Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nima baba kaj komandirat

Nima baba kaj komandirat

Taprav možakar ima ob sebi pravo ženo, kot je moja. Samostojna, delavna, kuha, pospravlja. Pomagam ji in z njo lepo ravnam. Kdor nima do ženske lep odnos, naj se ne čudi zakaj ženska znori in je razhod.
Kdor nima spoštljiv in ljubeč odnos, si je sam kriv in ostane sam.


Jes master razumem.
[/quote]

Tako se govori.
Če pa slučajno nisi slišala,, ker je sesalec ropotal, lahko pa še enkrat povem. Ampak samo še enkrat, pol so že sankcije…..
[/quote]

Takrat ko govoriš pa ja lahko sesalec odložiš. 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ma, ma za komandirat in te, komande je čedalje več v tem prostoru, pa tud v svetu, ker je čedalje več moških papkov,…. To, vidiš že po tem, ko se tipčki z mnogo starejšimi ženskami spajdašijo in tako sesuvajo kompleten moški svet v pravem pomenu besede..
Enakopravnost ja dobrodošla, demokratični pogovor je zaželjen, dominacija žensk( če ta res ni pametna, kar se dokaže v relnem življenju na podlagi njenih predlogov) je, konec zveze, preprosto, ko pasulj.


Jes master razumem.
[/quote]

Tako se govori.
Če pa slučajno nisi slišala,, ker je sesalec ropotal, lahko pa še enkrat povem. Ampak samo še enkrat, pol so že sankcije…..
[/quote]
Kaj pravite gospodar? Stoji ropotajo ne čujem dobro


Pridem, ampak če mi obljubi da gremo skupi dec bo mel družbo jaz pa Bom imela mir. Cel dan lahko okoli hodita pa pire pijeta bom čist tih. Sam glej da se ne bosta utopila.
[/quote]
Drži, otroke mi boš še malo na morju popedenela, drugače se ne splača bab s sabo vozit, je enako kot bi drva v hosto vozil. 🙂
[/quote]

Jah sej.. včas je boljš da kako drvo pa le pelješ sabo v gozd.. prikolico je treba tudi zablokirat da ti ne uide. 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Jaz se kar strinjam da ima moški zadnjo besedo ampak vedno isto: “da draga” 🙂 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ta prava baba ima vse pod kontrolo, pa še dedovo plačilno kartico v žepu. Zdej pa hiter v hišo pa ženo ubogat.


Ti polarni pa tud tiho bod, k si navadna copata. Moraš posodo pomivat pa sede scat, ker te je baba tako naučila. Papak jedan.
Zarad takih pezdetov kot si ti, je babam greben zrasel in se zdaj petelinijo
[/quote]
Tok si retardiran, da si zrel za odstrel. Nima smisla teh genov prenasat naprej.
[/quote]
Ti, ki si pa v roza klubu, pa tiho bod!
Perdo jedan


Drži, otroke mi boš še malo na morju popedenela, drugače se ne splača bab s sabo vozit, je enako kot bi drva v hosto vozil. 🙂
[/quote]

Jah sej.. včas je boljš da kako drvo pa le pelješ sabo v gozd.. prikolico je treba tudi zablokirat da ti ne uide. 🙂
[/quote]
Eh, to sproti podreš za prikolico podkajlat. 🙂

Jah sej.. včas je boljš da kako drvo pa le pelješ sabo v gozd.. prikolico je treba tudi zablokirat da ti ne uide. 🙂
[/quote]
Eh, to sproti podreš za prikolico podkajlat. 🙂
[/quote]

hahaha ja tudi lahko ja. 🙂 samo da ne boš spet v jalov gozd hodu.. kam tako pejt k so mlade in zelene sadike 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Tako jaz sem skoraj spakirana. Zdej moram pa sam še v avto znosit.

Muškarci su kao parket. Ako ga dobro postaviš, možeš da gaziš po njemu godinama 🙂

Mene moj zmeri uboga, ce ga pa ne mu pa pokazem kdo je gazda pri hisi. In dokler bom jst ziva me bo ubogal drugace naj se spoka z hise. Tko je ce je zenska pri his.

Ti si že en navaden pezde.
Ji pomagaš, k nede….papak jedan..
Zarad takih copat kot si ti so se žačele babe šopirit kot pure…
Z babo moraš odločno, pa po mizi udart, da se baba prestraš. Če ne, ni reda nobenga, začne baba hitro po svoje nekaj handlat pa jezik brusit.
Ti pezde se ji pa pustiš, da te baba okol prsta navija samo za to, ker se bojiš, da ti bo ušla z drugo copato.
Naj gre kamor če, taka gobčna baba…

Jaz se kar strinjam da ima moški zadnjo besedo ampak vedno isto: “da draga” 🙂 🙂
[/quote]

Sej pri teb ne bi bilo teh težav, si mi vedno delovala pametna punca, pa še ta pulovor, katerga maš na seb v tej vročini mi je kar en tak jebozovn poziv, da ti ga spravm čimprej iz tebe, hehe.


Kaj si spakirala, če pa skoz na forumu visiš?

Mora znat kodo sklepat pa babo pretepst !

Ti si že en navaden pezde.
Ji pomagaš, k nede….papak jedan..
Zarad takih copat kot si ti so se žačele babe šopirit kot pure…
Z babo moraš odločno, pa po mizi udart, da se baba prestraš. Če ne, ni reda nobenga, začne baba hitro po svoje nekaj handlat pa jezik brusit.
Ti pezde se ji pa pustiš, da te baba okol prsta navija samo za to, ker se bojiš, da ti bo ušla z drugo copato.
Naj gre kamor če, taka gobčna baba…
[/quote]

ajga tastar… ko ti po mizi tolčeš, baba nore gobe meša.. potem je pa tako.. k nede

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Jaz se kar strinjam da ima moški zadnjo besedo ampak vedno isto: “da draga” 🙂 🙂
[/quote]

Sej pri teb ne bi bilo teh težav, si mi vedno delovala pametna punca, pa še ta pulovor, katerga maš na seb v tej vročini mi je kar en tak jebozovn poziv, da ti ga spravm čimprej iz tebe, hehe.
[/quote]

Sej aj to kak poletje? Pulover do nosu…

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Jaz se kar strinjam da ima moški zadnjo besedo ampak vedno isto: “da draga” 🙂 🙂
[/quote]

Sej pri teb ne bi bilo teh težav, si mi vedno delovala pametna punca, pa še ta pulovor, katerga maš na seb v tej vročini mi je kar en tak jebozovn poziv, da ti ga spravm čimprej iz tebe, hehe.
[/quote]

Popay, jaz sem tebe včasih imel za možakarja. Pa vidim, da si navaden fükfehtar. Se kar nekaj sliniš okol une vrtnice.
Babe ne smeš nikol poohvalt. Ker drugač se pokvar.


Kaj si spakirala, če pa skoz na forumu visiš?
[/quote]
Sej sem lepo napisala Skoraj

Sej pri teb ne bi bilo teh težav, si mi vedno delovala pametna punca, pa še ta pulovor, katerga maš na seb v tej vročini mi je kar en tak jebozovn poziv, da ti ga spravm čimprej iz tebe, hehe.
[/quote]

Popay, jaz sem tebe včasih imel za možakarja. Pa vidim, da si navaden fükfehtar. Se kar nekaj sliniš okol une vrtnice.
Babe ne smeš nikol poohvalt. Ker drugač se pokvar.
[/quote]

kako pokvar? sej nism kisu mlek..

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Mora znat kodo sklepat pa babo pretepst !
[/quote]
Itak.
Koso sklepat, pa babo našeškat, nikol ne škod.

in vem kako prodamo svoja načela sam da ga namočmo zvečer

New Report

Close