Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol

Razen redkih posameznikov, je večina tipov v tej temi (se mi zdi da piše en pod več niki) težkih za brat in ni € na svetu da ga v reali poslušam 5 minut.
[/quote]

No, tukaj mislim, da se nas najde večina, ki podobno mislimo. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


To samo pomeni, da so ženske neumnejše od moških, ker nimajo dovolj pameti in so izbrale napačnega. 🙂

A seveda. Zato pa se dobro staro slovensko vprašanje glasi: „Čigav si pa ti, poba?“ in ne „Kdo si pa ti, poba?“ ti moram jaz kot ****** razlagat implikacijo tega vprašanja, ali bo šlo brez moje pomoči?
[/quote]

Brez pokroviteljstva zmore vsak odrasel človek, saj že tudi otrokom, ki imajo “nadvse pametne” starše, to uspeva. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To ti mislis. Morda je celo res. Kot vidis pa vsekakor ni bilo tako doziveti.

Rollo Tomassi uporablja izraz, ki bi se ga se najbolje prevedlo z “everything that suits women”. Danes je vse kar to kakorkoli ogroza vsestransko napadano. V medijih, politiki, na forumu, kjerkoli. Ze omenjanje, da so tudi moski zrtve, bo pospremljeno z luzer si, pokazal si kak ****** si, moski se naj sami zmenijo, moski si je sam kriv, ce ga zenska zlorabi, itd, itd. In takojsnji skretanjem v smer zensk, kako se je treba le njim, ubogim revicam, zrtvam, posvecati.
[/quote]

V bistvu mi je edino pomembno, da morda kaka misel pade na plodna tla. Bistvo je, da jaz vem, da se v nobeni tocki nisem obregnil cez zenske, ali cesarkoli zapisal, kar bi bilo na skodo zensk. Kar si mislijo drugi, je potem stvar njih vesti. Ce parafraziram: I am going my own way. But if somebody decides to follow, beware that I am lost.:-))))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Brez pokroviteljstva zmore vsak odrasel človek, saj že tudi otrokom, ki imajo “nadvse pametne” starše, to uspeva. 😉
[/quote]

Stari… kaj naj ti recem. Sede! :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Relativizacija so ravno tvoja posploševanja po spolu.
Kmečka pamet slovenskih pregovorov povzema čisto preprosto resnic:
Vsak je sam svoje sreče kovač.
Kako si postelješ, tako boš ležaj.
Povej mi s kom se družiš in ti povem, kdo si.

Katerega babnice nategnejo, mu je čisto prav, če mu domet ne nese dlje od jošk in pi***. Tiste, ki to prodajajo, iščejo ravno takšne moške bebce, ko tu cmivkate, kakšne zlobe so ženske. 🙂
[/quote]
Tebe, indoktrinirani pickolizec, prave zivljenske lekcije sele cakajo.


Tebe, indoktrinirani pickolizec, prave zivljenske lekcije sele cakajo.
[/quote]

Čisto zapravljanje časa s pisanjem tožb po internetu. Čemu? Brez haska, dovolj je že trohica soli, da je vsakomur jasno, da edino, kar lahko spremeni(mo), je izključno SEBE!

Svet je, kot je, komur ni všeč, pa naj izstopi in se odseli na drugi planet, kjer ni žensk. Mogoče bodo v prihodnosti zanimiva vesoljska gej potovanja na Mars, ki velja za tipično moški planet. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sonce in zemlja sta dva planeta.
[/quote]
Sonce in zemlja sta dva planeta.

Po taksnih malenkostih se vidi kje si ti intelektualno. Pametujes pa kot velik, lol.

Že po njenih rokah vidiš kakšne volje je. Če drži pištolo, je verjetno jezna…

https://i.chzbgr.com/full/3962220544/hAE4649EB/


Sonce in zemlja sta dva planeta.

Po taksnih malenkostih se vidi kje si ti intelektualno. Pametujes pa kot velik, lol.
[/quote]

No, pola zagotovo nista, lol.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čisto zapravljanje časa s pisanjem tožb po internetu. Čemu? Brez haska, dovolj je že trohica soli, da je vsakomur jasno, da edino, kar lahko spremeni(mo), je izključno SEBE!

Svet je, kot je, komur ni všeč, pa naj izstopi in se odseli na drugi planet, kjer ni žensk. Mogoče bodo v prihodnosti zanimiva vesoljska gej potovanja na Mars, ki velja za tipično moški planet. 🙂
[/quote]
Feminizirani pickolizec, ce se nisi skuzil, svet se se kako menja. In to plansko. Ravno zaradi bizgecev, ki se obnasate kot da se to vas ne tice.

A seveda. Zato pa se dobro staro slovensko vprašanje glasi: „Čigav si pa ti, poba?“ in ne „Kdo si pa ti, poba?“ ti moram jaz kot ****** razlagat implikacijo tega vprašanja, ali bo šlo brez moje pomoči?
[/quote]

Mimogrede… Zakaj mi je krsena pravica do izpovedovanja izvora?!? Kdo ve, zakaj je beseda chefoor cenzurirana?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, pola zagotovo nista, lol.
[/quote]
My point exactly. Ampak ti nisi ne eno ne drugo postakal. Jezus kristus kake genijalci se imajo za najbolj pametne tu… lol


My point exactly. Ampak ti nisi ne eno ne drugo postakal. Jezus kristus kake genijalci se imajo za najbolj pametne tu… lol
[/quote]

Ti si vodja. Se čudiš? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Sonce in zemlja sta dva planeta.

Po taksnih malenkostih se vidi kje si ti intelektualno. Pametujes pa kot velik, lol.
[/quote]

Zemlja je satelit Sonca, imamo pa severni in južni pol zaradi zemeljskega magnetnega polja. Če pa metaforično primerjamo, je nasprotje Sonca Luna in ne Zemlja! Že prav, da te je Marko opomnil, saj se vidi, da ne samo, da nimaš razčiščenih pojmov okrog žensk, ampak da v tej histeričnosti in gonji proti navideznemu sovražniku nisi sposoben spisati niti logično konsistentnega stavka….

Ponavadi takšni, kot si ti, se jim to začne dogajati v zrelejši polovici življenja, in sem prepričan, da ti oni več ne služi tako dobro.

Podobno anekdoto sem slišal o starejšem gospodu, ki je bil redni obiskovalci “storitev” pri ženskah noči, se je ob to začel spotikati in prijavljati “postrojbe” zaradi nelegalnosti poslovanja, ko so se mu začele pojavljati težave v “trdnosti”. Če bi pa živel v Sloveniji, pa bi verjetno bili dežurni krivci migranti, ker se tebi ne dvigne. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazko

Feminizirana picka kot si sam, Marko, danes pa pravzaprav ze kar vecina moske populacije, seveda ne izpusti priloznosti, da bi zenskam zamikal riti.

Zgodba s soncem in zemljo je prikaz razlike med mainstream pickezi kot si sam, ki ponavljate CNN propagando, in zaenkrat se silno manjsino ljudi kot sem sam, ki NE tulimo v mainstream rog. Gre za ilustracijo pateticnosti Markotove pripombe, cez da ima vsaka stvar dva pola, ce govorimo o mainstream CNN propagandi in redkimi, ki smo kao drugi “pol”.
Kontekst jezera in par plavalcev lahko le pickeza vidita kot “2 pola”.
In ta dva bedaka si domisljata kako pametna sta. Navaden foh idiot si brez sposobnosti prakticnega razmisljanja. 😉

Ves da, pickez, pravega si nasu, da se mu kurcis s tem kako se je dogajalo tebi, meni pa ne. Kot ves te poznam, in to ze ZELO dolgo, in dobro vem kdo je bil drkedzija, kdo pa je 2x dnevno fukal.

Ko bi o zenskah vedel cetrt tega kar vem jaz, bi razumel za kaj gre v dinamik odnosa s svojo uvozeno. In bi padel na rit! Saj bi ti dal par linkov, da se izobrazis. Pa vem, da je zate prezahteven materijal. Tako se bos pac moral neke reci na svojih izkusnjah naucit. Sicer si bos pravo dramo, ki te sele caka, cisto po svoje razlagal. Ampak to je cisto tvoj problem, ne moj.
Hocem ti rec, se vedno si v vrstcu kar se tice razumevanja zens. V vrtcu.

Komentar o ticu in kako kateremu stoji razumem kot projekcijo. Kdo bi si mislil, da imas se s tem probleme, lol.

Če kdo trobi propagando, si to ti DXY, ki jo vsake toliko oglašuješ naokrog. Saj si hujši, kot oni na Poptv.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close