Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No zdaj pa se jaz

No zdaj pa se jaz

…pa aaa to lahko gre tud za 3 dana??? :)))
slabo kaže grdi resnici še za jutri :))))
[/quote]

Tud lahk 😉
Drugač bo pa tist;
Dođe muž sa posla, a Grda resnica ga čeka na vratima u sexi rublju i u izazovnoj pozi 😉

Tud lahk 😉
Drugač bo pa tist;
Dođe muž sa posla, a Grda resnica ga čeka na vratima u sexi rublju i u izazovnoj pozi 😉
[/quote]
Ma ne pride v poštev, ker pol bo Hotu pa se seksat. :))


Ma ne pride v poštev, ker pol bo Hotu pa se seksat. :))
[/quote]

Ona pa mon vklopljen…ne pride v poštev :)))

Ona pa mon vklopljen…ne pride v poštev :)))
[/quote]

Multitasking, zlahka.

Ona pa mon vklopljen…ne pride v poštev :)))
[/quote]
Ma kakšen seks. Raje naj mi terapijo za odvajanje od mona plača. 🙂

Ja, ja saj grem.. Mater je siten


Ma ne pride v poštev, ker pol bo Hotu pa se seksat. :))
[/quote]

a jbg, lej jo zdej, bolš to, kot pa kuhat 🙂

Multitasking, zlahka.
[/quote]

Ja sam pol bo pisala pod nickom “gola resnica O O O ŠE pa ŠE PAŠE”

a jbg, lej jo zdej, bolš to, kot pa kuhat 🙂
[/quote]
Jutr dopoldne imam plan izdelati tablo samo zanj. Gor bo pisalo naslednje: ne kuham, ne seksam, ne delam. Redno plačaj internet položnico.


Jutr dopoldne imam plan izdelati tablo samo zanj. Gor bo pisalo naslednje: ne kuham, ne seksam, ne delam. Redno plačaj internet položnico.
[/quote]

Jaoo ženska kaj si ti daš dela… Naj položnico otipa ko te bo začel šlatat!


Jutr dopoldne imam plan izdelati tablo samo zanj. Gor bo pisalo naslednje: ne kuham, ne seksam, ne delam. Redno plačaj internet položnico.
[/quote]

Hehe. Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž :))

Jaoo ženska kaj si ti daš dela… Naj položnico otipa ko te bo začel šlatat!
[/quote]

Uff, ti si pa hudo potreben. Zmanjkalo ločenk?

Uff, ti si pa hudo potreben. Zmanjkalo ločenk?
[/quote]

Pred ločenkami se moram skrivat…

Jaoo ženska kaj si ti daš dela… Naj položnico otipa ko te bo začel šlatat!
[/quote]
Ma kaj slatat, diomio. Jaz mu sam rečem odbij stari, sem si lih kar namazala na bedra in rit proti celulitno kremo se mora vpit, na Joške kremo za povečanje prsi tud ta se mora vpit, na roke, vrat in obraz pa kremo proti gubam tud ta se mora vpit.
Btw pol teh krem sploh nimam, ampak dokler on misli da jih imam.. Vse ok

Pravi da sem nora in naj odložim že ta mon iz rok pa da se pridem raje stisnit k njemu.
Ajd naj mu bo.

Pred ločenkami se moram skrivat…
[/quote]

Seveda, one bi, ti pa ne moreš. Ubogi, se mi prav smiliš.


Ma kaj slatat, diomio. Jaz mu sam rečem odbij stari, sem si lih kar namazala na bedra in rit proti celulitno kremo se mora vpit, na Joške kremo za povečanje prsi tud ta se mora vpit, na roke, vrat in obraz pa kremo proti gubam tud ta se mora vpit.
Btw pol teh krem sploh nimam, ampak dokler on misli da jih imam.. Vse ok

Pravi da sem nora in naj odložim že ta mon iz rok pa da se pridem raje stisnit k njemu.
Ajd naj mu bo.
[/quote]

No ja naj mu bo, le pejd no! 😉


Ma kaj slatat, diomio. Jaz mu sam rečem odbij stari, sem si lih kar namazala na bedra in rit proti celulitno kremo se mora vpit, na Joške kremo za povečanje prsi tud ta se mora vpit, na roke, vrat in obraz pa kremo proti gubam tud ta se mora vpit.
Btw pol teh krem sploh nimam, ampak dokler on misli da jih imam.. Vse ok

Pravi da sem nora in naj odložim že ta mon iz rok pa da se pridem raje stisnit k njemu.
Ajd naj mu bo.
[/quote]

Tvoj revež je pa že dolgo na suhem, ker si na monu več kot bi bilo zdravo. Pa drugi so krivi, a ne? ;))

Za dobro delo se pa lahko šteje, da je morda golemu pa le od mrtvih vstal… ;)))

Gola, ti si penisač ?

Seveda, one bi, ti pa ne moreš. Ubogi, se mi prav smiliš.
[/quote]

Seveda one bi, ampak ne zastopjo, da jih je enostavno preveč in so preveč nasilne v svojem bi, zato raje z nobeno nimam nič. Čim se v reali pojavim navalijo kot trop podivjanih kobil! Lej, ni mi treba tega…

Hahahaha, evo tega pa o sebi res še nisem slišala! Jah lej, o meni se vse sorte govori tako v reali kakor v virtuali. Pravo resnico pa malo kdo hoče dejansko spoznati na način, da bi premaknil svojo rit. Meni je pa tako tudi prav, da imam mir. Sem sicer letos šla v družbo sokrajanov in krajank, pa je bilo spet enako; eno samo natiskanje, tako da sem se zopet umaknila. Na srečo je šlo na človeka dostojen način.

Tvoj revež je pa že dolgo na suhem, ker si na monu več kot bi bilo zdravo. Pa drugi so krivi, a ne? ;))

Za dobro delo se pa lahko šteje, da je morda golemu pa le od mrtvih vstal… ;)))
[/quote]

Lej zabave je konec, imele smo se fajn, ti pa drkaj na suho!

Hahahaha, evo tega pa o sebi res še nisem slišala! Jah lej, o meni se vse sorte govori tako v reali kakor v virtuali. Pravo resnico pa malo kdo hoče dejansko spoznati na način, da bi premaknil svojo rit. Meni je pa tako tudi prav, da imam mir. Sem sicer letos šla v družbo sokrajanov in krajank, pa je bilo spet enako; eno samo natiskanje, tako da sem se zopet umaknila. Na srečo je šlo na človeka dostojen način.
[/quote]

Samo radi vizualizacije, nič druga. You know nothing John Snow….

Samo radi vizualizacije, nič druga. You know nothing John Snow….
[/quote]

Vizualizacija je vaš problem/frustracija, ali kakor hočete imenovati, ne moj, zato si ga sami rešite.

Vizualizacija je vaš problem/frustracija, ali kakor hočete imenovati, ne moj, zato si ga sami rešite.
[/quote]

Narobe si me brala, ne zamerim, je že jutro 😉

Narobe si me brala, ne zamerim, je že jutro 😉
[/quote]

No kakorkoli že, nobenemu nočem nič, tle sem zato da se zabavamo skupaj, je pa res da znam bit tudi ostra in nesramna kadar gre za vrednote. Do sedaj pa mi še nihče ni prišel pri njih do živega, še tepc od najsvetejšega je omagal!

Lej zabave je konec, imele smo se fajn, ti pa drkaj na suho!
[/quote]

V vsakem hecu je tudi resnica. Le, da ti z njo nimaš kaj dosti. si navaden lažnjivi, hvalisavi kljukec.
No ja, ti si ga pa še drkat ne moreš………hahahahaha…….

New Report

Close