Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita, ne me tepst …

Nikita, ne me tepst …

Pri nas je situacija z dopustom obupna. Jaz imam projektno delo, kar pomeni, da delam kot butelj, kadar je višek in imam luknjo z delom, ko ni sezone. Sedajle se bo začelo z avgustom in bom čist okupirana do srede decembra. Moj dragi je zamenjal službo letos in ker je edini zaposleni v Sloveniji, si daljše odsotnosti od 14 dni ne sme privoščiti. Tako smo sedajle za letni dopust skombinirali še praznik 15. avgust, pa med trento in hvarom naredili premor enega dne v Ljubljani, da se bo nekako skoraj tri tedne pokrilo. Imajo pa npr. kolektivni dopust za božično novoletne praznike, s tem, da začnejo s kongresom v Budimpešti 2.1.
Ker bo v drugi polovici dec. veliko delo tudi za mano, ker so počitnice in ker je tudi mož prost, bi nekako lahko imeli en lep dopust tam od 21.12. do 1.1. potem pa spet nič, ker bo na vrsti on, da pripravi kongres v Ljubljani, ki bo konec februarja. Skratka, kaj dobro letos res ne kaže. Bomo videli. Malo sem razmišljala tudi o Dominikanski republiki v tem obdobju.

Poleg tega ne skurimo radi vsega dopusta naenkrat, saj gremo običajno vsaj en teden nekam smučat.

No, ko bo kaj bolj aktualno pa te gotovo povprašam. Midva sva več ali manj kolovratila po Evropi. To poznava praktično kar dobro. Pa Californijo…
Pride pa seveda tudi tale vzhod, ki je za mene zelo mističen.

… ko boš vedela kaj več .. pa praši … mi si ponavadi vzamemo eno leto za smučat .. naslednje leto pa … topli kraji .. vsaj do zdaj je bilo tako …..

upam da bo še naprej …

je pa res, da je tako potovanje nekaj posebnega .. si čas vzameš .. ne vem .. 1x v petih letih na primer .. in takrat se prilagodiš :))

New Report

Close