Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nihče me več ne privlači

Nihče me več ne privlači

Rok uporabe ti je pretekel, prej bi iskala, ne pa se kurbala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4696, 12.04.2023 ob 14:56

Rok uporabe ti je pretekel, prej bi iskala, ne pa se kurbala.

Ne bodi fauš.

 

Morda te tepe samo karma minulih let. Ta zna biti še posebej huda v primeru, če si bila priležnica poročenemu moškemu. Jaz imam podoben problem z mladih let in ko sem se s katero zbližal, je delovala tako, kot da bi na meni zaznala vonj poročene ženske. Feromoni so hudič, eni imajo tako izpolnjen voh da podzavestno zaznavajo ostanke minulih ljubezenskih zvez in aferic. Po drugi strani pa nam ti enaki feromoni pomagajo najti ustrezno osebo za prihodnost.

Poskusi v tujini, meni se je izplačalo in sem sedaj srečen.

Odgovor na objavo uporabnika
sem si priznala, 12.04.2023 ob 11:38

Jaz zase vem, da takrat, ko sem bila v 20ih, ni šans, da bi kakšen fant bil mlaši od mene. Po 30em se je to spremenilo, všeč so mi samo še mlajši od mene. Kar nekaj časa sem potrebovala, da sem si to sploh priznala, ker sem bila tako zacementirana s temi leti, da joj!! Kao, da mora biti nujno starejši- napaka!

Zame so se začeli v nekem trenutku samo mlajši zanimat, tam 2-8 let manj. Potem sem začela šele gledat in opazila, da so tudi oni meni privlačni, oni okoli 40 ali nad 40 pa sploh ne.

Tako da malo smo preveč obremenjene z leti morda? Preveč gledamo, da mora biti nujno starejši, kar ni res. Ti priporočam, da mlajše kaj pogledaš. Meni so všeč, ker imajo polno energije, so iskrivi in  igrivi kot jaz. Starejši od mene so kot eni počasni dedki, to mi sploh ni. Nekompatibilna energija, no go.

mi tudi veš…

Ženske tvoje starosti, ki so še vedno samske delim na tri skupine (to vidim po svojih opažanjih mogoče se motim). Prve so tiste, ki so bile “playerke”, torej tiste, ki so skakale iz cveta na cvet, ampak nikoli nobenega izbrale, ker nobeden ni ustrezal profilu princa na belem konju. Druge preprosto niso imele sreče oziroma bolj verjetno niso znale izbirat in so vedno naletele na kakšen moški izrodek, kakšnega normalnega fanta pa še opazile niso. In pa one ki jim manjka kakšno kolesce v glavi in ga ni bilo junaka, ki bi zdržal. Pri vsem treh se je pa zgodila ena stvar. Taboljše partije so si našle partnerke, one so pa ostale same. V katero skupino pa ti spadaš pa sama najboljše veš. Eno dejstvo pa je, če iščeš 40 letnike, ki so normalni, je večja verjetnost je zadetek na loteriji, kot pa najdit normalnega moškega samca pri 40. Ker ti, ki so sami je velika verjetnost, da je tudi z njimi, kaj narobe. Pri tebi je rešitev edino mlajši ali pa da totalno znižaš kriterije. Kar ti pa ne priporočam. Mislim pa da je bolje, da ostaneš sama. Ker če do zdaj nisi našla primernega, ti pač ni usojeno. Čakala si pa tudi verjetno predolgo.

Kar se pa tiče enih, da dedcev ki se tolažite, da lahko najdete mlade. Lahko ampak take ki so boge v glavo toliko kot vi.

Velika vecina ljudi je bila in OSTAJA delusional.  Razumljivo… saj ze celo zivljenje konzumirate levakarsko propagando o enakosti med spoloma in ostale nebuloze feminizma.  Protiutez so vam pa tradicionalni slepci, ki se vam pustijo nategovati in izkoriscati.

Zato ste logicno prepricani, da je primeren partner za suho slivo uber uspesnez njenih let.  Pokazatelj slaboumnega nerazumevanja tako zgodovinske kot aktualne dinamike med spoloma.

Glejte, meni dol visi, ce ste budale.  Le povem vam, da ste ravno zaradi teh neumnih prepricanj prav samske suhe slive najbolj depresivna kategorija ljudi.  Medtem, ko ta vas zazeljeni uber uspesnez zivi kot se nikoli.  In zadnje kar mu pade na pamet je neka tradicionalna vezava s suho slivo.

AVTORICA jasno da so dolgočasni stari moški. Zakaj si ne najdeš MLAJŠEGA?

Naše že malo postarane princese se težko soočijo, da so njihova leta izbiranja mimo. Ko je ženska tam 30+ ( pri enih še prej), nima več kaj dosti možnosti izbiranja, ali bi takega ali onakega. Sploh pa ne, če je povprečna po videzu. Avtorica, kot prvai uporbanik zgorja, zdolgočaseno fantazira, kako je po videzu noben ne privlači. S tem ni nič narobe. Dalje, ona bi moškega, ki ima še druge, ne takoj vidne kvalitete. Pa po možnosti naj se tip še ekstra angažira v smeri spoznavanja z njo. Ampak zakaj bi on to počel Lol.

To vam D dimer dopoveduje. Pa očitno ne razumete. Zato vedno take teme. Ker se ženske težko soočite, da v letih, v katera vstopate, več niste v poziciji postavljati pogoje. Več ali manj je jasno, da ženska srednjih let srednjega izgleda dobi pozornost le, če se sama angažira v tej smeri in to ne le figurativno  in takoj ponudi spolne usluge zainteresiranim. Potem jo bo morda kdo imel. vsaj za seks. Morda še kaj več. Vsaj en povprečnež.

Tako je, pa če priznate ali ne. Povprečna ženska se mora sama močno angažirati, če želi karkoli od dedcev.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🌔🌓🌒🌑🌘🌗🌖, 12.04.2023 ob 23:52

AVTORICA jasno da so dolgočasni stari moški. Zakaj si ne najdeš MLAJŠEGA?

Kaj sploh pomeni, da je nekdo dolgocasen?  Dolgocasen (monoton?) zivljenski slog?  Da se mu nic ne da oz. je brez energije?  Da ga zanimajo same “predpotopne” zadeve?

Saj se zivljenje vecine ljudi odvija na relaciji dom – sluzba – dom, dodajmo se kaksno rekreacijo, sem pa tja kak dopust in to je to.  Iz moje perspektive ogromna vecina ljudi zivi dolgocasno zivljenje vrtne zelenjave.  Mladih ali starih.

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 13.04.2023 ob 06:59

Kaj sploh pomeni, da je nekdo dolgocasen?  Dolgocasen (monoton?) zivljenski slog?  Da se mu nic ne da oz. je brez energije?  Da ga zanimajo same “predpotopne” zadeve?

Saj se zivljenje vecine ljudi odvija na relaciji dom – sluzba – dom, dodajmo se kaksno rekreacijo, sem pa tja kak dopust in to je to.  Iz moje perspektive ogromna vecina ljudi zivi dolgocasno zivljenje vrtne zelenjave.  Mladih ali starih.

No to je res.

Ampak mislil sem, da so dolgočasni vizuelno, ker niso več mladi, sveži, seksi in na vrhuncu seksualne energije.

Starejši kot si težje je najti partnerja, še posebej če si izbirčen oziroma imaš svoje zahteve. In prav je, da jih imaš.

Jaz npr bom težko našla partnerja zase, ker imam visoke zahteve glede števila spolnih partnerjev. Sama jih imam zelo malo (pa še to iz resnih zvez) in isto pričakujem od njega. Zato sem raje sama. Že dolgo. Predolgo. Ampak mi ni mar. Raje sama kot z nekom, ki ni po mojih željah.

Odgovor na objavo uporabnika
TT112, 13.04.2023 ob 07:03

Starejši kot si težje je najti partnerja, še posebej če si izbirčen oziroma imaš svoje zahteve. In prav je, da jih imaš.

Jaz npr bom težko našla partnerja zase, ker imam visoke zahteve glede števila spolnih partnerjev. Sama jih imam zelo malo (pa še to iz resnih zvez) in isto pričakujem od njega. Zato sem raje sama. Že dolgo. Predolgo. Ampak mi ni mar. Raje sama kot z nekom, ki ni po mojih željah.

že ampak če maš otroka bolj težko postavljaš zahteve… to je tak odboj, tak odboj da boš morala reees nekaj ekstra ponudit in v veliko stvareh njemu v prid odločit… zame bi bilo to to… nimaš kaj več pogojev postavljat… da ti to pogoltnem, da ti na tak odnos pristanem… pa stari ima da se pokriješ ušima in da se sploh ne javljaš. pač ne morem vsega zajet…

kje stari. sploh niste v stanju pogojev postavljat. praktično nimaš kaj za ponudit v menjavo. pa vas nočem spuščat. nimaš močnih kart. sploh ne vem na kaj igraš. kaj maš kar moški ceni??? pogovarjamo se.. vem kak bo odziv ampak to je dobro tudi zate da se malo zamisliš.. et pride ti po mjeri tip in te vpraša to…

učeri sm pisu… a veš kolk je takih?? kokr hočš stari.

sem pisal ko sem bil v bosni.. je rekel en starejši človek da maš veliko žensk ki komaj čaka da se skuči nekam… mlajših… brez otrok. kako boš konkurenčna? zakaj bi nekdo zbral tebe?

pač glej… dve možnosti maš. na žalost. nimaš izbire. al boš sama al pa bo treba krepko krepko standarde spustit. pač zame jih ne rabiš. eno al pa drugo. nema treče zate. nekaj boš pa morala zbrat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 11.04.2023 ob 10:02

No avtorica ti si pa druga plat medalje zgodbe o ženskah, ki so jo preveč nucale. Zdaj pa si preveč rabljena roba in te nihče noče.

Izgovor, da ni dobrih moških ti je bolj slaba tolažba. So. A take s preveč kilometrine nočejo za resno zvezo.

Mogoče je grobo napisano, a tako je to. Treba se je naučiti živeti s svojimi odločitvami in njihovimi posledicami.

ladygaladriel 

    Ti si pač prasica.  Prava sfrustrirana, prostaška prasica. Pa še ponosna si na svojo prostaško naravo. Tebi se iskreno težko kaj drugega reče.  No, slovenščino še kar obvladaš.  Več pa ni o tebi za povedat. Vsaj na forumu ne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9125, 13.04.2023 ob 07:33

ladygaladriel 

    Ti si pač prasica.  Prava sfrustrirana, prostaška prasica. Pa še ponosna si na svojo prostaško naravo. Tebi se iskreno težko kaj drugega reče.  No, slovenščino še kar obvladaš.  Več pa ni o tebi za povedat. Vsaj na forumu ne.

 

Napisala si ji kar ji gre. 👍

Imaš prav ta oseba je čisti poden.

 

Je šolski primer človeka z mejno osebnostno motnjo.

 

Joj.., kakšen odgovor.

Hitro se tudi tebi lahko to zgodi, zato je bolje, da ne komentiraš na način, kot si

Kaj je to kar lahko suha sliva sploh ponudi nekemu uber tipu, ki se ji zdi “primeren”, ki je visji, mocnejsi, pametnejsi, premoznejsi, sposobnejsi, … od nje?  Kaksne koristi ima on nje?  No, kaksne?  Ste se enkrat samkrat to vprasale?

Za ustvariti si druzino je prestara.

Torej, kaj si naj z njo?  Skupno sportanje?  Saj ga v nicemur ne dohaja.  Intelektualne pogovore?  Saj ni na njegovem nivoju.  Skupno druzenje?  Z zensko, ki ga v nicemur ne dohaja, ne fizicno, ne intelektualno, ne…  What’s the point??  Sploh, ker si zenska domislja, da je na njegovem nivoju in se svojemu prepricanju primerno tudi obnasa.  Potem pa se pricakuje, da si tip prilagaja njenemu urniku, zeljam, obcutkom, placuje levji del, itd, itd.  Navadna zguba casa, denarja, energije, … in en kup omejitev.

Edina stvar, ki mu jo lahko “ponudi” je seks.  Pa se tu je pri suhih slivah hudic.  (Pred)menopavzna hormonska nihanja, presusena vagina, en kup zdravstvenih problemov, razna tveganja, itd.  WTF??

Torej, kaksne koristi ima od nje?  Da oddehta vedno nova pogajanja na 100 podrocjih?  Covid to, covid ono…  Karkoli…  Mu suha sliva kako dvigne status v druzbi?  S svojo pojavo in dolgim zoprnim jezikom mu ga kvecjemu zradira.

Res je težko je najdit kaj resnega

Anonimo 1639 *** edini normalen moški komentar. Vse drugo je s strani moških, no comment… kaj hodi po svetu. In koliko sporočil dobivamo z mašino …omg. Pa kaj mislite, da samo čakamo razširiti noge, kot it pod tuš in idemo dalje? Včasih ne vem al mam opravka z 20 letnikom, čeprav vidim, da je v ozadju kak 40+…če bi bilo tako, bi obdelale to malo Slovenijo v pol leta. Pa kaj mislite moški, da ne vemo, kaj se skriva tam spodaj? 🙂 pač meni se kr obrača, ko vidim, da dec razmišlja samo s spodnjo glavo. Tako se samo virusi prenašajo. Po mojem še vedo ne s katero so bili. Ja sorry no, kaj bo pa ko jih boste imeli 50, ko se vam ne bo dvignil več? Najprej zgornja glava konekta! Pa res ej, kje je ljubezen? Meni je ta ljubša kot sam fuk! Sicer  vsakemu svoje, dajte si duška, kar vam paše. Jaz vem kaj meni;) all or nothing in se še dobi,  no worries,… ni pravil, je pa boljše, da malo mlajše gledaš. 40+ so v glavah že obupani in čakajo na penzion ali pa kar na Matildo, ne vem. Žalostno.

Za 40 zbircno…

Lej… Sprejele al pa ne… Borile se proti temu al pa ne… Hotele to al pa ne… Ve mate na voljo samo dve moznosti. Al boste same al bo pa treba spustit kriterije. To je vasa realnost. To je vase stanje. Kot pravim lahko napadate, se borite… Temu ubezat ne boste mogle.

In komu ti lazes stari… Kurac mas ti isto izbite in isto ponudb… Kje mas prstancka? Sem tudi napisal… Tvoja vrednost se ne kaze v tem a lahko prides do seksa. Sej vsaka carovnca lahko dobi… Poroci se. Ajde. Dob moskega ki ga hoces pa naj ti se obveze. To je pokazatelj tvoje vrednosti.

Odgovor na objavo uporabnika
40 vlažna in izbirčna, 13.04.2023 ob 20:31

Anonimo 1639 *** edini normalen moški komentar. Vse drugo je s strani moških, no comment… kaj hodi po svetu. In koliko sporočil dobivamo z mašino …omg. Pa kaj mislite, da samo čakamo razširiti noge, kot it pod tuš in idemo dalje? Včasih ne vem al mam opravka z 20 letnikom, čeprav vidim, da je v ozadju kak 40+…če bi bilo tako, bi obdelale to malo Slovenijo v pol leta. Pa kaj mislite moški, da ne vemo, kaj se skriva tam spodaj? 🙂 pač meni se kr obrača, ko vidim, da dec razmišlja samo s spodnjo glavo. Tako se samo virusi prenašajo. Po mojem še vedo ne s katero so bili. Ja sorry no, kaj bo pa ko jih boste imeli 50, ko se vam ne bo dvignil več? Najprej zgornja glava konekta! Pa res ej, kje je ljubezen? Meni je ta ljubša kot sam fuk! Sicer  vsakemu svoje, dajte si duška, kar vam paše. Jaz vem kaj meni;) all or nothing in se še dobi,  no worries,… ni pravil, je pa boljše, da malo mlajše gledaš. 40+ so v glavah že obupani in čakajo na penzion ali pa kar na Matildo, ne vem. Žalostno.

Normalno, da 50-letniku vec ne stoji, ce ima poleg sebe mlahavo nemotivirano vrstnico, ki zna le pricakovati a, b, c, … in zacne moriti cim nekaj ni po njenem okusu.  Katera sploh pomisli, da bi lahko problem bil (tudi) v njej?  Pa kateri tip, ki lahko izbira, bo na dolge steze taksni suhi slivi ure pihal na duso, preden ji ga zagati v tisto presuseno vagino?  Sedaj vas je pa tako vecina se tovarna sars-cov-2 spike beljakovin in skupaj z ostalimi izlocki ogrozate ogrozate se njegovo zdravje.

Ne govorimo o povprecnih Lojzih, ki vas rabijo za prezivetje, za delitev stroskov, itd.  Taksni res lahko le boga molijo, da se jih kaksna usmili.  Drugace tako ne pridejo do seksa do seksa.  Logicno, da se vas bodo drzali kot klop, ce le dobijo priloznost.  Ti bodo rade volje prenasali vase muhe, pedinali vas podmladek in zagovarjali idealnost zveze z “resno” vrstnico.  Skratka, z levo roko lahko pridete do “resne zveze”, ce le niste pretirano zoprne.  Ampak, saj veste, ti vam ne disijo.  Hipegamija je zajebana rec.

Zato pa nizate razocaranja.  Ker kateri 40+ letnik z izbiro se bo podal v resno zvezo s presuseno vrstnico?  Saj nic ne pridobi, lol.

Babe so porušile razamerje na trgu, sedaj pa začudeno opazujejo rezultat svojega feminizma. Tako pa je, ko povprečnice mislijo, da je le top 10% dedcev dovolj dobrih za njih. Tako eliminirajo kar večino primernih kandidatov za svoje družinske sanje. A veste, kaj je realni domet za povprečnico, staro okoli 35? Občasen seks s povprečnim 40-letnikom. Če le ni preveč grda in preveč jezikava.

Odgovor na objavo uporabnika
en iz bifeja, 13.04.2023 ob 21:57

Babe so porušile razamerje na trgu, sedaj pa začudeno opazujejo rezultat svojega feminizma. Tako pa je, ko povprečnice mislijo, da je le top 10% dedcev dovolj dobrih za njih. Tako eliminirajo kar večino primernih kandidatov za svoje družinske sanje. A veste, kaj je realni domet za povprečnico, staro okoli 35? Občasen seks s povprečnim 40-letnikom. Če le ni preveč grda in preveč jezikava.

Dinamika na portalih za zmenkarije in drugih druzbenih omrezjih na podlago vsezivljenskega konzumiranja feministicne propagande je celo podpovprecne 40 letnice s podmladkom prepricala, da so terna brez primere, ki je je vreden le atraktivi vrstnik z oh-in-sploh zivljenjem, bivaliscem, placo, inelektom, karakterjem, ni da ni.  Pa se od tega potem pricakuje, da ji 24/7 rozice sadi.  In bog ne daj, da ima kaksna pricakovanja in se ima za boljsega od nje.

Ni cudnega, ce potem nizajo par tednov seksualnega praznenja enega za drugim, potem pa /ignore.  Dokler ne oznanijo, da so moski pac prasci.

In normalno, da celo povprecni moski zenske jemljejo vse manj resno.  Pac, so z njo pa to, ampak vedno z rocno v pripravljenosti.  Pocasi spoznavajo koliko je ura, kaksno igro igrajo in kako malo pravzaprav nudijo.

One pa se kar z glavo v oblakih, prepricane v svojo uber vrednost, ker resnice niti slisati ne morejo.  Pac, po zelji…

luzerji so krivi da ženske mislijo kot mislijo. nekdo jih je navadil na to. noben jih ni soočil jim resnice povedal… pol pa maš kar maš..

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 13.04.2023 ob 22:44

luzerji so krivi da ženske mislijo kot mislijo. nekdo jih je navadil na to. noben jih ni soočil jim resnice povedal… pol pa maš kar maš..

Popolnoma logicno je, da tip ne bo sel zenski med osebno interakcijo karkoli razlagat.  Saj se ze online vidi, da resnice ne prenesejo.  Namesto, da bi bile hvalezne, da jim kdo pove koliko je ura, navalijo z zaljivkami.  Zato se jim pac prodaja pravljice.  Dokler je interes.  Potem pa adios.

New Report

Close