Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekateri brezdomci tudi nisto tako ubogi

Nekateri brezdomci tudi nisto tako ubogi

Svojim sončkom ste želeli najboljše, šole so vam ustregle, zdaj bo pa treba nazaj v resničnost k zaposlitvam ki ste si jih z diplomami želeli izogniti. Kriza je kriza, polaganja ceglov se pa da hitro priučiti.

Ja, ker v krizi bo tako povpraševanje so novih zgradbah. Čez nekaj mesecev ba marsikdo od vas, napihnjencev, na istem kot družboslovci. Boste potem povedali, česa ste se na hitro priučili. Pisanja vlog za socialno podporo.

Samo ne nam grozit s krizo. Ko nisem imela službe sem hodila pucat 5 dni na teden in vsaj en vikend sem naredila komu generalko. Več kot dve leti sem pucala, dokler nisem dobila pametne službe. Še zdaj kdaj pa kdaj primem za cunjo, me ni sram. Eni pa samo stokajo. Najlažje je prodajat kralje ulice, zraven pa čik pa litrica. Večina od nas pa vstaja ob 6. Ničkolikokrat se mi je srce trgalo, ko sem po temi in mrazu zbujala otroke za vrtec. A zdaj naj imam pa usmiljenje za alkoholike na ulici? Ponudite jim šiht, me zanima koliko jih bo prijelo za delo.

Boš imela za to dokazat po epidemiji ko bo brutalna kriza nešteto. Čuvaj energijo,boš to dokazala,vsem nam ki smo neumni. Boš še povedala,kako boš z psihičnim zdravjem,koliko boš imela obupa,volje.. samo kaj k ne boš v resnici,taki se poskrijete ko podlasice. Neiskreni ljudje,nesramni,vase zagledani. Nardila si boš fejk profil da nihče niti malo ne bo vedel kdo si pa fehtarla. Oh ja..

Boš imela za to dokazat po epidemiji ko bo brutalna kriza nešteto. Čuvaj energijo,boš to dokazala,vsem nam ki smo neumni. Boš še povedala,kako boš z psihičnim zdravjem,koliko boš imela obupa,volje.. samo kaj k ne boš v resnici,taki se poskrijete ko podlasice. Neiskreni ljudje,nesramni,vase zagledani. Nardila si boš fejk profil da nihče niti malo ne bo vedel kdo si pa fehtarla. Oh ja..
[/quote]

Bla bla bla

Bla bla bla
[/quote]Ne, tvoj komentar je blablabla. Se tolči po prsih in odsevati gnev večnega nezadovoljstva kot ti, je zame manj sprejemljivo kot klošarstvo.

Točno tako se rešujejo take zadeve.
Ostali bi pa takoj leteli na socialno.
Bravo punca, da ti je uspelo.

bolj se mi dozdeva, da bi bilo treba takšne probleme reševat z družbeno koristnim delom. Mene ful motijo, ko prosijačijo pred trgovinami. Nekateri so prav nadležni in skoraj zahtevajo, da jim nekaj daš. Takega bi najraje kar, ne bom napisala. Jaz mu rečem, delat pejd, pa boš imel denar.

Pa saj skoraj ni Slovenca MED NJIMI razen par maminih sinčkov in narkomanov (pedrov). Na Poljanski 45 b dajo prehrano, tuš in prenočišče 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ta južnim. In ti še kar prihajajo i n prihajajo v velikem številu.

No in, kdo jih futra? Kdo to vse časti?
Tisti, ki jih tako vneto zagovarjate in ščitite, peljite si jih domov. Delite z njimi streho, hrano in toplino. Poleti vam bodo mogoče postrigli živo mejo, za hvala lepa.

Ne, tvoj komentar je blablabla. Se tolči po prsih in odsevati gnev večnega nezadovoljstva kot ti, je zame manj sprejemljivo kot klošarstvo.
[/quote]

Nam lahko razložiš, zakaj tako misliš?
Pa še to povej, če hodiš v službo ali ne. Od tega je namreč odvisna tvoja percepcija.

Ampak, ene ženske na tem forumu ste pa res pasje. Boga zemlja, da vas mora nosit. Važno, da imate vi polno rit vsega.

Najboljš da vsi pustimo službo in gremo stat pred trgovine?
Nam boste vi dušebrižniki napolnili klobuke z euri?
Hoditi v službo, ne pomeni polna rit. Pomeni zjutraj vstati in delati za svoje potrebe. Priti domov in poskrbeti še za dom in družino.

Za koga in kaj pa skrbijo kralji ulice?

Že to da živijo brez obveznosti, družine, službe, svojega doma, redne osebne higijene, tople postelje… je velik privilegij. Te možnosti nima vsak človek. Res. Kako pa lahko postaneš član te elite? Mi zna kdo odgovorit.

Za začetek se loči, pusti službo, nehaj plačevat račune, odreži sorodnike. Vsak nasvet in pomoč odkloni, razen če je v tekočini ali v igli.
Boš kmalu tam.

Čista resnica. Ene prav tekmujete kako bi še bolj zaničevale te ljudi. Ampak vedite, karma dela.
Jaz skoraj vsakemu, ki prosi dam kak euro, nekaj drobiža, cigaret,….

Potem pa še pravijo, da so ženske socialno čuteča bitja in ne vem, kaj vse …

Čista resnica. Ene prav tekmujete kako bi še bolj zaničevale te ljudi. Ampak vedite, karma dela.
Jaz skoraj vsakemu, ki prosi dam kak euro, nekaj drobiža, cigaret,….
[/quote]

Ma koja karma, dej nehej. Če bi bila karma, ne bi bilo tok svinerije po svetu.

Najboljš da vsi pustimo službo in gremo stat pred trgovine?
Nam boste vi dušebrižniki napolnili klobuke z euri?
Hoditi v službo, ne pomeni polna rit. Pomeni zjutraj vstati in delati za svoje potrebe. Priti domov in poskrbeti še za dom in družino.

Za koga in kaj pa skrbijo kralji ulice?
[/quote]
To je res. Marsikdo, ki hodi v službo, s svojo plačo le zadovolji svoje osnovne potrebe.
To ni polna rit.

Alenny izstpa, takoj za njo Kr enka in nato ostale anonimne. Da vas ni sram, ko take stvari pišete.

To niso v glavi čiste.
Ta mržnja izhaja iz notranjosti.
Jeza v pomanjkanju materinstva ali jalavost lahko povzroči takšne izbruhe. Nadomeščajo jo kratkoročno z materialnimi dobrinami, ki hitro izpuhtijo.

To so ljudje z raznimi pridruženimi napakami osebnosti,itak z osebnostjo se rodiš in si kakršen si. V teh primerih se kaže karakter,kaj storit z nekom ki ti nič ne koristi-one bi vse ugonobile. Zame so to bolani ljudje,brez empatije. In pameti tudi,ker brezdomci nimajo nič,si sploh ne znam predstavljat spat na ulici,ponoči pa mrzlo (ker niso vedno zavetišča prosta),da ne rečem zima,med njimi ljudje na robu obupa in brez volje do življenja,alkoholiki,narkomani. Žalostno da še preberem take kot so Alenny. Žalostno!

To so ljudje z raznimi pridruženimi napakami osebnosti,itak z osebnostjo se rodiš in si kakršen si. V teh primerih se kaže karakter,kaj storit z nekom ki ti nič ne koristi-one bi vse ugonobile. Zame so to bolani ljudje,brez empatije. In pameti tudi,ker brezdomci nimajo nič,si sploh ne znam predstavljat spat na ulici,ponoči pa mrzlo (ker niso vedno zavetišča prosta),da ne rečem zima,med njimi ljudje na robu obupa in brez volje do življenja,alkoholiki,narkomani. Žalostno da še preberem take kot so Alenny. Žalostno!
[/quote]Samo to bi te popravila.
Ni žalostno, da obstajajo.
Prav je, da se za njih ve in da smo zato mnogi lahko še boljši, da takšne izrodke gladko prekašano in smo mi še boljši.
To se je pokazalo ob apelu brezdomcem na napisu ene izmed trgovskih verig, kjer so zaradi vstaje ljudi morali stopiti korak nazaj
Aleni in par njih, to so samo izjeme. Skratka vzorec za propad.

Samo to bi te popravila.
Ni žalostno, da obstajajo.
Prav je, da se za njih ve in da smo zato mnogi lahko še boljši, da takšne izrodke gladko prekašano in smo mi še boljši.
To se je pokazalo ob apelu brezdomcem na napisu ene izmed trgovskih verig, kjer so zaradi vstaje ljudi morali stopiti korak nazaj
Aleni in par njih, to so samo izjeme. Skratka vzorec za propad.
[/quote]

zelo imaš prav,točno tako! 🙂
uuu,se spomnim. Misliš tistega napisa marca ko je kila karantena ko je nekdo napisal,da je pasaža zaprta in da brezdomci ne smejo notri it nič pit? neki v zvezi z stem? oziroma,če se dobro spomnim,je bilo da pač odprti so za stranke,ampak brezdomci pa kao obvoz. pa napopali so ta napis na vrata. ja,vem ja. Uff.. 🙁

zelo imaš prav,točno tako! 🙂
uuu,se spomnim. Misliš tistega napisa marca ko je kila karantena ko je nekdo napisal,da je pasaža zaprta in da brezdomci ne smejo notri it nič pit? neki v zvezi z stem? oziroma,če se dobro spomnim,je bilo da pač odprti so za stranke,ampak brezdomci pa kao obvoz. pa napopali so ta napis na vrata. ja,vem ja. Uff.. 🙁
[/quote]Ne ne mislim tega.
Temveč to, da zapustijo okolico za prodajo njihovega časopisa.
Po ogorčenju javnosti je H
umaknil ta apel.

New Report

Close