Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ne v koalicijo z JJ

Ne v koalicijo z JJ

Lažje se bodo uskladili in dogovorili, ker še vedno bo prevladal tisti kanček zdrave pameti, ki jo premorejo, kot pa na drugi strani neko bolezensko prepričanje v svojo vsemogočnost (po vzoru velikih liderjev).

Drugače pa – tehnična bruseljska tudi ne bi bila švoh nekaj časa….

???

A bolj kot si lev, bolj da delujes v korist naroda??? Kje pa si ti zadnjih 100 let?

Poglej samo nase mesecnike. A onemogocenje razrednih sovraznikov izvoznikov in uvoz 200 tisoc nepreverjenih invazivcev je v korist naroda???

Lahko je inteligenten, ampak tolikokrat kot se je ustrelil v koleno, pa mislim, da se ni še noben politik. Z malo več pragmatičnosti in brzdanja svoje prave narave bi bil v vladi že od vsega začetka in do danes. Nihče mu ne bi nič mogel .Ampak ker je sam sebi največji sovražnik, ne bo nikoli več. Ker ni opcije pri zdravi pameti, ki bi se spajdašila z njim. Še vsaka jih je dobila po grbi, ko se mu je preveč približala.
Tako da je čisto vseeno, kaj si misliš o nasprotni strani. JJ enostavno ni alternativa in nikoli ne bo. Za nikogar več. In kriv si je čisto sam.


Ja, in prav ženske so bile tiste, ki so mu najbolj pomagale, da je prišel na oblast. (sem ne dolgo tega prebrala knjigo o tem)
Janša ima kilometrino, tudi karizmo, vendar ni pošten, zelo pretkano vodi svojo igro, ostali mu v tem niso kos. Uboga Slovenija.

Res je tako. Proti JJ so samo zato, ker mislijo s čustvi, ker so znali mediji prati čustva in možgane. V resnici pa folk sploh ne dojame, zakaj je proti JJ, sploh se racionalno ne zaveda zakaj sovraži JJ. Proti JJ so zato, ker ga sovražijo, ne vedo pa zakaj ga sovražijo. Ne razmišljajo racionalno. Ne vprašajo se, zakaj so bolje živeli in imeli cenejšo vinjeto npr. 55 €, ko je bil Janša na oblasti.

Osnovnošolski primer pranja možganov in čustev množicam.

Pri Jankoviću je pa ravno kontra. Vsi ga imajo radi, pa sedaj se že v javnosti piše, kako ustrahujejo privatne lekarnarje, kakšno mafijo se gre, kako pobira na parkirišču denar v kovčkih, provizije… folk ga pa še kar voli, kot bi na vsak način hotel mafijca za župana.

Problem je samo neumnost in zabitost ljudi, ker ne znajo racionalno razmišljati. Problem te države je samo v tem, da se pametni prilagodijo mafiji in imajo od tega korist. Drugi pametni, ki se nočejo prilagoditi pa odidejo v tujino ali se zanimajo samo za svoj poklic ali biznis.

Problem tega je, da kretttteni pišejo zakone. Ti zakoni so preveč zabiti za pametne ljudi, zato potem goljufajo (iščejo luknje v zakonu, ker je zakon pač trapast in včasih celo škodljiv), ker ni sistema tako zastavljenega, da bi lahko na pošten način obogatel preko sistema, ki bi se splačal tudi pametnim. Da bi bila win-win situacija.

Seveda je pa za to potrebna inteligenca in človečnost. LJudi postaviti na prvo mesto, ki te izvolijo, potem pa inteligenca. Pač nekaj svetlobna leta oddaljenega za to državo, ker so vso inteligenco iztrebili, da so lahko pol opice zavladale….

Za dobrega politika ni dovolj, da dobi glasove svojih volilcev.
Znati mora prepričati tudi svoje nasprotnike, da je zanesljiv, da se z njim da sodelovati, da je racionalen. Politiki se med sabo poznajo bolj, kot jih bomo mi kdajkoli poznali. Oni med sabo vedo vse o vseh. In to, da nihče več noče z Janšo “v peskovnik”, točno pove, za kakšnega se je izkazal. Politika ni čustvena, politika je daj-dam. In pri JJ je samo daj-daj.
Če so že pred volitvami vsi povedali, da z njim nočejo v koalicijo, bi to moralo biti sporočilo tudi volilcem. .. če bi seveda ti znali misliti s svojo glavo.


Tako to je, ja.


Joj, prejoj , domov si ga pelji, zdraharja. Ta prav dec pa to! Ki tepe svojo babo! Te to fascinira očitno. O pameti pa toliko da je med genijem in norcem le majhna razlika. Še enkrat, nosi ga kuči!


Joj, prejoj , domov si ga pelji, zdraharja. Ta prav dec pa to! Ki tepe svojo babo! Te to fascinira očitno. O pameti pa toliko da je med genijem in norcem le majhna razlika. Še enkrat, nosi ga kuči!
[/quote]

Lej, ga ne maram, ampak tole (da jo tepe?) ni na mestu.

Nekaj jih je Janša že dal v najem za 30 let. Kaj bi za nas pomenilo, če bi dal vse? 30 let bi tujcem plačevala našo lastno pitno vodo! In voda, ki jo imamo v Sloveniji zaenkrat veliko, je za tujce zelo dragocena in bi bogateli z njo, mi bi jo pa drago plačevali.
Podobno, kot so tujci prevzeli nafto državam, ki imajo črpališča.

Cerar je dosegel vpis pravice do vode v ustavo, a Janša to lahko spremeni.

Lej, ga ne maram, ampak tole (da jo tepe?) ni na mestu.
[/quote]
Kdo pa je rekel, da on? Ta prav dec to dela! V slovenceljski miselnosti tudi to spada k ta pravemu decu! Ne moškemu? Opaziš razliko?


Kdo pa je rekel, da on? Ta prav dec to dela! V slovenceljski miselnosti tudi to spada k ta pravemu decu! Ne moškemu? Opaziš razliko?
[/quote]

Trapasto babo mora imet. Ne Ženske.

JJ je se edini od osamosvojiteljev, ki jim ga ni uspelo odžagati. Ima se kdo na trenutni politični sceni toliko raznolikih političnih izkušenj? Tudi na evropski ravni? Njegova prva vlada je postorila marsikaj. Od kdaj so že, npr. raznorazne socialne ugodnosti?
Nek župan proti politiku evropskega formata?


Politiku evropskega formata ali lopovu svetovneg aformata. Ker očitno vse veš, še povej komu je vrnil tistih 450.000 evrov, ki jih je dobil kot posojilo od ene iz Bosne? Tebi? Ali mogoče orbanu! Preoblečen komunist z svojimi oprodami ne pa politik evropskega formata. In kaj je njegova prva vlada postorila razen povečanja javnega dolga?

Politika evropskega formata je zgodovinsko dejstvo, lopovščina pa ni dokazana. 🙂
Cerar je bil marioneta, Šarec je pa klovn.


Politiku evropskega formata ali lopovu svetovneg aformata. Ker očitno vse veš, še povej komu je vrnil tistih 450.000 evrov, ki jih je dobil kot posojilo od ene iz Bosne? Tebi? Ali mogoče orbanu! Preoblečen komunist z svojimi oprodami ne pa politik evropskega formata. In kaj je njegova prva vlada postorila razen povečanja javnega dolga?
[/quote]

Aha, 16 milijonov nasega najvecjega levicarja se res lahko samo skrije, prav imas.

Zakaj se je že povečal javni dolg?
Kdaj so bile uvedene ugodnosti v stilu” zastonj vrtec za drugega otroka”? Od kod gre denar za socialne transferje?

samo eno skupno točko imajo .. nikar izdati kdo ima koliko denarja v davčnih oazah

nato se bo začel pohlep za resorje kje se da čimveč državnega denarja spraviti na račune v tujini ali v nogavico..zidar posluje kar s kovčki polnimi denarja))


Ja, in prav ženske so bile tiste, ki so mu najbolj pomagale, da je prišel na oblast. (sem ne dolgo tega prebrala knjigo o tem)
Janša ima kilometrino, tudi karizmo, vendar ni pošten, zelo pretkano vodi svojo igro, ostali mu v tem niso kos. Uboga Slovenija.
[/quote]

da še vseeno ni boljše za folk če pride na oblast en lopov iz drugega tabora? 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je

razen če ti volilci nimajo neke svoje agende in svojih razlogov da volijo komuniste

recimo ni zdravo naokoli govoriti da voliš janšo ker vem kako se pride dandanes do službe

samo z zvezami iz poznanstvi

rdeči imajo v rokah celotno gospodarstvo in negospodarstvo

če govoriš v bilo kateri družbi kaj proti rdečim le-ti smatrajo, da jih imaš za neumne, da ne vejo, koga volit

in tako padeš zelo hitro na družbeno dno


Politiku evropskega formata ali lopovu svetovneg aformata. Ker očitno vse veš, še povej komu je vrnil tistih 450.000 evrov, ki jih je dobil kot posojilo od ene iz Bosne? Tebi? Ali mogoče orbanu! Preoblečen komunist z svojimi oprodami ne pa politik evropskega formata. In kaj je njegova prva vlada postorila razen povečanja javnega dolga?
[/quote]

ni pravično da enega mladega fanta ki je pač imel rdečo izkaznico tako kot recimo vsi učitelji in je šele začel spoznavati komuniste obtožuješ da je bil komunist

takoj ko je videl kdo so komunisti se je začel boriti za spremembe..bila je pač ena stranka in če si želel biti politično aktiven si moral biti član tiste stranke

ko se je začel boriti za spremembe ups že je pristal v zaporu..pravi da pozna večino zaporov

in bodite srečni komunajzarji če mu samo včasih popustijo živci da ne poslušate ves čas zmerljivk in žaljivk ker niste vredni počenega groša

razen če ti volilci nimajo neke svoje agende in svojih razlogov da volijo komuniste

recimo ni zdravo naokoli govoriti da voliš janšo ker vem kako se pride dandanes do službe

samo z zvezami iz poznanstvi

rdeči imajo v rokah celotno gospodarstvo in negospodarstvo

če govoriš v bilo kateri družbi kaj proti rdečim le-ti smatrajo, da jih imaš za neumne, da ne vejo, koga volit

in tako padeš zelo hitro na družbeno dno
[/quote]

Tole je kozlarija.
Zakaj kdo koga voli, mene ne zanima, vsak ima svoje razloge.
Razloži ti meni s preprostimi besedami, zakaj po tvojem nihče noče v koalicijo z Janšo.
Koalicija je kompromis, trgovina, jaz tebi-ti meni, sodelovanje drugače mislečih.
Zakaj noben politik v Sloveniji (pa pustimo Primca in podobne cvetke) ne verjame več, da je z Janšo možno sodelovati?
Mimogrede, tudi tuji tisk (brala sem nemškega in angleškega) misli enako.

Nisem mnenja, da bi SDS vse zajebala, sem pa prepričan da bi naredila precej škode in ponudila maksimalno servilnost cerkvi, kapitalističnim lobijem in pristavila svoje vreče. Prioriteta realizacij jim bo 1. ukinitev dela prost dan 2.januar, 2. ukinitev dela prost dan 27.april, 3. ukinitev dela prost dan 2.maj kar bo spet ojačalo in poglobilo delitev. Potem pa sledijo ideje o privatizacijah kot je bil npr. vodni viri za korporacije … zasedanje pozicij, kadriranje, izčrpavanje, za svoje bodo poskrbeli itd. skratka to kar smo že videli, vmes bodo predlogi za zakonodaje itd. Spet bo Ivan udrihal čez preveliko javno upravo … prisesan na javni denar je pa na vse možne načine in oblike odkar vemo zanj vsaj že 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa svojega političnega delovanja. To pa še ni dovolj zato je treba še sveže opran denar od Đuđi Muđi d.o.o. balkanskih ekspozitur in podobnih pralnic pokradenega denarja dobit.
[/quote]

Jaz sem popolnoma za to, da se ukinejo vsi prazniki….če pogledamo povprečje smo prosti 10 delovnih dni na leto..neko leto več neko man,j tako se minimalni dopust dvigne iz 20 na 30 dni in je zadeva rešena gospodarstvo bo lahko delalo 24/7, jaz bom lahko koristil proste dneve ko bom jaz želel in se ne bom obremenjeval ali je cerkveni, rdeči ali kakšen drug praznik

Ja kaj si ti potem *skrajna* desničarka, da nasprotuješ socialnim transferjem? Redka bela vrana med tanaprednimi, ki podpira ZUJF?

Tole je kozlarija.
Zakaj kdo koga voli, mene ne zanima, vsak ima svoje razloge.
Razloži ti meni s preprostimi besedami, zakaj po tvojem nihče noče v koalicijo z Janšo.
Koalicija je kompromis, trgovina, jaz tebi-ti meni, sodelovanje drugače mislečih.
Zakaj noben politik v Sloveniji (pa pustimo Primca in podobne cvetke) ne verjame več, da je z Janšo možno sodelovati?
Mimogrede, tudi tuji tisk (brala sem nemškega in angleškega) misli enako.
[/quote]

kot praviš ima vsak svoje razloge

tako kot je janša razkrinkal mafijo v nlb bi sledili še drugi

npr politiki ki so zaslužni za 5 miljardno bančno luknjo

sdsu sodišča niso dovolila razkrinkati še tega vidika bančne luknje

da začne kopat še po davčnih oazah…..kaj misliš kaj bi bilo če bi mediji objavili da ima kučan npr nekje 500 mio? samo iz enega podjetja – elana je že pred osamosvojitvijo odnesel 400.000 mark

imaš kak komentar na to?

New Report

Close