Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

Nekdo je spremenil preteklost,očiten dokaz,stvar je ratala viralna na internetu.

S tem da seveda niben zemljevid ni popolnoma tocen.
Mislim, na kaksne malenkosti se obesate…


Nič hudega. Tudi meni je smešno, ko slišim ljudi govoriti o nečem, kar jaz vidim drugače.
Dokazi v tej temi so dokazi samo za tistega, ki jih je doživel na lastni koži.
Za ostale so nelogični, absurdni,smešni.
Dovolj je že pomisliti na to, da morda pa le obstaja možnost…[/quote]
Katerega pa si doživel na lastni koži? Saj smo vsi katerega doživeli na lastni koži, vendar se pač zavedamo, da se lahko zmotimo oziroma, da nas naš spomin malo “heca”. Obstajajo tudi znanstvene razlage, kako deluje naš spomin in dokazi, da se lahko pogosto zmoti oziroma neko “manjkajočo” informacijo nadomesti z drugo. A ti dopuščaš možnost, da je tvoj spomin zmotljiv in se v resnici z realnostjo nič ne dogaja?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Za 7 cm na leto. V 30 letih je to 2.1 m. Jp, vsekakor se vidi na karti :)[/quote]
Zato je pa treba malo pretiravati tudi na kartah, da lahko to vidimo tudi mi navadni smrtniki. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Za 7 cm na leto. V 30 letih je to 2.1 m. Jp, vsekakor se vidi na karti :)[/quote]

Jep…
Saj se ljudje spomnijo,da si je Rio delil časovni pas z New Yorkom,zdaj,ko je j. amerika pomaknjena za kakšnih 1.000 km ali več vzhodno temu več ni tako,je eno uro razlike.

Tudi sonce vzide prej.
Ob 5 zjutraj?Nikoli po moji realnosti.
11. 6.2016 11:59 0:44 5:10 20:53 15:43 3:41 22:23
12. 6.2016 13: 0 1:12 5:10 20:54 15:43 3:40 22:24
13. 6.2016 14: 0 1:39 5:10 20:54 15:44 3:40 22:25
14. 6.2016 14:59 2: 5 5:10 20:55 15:44 3:40 22:25
15. 6.2016 15:58 2:32 5:10 20:55 15:45 3:40 22:26
16. 6.2016 16:57 3: 0 5:10 20:55 15:45 3:39 22:26
17. 6.2016 17:55 3:30 5:10 20:56 15:46 3:39 22:27
18. 6.2016 18:53 4: 4 5:10 20:56 15:46 3:39 22:27
19. 6.2016 19:49 4:42 5:10 20:56 15:46 3:40 22:27
20. 6.2016 20:42 5:26 5:11 20:57 15:46 3:40 22:28
21. 6.2016 21:30 6:17 5:11 20:57 15:46 3:40 22:28
22. 6.2016 22:15 7:12 5:11 20:57 15:46 3:40 22:28
23. 6.2016 22:55 8:14 5:11 20:57 15:46 3:40 22:28
24. 6.2016 23:30 9:18 5:12 20:57 15:45 3:41 22:28

Za eno uro prej.


Za 7 cm na leto. V 30 letih je to 2.1 m. Jp, vsekakor se vidi na karti :)[/quote]

Jep…
Saj se ljudje spomnijo,da si je Rio delil časovni pas z New Yorkom,zdaj,ko je j. amerika pomaknjena za kakšnih 1.000 km ali več vzhodno temu več ni tako,je eno uro razlike.[/quote]

https://en.wikipedia.org/wiki/Daylight_saving_time_in_Brazil

da ni razlika zaradi njihove zmešnjave s poletnim časom?

pa še ena o srcu…od nekdaj smo se učili da srce je na levi, tudi ob himni se držijo za levo stran…

menda ne več…po novem je na sredi ??

Samo eno vprašanje – a nihče ne vidi, kako popačen je zemljevid? Originalno sigurno ni bil tak, ker je krneki. Meni se že ves čas zdi, da se nekdo s temi forami na guglu samo norca dela iz vas.


Nič hudega. Tudi meni je smešno, ko slišim ljudi govoriti o nečem, kar jaz vidim drugače.
Dokazi v tej temi so dokazi samo za tistega, ki jih je doživel na lastni koži.
Za ostale so nelogični, absurdni,smešni.
Dovolj je že pomisliti na to, da morda pa le obstaja možnost…[/quote]

Mene pa samo zanima, kako naj bi črtica ali ne, besedica ali ne vplivala na to, kar živimo. Kaj? Bomo zaradi tega živeli drugače, kako bo vplivalo na vsakdan. Kaj to pomeni?

Zaradi mene, če je znak za folksvagen zelene barve, zaradi tega ne bo to nič vplivalo na moje življenje. Ali pač?!

Vsi zemljevidi so sedaj tako “čudni”..ne samo na guglu..tudi na papirju in v starih učbenikih


srce je v sredini prsnega koša, med obema pljučnima kriloma, visi na levo

Strinjam se, pa kaj če so neki znaki pa neke besede drugač (čeprav pravniki se ne bi strinjali).
Ampka nekako izgeda da je to le eno področje…glede na zemlejvide so tudi celine drugje, pa ogani npr srce so mal drugje kot smo se učili.

nimam razlage. Morda pa je nam ki se drugače spomnimo nekdo možgane drugače manipuliral in ste ostali normalni, le mi nismo. Ali pa obratno ?

V 90ih,ko naša družba še ni bilta tako prepredena s tehnologijo smo veliko več časa preživeli za knjigami in atlasi.
Kasnejše generacije vedno manj,tudi vedno bolj se vsi zanašajo na razne GPS pripomočke,telegone,digitalne mape itd…
Mi smo se vse to učili na pamet in memorirali.Gledali atlas zelo pogosto.
Mislim,da imamo mi bolje razvit spomin in intuicijo.
Poglej si pokemon generacijo….ovce na kubik…
Mislim,da je razlika med našo mapo in tole v tej realnosti ogromna in je enostavno ne moreš spregledati….če si buden….awake….

Jaz te res ne razumem. Kakšen awake, kaj ti sploh dokazuješ.

Najbolje, da se obrneš na avtorje zemljevidov pa ti bodo pojasnili zakaj. Mogoče se je obličje zemlje spremenilo, morda se je morje poglobilo, wtf. Kje imamo srce, ne vem, jaz se sprašuje, kje ima kdo možgane.

Saj v tem je poanta.Za tiste,ki se je spremenilo,se je spremenilo od začetka a vemo,da se je spremenilo.Za tiste,ki se ni spremenilo,se nikoli ni spremenilo in je tako vedno bilo in ne morejo doumeti za kaj se gre,če sam ne daš tega skozi.
Nima veze s slabim spominom.

Saj to je. Eni vidimo spremembe. Drugim se ni nič spremenilo.

Oboje je resnica.

Yep.

A veš kaj mene pri celi štreni moti?! Ok, pojdimo na to, da so se vse te spremembe res zgodile (dopuščam možnosti, da vsak verjame kar želi)… vendar, ali ni malo noro, da bi se to zgodilo pri tako očitnih stvareh?! Halo, da bi celine stale drugače in da bi filmski junaki spremenili svoje videze in besede?! Preveč v nebo vpijoče, ne res? Zakaj bi se te napake ustvarile tam, kjer bi jih milijoni takoj opazili!? In o tem razpravljali? Ali ne bi bilo logično, da bi se kaj takega zgodilo tudi nam osebno? To bi morali najprej opaziti, mar ne. Npr. lepega dne ugotoviš, da imaš modre oči namesto rjavih, sinu ni več ime Marjan ampak je Marijan in hišna št. je 58 namesto 56… take zadeve… Pa lahko rečem, da ni kaj takega doletelo niti mene, niti moje bližnje, niti daljne…

Pa jih testiraj,svoje bližnje…
Mene marsikaj moti,a tako je.
Zakaj te določene stvari?
Ker jih imaš bolj na očeh,si jih tolikokrat videl,da vidiš spremembe.
Ineternet je tisti,ki je omogočil hitro izmenjavo informacij,drugače bi večina bila v temi glede tega fenomena.


Mr. Pravi Test je opozoril na manipulacije! O njih nazorno govori Krešimir Mišak: http://www.2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/kresimir-misak-vladanje-percepcijom-kljuc-je-manipulacije-ljudima-video
Namen raznovrstnih manipulacij je, da bi ljudje znali ločiti zrnje od plev in prepoznali resnico. Vsakdo, ki je povezan s svojimi koreninami (z višjim Jazom), resnico občuti v sebi. Zato je prvenstveno treba verjeti svojim občutkom! Svet je na pragu prebujenja iz materialističnega sna 3D. Realnost prebujenih je drugačna od realnosti spečih. Samo speči so ovce, ki nevede sledijo manipulatorjem. Tudi med znanstveniki je lepo število prebujenih, ki jih speči imenujejo “kontroverzni”, ker sledijo lastnim spoznanjem, ne pa tropu ovac. Eden med njimi je hrvaški postkvantni fizik Davor Pavuna in tu je njegov intervju: http://www.nexus-svjetlost.com/intervju/item/29-davor-pavuna-esencija-covjeka-i-svemira-su-svijest-i-ljubav-zato-cinite-
Če link ni več aktiven, v google odtipkajte naslov: Davor Pavuna Esencija čovjeka i svemira su svijes i ljubav
Veliko užitkov v branju kar zajetnega intervjuja! Se pa splača.


Mr. Pravi Test je opozoril na manipulacije! O njih nazorno govori Krešimir Mišak: http://www.2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/kresimir-misak-vladanje-percepcijom-kljuc-je-manipulacije-ljudima-video
Namen raznovrstnih manipulacij je, da bi ljudje znali ločiti zrnje od plev in prepoznali resnico. Vsakdo, ki je povezan s svojimi koreninami (z višjim Jazom), resnico občuti v sebi. Zato je prvenstveno treba verjeti svojim občutkom! Svet je na pragu prebujenja iz materialističnega sna 3D. Realnost prebujenih je drugačna od realnosti spečih. Samo speči so ovce, ki nevede sledijo manipulatorjem. Tudi med znanstveniki je lepo število prebujenih, ki jih speči imenujejo “kontroverzni”, ker sledijo lastnim spoznanjem, ne pa tropu ovac. Eden med njimi je hrvaški postkvantni fizik Davor Pavuna in tu je njegov intervju: http://www.nexus-svjetlost.com/intervju/item/29-davor-pavuna-esencija-covjeka-i-svemira-su-svijest-i-ljubav-zato-cinite-
Če link ni več aktiven, v google odtipkajte naslov: Davor Pavuna Esencija čovjeka i svemira su svijes i ljubav
Veliko užitkov v branju kar zajetnega intervjuja! Se pa splača.[/quote]

Se strinjam…
Hvala za linke 🙂
Lp.


Ok, ok. Zdaj pa nagradno vprašanje. Kako pa veš, da ravno tale Krešimir ni navaden manipulator, na katerega padejo ovčke? Kje imate sami kakšno lastno spoznanje iz svojega življenja? Vse ste pobrali z neta oziroma so vam jih servirali drugi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ok, ok. Zdaj pa nagradno vprašanje. Kako pa veš, da ravno tale Krešimir ni navaden manipulator, na katerega padejo ovčke? Kje imate sami kakšno lastno spoznanje iz svojega življenja? Vse ste pobrali z neta oziroma so vam jih servirali drugi.[/quote]

Marko, zelo dobro vprašanje!
S tabo pa očitno ne more nihče manipulirati … tako ali drugače … imaš ‘oster pogled’ iz vseh zornih kotov …;)

Ma, zdej pa res že neumnosti klatiš! Poleti sonce pač vzhaja tako zgodaj, tle ni nič sprememb. Sem ljubiteljski astronom, vem te stvari in me nehaj smejat.

New Report

Close