Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nekaj kg preveč

nekaj kg preveč

saj sem še jaz tukaj, 😉

Kolkr jst vem, si ti bolj pridne sorte ;-)))

ha, ha, od kje že to?

Tak občutek imam, ponavadi me ne vara:)

Še meni si všeč! hahahahahahah
:))

KIR, tud men se zdi, da nis nč zbirčen. Sam da se ktera jav, si že na njej, v njej, ji dihaš za ovratnik, predvsem spredaj, da postane toplo, prijetno.
Aja, pa dober dan!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Še dobr, da jaz o sebi mislim, da me sam mal je** višina in ne kg.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Sem pozabil prej, za koga pa??? 🙂

Se ti zdi?

Sigurna sem, da si želi imeti kg manj, tako nekako. Presenetilo me je, da jih je kar nekaj, se zmenijo in hujšajo…mogoče šport?

Sex je težko predpisat, vsak ma svoje navade (ki pa bi jih moral menjat kar večkrat, bi rekla – poglej krenovo monotonijo, ha ha. )
Ženskam dajat nasvete v zvezi s kg je nehvaležna zadeva.

Moški del foruma je povedal da ti je lahko ali pa ne lepo, če je debelo in ti ni lepo ali pa je, če je suho….zdi se mi, da je pri vsakem nekaj drugega. Ko človeka spoznaš pa kilce, črtice, gubice, štrajfne, pikice, ugrizi, šivi…. pomenijo rad te imam. No, recimo nekaj takega.

Ne vem, kaj naj bi naredila na njenem mestu. S kg nimam težav.

Ja zdi se mi, ni pa nujno, nestrpno čakava tvoj odgovor;-)

samsung napisal:

> Ja zdi se mi, ni pa nujno, nestrpno čakava tvoj odgovor;-)

Čakava? Ali čakaš?

Nestrpno sem čakala, zdaj pa ne več, ha ha. Pozdrav!

Kakor komu. Meni so bile vedno všeč suhe punce.

Sicer pa nevem zakaj je okoli tega vedno tak pomp, užaljenost žensk in navsezadnje to, da si takoj označen za površinskega tipa, če so ti take všeč…

Koneckoncev je postava v smislu kilogramov in procenta maščobe (če govorimo o debelosti) nekaj kar se da spremenit in vsak je lahko z trudom (eni ga rabijo več eni manj – svet ni nikjer pravičen) suh – ko je že o tem debata… …vsem pa tako ali tako ne moreš nikoli ugajat…

Pismo, jaz sem ženska in tako razmišljam. Seveda se mučim že nekaj let v fitnesu najprej zaradi sebe, zdravja in dobrega izgleda, ker mi tudi to daje samozavest, pa tudi da bom mojemu fantu privlačna. Zakaj tako razmišljam? Ne vem, morda je to pritisk, pričakovanje okolice, morda od sebe zahtevam in pričakujem preveč. Ampak, če bi bilo tako, potem bi vse, ki niso ravno idealne, suhe, ‘normalne’ bile same in brez partnerjev. Halo??? Pa ni tako, a ne. Ampak zakaj pa potem na moških koledarjih po garažah visijo ala Pamela in Severina bejbe? Naj mi moški na to odgovorijo. Hvala.

Saj cvikam!

Enkratna!

Enako! Ja, predvsem spredaj, v mednožje

***Ampak zakaj pa potem na moških koledarjih po garažah visijo ala Pamela in Severina bejbe?***

A ne veš? Zato, ker če bi bilo 100 moških na svetu, bi koledar z močnejšo žensko mogoče kupil 5 dedov, če bi bila pa “Pamela” gor, pa enih 70. Ostalih pač ti koledarji ne zanimajo.
🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Heheh jaz sm potem za KIRovo ljubico cisto previsoka.. 😉

www.studentarija.net

Zato pa hočem malo spremembe, si za?

Ja kaj je zdj to..najprej napises kaksna bi ti ustrezala za ljubico potem pa hocs spremembo. Ah moski, moski 😉

www.studentarija.net

Sprememba vedno paše, ne verjameš?

Ah verjamem ze, verjamem. 😉 sam tlele si vcasih sam sebi kontradiktoren..verjames? 😛

www.studentarija.net

Mal me zanese, čim tvoj nick zagledam, kaj čem? Najbrž te ljubim!

New Report

Close