Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nekaj kg preveč

nekaj kg preveč

Oitno res, ha ha

Jaz kr bl dvomim da je to to. Razmisl se enkrat..mogoce si pa kej tazga spil dons 😉

www.studentarija.net

Al pa pojedu, nekaj me zvija, haha

Najbrž, hahaha

te zvija, ljubi, ne de? le kaj pojedu?

Uporabljen kondom, hahah

a dej, no, to pa že ne. Poljubček!

Ja, no na pol uporabljen, pol pa brez njega na posel, hahah

Sem vedla da si lump. Pozdravček in poljubček!!

Enako tebi na tisto luštno – kakšno že? Pobrito!

Ne upaš si več oglasit, a mala velika punca?

Zakaj se pa ne bi? Sam tle ni blo nc men namenjen pa se pol ne oglasam.

www.studentarija.net

Kuštra,
lepo, da si povedala svoje mnenje. Čeprav si delovala malo užaljeno. le zakaj? Predvidevam, da si čudovita ženska za pogledat, če si taka kot si napisala, da so tebi všeč.
Le pripomnila bi, da vse suhice še ne zgledajo “preščipnjene”. Čisto zares lahko tudi suha ženska dobro zgleda. Ne verjameš? In tudi suhice se znajo nositi, da jo kdo pogleda….Sem že vidla, ha ha.

Kaj imajo moški raje? Itak, praviš ti…imajo moški raje prave ženske, te pa se nikoli niso bile suhe….
Hm, ja. Jaz bi rekla, vsak drugače. Kot me, ženske. So tebi všeč le tipi, ki imajo 180 cm, modre oči, kosmate noge in prsi, ozke boke, široka ramena…uf, kaj naj se še spomnim…temne po možnosti kodraste laske???

Dvomim.

gostek napisal:

> Kakor komu. Meni so bile vedno všeč suhe punce.

Lepo, da si to napisal. Ni jih veliko, ki to rečejo. Ženska bi morala očitno bit vedno “prava” ženska z zaobljeno ritko, velikimi dojkami, širokimi boki.. itd. Vendar se ljudje (m in ž) rodimo z določeno konstitucijo, ja? In ne moreš v celoti vplivat na svojo postavo. Izgled? Ja, to ja. Kakšne oblike točno pa bo tvoja rit, je pa v precejšnji meri odvisno od postave, ki jo imaš v osnovi.

> Sicer pa nevem zakaj je okoli tega vedno tak pomp, užaljenost žensk in navsezadnje to, da si takoj označen za površinskega tipa, če so ti take všeč…

Ne vem. Odkrito rečeno.

> Koneckoncev je postava v smislu kilogramov in procenta maščobe (če govorimo o debelosti) nekaj kar se da spremenit in vsak je lahko z trudom (eni ga rabijo več eni manj – svet ni nikjer pravičen) suh – ko je že o tem debata… …vsem pa tako ali tako ne moreš nikoli ugajat…

No, da bi vsak lahko bil suh, v to ravno ne verjamem. Pa kaj potem, če nisi? Mislim, da je spet in ponovno vse v glavi. Ali si si všeč takšen kot si in s tem zadovoljen ali pa ne. In isto velja za partnerja. Vedno pa lahkop za svoj izgled nekaj narediš. v to pa verjamem.

lep pozdrav, gostek!

Jutro! A če te vabim v posteljo ni namenjeno tebi, misliš?

Dober dan 😉 ne mislm da ni men namenjeno ampak tvoji zenki 😉

www.studentarija.net

Zakaj pa ne bi bila tudi ti moja ženka? In bi mi pustila da ti ga vtaknem, tako v realnem, ne virtualnem svetu?

Ker mas relano in se virtualno zeno..ne mors met se emen no..ne bod tko pozresn 😉

www.studentarija.net

Rubyfruit napisal:

> Ker mas relano in se virtualno zeno..ne mors met se emen no..ne
> bod tko pozresn 😉

RUBIKA, TAKO ZELO SEM POŽREŠEN NATE, DA BI TI KAR LULIKO POŽRL!
KER SEM POŠTEN IN SEM PRIZNAL, BI MI PUSTILA?

Že res, da je dost odvisno od konstitucije (iz vidika skeleta) – vendar lahko te pomankljivosti lepo popraviš z preoblikovanjem tega kar skelet pokriva (ravno prava mera mišic in konckoncev tudi maščobe)… še bolj moški kot ženske, ampak vse se da…

Sicer, nočem bit nesramen in je res primerjava neprimerno ekstremna…. ampak, to, da je lahko vsak suh so dokazali že nacisti v 2. sv. vojni….
Ampak pustimo to…

Kar se tiče tega, da je vse v glavi – je res… ampak če si nisi všeč – zakaj potem nebi kej naredu, da se spremeniš v nekaj kar ti bo všeč???

Neštetokrat sem slišal jamranje, foušijo žensk nad suhimi puncami, celo zgražanje… al pa kako se počutijo manj samozavestne, ko gledajo v revijah “popolne” postave… …naredijo pa za to, da bi blo karkoli bolše prav nič, same pa pravijo kako so s sabo zadovoljne….
Bi prej rekel, da s takim obnašanjem dokazujejo nasprotno…

gostek napisal:

> Že res, da je dost odvisno od konstitucije (iz vidika skeleta)
> – vendar lahko te pomankljivosti lepo popraviš z
> preoblikovanjem tega kar skelet pokriva (ravno prava mera mišic
> in konckoncev tudi maščobe)… še bolj moški kot ženske, ampak
> vse se da…

Mogoče res, da imaš prav. da se vse da. Pa vendar menim, da ni potrebno….želela sem reč, da kg gor al dol, ma briga me!!! Razen če sem zdaj pristranska, ker nimam s tem problemov. Ne vem. Pa odkrito; mar mi je.

Mal si preterou kar se tiče 2.svetovne, ja……

> Kar se tiče tega, da je vse v glavi – je res… ampak če si nisi všeč – zakaj potem nebi kej naredu, da se spremeniš v nekaj kar ti bo všeč???

Ja, tukej te pa podprem. Zakaj ne??? Mogoče to ni tako enostavno, mogoče je lažje (kot nas veliko ljudi počne tudi na drugih področjih v življenju….) srat, pa težit, narest pa nič???
Zna bit, veš. To je podobno kot pri sexu. Se potrudiš al pa rečeš p., je moj mož zaj. !!! in greš jokat, namest, da bi mu ga v usta vzela…
>
> Neštetokrat sem slišal jamranje, foušijo žensk nad suhimi puncami, celo zgražanje… al pa kako se počutijo manj samozavestne, ko gledajo v revijah “popolne” postave… …naredijo pa za to, da bi blo karkoli bolše prav nič, same pa pravijo kako so s sabo zadovoljne….
> Bi prej rekel, da s takim obnašanjem dokazujejo nasprotno…

Točno tako mislim tudi jaz. Pa kaj potem? Koga pa briga, kaj midva misliva, ha ha?
ps: zna bit, da dobr zgledaš…mjam. Mal heca mora bit, še posebej če vsebuje košček resnice, kva misls?

Ma to bi mogla pa se razmislt 😉

www.studentarija.net

Hitro razmisli in povej, sicer ga bom šel kar na roke!

Zna bit, da ga greš res, ljubi????? Oh, ko bi te mogla slišat!!!

Boljš da ne, ker se skor derem! Sploh pa če bi ga imel v tvoji luliki

New Report

Close