Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni res ženska brez otrok vredna nič, samo zato ker ni mati?

Ni res ženska brez otrok vredna nič, samo zato ker ni mati?

Odgovor na objavo uporabnika
zdaj pa ne vem, 28.08.2022 ob 02:15

Samo to poslušam, da je potrebno za žensko biti mati, zato je tudi smisel njenega menstrualnega cikla. Ma kaj mislite, da se nam je vse m cedilo mleko in med, ko je bil čas za otroka. Tukaj so zlorabe iz otroštva vseh vrst, tudi čustvenih, kar je zelo hudo. Bolezni s katerimi se spopadajo ženske. Res ne razumem tistih, ki pravijo: če nimaš otroka, je s tabo nekaj narobe. Narobe je tudi s tistimi, ki jih imajo. Ampak so se drugače spopadli  s preteklostjo ali pa je bila bolj mila z njimi. Nočem slišat, da je tisti, ki nima otrok čuden ali da je nekaj narobe z njim. To je posploševanje. Imejte malo sočutja do žensk, predvsem ranjenih, pomagajte jim ali pa se umaknite iz njihovega življenja.

Vsak je vreden, kolikor se ceni.

Ženska bez otrok je defektna in je blesav kup nesreće.

Veliko slovenk je defektnih pa zato bo na dolgi rok islam zavladal tudi tu.

Poglejte skozi okno. Naše muslimanske ženske sprehajaju otroke a slovenke sprehajaju pse.

Odgovor na objavo uporabnika
Koklja377, 28.08.2022 ob 10:18

Odgovor na objavo uporabnika
Alica302, 28.08.2022 ob 08:53

Si ne predstavljam, da bi bila brez otrok !  Da živiš kar nekam v tri krasne ?  Ne hvala, to ni zame.

Ubogi tvoji otroci, ker so samo sredstvo, da imas ti osmisljeno zivljenje in ne zivis ‘v tri krasne’. Zenska, ki rabi froce, da ji dajo smisel, je neinteligenta, predvsem pa slaba mati.

Odločitev ne imeti otrok bi morali vsi razumeti, podpirati, si ne bi smeli nič misliti o tem, vsekakor pa ne obsojati ali celo žaliti. Torej naj bo fer in tudi vi nehajte žaliti tiste, ki so se zanje odločili. V nasprotnem primeru me informiraj, od kdaj veljajo za ene taka, za druge drugačna pravila.

Odgovor na objavo uporabnika
To pač ne pije vode, 28.08.2022 ob 14:22

Odgovor na objavo uporabnika
pingo doce, 28.08.2022 ob 14:08

Svet je mogoče že preobljuden, sploh muslimanski svet je močno prenaseljen. Ampak v Sloveniji in na splošno v Evropi, je pa ravno obratno. Premalo je rojstev!

Pa ne mi zdaj z uvozom musličev, ker to je pot v katastrofo.

 

Točno to je edina logična rešitev – migracije. Zahodna družba je dokazala, da ne zmore preživeti sama in tega ne bomo rešili z nobenimi tabletkami ali pogovori na forumu. Tudi migranti se bodo morali prilagoditi in v končni fazi, če jim je cilj preživetje, ne bodo dopustili, da pride do katastrofe. Kje pa piše, da imamo zahodnjaki prav? Zasrati znamo dobro, med drugim tudi sebe. Zakaj je v Sloveniji tak problem imeti otroke? Pa ne mi govorit, da zaradi denarja, ker imajo marsikateri priseljenci po 10 otrok. Toliko samskih in brez otrok, kot jih je sedaj, jih še nikoli ni bilo. Nekaj je narobe z našimi geni ali z mentalnim zdravjem, druge ne vidim. Naj pridejo migranti in nam pokažejo, kje je naše mesto v naravi, na kar smo očitno že pozabili.

Tisti priseljenci niso ravno revni…

Odgovor na objavo uporabnika
Mustafa I., 07.09.2022 ob 22:31

Ženska bez otrok je defektna in je blesav kup nesreće.

Veliko slovenk je defektnih pa zato bo na dolgi rok islam zavladal tudi tu.

Poglejte skozi okno. Naše muslimanske ženske sprehajaju otroke a slovenke sprehajaju pse.

Vse te otroke ki rodijo v tuji nemuslimanski državi niso več pravi muslimani. So pod vplivom zahodnega sveta, dobrin, luksuza.  Nobeden vec ne verjame v 9 devic .  Oni bi bmw je  marcedeze  in blondinke z velikimi joški, šampanjec in zlate ketne okol vratu    😆😆.

 

Moramo se samo spreobrnit v židovsko vero, pa rešimo problem. Saj vidimo kako Izrael tamani muslimane kot zajce, pa mednarodna skupnost ne naredi pol kurca nič. Metek pa tudi bomba je pač cenejši od otroka in še se prej naredi. Vem da se grdo sliši in je to kriminalna izjava iz ust nežida, ampak taka je mentaliteta v Izraelu.

Js imam razmisljanje bolj podobno temu,da je velika vrednost zenske v tem, da je lahko mama in ima druzino. Ne vem, omenja se neke travme iz otrstva… sama sem hodila na psihoterspijo leto pred zanositvijo in med nosecnostjo, zgubila sluzbo v zacetku zanositve, dobila novo na polovici nosecnosti,hodila na razgovore(za dela za katerega sem studirala ne neka strezbaali trgovinakjer vsakega vzamejo) med mocno slabostjo in zelo slabim pocutjem na zacetku nosecnosti,ko bi bile normalne zenske na bolniski in v postelji… delala sem na tem, da najdem partnerja proti koncu 20ih z namenom imeti druzino in sluzbo namenoma postavila na stranski tir oz jo izrinila iz prvega mesta in dala na prvo mesto iskanje partnerja in vlaganju energije v odnos, ceprav kaksna zveza ni uspela v 20ih in je precej travm pustila.. tako za primer, da tudi zenskam, ki so mame ali v pricakovanju, ni ravno vse iz neba padlo… ampak je tudi v redu partnerski odnos,delo na sebi da prides do zdravega odnosa in kasneje delo z otrocmi,delo, ne nekaj kar se slucsjno samo od sebe zgodi…

Odgovor na objavo uporabnika
tek74, 06.09.2022 ob 13:45

Me prov zanima kolk je vam vredna vaša mati brez katere danes ne bi pisali svojh misli po nekem forumu.

Mogoče je res škoda da ni bila karieristka in bi bla bolj pomembna svojemu šefu kot pa da se je odločila za družino.

Na koncu koncev kaj ženski pomaga to da je obkrožena z (upam) ljubečo družino če pa ni mogla zaslužit 500 eurov več s kakšno extra naduro.

    Najbolj Inteligentno razmisljanje v tej temi.

Odgovor na objavo uporabnika
Zhzh, 30.07.2023 ob 02:49

    Najbolj Inteligentno razmisljanje v tej temi.
Kokoši nikar ti o inteligentnosti. Saj veš kam spadaš zaostali izrodek? Ti nista starša dostikrat ponovila?

Odgovor na objavo uporabnika
Laufenn, 28.08.2022 ob 11:18

Biološki in psihološki življenjski smisel ženske je, da je žena in mati.

Zato bi bilo smiselno, da bi se punce poročile, ko so še mlade in lepe, nekje od 18. do 23. leta kot je bilo nekoč.

Žal pa se vpisujejo na pretežno nekoristne fakse kot je FDV in FF, izgubljajo plodna leta in brez veze trošijo denar. Tako študirajo deset let, se vmes kurbajo kar tako in afnajo za instagram ter zbirajo torbice in čeveljčke.

Potem pa v sredini tridesetih ostanejo kar lepo s kužkom ter so ženski ostanki in suhe veje. In pričakujejo pokojnine od otrok, ki jih nimajo.

kako nabijas!

pokojnino od otrok pa tudi ne mores dobit, malo morgen

Normalnemu cloveku zenska brez otrok ni cudna, ker normalen clovek se ne vtikuje v tuja zivljenja, sploh pa ne tista, katerih preteklosti ne pozna. Mene je na parkingu napadla bivsa sodelavka, ces, jooj, ja kaj pa cakas, da se nimas nic?? Sem jo vprasala, ce je normalna, da se spravi name, kaj pa ce ne morem zanosit, ona mi pa s tem vprasanjem kvari cel teden? Kaj ce sem imela pred 7 dnevi sedmi spontani, splav, ona pa me takole napada in odpira rane?? Celo zardela je in spizdila. Pa nisem neplodna, danes sem mama. Hotela sem ji samo pokazat, kako prekleto primitivna je z vtikovanjem v tako intimno stvar.

Kam pripelje vtikanje v reproduktivno problematiko se lepo vidi – krasna primera sta Kitajska in Amerika.

Na Kitajskem so dosegli padec števila prebivalcev, pa kaj, ko se zdaj padanje noče ustaviti. Ker so dojenčke ženskega spola pobili, zdaj manjka žensk in jih mrzlično uvažajao. Mislim, da sem prebrala podatek 1 zenska na 8 moških…bravo Kitajci…

V Ameriki je pa ravno zdaj 19 držav podpisalo predlog, po katerem bodo SLEDILI  ženskam v druge države in SPREMLJALI zdravstvene postopke, ki jih bodo želele…kako to mislijo narediti brez zveznega zakona mi ni jasno, ampak – ej. “Deklina zgodba” na potenco. Samo še šolanje za ženske morajo ukiniti, pa smo tam.

In naši desničarji ploskajo, ja, to je pravi način…

Eh, jaz se ne obremenjujem s temi primitivnimi cvetkami. Nimam otrok iz enega od razlogov ali več, ki jih omenjaš, imam pa psa. Živali imam raje od ljudi, so določeni ljudje, ki jih imam ravno tako rada. Nič ni z mano narobe, narobe je ravno s takimi ljudmi in ravno zaradi takih je svet grdi in prihaja do zlorab.

Tu se neki tolažite babščeta, ki niste sposobne biti partnerke moškemu in ste zato ostale same. Ali pa s kakšnim psičkom, majhnim lizačem ali pa z velikim fukačem. Pa ne pozabite mu obuti nogavic na prednje tace, da vas med seksom ne bo preveč spraskal po hrbtu.

New Report

Close