Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nepriljubljeni v šoli, (ne)priljbuljeni v odrasli dobi?

Nepriljubljeni v šoli, (ne)priljbuljeni v odrasli dobi?

Ja ,sami so si krivi ljudje, ker se na svetu najde par bedakov, ki morajo nekoga mučiti??!!
Kaj pa je danes steboj??
Aja,eni so potem zasluženo po tvojem dobil batine,ker so pač očala nosili ,ki pretepačem niso bilo všeč,ali ker so bili premirni,ali ker niso imeli najnovejših hlač,ali ker so bili druge polti??
Logika pa taka!!

Ja ,sami so si krivi ljudje, ker se na svetu najde par bedakov, ki morajo nekoga mučiti??!!
Kaj pa je danes steboj??
Aja,eni so potem zasluženo po tvojem dobil batine,ker so pač očala nosili ,ki pretepačem niso bilo všeč,ali ker so bili premirni,ali ker niso imeli najnovejših hlač,ali ker so bili druge polti??
Logika pa taka!!
[/quote]

Hvala za podporo.
Ko že omenajaš očala. Batin sicer nisem dobila zaradi tega, sem pa bila deležna posmeha zaradi tega. Takrat je redko kdo nosil očala. In ja, k temu je žal pripomogla učiteljica, ki je pred vsemi dokazala kako jaz slabo vidim. Sem se skoraj pogreznila v tla od sramu. Takrat pač nisem vedela, da to ni moja krivda, da je ona ena avša. Ona pa verjetno ni razmišljala kako je otroku, če ga pred vsem razredom izpostaviš, ker ne vidi ok. Verjetno ni imela slabega namena, ampak naredila je pa zelo slabo, ker ni uporabila možganov.

Ja ,sami so si krivi ljudje, ker se na svetu najde par bedakov, ki morajo nekoga mučiti??!!
Kaj pa je danes steboj??
Aja,eni so potem zasluženo po tvojem dobil batine,ker so pač očala nosili ,ki pretepačem niso bilo všeč,ali ker so bili premirni,ali ker niso imeli najnovejših hlač,ali ker so bili druge polti??
Logika pa taka!!
[/quote]

Hvala za podporo.
Ko že omenajaš očala. Batin sicer nisem dobila zaradi tega, sem pa bila deležna posmeha zaradi tega. Takrat je redko kdo nosil očala. In ja, k temu je žal pripomogla učiteljica, ki je pred vsemi dokazala kako jaz slabo vidim. Sem se skoraj pogreznila v tla od sramu. Takrat pač nisem vedela, da to ni moja krivda, da je ona ena avša. Ona pa verjetno ni razmišljala kako je otroku, če ga pred vsem razredom izpostaviš, ker ne vidi ok. Verjetno ni imela slabega namena, ampak naredila je pa zelo slabo, ker ni uporabila možganov.
[/quote]

Pismo ej, to so ti zarukane babe. Tudi na mojega sošolca v OŠ se je spravljala učiteljica angleščine, češ da smrdi ipd – fant pa je živel v vlažni kleti brez kopalnice ali tekoče vode. Agonija. Še danes mi je žal, da se nisem postavila zanj.

Imaš ene in druge, yo. Tebe, recimo, marsikdo ne mara zaradi tvojega značaja, do tvoje hčerke so se nekateri odklonilno obnašali zaradi njenega porekla (sama si pisala o tem). Katera od vaju je torej sama kriva? Obe? Ena? Nobena?

Imaš ene in druge, yo. Tebe, recimo, marsikdo ne mara zaradi tvojega značaja, do tvoje hčerke so se nekateri odklonilno obnašali zaradi njenega porekla (sama si pisala o tem). Katera od vaju je torej sama kriva? Obe? Ena? Nobena?
[/quote]

A to misliš odklonilno obnašanje na mon-u?
Ja, to me res zelo prizadane 🙂

Hvala za podporo.
Ko že omenajaš očala. Batin sicer nisem dobila zaradi tega, sem pa bila deležna posmeha zaradi tega. Takrat je redko kdo nosil očala. In ja, k temu je žal pripomogla učiteljica, ki je pred vsemi dokazala kako jaz slabo vidim. Sem se skoraj pogreznila v tla od sramu. Takrat pač nisem vedela, da to ni moja krivda, da je ona ena avša. Ona pa verjetno ni razmišljala kako je otroku, če ga pred vsem razredom izpostaviš, ker ne vidi ok. Verjetno ni imela slabega namena, ampak naredila je pa zelo slabo, ker ni uporabila možganov.
[/quote]

Pismo ej, to so ti zarukane babe. Tudi na mojega sošolca v OŠ se je spravljala učiteljica angleščine, češ da smrdi ipd – fant pa je živel v vlažni kleti brez kopalnice ali tekoče vode. Agonija. Še danes mi je žal, da se nisem postavila zanj.
[/quote]

Ojej. To kar ne morem verjeti, da take babure obstajajo. Grozno. Meni se učiteljica ni posmehovala zaradi očal, mi je bilo pa to več kot dovolj, da me je tako izpostavila. Sem se počutila kot največja gnida in to samo zato, ker sem slabo videla.
So se mi pa vrstniki posmehovali, ker je en sošolec – sosed, sčvekal, da nimamo doma kopalnice, da nimamo WC. Neprijetno.

Imaš ene in druge, yo. Tebe, recimo, marsikdo ne mara zaradi tvojega značaja, do tvoje hčerke so se nekateri odklonilno obnašali zaradi njenega porekla (sama si pisala o tem). Katera od vaju je torej sama kriva? Obe? Ena? Nobena?
[/quote]

A to misliš odklonilno obnašanje na mon-u?
Ja, to me res zelo prizadane 🙂
[/quote]

Ne delaj se neumne. Sama si pisala o hčerki, da so jo nekateri ljudje odklanjali in si tudi pisala, zakaj.

A to misliš odklonilno obnašanje na mon-u?
Ja, to me res zelo prizadane 🙂
[/quote]

Ne delaj se neumne. Sama si pisala o hčerki, da so jo nekateri ljudje odklanjali in si tudi pisala, zakaj.
[/quote]

Ja, in? Sem pač v določeni debati napisala, kako je bilo. Ampak a je treba zato travmirat? Dvomim, da je kdorkoli od vseh občudovan, a se ti ne zdi?

A to misliš odklonilno obnašanje na mon-u?
Ja, to me res zelo prizadane 🙂
[/quote]

Ne delaj se neumne. Sama si pisala o hčerki, da so jo nekateri ljudje odklanjali in si tudi pisala, zakaj.
[/quote]

Aha, potem mi je jasno zakaj je taka v tej temi :). Se ji pol oprosti, ker njeno obnašanje izvira iz njenih težav.

Ne delaj se neumne. Sama si pisala o hčerki, da so jo nekateri ljudje odklanjali in si tudi pisala, zakaj.
[/quote]

Ja, in? Sem pač v določeni debati napisala, kako je bilo. Ampak a je treba zato travmirat? Dvomim, da je kdorkoli od vseh občudovan, a se ti ne zdi?
[/quote]

Glej, ni problema. Sem bila v podobni situaciji kot tvoja hčerka in tudi moja mama ni hotela vedet.

Verjemi, da se celo moja hčerka manj sekira kot tale tu zgoraj, zdaj čez toliko let. Vprašanje, če se sploh še spomni, kaj je bilo 10+ let nazaj. Takšne pomembne stvari si lahko zapomnite samo popolne mone 🙂

Ja, in? Sem pač v določeni debati napisala, kako je bilo. Ampak a je treba zato travmirat? Dvomim, da je kdorkoli od vseh občudovan, a se ti ne zdi?
[/quote]

Glej, ni problema. Sem bila v podobni situaciji kot tvoja hčerka in tudi moja mama ni hotela vedet.
[/quote]

Nisi bila v podobni situaciji. Jaz sem očitno vedela.

Ja, saj večina ljudi je takih, da ko imajo družino, partnerja, skenslajo ostale. Tako, da to je kar pogosto, nič nenavadno.
[/quote]

Ja saj tudi meni se ne zdi nič dramatičnega. Osebnostno sem vedno bolj intovertiran in mi to popolnoma koristi:) Tudi za preteklo priljubljenost sem mogel čez svojo naravo in postati (vsaj navidezno) bolj extrovertiran.

Občasno pa vseeno malo pogrešam kakšnega bolj pristnega prijatelja(poleg žene).

Jurij Zrnec je bil nekoč priljubljen, danes je razvalina.

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=10&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiUwJmRxKHYAhVJF-wKHUtiAsQQFghKMAk&url=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.moskisvet.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fclanek{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Frubrika{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fnovice{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fjoj-kaj-se-dogaja-z-demi-moore.html&usg=AOvVaw34YB804vUokrRCCDpaHYoI

Ali pa Oto Pestner …

Zrnecu se priljubljenost vrača. Ne pa mešat reklam z njegovo osebo oz to kar ima v privatnem življenju.
Mnogi so priljubljeni samo zato kar imajo denar ali pa so na nekih položajih. Ne zaradi sebe, pač pa zaradi položaja, ki obeta nekomu neke koristi. Nič novega, tako je bilo že vedno, tako je danes.
Malo je ljudi, ki so revni pa hkrati priljubljeni. Mednje spadam tudi sama. Imam svoj krog ljudi, s katerimi se imamo radi in se spoštujemo. Kaj več od tega pa niti ne rabim. Pa tudi zdravo ni 😉

Zelo pomenljivo, sem se zamislil:

Jezus odvrne: »Lisice imajo brloge in ptice neba počivališča, Sin človekov pa nima kam položiti glave.« (Matej 8:19, 20)

Pa je bil vseeno priljubljen – iz dneva v dan bolj!

Vesel oče

Seveda, več kot je bilo čudežev, bolj je bil priljubljen. Nekaj je moralo biti, da je bil opažen.
Najprej vera v čudež, nato zaupanje, in eto imaš vernika 😉

Je pa sv. pismo sigurno ena izmed knjig, ki, če jo bereš pravilno, in s čistim srcem, pomeni ogromno vedenje o življenju samem, odnosih.

Nisem imel nekih problemov v osnovni šoli, niti v srednji. Sem pa od nekdaj imel raje 2,3 prave kot 20 fake prijateljev. Po koncu srednje smo se porazgubili, vsak po svoji poti. Par let nazaj sem pa tak odpikal celotno družbo, ker mi ni do druženja z ljudmi. Služba, potem pa čas zase in uživanje sam s seboj.

New Report

Close