ste tle gor sami nesposobni moški in povrh vsega še grdavši (torej nimate osnovnih šans), ki si ne morete dobiti neke normalne ženske, zato zagovarjate trgovino z ljudmi. Ja, te zveze z raznimi Tajkami in Filipinkami ter ostalimi revami iz držav, ki so še bolj revne kot je naša, so navadna trgovina s človeškim blagom. Res ste poden od podna hahaha.

Pa vendar niso suhe veje, saj jim bodo oziroma jim že Tajke rojevajo otroke. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Zanimivo, da ni nobena monklja komentirala Tajke iz tega videa. Mlada, lusna, postavna, prsata. Brez kancka prepotentne nadutosti.

Zakaj bi prenasal povprecno jezikavo 50 letno Slovenko, ce pa lahko uzivam v druzbi lepe 30 letne Tajke? Zato, ker Slovenka zasluzi jurja eurov?


Pravi ded ji kupi pomivalca.


Zanimivo, da ni nobena monklja komentirala Tajke iz tega videa. Mlada, lusna, postavna, prsata. Brez kancka prepotentne nadutosti.
[/quote]

Bom jaz
Lepih, postavnih in prstih pa neadutih je ko listja in trave povsod ne samo na tajskem
Žalostno da morate moški na tajsko, če bi bila jaz dec stopim v center Lj in imam takoj vsaj dve pod roko
Vi pa morate na tajsko po eno, le kaj ni ok s to sliko.?


Zanimivo, da ni nobena monklja komentirala Tajke iz tega videa. Mlada, lusna, postavna, prsata. Brez kancka prepotentne nadutosti.
[/quote]

Obraz kot polna luna, postava pa nic posebnega, prsata se mi ne zdi. Čokata.

Ti, ki jih jaz poznam, nimajo 20 letnih mladenk, ampak 35 in vec stare Tajke.

Bom jaz
Lepih, postavnih in prstih pa neadutih je ko listja in trave povsod ne samo na tajskem
Žalostno da morate moški na tajsko, če bi bila jaz dec stopim v center Lj in imam takoj vsaj dve pod roko
Vi pa morate na tajsko po eno, le kaj ni ok s to sliko.?
[/quote]

Ta slika je popačena. Ženska kot statusni simbol je eno. To je fasada. Vprašanje je, ali možakar ta status občuti tudi znotraj stavbe, ki jo ta fasada obdaja. Pokaži mi žensko, kleno Slovenko, ki ji je v iskreno zadovoljstvo moža negovati do te mere, da od sebe da najboljše na vseh področjih, kjer je kompetenten in ki mu je pripravljena izreči priznanje za zadovoljstvo, ki ga čuti ob uživanj sadov njune zveze. Pokaži mi Slovenko, ki je pripravljena iubrati in negovati moža, ter ga vzdrževati na ravni, da je kadarkoli pripravljena reči iskreno in brez zadržkov, da je zanjo tako poseben, da bi rada donosila in rodila čimveč njunih potomcev, ker se ji zdi vredno nadaljevati takšen rod. Kajti… to je status. To je spištovanje, po katerem hrepeni moški. Seks je zgolj nadomestek za nazadnje navedeno. Iluzija tega.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Zanimivo, da ni nobena monklja komentirala Tajke iz tega videa. Mlada, lusna, postavna, prsata. Brez kancka prepotentne nadutosti.
[/quote]

Ja, ampak ta je za “elitne” samce -selekcionirana, ne za take povprečne in podpovprečne obupance, ki v Evropi ne morejo dobit ženske……

Ta slika je popačena. Ženska kot statusni simbol je eno. To je fasada. Vprašanje je, ali možakar ta status občuti tudi znotraj stavbe, ki jo ta fasada obdaja. Pokaži mi žensko, kleno Slovenko, ki ji je v iskreno zadovoljstvo moža negovati do te mere, da od sebe da najboljše na vseh področjih, kjer je kompetenten in ki mu je pripravljena izreči priznanje za zadovoljstvo, ki ga čuti ob uživanj sadov njune zveze. Pokaži mi Slovenko, ki je pripravljena iubrati in negovati moža, ter ga vzdrževati na ravni, da je kadarkoli pripravljena reči iskreno in brez zadržkov, da je zanjo tako poseben, da bi rada donosila in rodila čimveč njunih potomcev, ker se ji zdi vredno nadaljevati takšen rod. Kajti… to je status. To je spištovanje, po katerem hrepeni moški. Seks je zgolj nadomestek za nazadnje navedeno. Iluzija tega.
[/quote]
Mislim da je marsikatera slovenka iz ljubezni do moža rodila tudi njegove potomce
A misliš da je pravilo da so samo tajke sposobne moškega ljubiti in negovati to ljubezen pa spoštovanje in rojevajo potomce iz ljubezni do moškega
Ne bi rekla
Mislim men je itak vseen koga kdo ima tajko Al Slovenko Al pa madzarko


Mislim da je marsikatera slovenka iz ljubezni do moža rodila tudi njegove potomce
A misliš da je pravilo da so samo tajke sposobne moškega ljubiti in negovati to ljubezen pa spoštovanje in rojevajo potomce iz ljubezni do moškega
Ne bi rekla
Mislim men je itak vseen koga kdo ima tajko Al Slovenko Al pa madzarko
[/quote]

Ne niso Tajke edine. Ne vem, zakaj ta sprevrzena logika. To sem ze vceraj oni rekel, da je nic dugega, kakor hinavscina. Nihce ne pravi, da ni taksnih Slovenk. Kar pa se odraza tudi navzven kot izkustveno dejstvo, je to, da je izven zahodne druzbe, kontaminirane z enacenjem spolov, bera vecja. Sploh niti ne trdim, da so Tajke najboljsa mozna izbira. Ce bi se sam odlocal pokukati “onkraj kulturnih in rasnih meja”, bi se verjetno prej ozrl za Dominikankami ali celo “latino-orientalkami”. Kar pa ne spremeni dejstva, da je tega, kar sem zgoraj napisal, v nasi “zahodni kulturi” izredno malo in da je v vzhodnih kulturah to se vedno del tradicije, kar pomeni, da je verjetnost (ne garancija) izkusiti zgoraj napisano tam vecja. Veliko vecja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

P.S.: Ne pozabiva na to, da si predstavila, kot da je v Sloveniji taksnih zensk kot listja. Zapisala si, da bi ti zlahka “pobrala dve”, ce bi bila moski. In ne pozabiva, da ne govoriva o ljubezni, ampak spostovanju (statusu). Ljubezen (ki jo izpricuje romanticni mit) je “zenski princip”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Mislim da je marsikatera slovenka iz ljubezni do moža rodila tudi njegove potomce
A misliš da je pravilo da so samo tajke sposobne moškega ljubiti in negovati to ljubezen pa spoštovanje in rojevajo potomce iz ljubezni do moškega
Ne bi rekla
Mislim men je itak vseen koga kdo ima tajko Al Slovenko Al pa madzarko
[/quote]

Tvojemu lahko kar poveš, da se ločuješ. Se bova midva skup dala. Če bo pa kaj težil, pa reči da jih bo fasal :))))

New Report

Close