Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ne v koalicijo z JJ

Ne v koalicijo z JJ


Očitno je, da si v njegovi sekti in da si plačana za to propagando.
Kriminalcev ne moremo in ne smemo podpirati!
[/quote]

to se je slišalo na vstajah

kdo je torej kriminalec?


Očitno je, da si v njegovi sekti in da si plačana za to propagando.
Kriminalcev ne moremo in ne smemo podpirati!
[/quote]

A tako da je s tem? 🙂

Samo zakaj si pa vsakic znova prav taksnega izvolite za zupana najlepsega mesta na svetu? Pa se najvecji levicar je za povrhu.


Tebi pa res ni lahko…
[/quote]

Meni je, ker ne razmišljam samo o Janši 24 ur na dan, kot to poćnejo slovenski levićarji. Saj sploh nimajo lastnega življenja…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Očitno je, da si v njegovi sekti in da si plačana za to propagando.
Kriminalcev ne moremo in ne smemo podpirati!
[/quote]

Kje se pa dobi denar, jaz rad kaj napišem ćez levičarje, pa če bi bil za to še plačan, bi bilo združeno prijetno s koristnim? A mi daš kontakte????

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni je, ker ne razmišljam samo o Janši 24 ur na dan, kot to poćnejo slovenski levićarji. Saj sploh nimajo lastnega življenja…
[/quote]

LeviČarjem (razen če si od drugod) Janša dol visi in ga niti ne volijo. ;P

Vodnih virov ni mogoče razprodati. Janša nam je pustil ogromno denarja v državni blgajani, ki ga je levica porabila tako, da je zaradi krize delodajalcem subvencionirala, da so delavci ob petkih ostali doma. Sveeda plan ni deloval in levica je do vrtau zadolžila Slovenijo.

Točo so pa s svojim izključevanjem Janše nad Slovenijo priklicale levičarske čarovnice (beseda čarovnica je uporabljena spolno nevtralno in lahko označuje moški, srednji ali ženski spol).
[/quote]
tega se še jaz spomnim, to je bila Pahorjeva pogruntavščina, seveda so “pošteni delodajalci” dnar pohapsali, podjetij pa ne rešili, ampak jih pognali rakom žvižgat. Pa je država ostala na psu, delavci pa brez služb.

Res je tako. Proti JJ so samo zato, ker mislijo s čustvi, ker so znali mediji prati čustva in možgane. V resnici pa folk sploh ne dojame, zakaj je proti JJ, sploh se racionalno ne zaveda zakaj sovraži JJ. Proti JJ so zato, ker ga sovražijo, ne vedo pa zakaj ga sovražijo. Ne razmišljajo racionalno. Ne vprašajo se, zakaj so bolje živeli in imeli cenejšo vinjeto npr. 55 €, ko je bil Janša na oblasti.

Osnovnošolski primer pranja možganov in čustev množicam.

Pri Jankoviću je pa ravno kontra. Vsi ga imajo radi, pa sedaj se že v javnosti piše, kako ustrahujejo privatne lekarnarje, kakšno mafijo se gre, kako pobira na parkirišču denar v kovčkih, provizije… folk ga pa še kar voli, kot bi na vsak način hotel mafijca za župana.

Problem je samo neumnost in zabitost ljudi, ker ne znajo racionalno razmišljati. Problem te države je samo v tem, da se pametni prilagodijo mafiji in imajo od tega korist. Drugi pametni, ki se nočejo prilagoditi pa odidejo v tujino ali se zanimajo samo za svoj poklic ali biznis.

Problem tega je, da kretttteni pišejo zakone. Ti zakoni so preveč zabiti za pametne ljudi, zato potem goljufajo (iščejo luknje v zakonu, ker je zakon pač trapast in včasih celo škodljiv), ker ni sistema tako zastavljenega, da bi lahko na pošten način obogatel preko sistema, ki bi se splačal tudi pametnim. Da bi bila win-win situacija.

Seveda je pa za to potrebna inteligenca in človečnost. LJudi postaviti na prvo mesto, ki te izvolijo, potem pa inteligenca. Pač nekaj svetlobna leta oddaljenega za to državo, ker so vso inteligenco iztrebili, da so lahko pol opice zavladale….
[/quote]

ne gledam tvja, ne poslušam poročil, mediji name praktično nimajo vpliva… imam pa v spominu njegovo naduto obnašanje, takrat ko je bil premier in ne, ne želim si takega človeka za vodjo. spomnim se pa njegovih izjav v stilu: če boste šli bom pa vse sam… itd…
pa v času njegove vlade sem se naključno srečal s politikom, ki mu je bil zelo blizu in stavek, ki sem ga ujel naključno od tega mimoidočega politika je bila: delali bodo tako, kot bom jaz rekel…
torej ne, ne želim tiranizma… rajš imam kogarkoli drugega, ki je pripravljen sodelovati z drugimi, iskati najboljše rešitve po posvetu s strokovnjaki, dajati predloge, se pogajati itd… ne želim nekoga, ki misli, da je vsemogočen… sploh pa je že imel svojo možnost…

ne gledam tvja, ne poslušam poročil, mediji name praktično nimajo vpliva… imam pa v spominu njegovo naduto obnašanje, takrat ko je bil premier in ne, ne želim si takega človeka za vodjo. spomnim se pa njegovih izjav v stilu: če boste šli bom pa vse sam… itd…
pa v času njegove vlade sem se naključno srečal s politikom, ki mu je bil zelo blizu in stavek, ki sem ga ujel naključno od tega mimoidočega politika je bila: delali bodo tako, kot bom jaz rekel…
torej ne, ne želim tiranizma… rajš imam kogarkoli drugega, ki je pripravljen sodelovati z drugimi, iskati najboljše rešitve po posvetu s strokovnjaki, dajati predloge, se pogajati itd… ne želim nekoga, ki misli, da je vsemogočen… sploh pa je že imel svojo možnost…
[/quote]

Mislim, da je problem pogosto v tem, da določenih ciljev ne moreš uresničiti, če nisi avtoritaren. Na koncu pa le odgovarjaš ljudstvu ali si zastavil določene cilje ali ne.
Pri nas imamo podobno vodjo. Izredno avtoritarna. Točno ve kako bomo nekaj izpeljali, čeprav vpraša za mnenje, se mi zdi, da ji je zanj prav malo mar. Ampak na nivoju države pa žanje uspehe. In po teh se je bodo spominjali, ne vem če bo kdo rekel, da je šla skozi trupla za te cilje.

Mislim, da je problem pogosto v tem, da določenih ciljev ne moreš uresničiti, če nisi avtoritaren. Na koncu pa le odgovarjaš ljudstvu ali si zastavil določene cilje ali ne.
Pri nas imamo podobno vodjo. Izredno avtoritarna. Točno ve kako bomo nekaj izpeljali, čeprav vpraša za mnenje, se mi zdi, da ji je zanj prav malo mar. Ampak na nivoju države pa žanje uspehe. In po teh se je bodo spominjali, ne vem če bo kdo rekel, da je šla skozi trupla za te cilje.
[/quote]

Gre za to, da njegovi cilji niso v dobro države in državljanov, zato je njegova avtoritarnost za nas zelo nevarna!


tega se še jaz spomnim, to je bila Pahorjeva pogruntavščina, seveda so “pošteni delodajalci” dnar pohapsali, podjetij pa ne rešili, ampak jih pognali rakom žvižgat. Pa je država ostala na psu, delavci pa brez služb.
[/quote]

Jasno, ampak slabo desetletje kasneje levičarji jasno za vse skupaj krivijo Janšo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Gre za to, da njegovi cilji niso v dobro države in državljanov, zato je njegova avtoritarnost za nas zelo nevarna!
————————————-
Dobro bi bilo vedeti, kaj je dobro za tiste državljane, ki redno volijo Janeza Janšo! A se ti zdi da je potrebno te državljne omejiti v njihovih pravicah? Da do njih imamo pravico biti nestrpen? Kdo tukaj izključuje? Predvidevam, da veš, kaj je dobro za preostale državljane. Malček dvomim.

Kaj se ti je dogodilo,d a takšne nemnostikltaiš? A je tebi jasno kaj pomeni razgledaqn človek Očitno ne. Kako dober je bil on in EU skupaj lahko vsak dan vidimo pri reševanju begunskih problemov. Seveda so za to “utemeljeni razlogi” in za živčnost ko beguncev ni ravno tako.
Sicer pa lažnivec ne more biti razgledan človek! To si zapomni !

[urlhttps://www.youtube.com/watch?v=AWNs9WpqaQA][/url]

Vaš link

“A je tebi jasno kaj pomeni razgledaqn človek Očitno ne.”

Zlatko lamentira o razgledanem človeku!!!!
Nerazgledani drugim očita nerazgledanost. Pa v mnogih postih nekulturni Zlatko drugim pomanjkanje kulture.
Tole že ni več zabavno, tole je žalostno.
Si že prejel obtožnico?

Obtožnica je źe prispela a jo je Janša pozabil v predalu, tako kot vse ostale!

New Report

Close