Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No zdaj pa se jaz

No zdaj pa se jaz


Tosl sem mu že pobrala.
V veži ga bom z guči pasom omamila do nezavesti (saj veš tako okoli vratu ga zategujes dokler dol ne pade)
Sam pol mam drug problem. Kako hrusta do spalnice spravit?
Pa kako ga potem (ko pride k sebi) brez posledic prepričat, da nimam pojma kako se je znašel na postelji napol slečen-predvsem v spodnjem delu.
[/quote]

Ah dej no nehi no, boš pa ja pol poklicala kako študentko da ti bajturino pospravi… Pol naj pa dec tuhta k se bo zbudu od sesalca, kar če…

Ti sam frocovje na kebap pel…

Ah dej no nehi no, boš pa ja pol poklicala kako študentko da ti bajturino pospravi… Pol naj pa dec tuhta k se bo zbudu od sesalca, kar če…

Ti sam frocovje na kebap pel…
[/quote]
In potem ga še obtožim varanja.. Ti sploh nisi neumna veš.


In potem ga še obtožim varanja.. Ti sploh nisi neumna veš.
[/quote]

Jah…. Uradno sem, neuradno pa kakor za koga… Al zakaj misliš da sem (naj-raj) sama?

Odločila sem se po skrbnem razmisleku da imamo danes vodni dan.

Jah…. Uradno sem, neuradno pa kakor za koga… Al zakaj misliš da sem (naj-raj) sama?
[/quote]
a to se dve odrasli, poročeni gresta kot dve v SŠ ☺


a to se dve odrasli, poročeni gresta kot dve v SŠ ☺
[/quote]

No… …po srednješolsko rajcave stare butle….

…Pa zgleda da sve še v formi…


a to se dve odrasli, poročeni gresta kot dve v SŠ ☺
[/quote]
Poročeni sva, nihče pa ni rekel da sva tudi nujno odrasli


Poročeni sva, nihče pa ni rekel da sva tudi nujno odrasli
[/quote]

A ne ne, jaz sem samska! Mi na kraj pameti ne pade, da bi si kakega človeka domv pripeljala, imam sama s sabo dovolj težav.

:))))koliko sem se nsmejala….
pa večerje tudi ne bo, kot berem :)))…to pa imaš delovni dan


Nič ne bo z vecerjo. Je šel k tašči na kosilo s hcero. Ko jo je on klical a si moreš mislit pa ni bilo številka je nedosegljiva. 🙂
Mulc je šel popoldne v mekdonals (tombola, mami je dobre volje in lahko je kar hoče)
To se ne zgodi vsak dan. Dec mislim da se telovadnica nisem ziher, če mu niso uteži na glavo padle v kleti (bom še umora obtožena) in mislim da se bo tudi savnal. Otroc so se pa v sobe skril.
Kuhinja je zaprta. Danes ne delam.


Nič ne bo z vecerjo. Je šel k tašči na kosilo s hcero. Ko jo je on klical a si moreš mislit pa ni bilo številka je nedosegljiva. 🙂
Mulc je šel popoldne v mekdonals (tombola, mami je dobre volje in lahko je kar hoče)
To se ne zgodi vsak dan. Dec mislim da se telovadnica nisem ziher, če mu niso uteži na glavo padle v kleti (bom še umora obtožena) in mislim da se bo tudi savnal. Otroc so se pa v sobe skril.
Kuhinja je zaprta. Danes ne delam.
[/quote]
Se telovadi sem mislila


Nič ne bo z vecerjo. Je šel k tašči na kosilo s hcero. Ko jo je on klical a si moreš mislit pa ni bilo številka je nedosegljiva. 🙂
Mulc je šel popoldne v mekdonals (tombola, mami je dobre volje in lahko je kar hoče)
To se ne zgodi vsak dan. Dec mislim da se telovadnica nisem ziher, če mu niso uteži na glavo padle v kleti (bom še umora obtožena) in mislim da se bo tudi savnal. Otroc so se pa v sobe skril.
Kuhinja je zaprta. Danes ne delam.
[/quote]

:))))
ti maš pa toolko sob…pa ti prepričana, da je sam …tam???? 😉

:))))
ti maš pa toolko sob…pa ti prepričana, da je sam …tam???? 😉
[/quote]
Grem preverit. Sam po ponvo skočim za vsak slučaj, da ne bom nazaj hodila.


Grem preverit. Sam po ponvo skočim za vsak slučaj, da ne bom nazaj hodila.
[/quote]

Take volje kot si….bolje, “da misliš”, da je sam :)))

Pa saj danes ni nobene take teme tukaj, v kateri bi človek pozabil na kosilo. :-/

Razen te. 😉

a lahko nehate babe nore! Pa jebenti še kofeta ne morem v miru spit ko sem se zbudila!!!!

Take volje kot si….bolje, “da misliš”, da je sam :)))
[/quote]
Bolje zanj.
Ti moški so brez olike, ma ti povem, me je iz fitnesa ven nagnal s ponvo vred in nesramno skozi zobe izustil( mislim da je rekel ampak nisem Ziher) baba ne hod mi sem.


Nimaš kej spat. Alo takoj se en kofe skuhi noč je mlada


Nimaš kej spat. Alo takoj se en kofe skuhi noč je mlada
[/quote]

Čak mal, zdej mogoče razmišljam, če bi se regitrirala, ker mam pohn kufr klikanja. Pa gruntam o nicku…

… gola resnica brez real oneta?

Čak mal, zdej mogoče razmišljam, če bi se regitrirala, ker mam pohn kufr klikanja. Pa gruntam o nicku…

… gola resnica brez real oneta?
[/quote]
Raj dej real one zraven ker tuki kradejo Nike ko srake in to brez kesanja.
Men se ne da prijavit čeprav sem registrirana brez real one, Imam smrtni greh lenobo.
Pa tale robot me ubija to je zgleda pogruntavščina moderatorja kako lenuhom naložit pokoro. Kruto.


Bolje zanj.
Ti moški so brez olike, ma ti povem, me je iz fitnesa ven nagnal s ponvo vred in nesramno skozi zobe izustil( mislim da je rekel ampak nisem Ziher) baba ne hod mi sem.
[/quote]

…pa ne, da si šla? jas ne bi….
….neki skriva :))))


Raj dej real one zraven ker tuki kradejo Nike ko srake in to brez kesanja.
Men se ne da prijavit čeprav sem registrirana brez real one, Imam smrtni greh lenobo.
Pa tale robot me ubija to je zgleda pogruntavščina moderatorja kako lenuhom naložit pokoro. Kruto.
[/quote]

Ja pa kako če sem samska? Real one maš ti jaz pa ne…

Ah tile tanovi lastniki… Ko bi vsaj kaj vibriralo pa bi blo treba z enim klikom ujet, bi blo bolj zanimivo…
Pol pa še napišejo nisem robot… Ja pa fak no valda da ne če ne tresem….

Ja pa kako če sem samska? Real one maš ti jaz pa ne…

Ah tile tanovi lastniki… Ko bi vsaj kaj vibriralo pa bi blo treba z enim klikom ujet, bi blo bolj zanimivo…
Pol pa še napišejo nisem robot… Ja pa fak no valda da ne če ne tresem….
[/quote]

;DDDD

Še malo, pa vas bo dovolj za pussy band.

…pa ne, da si šla? jas ne bi….
….neki skriva :))))
[/quote]

Skriva se skriva pickica ena…:) Grem zdaj po un bosanski valar(za pite delat je dolg pa bolj tenek) da ga bom od daleč vsekala, saj veš dokler on dojame kaj je bilo, sem jaz že na podstrešju.

Ja pa kako če sem samska? Real one maš ti jaz pa ne…

Ah tile tanovi lastniki… Ko bi vsaj kaj vibriralo pa bi blo treba z enim klikom ujet, bi blo bolj zanimivo…
Pol pa še napišejo nisem robot… Ja pa fak no valda da ne če ne tresem….
[/quote]
Če si samska te moramo čim prej omozit. Ves kako se ženska psihično sprošča ko kritizira moža
Zakaj ga kritizira?- no reason just for fun 🙂

New Report

Close