Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni večje burleske kot gledati krščanarje, ko molijo pred jedjo

Ni večje burleske kot gledati krščanarje, ko molijo pred jedjo

Smešno je potem, ko maškara pride cela mastna z evroti v očeh, pa mu komunist zabrusi: “Nič ti ne dam, pedofil preklet.” Govori se, da je to priljubljena šaljiva igrica med komunisti, da se še zadnjič nasmejijo.
[/quote]

Ja, v onostranstvu jim pa ni več kaj dosti smešno. :)))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pogolten na denar si ti, ker se že ves večer treseš za 10 eur. Zguba nehvaležna.
[/quote]
Neverjetno!

Ampak pričakovano! Krščanarji v tem mojem spisu vidijo samo 10€ in razmišljajo, kot edino znajo: da se JAZ tresem za 10€! Ne glede na to, da je moj point v tem, kako smešno je, da preden ponudiš 10€ (deset!!! Že vsota je smešna!), stvari ni mogoče izvesti, ko pa daš 10€, je pa takoj mogoče! Kdo se tese za 10€??? Jaz?? Krščanar je šel po ISTI poti, kot bi šel nrez teh 10€, ampak dokler ni zažvenkljalo 10€ v njegovih ušesih, mene ni mogel pobrati spotoma. Šele ko je 10€ dobil, me je lahko. NA ISTI POTI!!!
Pa sem vam argumentiral, da sem JAZ v končni fazi ostal brez povrnjenih potnih stroškov (če že moramo po krščanarsko picajzlat!), ampak ne! Vi obtožujete MENE, da se tresem za 10€??!

Lejte, bom takole rekel: mene bi bilo SRAM, da bi vzel 10€ zato, da nekoga spotoma poberem!
Vas krščanarje pa ni sram, več kot očitno. Vi pazite le, da lepo zmolite pred jedjo. Ker ste hvaležni, da jo imate, a ne.


Neverjetno!

Ampak pričakovano! Krščanarji v tem mojem spisu vidijo samo 10€ in razmišljajo, kot edino znajo: da se JAZ tresem za 10€! Ne glede na to, da je moj point v tem, kako smešno je, da preden ponudiš 10€ (deset!!! Že vsota je smešna!), stvari ni mogoče izvesti, ko pa daš 10€, je pa takoj mogoče! Kdo se tese za 10€??? Jaz?? Krščanar je šel po ISTI poti, kot bi šel nrez teh 10€, ampak dokler ni zažvenkljalo 10€ v njegovih ušesih, mene ni mogel pobrati spotoma. Šele ko je 10€ dobil, me je lahko. NA ISTI POTI!!!
Pa sem vam argumentiral, da sem JAZ v končni fazi ostal brez povrnjenih potnih stroškov (če že moramo po krščanarsko picajzlat!), ampak ne! Vi obtožujete MENE, da se tresem za 10€??!

Lejte, bom takole rekel: mene bi bilo SRAM, da bi vzel 10€ zato, da nekoga spotoma poberem!
Vas krščanarje pa ni sram, več kot očitno. Vi pazite le, da lepo zmolite pred jedjo. Ker ste hvaležni, da jo imate, a ne.
[/quote]Pogolten na denar si ti, ker se že ves večer treseš za 10 eur. Zguba nehvaležna.

Pogolten na denar si ti, ker se že ves večer treseš za 10 eur. Zguba nehvaležna.
[/quote]
Ja, seveda, zdaj si me pa res prepričal!

Jaz se tresem za tistih 10€, ki sem jih dal krščanarju, ki se po tisti poti itak VOZI V SLUŽBO in ima potne stroške pokrite s svojo plačo??!
Jaz se tresem za 10€, a ne.
Zakaj sem mu jih pa dal, če mi jih je pa tako škoda, a? Po krščanarski logiki bi raje oceane preplaval, kot pa dal 10€ od sebe, a ne!

S takim odnosom in nespoštovanjem, ki ga kažeš, bi ti računala 100 ne 10, oziroma te sploh ne bi peljala.

Prosim, pokaži mi pa ti zdaj svoj KRŠČANSKI odnos.
No, da vidim.


Evo, krščanarska logika. JAZ sem pogolten na denar? Če bi bil krščanar, ja, bi bil, ker bi imel račune za stroške prevoze in bi zahteval povračilo, kajne? Tako sem pa dal 10€ krščanarju (meni se je seveda zdelo skrajno smešno, da je bil problem v tistih 10€!) in sem JAZ ostal brez povrnjenih potnih stroškov. Ker sem tako pogolten, a ne.

Pa tisti, ki mi spet spodnaša, da se za skupne vožnje plačuje. Ja, se, ZA CELO LETO voženj! Ne pa 3x!
Še enkrat, ne razumete, da so stvari, ki se naredijo iz DOBRE VOLJE! ZASTONJ, če hočete, da boste bolje razumeli!
Ampak vi krščanarji ste pogoltni in takoj razmišljate takole: Kdo pa si ti, da bi tebi delali zastonj usluge? Pa je začaran krog sklenjen. Ne razumete, da seveda, so primeri, ko plačaš strošek. So pa primeri, ko stvari narediš iz DOBRE VOLJE! Sploh če nimaš nobenih dodatnih stroškov s tem!
Ampak to vam krščanarjem ne potegne! Vi ste prvi, ki preračunavate, koliko “škode” se vam dela! Imate krščanarske vrednote, tako mislite, nimate pa DOBRE VOLJE! Ker ste pogoltni na denar in materialne stvari!
Zato pa najbrž molite za hrano, ker ste hvaležni, da jo imate, kajne. Vi drugim hvaležnost, drugi vam samo denar! Lepa krščanarska morala, ni kaj!
[/quote]

Sploh ni res. Plača se vsak prevoz. Ne samo za celo leto. Sem ti lepo navedla, kje si to lahko ogledaš za dokaz. In če ti je smešno, da je bil problem teh 10 €, se lahko do solz nasmeješ sam sebi, ker več kot očitno TEBI predstavlja teh 10 € hud problem. Še enkrat te vprašam, kdo odloča katere stvari se naredi zastonj? A ti mogoče? Pa še nekaj me zanima, če ta šofer, ki je naredil nekaj tako nezaslišanega in vzel od tebe denar za bencin, ne bi bil kristjan, bi se tudi tako zgražal?

Sploh ni res. Plača se vsak prevoz. Ne samo za celo leto. Sem ti lepo navedla, kje si to lahko ogledaš za dokaz. In če ti je smešno, da je bil problem teh 10 €, se lahko do solz nasmeješ sam sebi, ker več kot očitno TEBI predstavlja teh 10 € hud problem. Še enkrat te vprašam, kdo odloča katere stvari se naredi zastonj? A ti mogoče? Pa še nekaj me zanima, če ta šofer, ki je naredil nekaj tako nezaslišanega in vzel od tebe denar za bencin, ne bi bil kristjan, bi se tudi tako zgražal?
[/quote]
Sploh ne odgovarjam dalje, dokler ne razložiš: KAKŠEN BENCIN??? Človek se je peljal PO ISTI POTI, ki ni bila drugačna z ali brez mene! Slučajno je pač tako naneslo, da gre on iz kraja A v kraj C skozi B, kjer sem jaz! Kakšen bencin torej????

Prosim, pokaži mi pa ti zdaj svoj KRŠČANSKI odnos.
No, da vidim.
[/quote]

Nič mi ni treba dokazovati, tebi pa še najmanj. V življenju velja pravilo, za katerega očitno še nisi slišalo. Kakor ti do drugih, tako drugi do tebe! Je tako težko razumet?

Nič mi ni treba dokazovati, tebi pa še najmanj. V življenju velja pravilo, za katerega očitno še nisi slišalo. Kakor ti do drugih, tako drugi do tebe! Je tako težko razumet?
[/quote]

Aha, zdaj se pa poveličujemo z neko krščanarsko skromnostjo … Skromnostjo? Mhm, to je ta vaša “skromnost”: nesrammost, arogantnost, izključevanje, “nimam ti kaj dokazovat” in podobna “usmiljenja”. Zakaj se neki čudiš, če se tej vaši krščanarski hipokriziji lahko samo smejem?
Ti mi ne bi računala 10, ampak 100€. Kako TIPIČNO krščanarsko! Takoj pomisli na ŠE VEČ, češ za manj nisi vreden.
Tisti del o tem, da me ne bi hotela peljati, pa kar pozabi. Ko bi ti zažvenkljalo 10 ali pa 100€, bi me še kako peljala!
Pogoltneži!

Aha, zdaj se pa poveličujemo z neko krščanarsko skromnostjo … Skromnostjo? Mhm, to je ta vaša “skromnost”: nesrammost, arogantnost, izključevanje, “nimam ti kaj dokazovat” in podobna “usmiljenja”. Zakaj se neki čudiš, če se tej vaši krščanarski hipokriziji lahko samo smejem?
Ti mi ne bi računala 10, ampak 100€. Kako TIPIČNO krščanarsko! Takoj pomisli na ŠE VEČ, češ za manj nisi vreden.
Tisti del o tem, da me ne bi hotela peljati, pa kar pozabi. Ko bi ti zažvenkljalo 10 ali pa 100€, bi me še kako peljala!
Pogoltneži!
[/quote]

Nisem verna. Bi te pa za tak odnos tudi porinila z avta, po možnosti na avtocesti. Izmeček!


Sploh ne odgovarjam dalje, dokler ne razložiš: KAKŠEN BENCIN??? Človek se je peljal PO ISTI POTI, ki ni bila drugačna z ali brez mene! Slučajno je pač tako naneslo, da gre on iz kraja A v kraj C skozi B, kjer sem jaz! Kakšen bencin torej????
[/quote]

…da se redno javljaš na prevozih in zastonj vzameš s sabo ljudi kamorkoli greš. Saj je vsakič samo ena vožnja.

Mene tudi zanima zakaj so tako preračunljivi (no, ne vsi). Je to posledica velikih družin, posledičnega pomanjkanja.

Nisem verna. Bi te pa za tak odnos tudi porinila z avta, po možnosti na avtocesti. Izmeček!
[/quote]
Vau, si se izkazala!
Žal te obveščam, da imam sposobnost vplivanja na potek dogodkov.
Rečem samo eno: avtocesta ne bo več tvoj prijatelj.



No, lepo, pa dajmo še malo o teh poduhovljenih krščanarskih vrednotah, ki da so tako plemenite in ah in oh.

Sem imel opravka z nekom, ki je imel v avtu navešene krščanarske križce in tako nesnago, in doma je bil iz “okoliških krajev”, torej iz nekega tipično slovenskega krščanarskega manjšega kraja. Kakorkoli. Ta človek je bil voznik, in vsak dan je moral iz kraja A mimo kraja B v kraj C. Jaz sem moral iz kraja B v kraj C, kjer bi se s tem voznikom dobil. Prvi dan je bilo tako, da bi jaz moral iz kraja B v kraj C oditi nenormalno zgodaj zjutraj, in ne da bi voznika prosil, je sam pogruntal rešitev, da ker gre on itak skozi B, bo pa še mene spotoma pobral.
Vse ok.
Dokler ga nisem naslednji dan vprašal, če bi se lahko zmenila še za ostala dva dneva, ko se morava dobiti v kraju C, torej da me on na poti iz kraja A v kraj C pobere v kraju B, skozi katerega itak pelje.
In veste kaj? Človek iz okoliščih vasi, zgleden, pobožen, poduhovljen ah oh krščanar? Je začel jamrat! Jaaaaa, pa ne veeeem, pa zastoji so zjutraj pa tooooo pa uuuuun pa treeeet pa ne vem, če bi lahko, pa hm hm pa oh ah. Dokler mu nisem rekel: Lej, tlele imam 10 evrov, ki bi jih itak dal za prevoz do kraja C. Pa jih dam tebi in me pobereš NA TVOJI POTI TAKO ALI TAKO SKOZI KRAJ B!
In krščanar je v trenutku videl to kot najboljšo rešitev!
Za 10 faking evrov!
Pred tem nikakor ni bil prepričan, če bi me lahko pobral (kot me je že!!!), po 10 evrih pa me je čudežno lahko!

Ni edini primer. Ampak spoznal sem nekaj: tako majhnjenih ljudi na denar, kot so slovenski krščanarji, JIH NI NA SVETU!!! (Razen če se radi primerjamo s Hrvatarji.) Če kdo, bo slovenski krščanar prvi videl, za kaj vse mu bo treba plačat! Magari za porabo bencina iz kraja B v C, skozi katerega bi itak peljal, a bo zdaj ta bencin moral porabiti tudi zate, jejhata!

Prosim, zdaj mi pa še govorite o tej njihovi ponižnosti in skromnosti in hvaležnosti!
[/quote]

Ajde, pa dajmo še z druge plati tole tvojo zgodbo pogledat: bi rekla, da si tudi ti noro mahnjen na denar; ker ti je škoda denarja, da bi si kupil avto. Zato se rad gratis komu prisesaš v avto in pričakuješ, da te bo nekdo zastonj vozil, ti boš pa denar na računu šparal. Koji idiot si ti. Lonec se kotlu špota, a obadva sta črna.


Vau, si se izkazala!
Žal te obveščam, da imam sposobnost vplivanja na potek dogodkov.
Rečem samo eno: avtocesta ne bo več tvoj prijatelj.
[/quote]

Mhm;) pa tabletke ne pozabi prej vzet.

Kje piše in kdo določa, kaj se dela nekomu za uslugo in kaj se plačuje? Ti? Prevoze se zaračunava. Kar se vozi ljudi skupaj v službo, si stroške razdelijo in če greš na splet gledat prevoze, ko se študentje kontaktirajo in skupaj vozijo na študij, se tudi zaračuna na vsakega toliko in toliko denarja, pa tudi če se peljejo skupaj samo enkrat in gre voznik tako ali tako tja, pa ali bi se peljal sam, ali najde še sopotnike. To se vedno plača. Od kod tebi ideja, da bi ti nekdo moral kar usluge delati? Seveda si pogolten na denar, če tako štalo zganjaš sedaj zaradi tega. Drugič ob ponudbi, da te nekdo pelje, najprej vprašaj, koliko računa. Pa bo stvar rešena.
[/quote]

joj, ste trdi, krščanarji! eno je prevozi.org, drugo pa drobne usluge … samo vi tega ne morete razumeti, ker ste pogoltni, k spovedi, pa ste spet ok 🙂

mi, dobri ljudje, si delamo usluge kar tako, iz dobrote … kar pa vi ne zmorete 🙂


Evo, krščanarska logika. JAZ sem pogolten na denar? Če bi bil krščanar, ja, bi bil, ker bi imel račune za stroške prevoze in bi zahteval povračilo, kajne? Tako sem pa dal 10€ krščanarju (meni se je seveda zdelo skrajno smešno, da je bil problem v tistih 10€!) in sem JAZ ostal brez povrnjenih potnih stroškov. Ker sem tako pogolten, a ne.

Pa tisti, ki mi spet spodnaša, da se za skupne vožnje plačuje. Ja, se, ZA CELO LETO voženj! Ne pa 3x!
Še enkrat, ne razumete, da so stvari, ki se naredijo iz DOBRE VOLJE! ZASTONJ, če hočete, da boste bolje razumeli!
Ampak vi krščanarji ste pogoltni in takoj razmišljate takole: Kdo pa si ti, da bi tebi delali zastonj usluge? Pa je začaran krog sklenjen. Ne razumete, da seveda, so primeri, ko plačaš strošek. So pa primeri, ko stvari narediš iz DOBRE VOLJE! Sploh če nimaš nobenih dodatnih stroškov s tem!
Ampak to vam krščanarjem ne potegne! Vi ste prvi, ki preračunavate, koliko “škode” se vam dela! Imate krščanarske vrednote, tako mislite, nimate pa DOBRE VOLJE! Ker ste pogoltni na denar in materialne stvari!
Zato pa najbrž molite za hrano, ker ste hvaležni, da jo imate, kajne. Vi drugim hvaležnost, drugi vam samo denar! Lepa krščanarska morala, ni kaj!
[/quote]

ne trudi se več … nikoli ne bodo razumeli, ker so zlobci

Nisem verna. Bi te pa za tak odnos tudi porinila z avta, po možnosti na avtocesti. Izmeček!
[/quote]

zdaj si dokazala le to, da si skoraj morilka

zdaj si dokazala le to, da si skoraj morilka
[/quote]

Buuuu

ne trudi se več … nikoli ne bodo razumeli, ker so zlobci
[/quote]

A zdaj že sam sebi odgovarjaš? Pod drugim nickom? Ma res si bogi revež. Niti na preprosta vprašanja mi nisi znal odgovoriti. Zastonjkar skopuški, pa še zabit po vrhu. A naredimo akcijo, zberemo 10 € in ti jih vrnemo, da te ne bo konec od hudega?

A zdaj že sam sebi odgovarjaš? Pod drugim nickom? Ma res si bogi revež. Niti na preprosta vprašanja mi nisi znal odgovoriti. Zastonjkar skopuški, pa še zabit po vrhu. A naredimo akcijo, zberemo 10 € in ti jih vrnemo, da te ne bo konec od hudega?
[/quote]

tudi tega ne morete razumeti, da nas je več takih, drugačnih od vas hudobcev?

tudi tega ne morete razumeti, da nas je več takih, drugačnih od vas hudobcev?
[/quote]

Vemo, da jih je več. A sedaj se pogovarjamo s tabo. 🙂 A res misliš, da smo nasedli?

joj, ste trdi, krščanarji! eno je prevozi.org, drugo pa drobne usluge … samo vi tega ne morete razumeti, ker ste pogoltni, k spovedi, pa ste spet ok 🙂

mi, dobri ljudje, si delamo usluge kar tako, iz dobrote … kar pa vi ne zmorete 🙂
[/quote]

Katero uslugo si ti iz dobrote naredil nazadnje in kdaj?


Skopuh sem, a ne. Ker mi je bilo škoda 10€ ali kaj? Da še enkrat ponovim, ker vidim, da vaša krščanarska pamet ne nese prav daleč (razen do tošeljna). Ni šlo za prevoz vsak dan, da bi se jaz “zastonj” z nekom vozakal! Šlo je za 3 dni! Od tega mi je prvi dan celo krščanarsko sam predlagal, da se tako zmeniva. Druga dva dneva je bil pa problem?! Najprej nisem dobro razumel, v čem točno bi bil problem, a sem ob pogledu na križec v avtu hitro doumel, da človek želi, da mu plačam oz. da on razmišlja o plačilu. Ne, da meni ne bi bil problem plačat, toda plačat kaj? Njemu uslugo? Bencin (ki ga ne bi porabil niti kaplje več zaradi mene)? In ok, če je že treba plačat, zakaj pa v končni fazi ni človek direktno rekel: Ej, plačaj! Zakaj je začel mencat, da ne ve, a me bo lahko pobral ali ne, pa zastoji, pa zjutraj je pa … In ko sem dal 10€, je bilo nenadoma vse OK??? Krščanarska pogoltnost ne pozna meja!

In a ni zanimivo! Krščanarski greh je “pogoltnost”, pred jedjo tako intenzivno molijo in se zahvaljujejo za darove … za vzet denar imajo pa zelo hitro iztegnjeno roko! Nobene molitve, samo DAJ, DAJ, DAJ!
[/quote]

A ker si cel levak, misliš, da ti vse pripada zastonj? Še eden lenuh na socialki.

New Report

Close