Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

Ma, zdej pa res že neumnosti klatiš! Poleti sonce pač vzhaja tako zgodaj, tle ni nič sprememb. Sem ljubiteljski astronom, vem te stvari in me nehaj smejat.[/quote]

No potem bi lahko videl,da se luna več ne obnaša po koledarski shemi,prihaja do anomalij,oblikovnih,pozicijskih itd…enako je s soncem…

Za sončni vzhod priznam,da sem se morda zmotil,a za ostalimi stvarmi stojim.

Ma, zdej pa res že neumnosti klatiš! Poleti sonce pač vzhaja tako zgodaj, tle ni nič sprememb. Sem ljubiteljski astronom, vem te stvari in me nehaj smejat.[/quote]

No potem bi lahko videl,da se luna več ne obnaša po koledarski shemi,prihaja do anomalij,oblikovnih,pozicijskih itd…enako je s soncem…[/quote]
Ja kaj zdaj, ali vzhaja sonce prej ali ne? Pusti luno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Malo iz teme. Vendar je tudi to ena misterioznih sprememb. Meja v Istri leta 1956. Kako je kar izginila?
Vaš link
karta se da povečat…

Če greš na ebay.com in v iskalnik vpišeš Interview with a vampire,je večina primero ravno z A ne THE tako kot je bilo v naši realnosti.
Da bi se ljudje tako masovno motili,ni šans.
THE ne moreš kar tako zamenjati z A,sploh,če nekaj velja od začetka.
Enako je s starimi časopisi,ogromno člankov Interview with a vampire.

Drugi stolpec.
Vaš link

Vaš link

Vaš link

Članov je na stotine,lahko bi jih cel dan lepil.

mislim, to je pa res taka napaka, ki jo lahko vsak drugi naredi.

to je tako kot plenice/planice, ali uporabit z ali s…
sploh, ker večina ljudi, ki išče to po googlu, niti nima angleščine kot materni jezik in jim je čisto vseeno, ali napišejo a ali the

mislim, to je pa res taka napaka, ki jo lahko vsak drugi naredi.

to je tako kot plenice/planice, ali uporabit z ali s…
sploh, ker večina ljudi, ki išče to po googlu, niti nima angleščine kot materni jezik in jim je čisto vseeno, ali napišejo a ali the[/quote]

Sorry,ampak to ni res.
Za mene osebno je ogromna razlika.
Zanemarjanje takšnih in še večjih malenkosti v tehničnih poklicih te lahko stane življenja ali pa nefunkcionalnega izdelka.
Se absolutno ne strinjam s teboj.


Ampak ravno to je dokaz, da preteklost pravzaprav ni spremenjena. Če bi prišlo resnično do popravkov v preteklosti, ne bi bilo nikjer niti sledu o prejšnjih naslovih, imenih, logotipih, dogodkih…
To lahko pomeni, da je nekdo prav iskal primere z napako in jih izpostavil kot edine.
Samo razmišljam.. Potem je to samo preizkus naših sposobnosti, koliko opazimo spremembe. Test, ki bi mu sledilo kaj več..
ne vem.

mislim, to je pa res taka napaka, ki jo lahko vsak drugi naredi.

to je tako kot plenice/planice, ali uporabit z ali s…
sploh, ker večina ljudi, ki išče to po googlu, niti nima angleščine kot materni jezik in jim je čisto vseeno, ali napišejo a ali the[/quote]

Sorry,ampak to ni res.
Za mene osebno je ogromna razlika.
Zanemarjanje takšnih in še večjih malenkosti v tehničnih poklicih te lahko stane življenja ali pa nefunkcionalnega izdelka.
Se absolutno ne strinjam s teboj.[/quote]

mogoče za tebe, pa še to dvomim. na svetu je sedem milijard ljudi, 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dol visi, ali bi moralo biti v enem knjižnem naslovu a ali the ker je to pa res najmanj pomembna stvar na svetu in napišejo pač, kakor se jim zdi

50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} američanov ne loči med tem, kdaj se uporabi their, kdaj they’re in kdaj there pa misliš, da se sekirajo, ali bi morali uporabit a ali the?

Sorry,ampak to ni res.
Za mene osebno je ogromna razlika.
Zanemarjanje takšnih in še večjih malenkosti v tehničnih poklicih te lahko stane življenja ali pa nefunkcionalnega izdelka.
Se absolutno ne strinjam s teboj.[/quote]

mogoče za tebe, pa še to dvomim. na svetu je sedem milijard ljudi, 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dol visi, ali bi moralo biti v enem knjižnem naslovu a ali the ker je to pa res najmanj pomembna stvar na svetu in napišejo pač, kakor se jim zdi

50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} američanov ne loči med tem, kdaj se uporabi their, kdaj they’re in kdaj there pa misliš, da se sekirajo, ali bi morali uporabit a ali the?[/quote]

Meni je pomembno.
Eni tudi ne razlikujejo med A in AN…sier pa je to svetovni fenomen,ne ameriški.
V bistvu imaš po svoje prav,ker je to vedno bila tvoja realnost.

Mr. Pravi Test, kaj praviš na to trditev:

Jaz sem center univerzuma in v veliki meri sooblikujem svet, v katerem živim.

(seveda trditev velja tudi zate in vse ostale)

A res… ?! Pa se ti ne zdi vsaj malo verjetno, da bi take stvari dokaj hitro opazili pri kaki vesoljski agenciji?

Ljudje po svetu so tudi posneli ta fenomen glede lune,ki ga tvoje agencije namerno ignorirajo,oni že vedo zakaj 😉
Seveda pa lahko hitro zakričiš conspiracy.
Problem je,ker zaupaš agencijam,ki držijo ta planet v temi,ljudem po setu ne zaupaš in se zanašaš izključno na znanost,ki v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni neodvisna.
Vaš link

Ljudje po svetu so tudi posneli ta fenomen glede lune,ki ga tvoje agencije namerno ignorirajo,oni že vedo zakaj 😉
Seveda pa lahko hitro zakričiš conspiracy.
Problem je,ker zaupaš agencijam,ki držijo ta planet v temi,ljudem po setu ne zaupaš in se zanašaš izključno na znanost,ki v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni neodvisna.
Vaš link[/quote]

Cccccc, jeba… jaz pa ves čas mislila, da je Luna iz sira.


In kako veš, da je v tvoji realnosti vedno bilo THE in ne A vampire? Po spominu? Po občutku? Občutek je zate dokaz, da se dogaja nekaj takšnega, kot je prekrivanje realnosti. In to zaradi ene črke (besede) v naslovu enega starega filma, ko pa bi bila lahko katerakoli.
Meni se oboje na posluh sliši pravilno in menim, da če je človek malo naiven, bo hitro kupil ponujeno, da pa je bilo od nekdaj THE in ne A. Možgani se malo igrajo s teboj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem šel doma na podstrešje in našel menda SVOJ osnovnošolsi atlas iz leta 1981, se mu poznajo leta, kakšen rob scufan, kaka stran počekana. Ampak Južna amerika in Avstralija se tudi v njem nahajata tam kjer sta sedaj uradno. In ne tam kjer se ju spomnim. Pa sem še par ljudi vprašal pa je marsikdo rekel da se spomni J. Amerika malo bolj levo.

Pozna kdo kakega geografa, ki dnevno dela s kartami, ti bi morali prvi opazit.


In kako veš, da je v tvoji realnosti vedno bilo THE in ne A vampire? Po spominu? Po občutku? Občutek je zate dokaz, da se dogaja nekaj takšnega, kot je prekrivanje realnosti. In to zaradi ene črke (besede) v naslovu enega starega filma, ko pa bi bila lahko katerakoli.
Meni se oboje na posluh sliši pravilno in menim, da če je človek malo naiven, bo hitro kupil ponujeno, da pa je bilo od nekdaj THE in ne A. Možgani se malo igrajo s teboj.[/quote]

Velik večina ljudi okoli mene je pasivnih,se ne interesirajo za veliko stvari,tuji jeziki jim ne ležijo in si ne bi zapomnili niti kaj so včeraj jedli.
Potem imamo tukaj še čredni nagon oziroma strah razmišljanja s svojo glavo in se zanašati na lastne občutke.
Popolnoma odvisni od sistema in nikoli v ničesar ne podvomijo.
Ne pravim,da si ti takšen,ampak večinoma ti takšni ljudje prvi skočijo v zrak in ti veleveajo,da imaš slab,luknjast spomin.
Sami pa preždijo cele dneve za telefoni in lovijo pokemone.
Naša civilizacija je totalni fail.
Toliko zombijev in instantnih ovc nikoli ni bilo,ljudje ne želijo biti samosvoji,večina želi biti sprejeta v družbi po poti najmanjšega odpora,ker se bojijo,da bodo v nasprotnem primeru bili ožigosani za čudake.
Pot najmanjšea odpora in vložka energije je pot egoizma in narcizma.
Porast bedastih aplikacij,tetovaž in egoističnega obnašanja je odraš civilizacije,ki se boji pogledat vase,lastno presojo,občutke in prave želje.
Zato tudi,če bi se svet postavil na glavo večina tega ne bi opazila dokler jim vlade tega ne bi omenile v javnih medijih.

da se še malo oglasim…
precej posplošuješ in to ni prav. Ja je narod malček zblojen, ampak koliko neumnosti se je rodilo ravno v Ameriki? Kar se prime tam, se tudi drugod po svetu (obratno seveda ne velja nujno, niti ne velja nujno, da bi se ta ista stvar prijela tu, če se ne bi prej že tam), no in tudi tale teorija izhaja iz ljube amerike. Največ videov je s strani američanov in to s strani teh istih ljudi, ki iščejo pokemone in se slikajo za na 50. različnih portalov dnevno. Nekaj izmed njih je inteligentnih, sicer pa gre za folk, ki ima časa na pretek in se je sposoben čuditi, ne pa tudi razmišljati. Seveda, ko nekaj “čudnega” odkrije, se čuti malenkost bolj pomembnega v tem velikem svetu.

In potem zmiksaš vse zarote skupaj in ker gre za zaroto iz zarote, ti teze še izpodbijat nihče ne more, ker ti more najprej dokazat, da prejšnja zarota, ni zarota, čeprav je, ampak v zvezi s tem ni.

Gor nekdo piše:
Ampak ravno to je dokaz, da preteklost pravzaprav ni spremenjena. Če bi prišlo resnično do popravkov v preteklosti, ne bi bilo nikjer niti sledu o prejšnjih naslovih, imenih, logotipih, dogodkih…
ker to malo ruši dosedanjo teorijo, se post enostavno ignorira.
Deseta stvar, google čisto preveč služi s tvojimi podatki in tvojim iskanjem in ti ne ponuja nečesa, česar pod takšnim geslom ne boš našel.

Petnajsta stvar
Nekdo je spremenil preteklost, za ene je ta preteklost (imenujmo jo X) od vedno obstajala, drugim so spremenili njihovo preteklost (imenujmo jo Z) v to sedanjo X. Katera je zdaj resnična? Zakaj ni Z izmišljena? Zakaj X, ki pri enih obstaja že od vedno, pri drugih pa od določenega časa dalje? Zakaj ideja, da so spremenili preteklost, zakaj ne ideja, da so določenemu procentu ljudi spremenili spomin na preteklost? Ni še bolj zabavno, noro, pretresljivo, da vam je nekdo hodil po glavi?
Oz. druga ideja.
Bili ste poskusni zajčki, za vas je tekla preteklost Z, za vse ostale preteklost X, zdaj imate dokaz le za preteklost X. Edina logična razlaga je, da so vam preteklost Z podtaknili z določenim namenom in ste jo morali živeti, zdaj pa še nadalje sodelujete v poskusu, ko se odzivate na spomine iz preteklosti Z.

Zakaj ste bili izbrani prav vi? Kazen? Lepa energija? Širše dojemanje? Verjetno bi se žalil, če bi rekel, da si na isti valovni kot američani, ki pišejo začudene komentarje pod videii o mandela efektu. Torej je edino logično, da ste bili izbrani slučajni primerki človeške populacije. Ker jih ni zanimalo le, kako se bo odzval moški, 30, oven, amerika, iq 82, ampak jih je zanimalo tudi, kako se bo odzval moški 61, tehtnica, češka, iq 114

no, zdaj pa se še igrajva malo in repliciraj.

da se še malo oglasim…
precej posplošuješ in to ni prav. Ja je narod malček zblojen, ampak koliko neumnosti se je rodilo ravno v Ameriki? Kar se prime tam, se tudi drugod po svetu (obratno seveda ne velja nujno, niti ne velja nujno, da bi se ta ista stvar prijela tu, če se ne bi prej že tam), no in tudi tale teorija izhaja iz ljube amerike. Največ videov je s strani američanov in to s strani teh istih ljudi, ki iščejo pokemone in se slikajo za na 50. različnih portalov dnevno. Nekaj izmed njih je inteligentnih, sicer pa gre za folk, ki ima časa na pretek in se je sposoben čuditi, ne pa tudi razmišljati. Seveda, ko nekaj “čudnega” odkrije, se čuti malenkost bolj pomembnega v tem velikem svetu.

In potem zmiksaš vse zarote skupaj in ker gre za zaroto iz zarote, ti teze še izpodbijat nihče ne more, ker ti more najprej dokazat, da prejšnja zarota, ni zarota, čeprav je, ampak v zvezi s tem ni.

Gor nekdo piše:
Ampak ravno to je dokaz, da preteklost pravzaprav ni spremenjena. Če bi prišlo resnično do popravkov v preteklosti, ne bi bilo nikjer niti sledu o prejšnjih naslovih, imenih, logotipih, dogodkih…
ker to malo ruši dosedanjo teorijo, se post enostavno ignorira.
Deseta stvar, google čisto preveč služi s tvojimi podatki in tvojim iskanjem in ti ne ponuja nečesa, česar pod takšnim geslom ne boš našel.

Petnajsta stvar
Nekdo je spremenil preteklost, za ene je ta preteklost (imenujmo jo X) od vedno obstajala, drugim so spremenili njihovo preteklost (imenujmo jo Z) v to sedanjo X. Katera je zdaj resnična? Zakaj ni Z izmišljena? Zakaj X, ki pri enih obstaja že od vedno, pri drugih pa od določenega časa dalje? Zakaj ideja, da so spremenili preteklost, zakaj ne ideja, da so določenemu procentu ljudi spremenili spomin na preteklost? Ni še bolj zabavno, noro, pretresljivo, da vam je nekdo hodil po glavi?
Oz. druga ideja.
Bili ste poskusni zajčki, za vas je tekla preteklost Z, za vse ostale preteklost X, zdaj imate dokaz le za preteklost X. Edina logična razlaga je, da so vam preteklost Z podtaknili z določenim namenom in ste jo morali živeti, zdaj pa še nadalje sodelujete v poskusu, ko se odzivate na spomine iz preteklosti Z.

Zakaj ste bili izbrani prav vi? Kazen? Lepa energija? Širše dojemanje? Verjetno bi se žalil, če bi rekel, da si na isti valovni kot američani, ki pišejo začudene komentarje pod videii o mandela efektu. Torej je edino logično, da ste bili izbrani slučajni primerki človeške populacije. Ker jih ni zanimalo le, kako se bo odzval moški, 30, oven, amerika, iq 82, ampak jih je zanimalo tudi, kako se bo odzval moški 61, tehtnica, češka, iq 114

no, zdaj pa se še igrajva malo in repliciraj.[/quote]

Vsekakor logična vprašanja,ti ne oporekam.
Sam bi postavljal enaka vprašanja,če sam tega ne bi doživel.
Ljudem,ki tega niso izkusili na lastne koži se je težko poistovetiti s tem fenomenom.

ok zdaj sem še bolj razočarana kot prej.
Prav ničesar ne moreš povedat, razen da so vprašanja logična (s čimer odgovarjaš, da nimaš pojma glede odgovorov), da bi tudi sam to spraševal, če ne bi doživel fenomena (s čimer zdaj praviš, da so vprašanja brezpredmetna) in tretje, tisti, ki niso doživeli, ne morejo razumet.

to je torej to. Dejstvo je, da govoriš o tem, kako so ljudje ozkogledni, vidijo samo, kar jim mediji pokažejo, lovijo pokemone in delajo selfije (saj to je načeloma res), ampak ti pa tekom celotnega mojega pisanja nisi pokazal svojega širšega pogleda. Ves čas se samo oklepaš svoje teorije, ne odstopiš od nje niti za milimeter tebi se je zgodilo višje razodetje (in še izbranim), vi vidite, mi ne moremo. Mi imamo to nesrečo, da je v našem svetu ena stvar že ves čas enaka. Vi imate to srečo, da je pri vas bila prej drugačna, zdaj je pa takšna kot pri nas. Zakaj torej imate zdaj vi srečo? Aja, ker ste oznanilci, glasniki. Zakaj je vaša preteklost resnična in ne izmišljena, ja zato, ker če ne izkusiš, ne moreš vedet in razumet in vi preprosto veste.

In naslednja stvar od tebe, ki jo bom brala bo spet: “saj verjamem, da je težko za prežvečit, če ne doživiš, težko verjameš, ampak nisem jaz tu, da bi kogarkoli prepričeval.”

to je nič.
Nemogoča debata.
Gledaš v svojo sliko in ne vidiš okvirja, kaj šele ostalih slik na steni.

ok zdaj sem še bolj razočarana kot prej.
Prav ničesar ne moreš povedat, razen da so vprašanja logična (s čimer odgovarjaš, da nimaš pojma glede odgovorov), da bi tudi sam to spraševal, če ne bi doživel fenomena (s čimer zdaj praviš, da so vprašanja brezpredmetna) in tretje, tisti, ki niso doživeli, ne morejo razumet.

to je torej to. Dejstvo je, da govoriš o tem, kako so ljudje ozkogledni, vidijo samo, kar jim mediji pokažejo, lovijo pokemone in delajo selfije (saj to je načeloma res), ampak ti pa tekom celotnega mojega pisanja nisi pokazal svojega širšega pogleda. Ves čas se samo oklepaš svoje teorije, ne odstopiš od nje niti za milimeter tebi se je zgodilo višje razodetje (in še izbranim), vi vidite, mi ne moremo. Mi imamo to nesrečo, da je v našem svetu ena stvar že ves čas enaka. Vi imate to srečo, da je pri vas bila prej drugačna, zdaj je pa takšna kot pri nas. Zakaj torej imate zdaj vi srečo? Aja, ker ste oznanilci, glasniki. Zakaj je vaša preteklost resnična in ne izmišljena, ja zato, ker če ne izkusiš, ne moreš vedet in razumet in vi preprosto veste.

In naslednja stvar od tebe, ki jo bom brala bo spet: “saj verjamem, da je težko za prežvečit, če ne doživiš, težko verjameš, ampak nisem jaz tu, da bi kogarkoli prepričeval.”

to je nič.
Nemogoča debata.
Gledaš v svojo sliko in ne vidiš okvirja, kaj šele ostalih slik na steni.[/quote]

Ne bit razočarana 🙂
Saj sem večkrat rekel,da nimam logičnih odgovorov.
Žal ti ne morem podati vseh odgovorov,ki si jih želiš.
Si do vseh,ki imajo neko izkušnjo za seboj tako negativno nastrojena?
Greš do vseh teh ljudi nastrojena v smislu zakaj ti ne morejo podati določenih odgovorov?
Življenje ni tako enostavno,da bi lahko odgovor strnil v par stavkov.
Ne glede na to kar ti bom povedal boš vedno nezadovoljna 🙂

saj niti ni tolikšen problem o odgovorih, problem je o tem, da čeprav ne moreš odgovorit na vprašanja, ne moreš jih zanikat, ne moreš jih odklanjat, vseeno tako zelo ostajaš pri svojem. Čeprav ti iz 100 drugih pogledov prihajam naproti, da bi ja še drugam glavo obrnil… ma ne obrneš je niti za stopinjo. To se mi zdi neverjetno. Ker trdiš, da je na steni samo ena slika, ampak veš čas gledaš v tisto sliko, ne stopiš dva metra nazaj, da bi videl celo steno. Ti samo vztrajaš pri svoji sliki in govoriš, kdo vse je še tako videl kot ti.
No in to potem očitaš ostalim, pri sebi pa ne zaznaš sploh.

Nisem negativno nastrojena, je pa ravno zaradi zgornjega tole postalo prav duhomorno.

Stvar je pa še ta, da jaz sploh nisem proti tem idejam, edino kar pravim je, da jih tile “dokazi”, ne dokazujejo, ker lahko gre za goli produkt možganov in to slednje je še najbolj verjetno, kar sem z vedno novimi argumenti potrjevala. Tudi ti lahko čisto amatersko potrdiš s sprehodom po Ljubljani. Ustaviš 20 mimoidočih, jim rečeš, naj ti narišejo logote 3 avtov in boš videl, da skice ne bodo enake. Ampak ne ne ne in ne…. ja potem pa ne. Ja potem pa je nekdo spremenil preteklost in se nekaj dogaja…, uauau…. kot da se vedno nekaj ne dogaja. Nekaj…

juhu.

saj niti ni tolikšen problem o odgovorih, problem je o tem, da čeprav ne moreš odgovorit na vprašanja, ne moreš jih zanikat, ne moreš jih odklanjat, vseeno tako zelo ostajaš pri svojem. Čeprav ti iz 100 drugih pogledov prihajam naproti, da bi ja še drugam glavo obrnil… ma ne obrneš je niti za stopinjo. To se mi zdi neverjetno. Ker trdiš, da je na steni samo ena slika, ampak veš čas gledaš v tisto sliko, ne stopiš dva metra nazaj, da bi videl celo steno. Ti samo vztrajaš pri svoji sliki in govoriš, kdo vse je še tako videl kot ti.
No in to potem očitaš ostalim, pri sebi pa ne zaznaš sploh.

Nisem negativno nastrojena, je pa ravno zaradi zgornjega tole postalo prav duhomorno.

Stvar je pa še ta, da jaz sploh nisem proti tem idejam, edino kar pravim je, da jih tile “dokazi”, ne dokazujejo, ker lahko gre za goli produkt možganov in to slednje je še najbolj verjetno, kar sem z vedno novimi argumenti potrjevala. Tudi ti lahko čisto amatersko potrdiš s sprehodom po Ljubljani. Ustaviš 20 mimoidočih, jim rečeš, naj ti narišejo logote 3 avtov in boš videl, da skice ne bodo enake. Ampak ne ne ne in ne…. ja potem pa ne. Ja potem pa je nekdo spremenil preteklost in se nekaj dogaja…, uauau…. kot da se vedno nekaj ne dogaja. Nekaj…

juhu.[/quote]

Matrico boli patka za moje ali tvoje argumente,zadeve je takšna kot je pa,če se ti in jaz postaviva na glavo.
So stvari,ki so izven dometa človeške logike.
Seveda pa vztrajam pri svojem,da zadeva ni rezutat luknje v spominu ali pa domišljije.
Z zanikanjem tega bi zanikal samega sebe,cogito ergo sum.

Hmmmm, čist tko mi je padlo na pamet…: a ne bi bilo najboljše ustvarjalcev filma (ne vem… režiserja, scenarista, morda igralcev samih…) povprašat o teh detajlih, ki vas begajo? Naj vendar povedo, ali so posneli film z “the” ali z “a”, pa Tom Hanks naj se osebno izreče, ali je rekel “was” ali “is”… Pa verjetno obstajajo obsedeni geografi, ki jim je na pamet jasno, kako so celine porihtane skozi čas. Konec problemov!

To bi bilo res fajn narest, pa da se iz prve roke ovrže!

New Report

Close