Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nima baba kaj komandirat

Nima baba kaj komandirat

[img]https://footfetishbb.com/uploads/posts/2016-12/1482318769_cosmos7.jpg[/img]

A ti da si moški?
Kakšen moški pa si, če moraš po bajti gospodinjska dela delat?
Daj ti poglej dol v svoje gate, če maš sploh luleka ti!
[/quote]

To zame ni delo. Imam takega kot se spodobi. Visok z velikim.
[/quote]
Seveda to ni delo za te. Saj to ti skoz govorim. Če bi ti bil taprav dec, sploh sesalca ne bi smel znat zalaufat. Razen če si serviser sesalcev.
Ti papak pa s sesalcem pa s firtahom po bajti hodiš. Da te ni sram, copatek jedni s fiirtahom okol pasu…


Tapravi in lepo vzgojeni ženski sploh na misel ne pride, da nebi južne skuhala. To ni možno.
Če ti mogoče kaj takega kdaj pomisliš, pol te je treba zares na kratko zagrabit, ti dat lekcijo in ti iz glave zbit neumnosti.
[/quote]

Danes se greš malo ven popast pa imaš južno. Tenstan krompir pa goveja župa pa kremenatlc sploh niso več moderni. Moraš mal zdravim smernicam sledit. Drugač se utegneš zastrupit.
[/quote]

Dec je tisti, ki bo povedal in odločil, kaj bo ženska za južno al pa večerjo skuhala. Nima baba kaj vsiljevat neke, kao, “zdrave” hrane pa solatke pa karfjolce , bučke in podobno sranje….. Ta zelenjava je za prašiče. Dec pa prašiče je.

Danes se greš malo ven popast pa imaš južno. Tenstan krompir pa goveja župa pa kremenatlc sploh niso več moderni. Moraš mal zdravim smernicam sledit. Drugač se utegneš zastrupit.
[/quote]

Dec je tisti, ki bo povedal in odločil, kaj bo ženska za južno al pa večerjo skuhala. Nima baba kaj vsiljevat neke, kao, “zdrave” hrane pa solatke pa karfjolce , bučke in podobno sranje….. Ta zelenjava je za prašiče. Dec pa prašiče je.
[/quote]

A bejž, še izbričen si? 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Dec je tisti, ki bo povedal in odločil, kaj bo ženska za južno al pa večerjo skuhala. Nima baba kaj vsiljevat neke, kao, “zdrave” hrane pa solatke pa karfjolce , bučke in podobno sranje….. Ta zelenjava je za prašiče. Dec pa prašiče je.
[/quote]

A bejž, še izbričen si? 🙂
[/quote]

Ja čudno, da sem izbirčen.
Če neb bil izbirčen, bi lahko kakšno jezikavo in nemarno mono vzel. Pa jo ne maram. Sem izbral tapravo žensko. Tako, ki ni jezikava in ki ni neka zbloenba jezikava mona.
Mono vzame samo tisti, ki druge dobit ne more.

A bejž, še izbričen si? 🙂
[/quote]

Ja čudno, da sem izbirčen.
Če neb bil izbirčen, bi lahko kakšno jezikavo in nemarno mono vzel. Pa jo ne maram. Sem izbral tapravo žensko. Tako, ki ni jezikava in ki ni neka zbloenba jezikava mona.
Mono vzame samo tisti, ki druge dobit ne more.
[/quote]

Jebatga, ti ši že dlje na suhem.

A bejž, še izbričen si? 🙂
[/quote]

Ja čudno, da sem izbirčen.
Če neb bil izbirčen, bi lahko kakšno jezikavo in nemarno mono vzel. Pa jo ne maram. Sem izbral tapravo žensko. Tako, ki ni jezikava in ki ni neka zbloenba jezikava mona.
Mono vzame samo tisti, ki druge dobit ne more.
[/quote]

Kuha, pere, pospravlja, tebe pedena in še jezika ne???’ 🙂 🙂 ajga tastar.. ta je pa za v muzej ne pa k teb. Pri teb bo še jezikat začela.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ja čudno, da sem izbirčen.
Če neb bil izbirčen, bi lahko kakšno jezikavo in nemarno mono vzel. Pa jo ne maram. Sem izbral tapravo žensko. Tako, ki ni jezikava in ki ni neka zbloenba jezikava mona.
Mono vzame samo tisti, ki druge dobit ne more.
[/quote]

Jebatga, ti ši že dlje na suhem.
[/quote]

Ti si pa itak že dolgo na mokrem, ker moraš skoz nekaj z vodo prat, pa kuhat, pa s piskrom vode po bajti pucat, prat,pomivat.

Ja čudno, da sem izbirčen.
Če neb bil izbirčen, bi lahko kakšno jezikavo in nemarno mono vzel. Pa jo ne maram. Sem izbral tapravo žensko. Tako, ki ni jezikava in ki ni neka zbloenba jezikava mona.
Mono vzame samo tisti, ki druge dobit ne more.
[/quote]

Kuha, pere, pospravlja, tebe pedena in še jezika ne???’ 🙂 🙂 ajga tastar.. ta je pa za v muzej ne pa k teb. Pri teb bo še jezikat začela.
[/quote]

Tako je. Vse to mora delat taprava ženska. Pa tiho bit.
Kako si pa vedla da moja v muzeju dela?

Kuha, pere, pospravlja, tebe pedena in še jezika ne???’ 🙂 🙂 ajga tastar.. ta je pa za v muzej ne pa k teb. Pri teb bo še jezikat začela.
[/quote]

Tako je. Vse to mora delat taprava ženska. Pa tiho bit.
Kako si pa vedla da moja v muzeju dela?
[/quote]

🙂 ker je čisti muzejski primerek 🙂

ajga, zdj grem pa gledat če se dela

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Tako je. Vse to mora delat taprava ženska. Pa tiho bit.
Kako si pa vedla da moja v muzeju dela?
[/quote]

🙂 ker je čisti muzejski primerek 🙂

ajga, zdj grem pa gledat če se dela
[/quote]
Ona je čist taprav in redek primerek, brez skrbi.
Ti si pa klasičen primerek jezične in nekoristne babe, ki še čaja ne zna skuhat, pol si pa v bajto privleče eno moško copato, da on opravlja tvoja opravila in s firtahom in cunjo po bajti hodi. Da ti med tem časom na monu kozlarije klofaš in si po flunči in riti ves dan neke kocine puliš, zvečer pa kakšnega grdega cucka srat pelješ ven.

Kaj je, fantiček? Ti je babo vodni kamen ubil, ko je na potok tvoje usrane gate prala????

Kaj je, fantiček? Ti je babo vodni kamen ubil, ko je na potok tvoje usrane gate prala????
[/quote]
Je ni ubil. Še.
Bo pa en kamen ubil tebe, če ne boš hotela decovih usranih gat prat.
Kaj sploh delaš tukaj? Ajde za šporhet. Nimaš nobenga dela? Ti ga jaz pokažem?

Joj, joj. Jaz bi ti prav poslušno kuhala. Ravno berem o volčji češnji in trobeliki. Menda sta enkratni začimbi:))))

Veš avtor, mogoče imaš pa prav.
Moj mož namreč sedi pod mizo, pride na obisk njegov prijatelj in ga začudeno gleda. Mož pa pravi: “Tukaj sem pa jaz gospodar”! Tako nekako gre tisti štos kajne? He, he….

Ja sam gazda u kuči dok mi žena ne dođe 😀

ti si se pa u napačn stoletje reinkarniral. gestapo cajti so mim. sam bod.

Ženska mora komandirat, moški pa mora delat to kar reče, ker je večji in bolj močan, pač vprežen vol.

Vedno je tako v filmih, sta 2 zlikovca, tamali komandira, tavelki je pa mal bolj neumen in mora sledit komandam. Isto mora bit doma, ker so ženske manjše.

Ženske morajo biti lepe, poslušne, lahko tud mal okrogle !

Ej si me nasmejala ;DD

Pa je avTor reku sam TIŠINA!

Pride dec v knjižnico in vpraša: “kje imate pa knjigo Moški gospodar v svoji hiši?” in knjižničarka nezainteresirano: “znanstvena fantastika je v prvem nadstrpju.” 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Lahko se mačoti napihujete, ampak ona vam 14 dni kavsat nn da, pa dvakrat kosila ne skuha, pa ste že lačni pa zgubljeni.

.o Absolutno se strinjam z Vami imate povsem prav.

drug drugega programiramo

New Report

Close