Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nikita, ne me tepst …

Nikita, ne me tepst …

;)))))))))))))))))))
no to je že neki…sladke so…to je okus…..tele tuki ga res nimajo, pa verjetno tega ne veš, dokler ne probaš unih…
s kom si pa šla dol?

ja res .. ne moreš vedet, dokler ne probaš tapravega okusa … ma sej veš, tam oberejo še vse zeleno .. pol pa na ladje . al kako že to gre … in ko pride sem mora bit še vedno zeleno, da se tu potem lahko par dni še prodaja … namesto da bi sadju sonček dal okus .. ga pa skrivajo pred sončkom …. ane 🙂

bila sem … enkrat z mojim S-jem … enkrat pa vsi skupaj .. skupaj s tamalim … to je bilo lani … nepozabno 🙂

Ne boš verjela, ko sem jaz včeraj čist slučajno gledal njihov spot,
sem dobil tud tak občutek – pa ne znam povedat .Tko mal čudna je.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aha !
Če lahko rečem, pa saj bom takole na hitro, oba z S. sta izredno simpatična !!

tkole, zdaj gre zajček malo dol z neta, pa ti pošiljam cmokije:))))))))))

Njami. Jaz kaj takega načrtujem za prihodnje leto. Bova z možem imela 10 let poroke (letos jeseni pa 15 kar sva skupaj), pa razmišljamo, da bi se kar družinko nekam spravili – otroci so hvala bogu že “veliki”.

glej .. tkole je .. kamorkoli na tist konec greš .. je najbolje iti v lastni režiji, ker tam vse klapa .. vse ti prinesejo pod nos .. za spat ni problema .. ješ na ulici, ker je taka hrana najbolša .. pa seveda .. najcenejša … in edini res pravi strošek je avionska karta.

… dokler se držiš neturističnih destinacij … Tajska je že bol tko tko … ni več kaj dosti naravnega … moraš met hudičevo srečo in velik poguma, da prideš kam .. kjer ni ultra razvitega turizma … pa še cenkat se več noben noče, ker so si res na veliko zvišali življenski standard in jim ni več treba prosit za vsak drobiž … Za razliko od Balija, ki ga mi gledamo kot ultra turistična zadeva .. pa sploh ni res 🙂

mno tko na kratko ..

aja .. B. je zaljubljena v Malezijo :))))) uh uh uh ….. ni ravno najcenejša … je pa … hja .. za doživet 🙂

A veš, to je tko kt na kvizu lepo je biti miljonar. Ponavadi je prav tisto, kar takoj rečem, potem pa cincam in tisti na tv cinca in…. in rezultat? Slabši kt če bi bleknila takoj.

ma pandi .. mi smo šli lani s tamalim .. Bali + Tajska … samo to so res mal čistejše destinacije .. kot Kitajska :)))

ti rečem, da vam ne bo žal .. ampak morate it v lastni režiji .. nujno 🙂

o hvala :)))

ja .. tudi B. mora počasi v vrtec .. po malega s-ja :)))

S čim te je pa Malezija tako očarala?

Men se je pa Bali res vedno slišal tako turističen….

pa, pa,

+ cmokije za zajčka !!!!!

zdej ko ni več češenj :)))))

Malezija .. ljudje .. ljudje .. narava … res .. niso taki grabežljivi .. nebi oni prodali sebe za vsako ceno

je pa tko .. so muslimani .. če to koga moti .. potem mu malezija ne bo všeč … mal me spominjajo na nas … vse kar naredijo .. je oreng .. a veš, tako .. ni kiča, ni nič na hojladri narejeno .. kot naprimer na Tajskem .. ampak oki, tudi ta hojladri včasih paše ane :)))

Bali … niti pod razno to ni turistični otok .. je jug otoka, ki je grozljivka .. ampak če se umakneš gor, v center otoka .. v hribe .. pa potem na sever in vzhod … ma super … samo so druge zadeve, ki motijo .. pa se jih navadiš 🙂

če maš čas poglej … sem nardila spletno stran .. fotke pa mal informacij .. sam ni dokončano .. pa lahko da še kaj ne klapa .. ampak vidi pa se …

http://geocities.com/potovanja/thailand.htm
http://geocities.com/potovanja/bali.htm

.. pa taka bol otroška je :)))

čau zajči 🙂

ja .. tko nekak :)))))

… ma sej .. samo da ma glas dober :))

Si bom ogledala!

Absolutno to tudi nameravamo in če se bomo odločili za to destinaijo, potem te bom še povprašala o tem. Fotek so pa super. kolk je bil fantek star in kako je prenašal popotovanja. Naš bo drugo leto že prav velik (5 letnik) in mislim, da ne bo problema.

Pandi .. mi smo bili dol enkrat tri mesece in pol .. in drugič skoraj dva meseca …. tako da .. če te kaj zanima ti kar praši … če bom vedela, ti bom rada pomagala …

naš tamal je bil takrat star 2,5 leti .. ma še zdaj se ful spomni … vse skupaj je pa prenašal več kot super .. tako pot kot tud vse ostalo … zamenjali smo 7 avionov .. pa tam smo se vozili z vsemi mogočimi prevoznimi sredstvi … pa spali … ma res v vseh možnih varjantah … in vse je bilo ok .. tudi s hrano .. nobenih problemov 🙂

Madona…. me ni pol dne… pa se vama vse….. sesuje :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Človek ne more bit odsoten pol dne, da ga ne bi obiral do kosti :)))))

Jani je prov vesel, da je razlog za debato 🙂 sploh pa tako :)))))))))) Dobro jutro in cmoka obema :))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Zajček, verjemi Barbari :)))))

Barbara

Kako ste si pa lahko privoščili tako dolg dopust?

O, saj ji, je tako lepo pripovedovala včeraj, res.
Zajček bi jo poslušal in poslušal, tudi bral:))))))))))

A ne 🙂 jest tud :)))))))))))))))) Dobro jutro zajček. Cmoka!

O, ja:))))))))))))))))))))))
cmoka!!!!!!!!!!!!!

pandica .. ja moram priznat, da so bila tale naša potovanja hudo načrtovana …

prvič sem res imela čas .. ker sem bila brez obveznosti … moj lubi pa je imel mal drugačno situacijo … se je v službi zmenil in vzel dopust iz dveh let .. pa še neke ure je koristil .. tako da nama je zneslo 🙂 samo pred tem in po tem .. je bil pač .. brez dopusta 🙂

v drugo je bilo nekaj podobnega …

ampak je tkole … v tiste kraje greš recimo v začetku leta .. ker je takrat tam pač vremensko najugodnejša situacija … takrat pa ni problem dobit malo več dopusta, ker ga ljudje ne koristijo množično .. huje je poleti.

Ne vem kako planiraš glede na šolarja, ki si dalše odsotnosti verjetno ne more privoščiti … samo naj ti povem .. da za manj kot mesec dni (mogoče 3 tedne) niti ne razmišljaj … škoda vseh stroškov letalskih vozovnic .. ker ste le štirje .. in to je res velik strošek … da pa nebi maksimalno izkoristil .. je pa tudi škoda … ker recimo da se navadiš na tisto vlago in časovno razliko traja par dni .. in potem še par dni, da se zorganiziraš .. in spokaš vse za domov .. pa šopingi, ki jih absolutno priporočam :)))) za cunje Bangkok .. za tehniko Kuala Lumpur .. ali Singapur.

kot sem jaz do zdaj videla .. se v Bankoku oblikuje ta ulična moda .. kar je danes tam in .. bo prišlo sem čez leto ali dve :)) .. pa nakit, ki se tam prodaja .. se splača .. vsaj malo počekirat .. ko potem gledaš tukaj .. kako prodajajo robo, ki so jo nabavili tam .. za drobiž .. tu prodajajo s + tremi ničlami .. ma res .. včasih se tako nasmejim :)))))

Tajska je vremensko najugodnejša od novembra do februarja .. to je visoka sezona .. ko ni vročine in ni dežja … so pa visoke cene … po februarju se cene nekako znižajo za 20-30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} .. vreme je še vedno zelo lepo, le vroče je mogoče nekoliko bol … to traja nekako do začetka maja … takrat se na zahodu in severno od Bankoka začne vreme kisati .. to pomeni .. močne nevihte .. recimo 2x na dan … vmes pa sonce … na vzhodni obali je vreme do oktobra lepo …

Malezija pa je nekako do začetka maja v monsunu .. potem pa se vreme izboljša .. samo v Maleziji to pomeni .. neprekinjen dež .. tudi po 1 teden … pa tiste varjante, ko se ulije .. je na cestah vode do kolen ..

Indonezija je od vseh najcenejša .. najman razvita .. ampak zato ful bol pristna … seveda odvisno kam greš ane 🙂 .. recimo Bali je vremensko najugodnejši poleti .. samo takrat je tam tudi najvišja sezona .. in temu primerne cene .. ki pa so še vedno nizke :)))

Naj ti rečem, da glede na to, da imaš v planu iti z otroki .. je res bolje, da se orientiraš na vreme .. ni luštno ponucat enega tedna, v hudih nalivih .. z otroki 🙂 ker to so res nalivi :))))

Ko se odločiš približno kdaj in kam .. ti povem naprej :))) ok?

B.

New Report

Close