Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu No punce, pa povejte…

No punce, pa povejte…

Na človeka ne smeš nikoli sklepati po njegovem pisanju ampak nanj sklepaš izključno po svoji intuiciji, kjer pa lahko narediš tudi precej velik kiks 😉 Sploh pa pišeš v odvisnosti od razpoloženja in tudi kako te kdo kdaj tu sprovocira :-)… Sicer o sebi ne povem kar takole prav vsega, približno pa le. Mislim si, da “več ljudi več ve”, marsikdo dobi s tem kakšne nove ideje, jaz pa tudi. Nekakšna “izmenjava znanja” :-). Na splošno ti pa lahko samo povem, da se štejem med povprečje, ker ne vriskam vsak dan od veselja, nisem vsak dan spočit, ne seksam vsak dan, čeprav včasih bi, včasih pa sploh ne, imam podobne probleme kot jih ima večina, edino kar je res je to, da nisem ravno zašel nekam kjer je težko videti vrata…

Pametno, odgovorno, zrelo……..najbolj pa življenjsko!
Povprečje je pa tako ali tako…zlata sredina..-:)
Dober dečko si, ni kaj!

___________________________________________________________ Nič ne delimo tako velikodušno kot nasvete - :)

…KREN – moram priznati, da že ko sem te prvič brala (pa nisem prebrala vsega), sem bila navdušena nad tvojo umirjenostjo, nedoločljivo razsodnostjo oz., vedno ravno prava mera prikritega humorja…
Priznam, danes sem si rekla, evo, takega tipa bi si pa tudi jaz sposodila…nič ne nagovarjam, sama zase fantaziram, in, res je, večkrat si bil zraven tudi ti (kaj pa pišeš tako v živo!!!)…tako, pa sem ti priznala, evo!

Pa lepi bodite še naprej!

Zgleda, da bom spet zrasel za par centimetrov ;-). V bistvu pa se mi zdijo tele tvoje besede: “Pametno, odgovorno, zrelo” prisotne pri vseh ljudeh, ki jih poznam in samo meni se dozdeva, da se moram samo jaz ukvarjati znekimi problemi s katerimi se drugi ne… Potem pa… ko berem forum, pa se mi začenja dozdevat, da zna biti na forumu tudi kakšen frend, ki mu je sicer vse lepo in oh in sploh, pa vendar… Npr. gremo pa pivo, pa vsi gledajo dobre ženske, govorijo o ženskem mesu, kako je z njimi treba, kako bi šli gledat strip itd. (moški čvek:-), pa rečejo jim “mrhe”, čeprav še nikoli nisem slišal razen samega sebe, da bi kdo svoji rekel “mrha” itd.. Hec pa je to, ker meni sploh ne diši it z njimi gledat dobre bejbe, ampak neboš verjela… šel bi s svojo žensko… ;-), no to je itak še projekt v idejni fazi :-), ker se jaz nekako nemorem “segrevat” ob frendih ampak ob svoji ženski. In se potem vprašam kaj je narobe zmano… preveč perverzen verjetno! 🙂

Hehe, najbolj sem vesel “priznanja” 😉

Me pa jezi včasih, ker me mečejo v isti koš kot nekatere, ki jim sploh ni do take vrste debate, pa kljub temu debatirajo s popolnoma drugimi nameni…

…določeni pogovori so, vsaj zame, nekoliko preveč trdi, neposredni…sem malo poskusila, vendar, bi rekla, da nisem “uletela v stvar”…sicer, nikoli ne reci nikoli…moram pa priznat (ponovno), da tebe berem z veseljem in mi tudi ni žal časa…

Pa še kdaj!

Čaki, čaki….zdaj nisem vsega zgoraj napisanega čist razumela..kaj je narobe z besedami “pametno, odgovorno, zrelo”…aja mogoče hočeš rečt to, da jih vsi vlačmo po ustih, brez, da bi jih razumeli..?

Dobro saj ni važno, bistvo je; da poskušaš razumeti svojo žensko, da si tankočuten, da imaš spoštovanje, da jo imaš rad…..in kaj je še bistvo, da ti ona to vrača….ja to je to.. – 🙂

___________________________________________________________ Nič ne delimo tako velikodušno kot nasvete - :)

Človek ima občutek, da se vsi obnašajo “pametno, odgovorno, zrelo”, ko pa jim pogledaš v dno duše je pa nekoliko ali pa celo precej drugače…

KREN, imam občutek, da me povezuješ z neko drugo osebo!?

Ne, sploh ne! Samo, če slučajno kateri rečem, “to in to ti pa raje napišem po e-mailu”, pa najprej dobim odgovor v stilu “aha, že lovi” :-). Saj ne da, bi bil jezen na koga specifično, ampak ne spadamo ravno vsi v en in isti koš, ki bi npr. “lovili” ;-).

Samo tako mimogrede sem se spomnil…

aha, saj to sem misla……velike besede….pa mala dejanja..ja, ja, tako je v glavnem danes…

___________________________________________________________ Nič ne delimo tako velikodušno kot nasvete - :)

Veš kaj, sem tudi sama že ugotovila, da bi mi včasih bolj ustrezalo z nekom čvekat po mailu, kot tle gor, ne vem…zakaj ne ?!

Fora je v tem, da vsega pač ravno ne moreš razglašati javno. Določene intimnosti pač nemoreš razgaljat tule. Je pa težava pri nekaterih, ki izkoriščajo, recimo temu tako, “nesrečo drugih, za lastno zadovoljstvo”. Npr. nekdo, ki je v “zosu” vzame nekoga malo preveč zares (kar je razumljivo, če si v riti, se boš naslonil na marsikaj oz. marsikoga…). Ta “nekdo” se tega zave in prilije malo olja na ogenj, pri tem pa mu je popolnoma vseeno kaj se dogaja s tistim, ki ima težave. Pa da poleg tega ta na koncu še izživi svoje frustracije nad njim, lahko prilično spravi v še večjo zagato tistega, ki je itak že do nosu v zagati. No, in zaradi takih, ljudje postajajo preveč nezaupljivi in začnejo posploševati. Jaz sem nekoč mislil nekako tako: OK, greva na drink, da veva s kom imava opravka in s tem nekako potrdiva prijateljstvo. To se mi je zdela dokaj človeška gesta. Nekako sem pričakoval, da se s tem prijateljstvo utrdi. Ampak sčasoma so vsi postali nezaupljivi. In sem si rekel, OK, konec koncev je meni vseeno, lahko samo tudi virtualno, ne da bi vedel s kom imam v resnici opravka. Ampak nezaupljivost se širi tudi v virtualni svet… In pri vsem tem je težko koga prepričevati, da imam žensko, ki hodi ravno tako na drinke in, da jaz smatram, da je pač toliko in toliko samostojna, da ve kako in kaj tako kot jaz…

Veš, si že sam pisal, da so tvoji komentarji odvisni od tvojega razpoloženja… to uporabljam zato, ker bi te trenutno najraje povabila na kavo in nič več (pa ne se mi smejat, sem bolj sramežljive narave)…enostavno zato, ker sem navdušena nad hmmm…tabo?
Je pa res, da sem v dobrem feelingu že ves dan (zato sem pač bolj sproščena), poleg tega pa berem še tebe, seveda, razpoloženje se mi dviguje ob tvojih komentarjih, skratka, ena sama hvala me je danes.

En lep dan še naprej!

Se pridružujem mnenju Tajše. Kren, od sile si. ;))

Tkoooo paše! Dej še! 😉

Jaz nikoli nisem imel predsodkov pred kavo, niti jih nimam, če gre moja kam s kom na kavo, je že šla in bo še šla, tako kot jaz. Edino kar se vedno zmeniva je to, da se nekako “zorganizirava”, da ne greva oba istočasno kam, pa da bi moral biti takrat doma vsaj eden. To je pa tudi vse. Sicer pa jaz ne hodim na kavo samo z ženskami ampak tudi z moškimi, ki jih spoznam na netu, samo ti so v glavnem s tehničnih forumov, ki so mi zanimivi, da ne boš mislila, da me na seksu tudi moški zanimajo :-), hehe. No, spijemo kakšen pir, rečemo kakšno o aktualnih stvareh in ostanemo v kontaktih. Kaj več pa moški med sabo nismo sposobni komunicirati! 😉

Hvala na komlimentu! Meni je vsak “od sile” po svoje. Zanimiv/a in enkraten. Edino kar mi pa res gre na jetra je moj nik, ker se mi zdi, da bolj bedastega res nisem nasel. Maš kakšno idejo za novega?

Men se pa zdi tvoj nick zelo posrečen, ga ne bi spreminjala. Bom pa vsekakor sama v kratkem naredila spremembo.
Drugače pa, še dobro da si hitro dodal, da te moški zanimajo zgolj “strokovno”, mi je že vse skoraj dol padlo.

kren = cartek, a bi šlo?

Kaj naredite na zabavi kadar vas kakšni težki moški začne odgovarjati .
Ali ko se napijete in če vas moški ki vorenk pijan začne slatati ali objemati ko ima v roki steklenico in se preblezuje vasim ustnicam .


Mene navadno moški ogovarjajo….pijanim se pa že na daleč izognem…

New Report

Close