Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita, ne me tepst …

Nikita, ne me tepst …

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

… ha ha .. verjetno tako .. kot tisti v kitajski .. niso primerljivi s tistimi na .. Kitajskem :))))

joj kaj me daje zdejle tale kitajski zid .. pa kitajski nudli, pa kitajske patke …. huh … B. bi šla nekam daaaaaaaaaaaleč … tja proti vzhodu …..

Na kitajsko morda? Veš nekoč sem imela karte za vlak za Kitajsko. Šli smo jih kupit v Budimpešto. Potem pa je prišel znani študentski pokol ravno teden dni pred odhodom in pri meni so zagnali celo paniko. Pa pri prijateljici tudi – no saj jih razumem. In karte smo nesli nazaj in s kitajsko ni bilo nič….

O, to pa ne ! Je predaleč :))))))))))) Kar lepo tuki boš, pri nas:))))))))))

Ma veš kaj, to naj ti pa kr sama pove. Jaz za kake druge uhljčke kt prašičkove nič ne vem, NIkita šefica je pa itak nevarna dama….Ognjena….

:))) in potem bi od vse groze ugotovila .. da si pozabila, kje se padalo odpre :)))

ma včasih sem bila tud jaz bol adrenalinski tip … zdej pa … hmmm

drugače pa … tale hydrospeed priporočam res samo najbol pogumnim .. ker … lani sredi julija, ko je bila soča bol na nizkih temeljih … je bila mene vseeno groza .. si niti ne upam pomislit, kako zadeve zgledajo recimo maja .. ko se v alpah topi sneg … ma še vedno me stiska v želodcu ko se spomnim trenutka .. ko sem skočila v reko in me je odnesel nepravilni tok .. uh … grozaaaaaaa ….

niti ne vem kdaj sem postala tako boječa :)))))

No, tega ne mislim probati. Ena moja prijateljica je probala, pa ji je bilo ful všeč. Men pa zihr ne bi blo. Lepše je iti na piknik…..

.. ja Kitajska je v planu .. enkrat .. ko naš mulc ne bo več tak mali mulc :))) samo se bojim, da bo takrat že skoraj vseeno .. a bi šla v NY ali na kitajsko ….

B. je imela nekajkrat priliko izkusit tiste prave azijske jedi .. tam v aziji .. in ima občutek .. da ji je polovička srčka ostala na tistem koncu ….. joj joj joj :)))))

.. zajči .. sej tja bi te tudi sabo vzela … če bi le hotela z mano :)))))

ja sej tudi mene je prijateljica sprovocirala .. da jaaa .. to je ful dobro .. pa ful noro .. pa smo šli skupaj .. in … ona vsa blažena .. jaz pa vsa modra :)))

hahahahahahaha … dobro da se zdele ne more branit 😉

Tkole Barbi, enkrat mi boš lepo vse opisala in povedala kako je tam, pa futr opisala ( zajček je izredno kunšten za jest ), potem pa se bo zajček vsedel in globoko razmislil, ali bo šel s teboj tudi tja zelo, zelo daleč. Če bo pripoved lepa, slikanje dežele pestro in duhovito, potem ti bo zajček dal tačko, pa bo šel s tabo…..

yeeeesssss … ful dobri 🙂

oh zajček … sem prepričana, da bi se tam počutila … super :))))

pa če pustiš hrano čisto pri miru .. je toliko lepega tam .. predvsem ljudje .. način kako živijo … ma se jim ne mudi .. nikamor 🙂

ja no .. tko je ane :))

No, to bi pa šlo. Vabljiv stavek tale tvoj, uh, da se jim nikamor ne mudi, lepo, vsaj zame…

ps: He, he ampak a kaj bi pa že lahko pojedla ? No, saj meni hrana ni važna prav posebej, če me kaj hudo zanima, sploh ne mislim nanjo, ampak kakšen grižljaj bi pa le mogoče enkrat na teden vase dala. no ni niti nujno :)))))))))
lahko jem samo sadje !

Kje v Aziji pa si bila? Mene mika tudi Tajska.

Pravijo, da se je treba držati svojega notranjega občutka. In moj vsekakor pravi, da take stvari niso zame….

Men tud, sploh mi je ta groovy,funk,soul stil blazno fajn.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ja seveda .. tam te postrežejo s svežo papajo, ananasom .. ki ima dejansko okus po ananasu .. in z bananicami .. ki jih je … a si to vedla .. vsaj ene 20 različnih vrst .. od takih, ki imajo samo ene 10 cm .. pa do ultra big banannas … s svojimi 30 centimetri … vse pa so .. ne boš verjela .. čist drugačnega okusa kot tele naše boge reve, ki jih kupujemo tukaj :)))

hmmm … ja tam sem bila 2x .. pa Malezija, Singapur, Bali …

a veš da je dobro .. da to pogruntaš še preden se pustiš prepričat …

Nisem vedela ! Bi bilo res zanimivo videti to. Kaj pa okusi teh banan, mi lahko opišeš približno vsaj dva tri ? Hecno ne, tuki poznamo res le te in edine banane, ko jih pritovorijo , al so premalo zrele, al pa kmal že preveč.

a veš da je men ta pevka čudna mal .. mislm , sej dobro poje .. super poje .. sam ona mi je tko … smešna :)))

drugač pa muzika .. the best .. pa sami tabolši muskonmtarji so zraven .. tko da že mora bit super 🙂

hja kako nej ti opišem okus :))))))))))

sej boš šla kdaj z mano tja ane :))) pa se boš sama prepričala .. da so tiste .. tamale .. noro dobre .. sladke ko med :)))

New Report

Close