Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nima baba kaj komandirat

Nima baba kaj komandirat

Popay, jaz sem tebe včasih imel za možakarja. Pa vidim, da si navaden fükfehtar. Se kar nekaj sliniš okol une vrtnice.
Babe ne smeš nikol poohvalt. Ker drugač se pokvar.
[/quote]

kako pokvar? sej nism kisu mlek..
[/quote]

Teb se vidi da si faulasta.
Unmu potrebnemu fükfehtarju Popayu, boš dala malo za povohat, pol ti bo v zameno pa vso bajto prebrisal in posodo pral. Še scat bo začel sede.
Jaz sem te naštudiral takoj.

kako pokvar? sej nism kisu mlek..
[/quote]

Teb se vidi da si faulasta.
Unmu potrebnemu fükfehtarju Popayu, boš dala malo za povohat, pol ti bo v zameno pa vso bajto prebrisal in posodo pral. Še scat bo začel sede.
Jaz sem te naštudiral takoj.
[/quote]

eh Popay je pa prevelik frajar zame.. starga mačka ne moreš okoli vrteti (Popay pa brez zamere) 🙂

ne gre, ne?? ti hudič babji se ne da.. dobr da si sesalc zdj ugasnu, da se vsaj pogovarjamo lahko.. lej 5 min pavze potem pa kar nazaj delat, da si večerjo prislužiš ajprov?

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Eh, ti si res en tip. Tipelj bolj.
Babo moraš tako navadit, da bo ona prosila tebe, da jo naskoč. Ne pa ti njo fehtat. Čim boš ti njo fehtal, si zajebal stvar.
A misliš, da njo pa flunča nič ne ščemi? Tud ona je potrebna, ne samo ti.

Ej ti taprav možakar pir se ti bo segrel. Šlukn Mal no

Sam da bo tih

Teb se vidi da si faulasta.
Unmu potrebnemu fükfehtarju Popayu, boš dala malo za povohat, pol ti bo v zameno pa vso bajto prebrisal in posodo pral. Še scat bo začel sede.
Jaz sem te naštudiral takoj.
[/quote]

eh Popay je pa prevelik frajar zame.. starga mačka ne moreš okoli vrteti (Popay pa brez zamere) 🙂

ne gre, ne?? ti hudič babji se ne da.. dobr da si sesalc zdj ugasnu, da se vsaj pogovarjamo lahko.. lej 5 min pavze potem pa kar nazaj delat, da si večerjo prislužiš ajprov?
[/quote]
Nč ni prov.
Pr nas mora baba sesat, jaz pa komandirat.
Ni variante, da baba neb večerjo zrihtala. Kaj se pa to prav.
Če neb blo večerje, takoj babo zaklenem v bajto, pa klč vzamem, dokler neb bla večerja zrihtana.
Pha….ta je pa dobra, kaj si dovoliš. …da neb kuhala…..sam posluš ti babnico jezikavo kaj je zinla

Moderatorji, prosim če zaprete temo, ko ima psihič alkoholno dozo in potrebo po zaničevanju žensk. En te isti tip.

Vrtnica, vrtnica….spet taglavna v temi kjer se na veliko flirta.

Kdo omenja šeškanje po riti na forumu se itak ve!


Dej pejd ti drugam zabavo kvarit.
Go on bye bye

Pa kaj je s tabo? To je flirt?? ahahahaha

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

eh Popay je pa prevelik frajar zame.. starga mačka ne moreš okoli vrteti (Popay pa brez zamere) 🙂

ne gre, ne?? ti hudič babji se ne da.. dobr da si sesalc zdj ugasnu, da se vsaj pogovarjamo lahko.. lej 5 min pavze potem pa kar nazaj delat, da si večerjo prislužiš ajprov?
[/quote]
Nč ni prov.
Pr nas mora baba sesat, jaz pa komandirat.
Ni variante, da baba neb večerjo zrihtala. Kaj se pa to prav.
Če neb blo večerje, takoj babo zaklenem v bajto, pa klč vzamem, dokler neb bla večerja zrihtana.
Pha….ta je pa dobra, kaj si dovoliš. …da neb kuhala…..sam posluš ti babnico jezikavo kaj je zinla
[/quote]

in kdaj si potem jedel zadnjo večerjo? 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Kaj pa ti babura jedna spet nekaj sikaš?
Teb se vidi, da te ni še noben taprav dec v roke prijel in te manir naučil. Kaj pa maš ti za jezikat tukaj?
Zgin v kuhno pa se kuhalnice in piskrov prim.
Ura je cajt za južno kuhat, ti pa tukaj na forumu z jezikom opletaš.
Ajde, na posel!
Če ne vidiš dela, ti ga bom pa jaz pokazal!

[img]https://footfetishbb.com/uploads/posts/2017-01/1483623832_themostbeautifultoes10.jpg[/img]

Ti si že en navaden pezde.
Ji pomagaš, k nede….papak jedan..
Zarad takih copat kot si ti so se žačele babe šopirit kot pure…
Z babo moraš odločno, pa po mizi udart, da se baba prestraš. Če ne, ni reda nobenga, začne baba hitro po svoje nekaj handlat pa jezik brusit.
Ti pezde se ji pa pustiš, da te baba okol prsta navija samo za to, ker se bojiš, da ti bo ušla z drugo copato.
Naj gre kamor če, taka gobčna baba…
[/quote]

Nikamor nebo moja šla. Midva se ima rada.
Nesem smeti, posesam pa en dan v trgovino grem. Od tega me ne bo pobralo.

Če je tvoja ničkoristi, to ni moj problem, ti pa tu travmiraš, poln jeze in besa, tako boš še znorel. Skidaj ta bes v 3 pm. Sovražiš vse ostale ženske, kratko boš s takim načinom potegnil samo ti!


Kaj pa ti babura jedna spet nekaj sikaš?
Teb se vidi, da te ni še noben taprav dec v roke prijel in te manir naučil. Kaj pa maš ti za jezikat tukaj?
Zgin v kuhno pa se kuhalnice in piskrov prim.
Ura je cajt za južno kuhat, ti pa tukaj na forumu z jezikom opletaš.
Ajde, na posel!
Če ne vidiš dela, ti ga bom pa jaz pokazal!
[/quote]

Nisem babura, ampak moški. Jest grem pa ven, v odlično gostilno, ob 14 uri.
Potem pa imam opravka z mojo drago, veselim se preživet dan z njo. Komaj čakam da jo vidim.


Ok vse nekako ampak ta roza ovratnica..


Nč ni prov.
Pr nas mora baba sesat, jaz pa komandirat.
Ni variante, da baba neb večerjo zrihtala. Kaj se pa to prav.
Če neb blo večerje, takoj babo zaklenem v bajto, pa klč vzamem, dokler neb bla večerja zrihtana.
Pha….ta je pa dobra, kaj si dovoliš. …da neb kuhala…..sam posluš ti babnico jezikavo kaj je zinla
[/quote]

in kdaj si potem jedel zadnjo večerjo? 🙂
[/quote]
Večerjal sem sinoči. Zdaj ženska pa kosilo rihta. Večerja bo pa spet zvečer. Večerja se zvečer, zdaj bo pa južna.
Ta čas, ko ženska rihta južno, bom jaz pa tebe in ostale jezikave mone pa malo reda in manir nauču.
Sam poglej ti to gartrovžo, kaj si upa zint…..
Ti strela ti babja…..


Kaj pa ti babura jedna spet nekaj sikaš?
Teb se vidi, da te ni še noben taprav dec v roke prijel in te manir naučil. Kaj pa maš ti za jezikat tukaj?
Zgin v kuhno pa se kuhalnice in piskrov prim.
Ura je cajt za južno kuhat, ti pa tukaj na forumu z jezikom opletaš.
Ajde, na posel!
Če ne vidiš dela, ti ga bom pa jaz pokazal!
[/quote]

Nisem babura, ampak moški. Jest grem pa ven, v odlično gostilno, ob 14 uri.
Potem pa imam opravka z mojo drago, veselim se preživet dan z njo. Komaj čakam da jo vidim.
[/quote]

A ti da si moški?
Kakšen moški pa si, če moraš po bajti gospodinjska dela delat?
Daj ti poglej dol v svoje gate, če maš sploh luleka ti!

in kdaj si potem jedel zadnjo večerjo? 🙂
[/quote]
Večerjal sem sinoči. Zdaj ženska pa kosilo rihta. Večerja bo pa spet zvečer. Večerja se zvečer, zdaj bo pa južna.
Ta čas, ko ženska rihta južno, bom jaz pa tebe in ostale jezikave mone pa malo reda in manir nauču.
Sam poglej ti to gartrovžo, kaj si upa zint…..
Ti strela ti babja…..
[/quote]

Južna bi mogla bit pred 14 minutam. Če jo ni, pejt gledat, da se nore gobe niso zažgale. Al pa če ti je ušla oz. je prebrala, da boš ti šel, če ne bo južne in večerje?

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

in kdaj si potem jedel zadnjo večerjo? 🙂
[/quote]
Večerjal sem sinoči. Zdaj ženska pa kosilo rihta. Večerja bo pa spet zvečer. Večerja se zvečer, zdaj bo pa južna.
Ta čas, ko ženska rihta južno, bom jaz pa tebe in ostale jezikave mone pa malo reda in manir nauču.
Sam poglej ti to gartrovžo, kaj si upa zint…..
Ti strela ti babja…..
[/quote]

O poolarni, se koj prepozna. Pejt kosilo za otroke skuhat, bodo k sosedi ušli.

Sem moški in to je pravi način!
[img]https://footfetishbb.com/uploads/posts/2016-09/1474139589_11___sleepykitty.mp4.00002.jpg[/img]

Nisem babura, ampak moški. Jest grem pa ven, v odlično gostilno, ob 14 uri.
Potem pa imam opravka z mojo drago, veselim se preživet dan z njo. Komaj čakam da jo vidim.
[/quote]

A ti da si moški?
Kakšen moški pa si, če moraš po bajti gospodinjska dela delat?
Daj ti poglej dol v svoje gate, če maš sploh luleka ti!
[/quote]

To zame ni delo. Imam takega kot se spodobi. Visok z velikim.


Večerjal sem sinoči. Zdaj ženska pa kosilo rihta. Večerja bo pa spet zvečer. Večerja se zvečer, zdaj bo pa južna.
Ta čas, ko ženska rihta južno, bom jaz pa tebe in ostale jezikave mone pa malo reda in manir nauču.
Sam poglej ti to gartrovžo, kaj si upa zint…..
Ti strela ti babja…..
[/quote]

Južna bi mogla bit pred 14 minutam. Če jo ni, pejt gledat, da se nore gobe niso zažgale. Al pa če ti je ušla oz. je prebrala, da boš ti šel, če ne bo južne in večerje?
[/quote]
Tapravi in lepo vzgojeni ženski sploh na misel ne pride, da nebi južne skuhala. To ni možno.
Če ti mogoče kaj takega kdaj pomisliš, pol te je treba zares na kratko zagrabit, ti dat lekcijo in ti iz glave zbit neumnosti.

Južna bi mogla bit pred 14 minutam. Če jo ni, pejt gledat, da se nore gobe niso zažgale. Al pa če ti je ušla oz. je prebrala, da boš ti šel, če ne bo južne in večerje?
[/quote]
Tapravi in lepo vzgojeni ženski sploh na misel ne pride, da nebi južne skuhala. To ni možno.
Če ti mogoče kaj takega kdaj pomisliš, pol te je treba zares na kratko zagrabit, ti dat lekcijo in ti iz glave zbit neumnosti.
[/quote]

Danes se greš malo ven popast pa imaš južno. Tenstan krompir pa goveja župa pa kremenatlc sploh niso več moderni. Moraš mal zdravim smernicam sledit. Drugač se utegneš zastrupit.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Hahahahahah baba mu je ušla ker je tip psihiral. Eheh, ni za vsakega družinsko življenje. Se je treba sprijaznit in si napake priznt. Vsak normalen gre od takega zagrenjenega kalibra stran. Take nihče ne mara.

New Report

Close