Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol


Ne vem, v kolikšni meri se lahko primerjamo z zda. V našem koncu so v zadnjih nekaj letih večinoma pod 18. Najmlajša mislim da še v devetletki. Nekaj počnemo zelo narobe.
[/quote]

Malo za šalo malo zares: Punce so jih pustile!

Ampak, res, nekaj je očitno hudo narobe. Kot včasih zasledim kake zgodne iz tujine – celo pri 12 letih otroci naredijo samomor. Tako po spominu se mi zdi, da so bile med temi bolj punce in da naj bi bil vzrok, da s strani vrstnikov niso bile sprejete kot zadosti lepe (seveda čisto luštne punce). Grozno. Morda pa tale “moč” lepih mladih žensk še bolj kot na fante negativno vpliva na punce ki (menijo da) to niso.

Se zna zgoditi, da se bo zacelo razmerje med spoloma med samomorilci izenacevati. Tu bom namenoma ponovil stavek, ki sem ga zapisal maloprej: Podobno, kot se izvaja represija na mosko nrav, se tudi spodbuja zavracanje zenske nravi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Noben se ne loči kar tako brez vzroka. Nekaj že mora bit fejst narobe, da je ločitev zadnji izhod.
Samomori so pa globlja stvar kot mislimo. Velikokrat je razlog tudi dusevna bolezni ki vodi v samomor

Kar pa ne pomeni, da to opravicuje ignoranco povezave med samomorom in locitvijo, ob tem da se na npr. neprimerljivo manj smrtih v vojni za osamosvojitev gradi politicna zgodba ze cetrt stoletja in da vsak umor/uboj obcila pograbijo kot krokarji.

Locitev je dobra za biznis. Zato je vzpodbujana. Ni treba biti matematicni genij, da clovek izracuna financne ucinke locitve. Niti da izracuna upad kakovosti/udobja zivljenja na racun locitve (povecanje stroskov ob enakih prihodkih). In ta razlika, ki je pogosto nepremostljiva, bi znala biti eden izmed pomembnih vzrokov – za dokoncno resitev – kljub vsemu vseeno zacasnega – problema.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Se zna zgoditi, da se bo zacelo razmerje med spoloma med samomorilci izenacevati. Tu bom namenoma ponovil stavek, ki sem ga zapisal maloprej: Podobno, kot se izvaja represija na mosko nrav, se tudi spodbuja zavracanje zenske nravi.
[/quote]

Stopnja samomorilnosti med zensko populacijo narasca hitreje, kakor med mosko populacijo.
In nihce ne ve, zakaj se to dogaja.

https://www.health.com/condition/depression/women-suicide-rates

Res ne vedo?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kar pa ne pomeni, da to opravicuje ignoranco povezave med samomorom in locitvijo, ob tem da se na npr. neprimerljivo manj smrtih v vojni za osamosvojitev gradi politicna zgodba ze cetrt stoletja in da vsak umor/uboj obcila pograbijo kot krokarji.

Locitev je dobra za biznis. Zato je vzpodbujana. Ni treba biti matematicni genij, da clovek izracuna financne ucinke locitve. Niti da izracuna upad kakovosti/udobja zivljenja na racun locitve (povecanje stroskov ob enakih prihodkih). In ta razlika, ki je pogosto nepremostljiva, bi znala biti eden izmed pomembnih vzrokov – za dokoncno resitev – kljub vsemu vseeno zacasnega – problema.
[/quote]
Če je zakon nevzdrzen druge alternative ni kot ločitev.


Če je zakon nevzdrzen druge alternative ni kot ločitev.
[/quote]

Oprosti, ampak… ignorantsko tolces mimo. Pismevuhovstvo gre, dokler se ne zgodi to, kar sem polinkal zgoraj. Ponavljam: tu ne gre za mosko-zenski konflikt. Tu gre za dve strani iste medalje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Oprosti, ampak… ignorantsko tolces mimo. Pismevuhovstvo gre, dokler se ne zgodi to, kar sem polinkal zgoraj. Ponavljam: tu ne gre za mosko-zenski konflikt. Tu gre za dve strani iste medalje.
[/quote]
Predstavljaj si da tvoja zena pije, se v pijanski omami goni okoli in ne skrbi za otroke in ji dol visi zate. Ločila se ne bi, ker to ji ne diši..kaj boš storil.? Boš to prenašal da ne izpadeta pismeuharsko.?


Predstavljaj si da tvoja zena pije, se v pijanski omami goni okoli in ne skrbi za otroke in ji dol visi zate. Ločila se ne bi, ker to ji ne diši..kaj boš storil.? Boš to prenašal da ne izpadeta pismeuharsko.?
[/quote]

Predstavljaj si, da si tvoj sin sodi sam zaradi tega, ker se zena od njega v imenu trnda samostojnosti in neodvisnosti loci, vzame dva otroka s seboj in nato jamra, kako ati ne placuje dovolj prezivnine in morajo zato zdaj ziveti veliko bolj skromno, kar rezultira v odnosu otrok do njega, kot do skrtuha, ki ga ne marajo vec (poenostavljeno). Bos takrat se vedno pisala enako?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Predstavljaj si, da si tvoj sin sodi sam zaradi tega, ker se zena od njega v imenu trnda samostojnosti in neodvisnosti loci, vzame dva otroka s seboj in nato jamra, kako ati ne placuje dovolj prezivnine in morajo zato zdaj ziveti veliko bolj skromno, kar rezultira v odnosu otrok do njega, kot do skrtuha, ki ga ne marajo vec (poenostavljeno). Bos takrat se vedno pisala enako?
[/quote]

Nobena se se ni ločila zaradi trenda neodvisnosti. To so navadne bučke in to take da glava pece
Ne poznam veliko ločenih, od blizu (torej da bolj poznam zgodbo) poznam eno ki se je locila ker jo je mož tepel.. Neodvisna je bila že od samega začetka , tepsti jo je pa začel kasneje in prav da se je locila, že prvič ko jo je tepel bi se morala. Ampak je naivno verjela da mu je zelo žal ..do naslednjič in spet naslednjič..

Nobena se se ni ločila zaradi trenda neodvisnosti. To so navadne bučke in to take da glava pece
Ne poznam veliko ločenih, od blizu (torej da bolj poznam zgodbo) poznam eno ki se je locila ker jo je mož tepel.. Neodvisna je bila že od samega začetka , tepsti jo je pa začel kasneje in prav da se je locila, že prvič ko jo je tepel bi se morala. Ampak je naivno verjela da mu je zelo žal ..do naslednjič in spet naslednjič..
[/quote]

Samo dva pravila:
1. Vedno je kriva ženska!
2. Nikoli, ampak res nikoli ni kriv moški. Če dvomiš glej 1. pravilo!

Kot verjetno veš moški ni nikoli ničesar kriv in četudi je ne bo priznal. Zato ima žensko, da se nanjo sklicuje.

To je vsa filozofija in vse ostalo kar imate je brezveze nabijanje…

Nobena se se ni ločila zaradi trenda neodvisnosti. To so navadne bučke in to take da glava pece
Ne poznam veliko ločenih, od blizu (torej da bolj poznam zgodbo) poznam eno ki se je locila ker jo je mož tepel.. Neodvisna je bila že od samega začetka , tepsti jo je pa začel kasneje in prav da se je locila, že prvič ko jo je tepel bi se morala. Ampak je naivno verjela da mu je zelo žal ..do naslednjič in spet naslednjič..
[/quote]

Med najpogostejsimi razlogi za locitev so (odstotek predlagateljev locitve, ki navaja posamezne razloge):
– 73{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – pomanjkanje obcutka povezanosti s partnerjem
– 56{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – prevec neargumentiranega prickanja
– 55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – nezvestoba
– 46{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – porocil(-a) sem se premlad(-a)
– 45{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – drugi ni uresnicil mojih pricakovanj
– 44{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – v zvezi se ne pocutim enakopravne(-ga)
– 41{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – na zvezo nisem bil(-a) pripravljen(-a)


– 29{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – Zaradi zlorab in nasilja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A jeboga ti ,jeste navalili.. Ne mogu stici desi vse.. Sam rdeči krogci se mi prikazujejo na profilu 🙂
Ja lej pusti ti statistiko. Veliko ljudi ne pove pravega razloga za ločitev in raje navedejo premlad sem se vezal, nepremostljive razlike, odtujenost.. Itd
Raje reče odtujenost kot npr dobila sem spolno bolezen od moža ali samarcino mi je zviznu da sem vse zvezde vidla

Samo dva pravila:
1. Vedno je kriva ženska!
2. Nikoli, ampak res nikoli ni kriv moški. Če dvomiš glej 1. pravilo!

Kot verjetno veš moški ni nikoli ničesar kriv in četudi je ne bo priznal. Zato ima žensko, da se nanjo sklicuje.

To je vsa filozofija in vse ostalo kar imate je brezveze nabijanje…
[/quote]
Najlažje je rečt tisti je bil.. Nisem jaz, ker jaz sem popoln

V bistvu se zrtve nasilja preredko locujejo. T.i. stockholmski sindrom. Ne, ne, lepa moja “grda”. Drugi del psevdonima sem iz razlogov korektnosti tokrat prisiljen izpustiti. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V bistvu se zrtve nasilja preredko locujejo. T.i. stockholmski sindrom. Ne, ne, lepa moja “grda”. Drugi del psevdonima sem iz razlogov korektnosti tokrat prisiljen izpustiti. :-)))
[/quote]
🙂
Se mi zdi da se zdaj bolj upajo ločevati v primeru nasilja kot nekoč.. Pa kot sem rekla že prej ljudje ne navedejo vedno resničnih razlogov za ločitev ker jim je neprijetno o tem govoriti

Obstaja ena knjiga z zanimivim naslovom (na to temo): Kako resevati tezave, o katerih moski ne spregovorijo. Ta tema pa pokaze se en aspekt, ki bi lahko botroval k rahli korekturi tega naslova v: Kako resevati tezave, o katerih moski nimajo komu spregovoriti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

STARŠEVSKI čvek že dolgo ni več samo starševski, dandanes je bolj SPLOŠNI, SLOVENSKI.

Sam povem…

Bodimo dosledni, cenjeni kolega. Jaz se v nobeni tocki nisem obregnil cez zenske, ali cesarkoli zapisal, kar bi bilo na skodo zensk.
[/quote]
To ti mislis. Morda je celo res. Kot vidis pa vsekakor ni bilo tako doziveti.

Rollo Tomassi uporablja izraz, ki bi se ga se najbolje prevedlo z “everything that suits women”. Danes je vse kar to kakorkoli ogroza vsestransko napadano. V medijih, politiki, na forumu, kjerkoli. Ze omenjanje, da so tudi moski zrtve, bo pospremljeno z luzer si, pokazal si kak prasec si, moski se naj sami zmenijo, moski si je sam kriv, ce ga zenska zlorabi, itd, itd. In takojsnji skretanjem v smer zensk, kako se je treba le njim, ubogim revicam, zrtvam, posvecati.


To ti mislis. Morda je celo res. Kot vidis pa vsekakor ni bilo tako doziveti.

Rollo Tomassi uporablja izraz, ki bi se ga se najbolje prevedlo z “everything that suits women”. Danes je vse kar to kakorkoli ogroza vsestransko napadano. V medijih, politiki, na forumu, kjerkoli. Ze omenjanje, da so tudi moski zrtve, bo pospremljeno z luzer si, pokazal si kak ****** si, moski se naj sami zmenijo, moski si je sam kriv, ce ga zenska zlorabi, itd, itd. In takojsnji skretanjem v smer zensk, kako se je treba le njim, ubogim revicam, zrtvam, posvecati.
[/quote]

Še ni pri nobeni stvari/temi ljudje ne tulijo kompletno v isti rog. Vedno se pojavita vsaj dva pola.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Še ni pri nobeni stvari/temi ljudje ne tulijo kompletno v isti rog. Vedno se pojavita vsaj dva pola.
[/quote]
Spelji se s svojo relativizacijo. Sonce in zemlja sta tudi dva pola. Koji indoktrinirani pickolizac, lol.

Razen redkih posameznikov, je večina tipov v tej temi (se mi zdi da piše en pod več niki) težkih za brat in ni € na svetu da ga v reali poslušam 5 minut.


Spelji se s svojo relativizacijo. Sonce in zemlja sta tudi dva pola. Koji indoktrinirani pickolizac, lol.
[/quote]

Sonce in zemlja sta dva planeta.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Spelji se s svojo relativizacijo. Sonce in zemlja sta tudi dva pola. Koji indoktrinirani pickolizac, lol.
[/quote]

Relativizacija so ravno tvoja posploševanja po spolu.
Kmečka pamet slovenskih pregovorov povzema čisto preprosto resnic:
Vsak je sam svoje sreče kovač.
Kako si postelješ, tako boš ležaj.
Povej mi s kom se družiš in ti povem, kdo si.

Katerega babnice nategnejo, mu je čisto prav, če mu domet ne nese dlje od jošk in pi***. Tiste, ki to prodajajo, iščejo ravno takšne moške bebce, ko tu cmivkate, kakšne zlobe so ženske. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Relativizacija so ravno tvoja posploševanja po spolu.
Kmečka pamet slovenskih pregovorov povzema čisto preprosto resnic:
Vsak je sam svoje sreče kovač.
Kako si postelješ, tako boš ležaj.
Povej mi s kom se družiš in ti povem, kdo si.

Katerega babnice nategnejo, mu je čisto prav, če mu domet ne nese dlje od jošk in pi***. Tiste, ki to prodajajo, iščejo ravno takšne moške bebce, ko tu cmivkate, kakšne zlobe so ženske. 🙂
[/quote]

A seveda. Zato pa se dobro staro slovensko vprašanje glasi: „Čigav si pa ti, poba?“ in ne „Kdo si pa ti, poba?“ ti moram jaz kot čefur razlagat implikacijo tega vprašanja, ali bo šlo brez moje pomoči?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close