Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ne v koalicijo z JJ

Ne v koalicijo z JJ

SDS + NSI + SAB + Desus + SNS = 46

Janša je dobil priložnost da sestavi koalicijo oz. vlado. Ampak je ne bo uspel sestaviti. Čez cca 3 tedne se bodo začeli sproščati twitti katerih toksičnost se bo stopnjevala LOL


seveda so se, in se še vedno –
pa kaj še nisi doumela,da je bila to – ne gremo z janšo samo taktika dobivanja glasov.
In Od vseh ta prvi po volitvah najbolj ponavlja šarec, ker njemu je pač kot drugemu prvi cilj biti glavni, zato se zavzema zdaj tako zato,da se nihče drug ne bi menil z janšo, ker prav vse te druge krvavo rabi za svoj cilj…
pa še šarec sam se je menil prej sam z janšo – seveda zdaj on res ne bi z janšo, pa ne zaradi janše, ampak zato, ker upa,da bo on sam mandatar…
vsi ostali pa pač tega ne ponavljajo to tako eksplicitno, celo očitno nekateri že drugače povedo: desus je očitno ugotovil,da jim je bila to napaka in že govorijo drugače…
Še sd zadnjič han ni rekel,da se ne bodo menili z janšo, ampak,da oni se bodo že pogovarjali, ampak imajo program res tako različen da ne verjame,da lahko pridejo sploh kje skupaj in da bodo oni v opoziciji.
torej naenkrat ni več ne menimo se z janšo zato ne bo koalicije…
[/quote]

Ja no, bomo videli. Možakar je v politiki že dobrih 30 let in ni vrag, da se v tem času ne bi naučil, kako se dela kompromise, sklepa zavezništva?
Jaz sicer močno dvomim v to, glede na to, da v teh 30 letih še nisem slišala ene same samcate pozitivne stvari, ki bi jo rekel o komerkoli. Če ste jo vi kdaj ujeli, vas vabim, da prilimate, ker to bi bilo za v album.

Nobenmu ne gre tako slabo, da bi sel v sodelovanje z JJ, tako, da si lahko brez skrbi.
Tudi Alenka ni toliko zmesana, da bi popustila njemu

Ja no, bomo videli. Možakar je v politiki že dobrih 30 let in ni vrag, da se v tem času ne bi naučil, kako se dela kompromise, sklepa zavezništva?
Jaz sicer močno dvomim v to, glede na to, da v teh 30 letih še nisem slišala ene same samcate pozitivne stvari, ki bi jo rekel o komerkoli. Če ste jo vi kdaj ujeli, vas vabim, da prilimate, ker to bi bilo za v album.
[/quote]

On se ne bo nič naučil.. Samo brzdanja bi se moral naučiti, to pa, vendar to mu pa ne gre. Čedalje slabše je. Sploh, ko začne zajedljivo, zaničjivo in nesramno twitat, ko ne doseže tistega kar hoče.

On se ne bo nič naučil.. Samo brzdanja bi se moral naučiti, to pa, vendar to mu pa ne gre. Čedalje slabše je. Sploh, ko začne zajedljivo, zaničjivo in nesramno twitat, ko ne doseže tistega kar hoče.
[/quote]

Blokiral je vsaj pol (?) Twitterašev, ki niso z njegove opcije, tudi take, s katerimi ni imel nikakršnega dialoga, potem jim pa pošilja vabilo, naj se včlanijo v Stranko.

Nekaj jih je Janša že dal v najem za 30 let. Kaj bi za nas pomenilo, če bi dal vse? 30 let bi tujcem plačevala našo lastno pitno vodo! In voda, ki jo imamo v Sloveniji zaenkrat veliko, je za tujce zelo dragocena in bi bogateli z njo, mi bi jo pa drago plačevali.
Podobno, kot so tujci prevzeli nafto državam, ki imajo črpališča.

Cerar je dosegel vpis pravice do vode v ustavo, a Janša to lahko spremeni.
[/quote]
Praviš nekaj jih je že dal, torej zanje veš in nam lahko poveš katere.
lp

Glejte Slovenija ni samo bolana lublana, SDS je zmagala po vsej sloveniji, sprijaznite se, ste pač pušnili, staroselski Slovenci smo dvignili glave, dovolj je bilo tlačenja s strani velikosrbskega pašaluka,sedaj prevzamemo še vlado, tudi če bo šiptar šarecse vam ćefurjem ne piše dobro ker šiptar bo za vaš še slabši kot slovenec, saj s Kosova ste itak že pregneni.

Ja no, bomo videli. Možakar je v politiki že dobrih 30 let in ni vrag, da se v tem času ne bi naučil, kako se dela kompromise, sklepa zavezništva?
Jaz sicer močno dvomim v to, glede na to, da v teh 30 letih še nisem slišala ene same samcate pozitivne stvari, ki bi jo rekel o komerkoli. Če ste jo vi kdaj ujeli, vas vabim, da prilimate, ker to bi bilo za v album.
[/quote]

razen če ne more reči o nikomer česa lepega ker so vsi okuženi in delajo proti narodu

če govorimo o značajih rdečih

je pa podprl marsikaj kar se mu je zdelo dobro..tako da ni tako kot slikaš, da on samo pljuva in je to edino kar dela zadnjih 30 let

razen če ne more reči o nikomer česa lepega ker so vsi okuženi in delajo proti narodu

če govorimo o značajih rdečih

je pa podprl marsikaj kar se mu je zdelo dobro..tako da ni tako kot slikaš, da on samo pljuva in je to edino kar dela zadnjih 30 let
[/quote]

Mogoče. Torej ti komot prilimaš eno njegovo pozitivno izjavo o nekom?
Ali pa si eden tistih, ki verjame da so VSI slabi, razen Janše?

Se pa da vodne vire do temelja izčrpat in to vodo prodat po celem svetu … potem se zapre firme in korporacije gredo kot kobilice nekam drugam opustošit drugo polje. Vsi, ki so dali podpis pa lepo na preplačane stolčke neizvršnih funkcij v korporacije za mastne denarje.
[/quote]

izčrpat se da toliko kolikor je kapaciteta in/ter kolikor se dogovoriš v koncesiji. Mimogrede prvo je samo formalnost, oz velja v primeru podtalnice. Pa še tu se verjento najdejo omejitve (tehmnologije črpanja, cena itd)…. tko da tole janez&vodni viri , ter njihj prodaja je dokaz da cel kup ljudi s slo laže, širi laži in ima oprane možgane.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Mogoče. Torej ti komot prilimaš eno njegovo pozitivno izjavo o nekom?
Ali pa si eden tistih, ki verjame da so VSI slabi, razen Janše?
[/quote]

copy paste:

razen če ne more reči o nikomer česa lepega ker so vsi okuženi in delajo proti narodu

a to tebi pove da jaz pravim da je povedal o kom kaj lepega in da ti lahko dam link do česa takega?

glej za mene so vsi ti rdečkarji pokvarjeni..pokvarjena hrana npr veš kako izgleda zakaj bi kdo rekel kaj lepega o nečem kar je streba samo stran vrečt in ti nakoplje še samo stroške in delo uporabno pa ni?

mene edino zanima kaj bo ko se bodo odprli vsi arhivi in bomo izvedeli zakaj je svet zahteval od nacistov odgovornost od tita in stalina pa nihče nič

pa sta morila v mirnem času

civiliste

če bo trajalo še zel odolgo bodo komunisti rešeni..rešen bo njihov ugled, denar, moč in naši otroci in vnuki se bodo klanjali komunističnemu denarju tako kot se mu moramo mi

razen če…a janša ima kake službe za take kot sem jaz ki sem proti komunistom?._))))

copy paste:

razen če ne more reči o nikomer česa lepega ker so vsi okuženi in delajo proti narodu

a to tebi pove da jaz pravim da je povedal o kom kaj lepega in da ti lahko dam link do česa takega?

glej za mene so vsi ti rdečkarji pokvarjeni..pokvarjena hrana npr veš kako izgleda zakaj bi kdo rekel kaj lepega o nečem kar je streba samo stran vrečt in ti nakoplje še samo stroške in delo uporabno pa ni?

mene edino zanima kaj bo ko se bodo odprli vsi arhivi in bomo izvedeli zakaj je svet zahteval od nacistov odgovornost od tita in stalina pa nihče nič

pa sta morila v mirnem času

civiliste

če bo trajalo še zel odolgo bodo komunisti rešeni..rešen bo njihov ugled, denar, moč in naši otroci in vnuki se bodo klanjali komunističnemu denarju tako kot se mu moramo mi

razen če…a janša ima kake službe za take kot sem jaz ki sem proti komunistom?._))))
[/quote]

Viš, pa sva našla tvoj problem. Tisti, ki ne volimo Janše smo tej vsi komunisti? Cela Slovenija samih komunistov? Vsi smo rdečkarji? Vsi za postrelit?

Kar se mene tiče, je komunizem v preteklosti, danes ne poznam nobenega komunista, niti enega samega. Me pa čudi, kako pripadniki Janši nič ne zamerite njegove komunistične preteklosti? On je bil celo eden ta zagrizenih, aktivnih, ne tistih, ki bi bili samo številka.
Kako gre to skupaj?

izčrpat se da toliko kolikor je kapaciteta in/ter kolikor se dogovoriš v koncesiji. Mimogrede prvo je samo formalnost, oz velja v primeru podtalnice. Pa še tu se verjento najdejo omejitve (tehmnologije črpanja, cena itd)…. tko da tole janez&vodni viri , ter njihj prodaja je dokaz da cel kup ljudi s slo laže, širi laži in ima oprane možgane.
[/quote]

Nismo vsi tako naivni, da bi padli na te fore. Ko država poskusi preprečiti nadaljnje črpanje sledi to, da korporacija toži mesto, državo itd. ker ji je povzročena škoda oz. preprečeno poslovanje itd. Malo si poglej kako gredo zadeve v praksi, primere imaš tudi v Ameriki in to ne malo. Počrpali so vso vodo potem pa spakirali. Potem pa se pojdi desetletje tožarjenja in dokazovanja.
Zmaga pa tisti, ki ima boljše odvetnike oz. več denarja za take igre skorumpiranega sistema. To je bistvo razumevanja, da imaš možnosti tožbe potem pa je treba upoštevati določene pogoje, ki slišijo na ime EUR, USD itd. Zato pa so bile ideje o spremembah zakonodaje kjer bi korporacije tožile države itd.

Pa ni samo janez&vodni viri ampak je tudi npr. bradati orgličar & company v tej zgodbi.

Nismo vsi tako naivni, da bi padli na te fore. Ko država poskusi preprečiti nadaljnje črpanje sledi to, da korporacija toži mesto, državo itd. ker ji je povzročena škoda oz. preprečeno poslovanje itd. Malo si poglej kako gredo zadeve v praksi, primere imaš tudi v Ameriki in to ne malo. Počrpali so vso vodo potem pa spakirali. Potem pa se pojdi desetletje tožarjenja in dokazovanja.
Zmaga pa tisti, ki ima boljše odvetnike oz. več denarja za take igre skorumpiranega sistema. To je bistvo razumevanja, da imaš možnosti tožbe potem pa je treba upoštevati določene pogoje, ki slišijo na ime EUR, USD itd. Zato pa so bile ideje o spremembah zakonodaje kjer bi korporacije tožile države itd.

Pa ni samo janez&vodni viri ampak je tudi npr. bradati orgličar & company v tej zgodbi.
[/quote]

Kak primer domnevne tovrstne prakse iz Evrope?

Viš, pa sva našla tvoj problem. Tisti, ki ne volimo Janše smo tej vsi komunisti? Cela Slovenija samih komunistov? Vsi smo rdečkarji? Vsi za postrelit?

Kar se mene tiče, je komunizem v preteklosti, danes ne poznam nobenega komunista, niti enega samega. Me pa čudi, kako pripadniki Janši nič ne zamerite njegove komunistične preteklosti? On je bil celo eden ta zagrizenih, aktivnih, ne tistih, ki bi bili samo številka.
Kako gre to skupaj?
[/quote]

to bi moral en psiholog natančneje pojasnit

gre nekako tako, primer davčnih oaz o katerih se ne izrečeš, molčiš, iz katerega razloga

samocenzura
neizpostavljanje
strah
sram
nevednost
korist
še najmanj 50 razlogov možnih

en dovolj močan razlog ali kombinacija večih da človek niti ne ve da voli komuniste)))

no saj bi lahko vedela, že zgoraj sem nekje napisala če si brala sploh temo, ko se nekdo spreneveda za cerarja

copy paste:

razen če ne more reči o nikomer česa lepega ker so vsi okuženi in delajo proti narodu

a to tebi pove da jaz pravim da je povedal o kom kaj lepega in da ti lahko dam link do česa takega?

glej za mene so vsi ti rdečkarji pokvarjeni..pokvarjena hrana npr veš kako izgleda zakaj bi kdo rekel kaj lepega o nečem kar je streba samo stran vrečt in ti nakoplje še samo stroške in delo uporabno pa ni?

mene edino zanima kaj bo ko se bodo odprli vsi arhivi in bomo izvedeli zakaj je svet zahteval od nacistov odgovornost od tita in stalina pa nihče nič

pa sta morila v mirnem času

civiliste

če bo trajalo še zel odolgo bodo komunisti rešeni..rešen bo njihov ugled, denar, moč in naši otroci in vnuki se bodo klanjali komunističnemu denarju tako kot se mu moramo mi

razen če…a janša ima kake službe za take kot sem jaz ki sem proti komunistom?._))))
[/quote]

Morda se bomo tudi klanjali sveže opranemu denarju od Đuđi Muđi d.o.o. Dijana ljubavi šalji oprane pare, mi smo spremni … naši kuferi su prazni LOL
Pokliči na Trstenjakovo in vprašaj, če imajo kakšno službo zate na plinarni … so pred kratkim zaposlili enega pomembnega SDSovca. Morda se tudi zate kaj najde. LOL

Morda se bomo tudi klanjali sveže opranemu denarju od Đuđi Muđi d.o.o. Dijana ljubavi šalji oprane pare, mi smo spremni … naši kuferi su prazni LOL
Pokliči na Trstenjakovo in vprašaj, če imajo kakšno službo zate na plinarni … so pred kratkim zaposlili enega pomembnega SDSovca. Morda se tudi zate kaj najde. LOL
[/quote]

upam no…če je janša res pokvarjen…če ni imam pa prav glede njega in rdečkarjev

kaj praviš na neobjavo medijev imen ljudi ki imajo denar v davčnih oazah?

Povej se kaj o zaposlitvah zasluznih vojscakov na nlb in po ministrstvih, lol.

tako to je in replika..še za en komentar prosim..in sicer za koroško deklico

vidite česa so komunisti sposobni? pustit otroka pedofilu in vreči njegove zagovornike v zapor

kdor tega ne verjame je spet tisto kar sem prej naštevala

no komentar koroške deklice in odgovor kak človek lahko voli rdeče da se mu punčka nič ne smili

to bi moral en psiholog natančneje pojasnit

gre nekako tako, primer davčnih oaz o katerih se ne izrečeš, molčiš, iz katerega razloga

samocenzura
neizpostavljanje
strah
sram
nevednost
korist
še najmanj 50 razlogov možnih

en dovolj močan razlog ali kombinacija večih da človek niti ne ve da voli komuniste)))

no saj bi lahko vedela, že zgoraj sem nekje napisala če si brala sploh temo, ko se nekdo spreneveda za cerarja
[/quote]

Se oproščam , tukaj si me pa izgubila, niti sanja se mi ne več , o čem ali o kom pišeš. Malo skačeš z zadeve na zadevo, pa te ne dohajam.
Komunisti so pa …kdo? Jaz namreč za nobenega ne vem, da bi se deklariral za komunista, še manj, da bi imel v programu uvedbo kolhozov in ukinitev osebne lastnine.
Pa Janševe ga komunizma tudi ne komentiraš? Zakaj?
Mogoče če se držiš ene niti te bom lažje brala.

verjamem da ne dohajaš ker si skoncentrirana samo na sebe

ajde da bi bilo o tem govora v kaki drugi temi, a v tej piše definicija komunista in se mi ne da ponavljat vsega še enkrat

koroška deklica in davčne oaze..tu pa tvojega odgovora še ni bilo..oz samo zaslišuješ sama pa o rdečih niti črhneš ne

Kako da ne? Lepo sem povedala, da nobenega komunista ne poznam – nikogar, ki bi imel uvedbo komunizma v programu, nikogar, ki bi simpatiziral s komunizmom ali idejami komunizma, nikogar, ki bi se deklariral za komunista, vsaj ne zadnjih 30 let.
Mi je pa postalo jasno, da je treba postrelit vse, ki ne volimo Janše, ker smo rdečkarji, karkoli že to je. Kaj imam pa jaz s koroško deklico (ali politika če smo že pri tem) ali davčnimi oazami, mi boš gotovo razložila.

Upam, da bodo držale stranke besedo in z njim ne bodo hotele sodelovati, kar je edino prav, saj kar seješ, to žanješ.

Ima pa eno super lastnost JJ, določene ljudi zna obračat, da mu jedo iz roke. Imamo takih nekaj v sorodstvu, ki so zapriseženi janšisti, čeprav so na ić, in se ne zavedajo, da bi bili v prvi vrsti za odstrel, če se bi postavljala vrsta.

Glavno da ti Ivanove fore “komunajzi, prostitutke, izrojena levica, slovenski Lukašenko, ipd.”, ki jih lajna 350 dni na leto na tviterju, niso otročje in smešne, smešni so potem ostali, ki nočejo z njim v koalicijo. In seveda je najmanj smešno, da plešasti mulc v vrtcu vse napada, potem pa dolg nos, ko se ga vsi izogibajo, ne? :)))

In seveda ni 3/4 volivcev glasovalo proti Ivanu, ampak bliže 2/3 in seveda niso “vsi tako neumni”, da glasujejo proti, ker 2/3 pač niso vsi. “Ne gremo z zdraharjem v koalicijo” je pa čisto legitimna točka programa, ker ta zdrahar ima program “pljuvaj po vsem, ki niso s tabo in nastavi 30000 svojih pijavk na položaje”, kako bo to kompatibilno potem s katerim koli programom, ki se trudi za karkoli dobrega?
[/quote]

Nastavi 30000 pijavk na položaje? Raje raziskavo naredi, koliko uslužbencev so levičarske vlade pripeljale v javno upravo.

New Report

Close